Jump to content

Przechwycone czołgi na SB. Nowe włoskie czołgi [ankieta]

Czy nowe przechwycone włoskie czołgi powinny być w zestawie maszyn na SB? Czy inne przejęte maszyny powinny być w SB?

Link do ankiety:

• Like 3
  • Thanks 1
medal medal medal

Napisałem to tam, napisałem jeszcze w podlinkowanym podobnym temacie, może napiszę to jeszcze tutaj:

Jeśli usuwanie premkuf z line-up'ów nie whodzi w grę (bo "ZAPLACILEM ZA CZOLG, NIE MOZECIE MI ZAKAZAC GRAC!!!!"), takoż pomysły aby np. Sowiecka Pantera grała po stronie niemieckiej (bo Pantera), to jest jeszcze jedno wyjście. Nie idealne, ale też nie najgorsze.

Już wspominałem o H.39 Cambronne i Panterze Dauphine, o tym że mają -tak jak samoloty- nieusuwalne decale, namalowane bezpośrednio na teksturze samolotu (podstawowe skiny).

Odpuśćmy na razie Dauphine, bo tej rzeczywiście trochę brakuje. Ale spójrzmy na H.39. Nie ma on malowania tylko z jednej i drugiej strony wieży. On ma coś machnięte niemal z każdej strony czołgu. Łapiecie o co mi chodzi?

Nieusuwalne insygnia na: górze wieży + jednym i drugim boku wieży + tyle wieży + froncie kadłuba + jednym i drugim boku kadłuba + tyle kadłuba.

Jakby kto chciał rzeczywiście zamaskować czołg krzaczkami, nawet jakby zamaskował nie tylko cały front wieża + kadłub, ale jeszcze boki wieży, wtedy wciąż ma widoczne boki kadłuba + tył kadłuba + tył wieży żeby sojusznicy mogli go rozpoznać.

Jak ktoś zarówno pokrzaczkuje wszystkie strony jak i zamaluje te decale, wtedy wiadomo że to cholerny szpieg albo trol. Wtedy strzelać bez litości (jeśli komu nie szkoda lwów) + donos do gaijin, najlepiej donos razem z utworzeniem odpowiedniego tematu na międzynarodówce żeby piętnować takie zachowania oraz ukarać gracza, ew. jeszcze oczyścić się z bana/utraty lwów za kontrolę szkodników.

ee337d13abe9f7d8d88987d1957f0df6.jpg3a69e7d143050c44dacb3cd53611d18e.jpg

tqwnp27qjb4z.pngPanzer-IV_36.jpg

Edited by Nightwolf_
  • Like 2

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...