Jump to content

Her Ülkeden Kasmaya Çalışmak Mantıklı Mı ?

Zagor_Vagna
 Share

oyunu oynayalı baya oluyor. ben şöyle yapıyorum her ülkenin tankarlını sıra sıra oynuyorum japon la girdim mi bir el sonraki el çin sonra italya vs... böyle gidiyor. 

Sorum şu tek bir ülkenin ağacına odaklanmak mı daha mantıklı ? Yoksa aynı şekilde devam mı etmeliyim ? 

Bütün Tankları açmak için hangisi daha hızlı bir yol ? 

• Forum Moderator

Her ülkeyi oynamak mantıklı ama bu şekilde değil bence.

Bir yerde dikiş tuttuysa bir süre orada devam edip sıkılınca başka bir ülkeye geçilebilir. Sonuçta her ne kadar çok iyi olsan da bi tanka alışmak zaman alıyor. Alıştıktan sonra ara verince tekrar toparlanmak da yine zaman gerektiriyor. 

Tüm ağaçlardan ilerledim ve şu anda top tierde hiç bir aracım yok ne yazık ki. Tek ağaçta ilerlemiş oyuncu 40-50 lvl'de 10.3 tankı, uçağı varken ben 78 lvl'e geldim ve en yüksek tankım 8.3 o da etkinlik sağ olsun. Tüm ülkelerden gitmenin artıları çok fazla. Mesela, karşındaki düşmanın kullandığı aracı bir zamanlar sen de oynadığın için tanırsın ve ne yapıp yapamayacağını kestirebilirsin ki bu çok büyük bir avantaj sağlar. Yavaş ama yoğun bir ilerleme kat ettiğiniz için daha üst rütbeli araçlara geldiğinizde karşıdaki görece düşük lvl oyunculara da tecrübe bakımından üstünlük sağlayabilirsiniz. Ayrıca çeşitli araçları deneyimlemek daha eğlenceli olur diye düşünüyorum. Yine de amacınız 10.3 ve ileride gelecek daha üst araçlara çabucak ulaşmaksa tek ağaçtan ilerleyin derim. Eğer tüm ağaçlardan gidecekseniz, sıra sıra oynamak yerine bir ağaçtan bir miktar ilerleyin, sonra diğer ağaca geçin bence.

medal

7 hours ago, LuppoReyiz said:

Tek ağaçtan ilerleyerek şu anda yaklaşık 2 gün içerisinde kademe 1 den 5'e kadar fulledim ABD uçaklarında mesala. Aynı şekilde fulleyene kadar tek ağaçta takılmanı öneririm.

kademe 1 den 5'e kadar derken, 1. rütbe uçaklardan jetlere kadar olan kısımdan mı söz ediyorsunuz ? 

medal

• 8 months later...
  • 1 year later...

Profilimde kaç yılında hesap açtığıma bak istersen :D Hala Top Tier Jet uçağım yok. Sürekli daldan dala atlamak bi zaman sonra can sıkıyor. Yılların kurdu olarak tek ağaçta gitmeni sonra diğer ağaçlara girmeni öneririm.

medal medal

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...