Sign in to follow this  
Lord_KROK

1.99 – pletykák, tények, kívánságműsor

Volokolamaszk vagy mi a neve. Tankos havas map. Katasztrófa. Falvak tele vannak fakerítésekkel és facsemetékkel, ami odab@szbaz fps-ednek. A havas mezők meg dobálják a tankokat, mert fel vannak szántva a hó alatt, gyakorlatilag fél méterenként sánc van.

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

5 hours ago, Kulcsos12 said:

Volokolamaszk vagy mi a neve. Tankos havas map. Katasztrófa. Falvak tele vannak fakerítésekkel és facsemetékkel, ami odab@szbaz fps-ednek. A havas mezők meg dobálják a tankokat, mert fel vannak szántva a hó alatt, gyakorlatilag fél méterenként sánc van.

Nem hangzik jól... :(

Egyébként valasmit cisnáltak (nem most hanem eggyel korábban) a játékkal, mert a felhős pályákon piszkosul le tud esni az FPS-em (repülő) :(

medal medal

On 17/03/2020 at 11:54, Lord_KROK said:

Mi lenne jó?

Megcsinálnák a chatet ami 5 évig jó volt de 2-3 patch óta nem jön fel az üzenet ha  írnak az embernek , ha repcsibe jelölöm az ellent akkor én is lássam a magasságát ne csak rajtam kívül mindenki , repcsi csatába a légi kill is vigyen pontot ne csak a földizés , vissza az eredeti hangokat mert egyre csak rosszabbak már.. , 2-3 patch óta tank csatába bugos a chat ha tankból átül repcsibe az ember akkor feljebb van a chat de ha vissza ül az ember tankba feljebb marad a chat és nagyon zavaró helyen van..

Csak ilyen "apróságok" hirtelen játszás szempontjából , de gondolom a nem létező tester csapat nem ér ilyenekre rá.

medal medal medal medal medal medal

On 20/03/2020 at 13:13, air_fighter_hu said:

Megcsinálnák a chatet ami 5 évig jó volt de 2-3 patch óta nem jön fel az üzenet ha  írnak az embernek , ha repcsibe jelölöm az ellent akkor én is lássam a magasságát ne csak rajtam kívül mindenki , repcsi csatába a légi kill is vigyen pontot ne csak a földizés ,

Eleddig egyetértek, valamint egy GMT-hez viszonyított (mondjuk rendszeridő alapján) timestampot az üzenetek elé, hogy lássam, hogy 2 perce írtak, vagy 2 órája, mert nem mindegy ... 

Apróságok lennének ezek, amik sokat dobnának

medal medal

Nálam vagy a legutóbbi, vagy az előtte levő patch óta a T-34(1st Gv.T.Br.)-nek például az auto skin választó teljesen tönkrement. Legjobb mikor RB-be havas skinnel megy be az ember, egy nyári mezős/erdős pályára :016:

A map ban-olás se működik. Az új pályájuk az Advance to the Rhine-t lőttem (volna) ki, mert utálom a sík terepen, utcák közti harcot. (IRL se mennek be szívesen tankok, még gyalogsági támogatásként se repdesnek az örömtől...régen is így volt). Kevesebb stratégiai helyezkedésre ad lehetőség (vertikálisan), és a sikátorok eléggé leegyszerűsítik a harcot, a labirintus meg nettó szerencsejátékká degradálja a menetet.

Például, ha város, akkor inkább Berlin, ahol vannak dombok, gödrök, árkok, romok is a házak között, valamint nagyobb távolságokat is be lehet látni/lőni, nem csak a pálya szélén.
Azt meg még megemlítem, hogy milyen kiábrándító, egy modernebb / ép városban II. vh. csatát mímelni.....totál illúzió romboló.

Gyakran van, hogy a tank sebzés/gyilkolás animot, nem lehet megszakítani az escape-l.

Arra se jöttem rá, hogy mi dönti el, mikor AB-ben beugrik az ember repcsibe, hogy milyen távolságra rakja a célterülettől a bombázót, vagy milyen közel rakja be a bombázóra vadászókat.
Korábban már a dühöngőben agonizáltam ezen egy kört, hogy van, hogy esély sincs a célterületre érni, mert nem is kell lelőnie, csak bele rongyol a bombázóba, miközben full WEP-et nyomom....
a másik véglet, mikor olyan messze rak a vadásszal, hogy esélyem sincs utolérni, és alig csökken a távolság (mintha egy másik vadászt üldöznék), szintén tökig nyomott gáz mellett.....
Régebben ilyennel nem találkoztam, hogy esély sincs rálőni a bombázóra....

37 minutes ago, Ne_tudd_ki said:

Azt meg még megemlítem, hogy milyen kiábrándító, egy modernebb / ép városban II. vh. csatát mímelni.....totál illúzió romboló.

Igen, ilyet én is láttam mikor haver nyomatta, és szerintem is teljesen illúzióromboló volt. 

Lehetne azt h a pálya modern változatát modernebb épületek között, de a II VH az maradjon olyan épületek és díszletek között.

medal medal

On 20/03/2020 at 13:13, air_fighter_hu said:

ha repcsibe jelölöm az ellent akkor én is lássam a magasságát ne csak rajtam kívül mindenki , repcsi csatába a légi kill is vigyen pontot ne csak a földizés , vissza az eredeti hangokat mert egyre csak rosszabbak már

a repülős az tényleg jó lenne, hangok csak zavarók hogy nem tudod már melyik ágyú barát vagy ellenség, meg gaijin kiadhatna egy hang modot régi hangokkal (annyira szerettem régi 30milis ágyúk hangját kugleblitznek meg me-262nek, ruszki 122 ágyú és német 128mm volt a legjobb)

amit nagyon meg kéne csinálniuk az a borzalmas BR és MM rendszer, br-t bővíteni kéneminimum 13.0-ra, és a szórást +-1.0 helyett +-0.7 kéne

meg bele kéne tenniük egy magyar nemzetet a játékba

• Thanks 1
medal medal medal medal medal

összeszedem mik azok az apróságok amik nagyon kellenének : 

1. Ha valaki rád ír a játékon belül, akkor az üzenet mellé rakjon időbélyegzőt is ( mert annak aki 3 órája írt szvsz tök fölösleges válaszolni...)
  2. Ha kijelölünk valakit csapásra, akkor ne csak a csapattársaink kapják meg azt, hogy milyen magasan van, hanem mi is. (ha repcsibe jelölöm az ellent akkor én is lássam a magasságát ne csak rajtam kívül mindenki)
  3. Lehessen megnézni a kötvényfeladatot (esetleg annak jelenlegi állását is) akár csata közben is
  4. (Esetleg parancsok, wagerek piaci kereskedelme) 

Valaki még valamit? 

Ami viszont azóta megvalósult, és szuper, az az eltérő bomba célpontok, valamint még károsodnak is a találatok után. 

Jah és egy normális fórum motort ami nem bassza szét a szövegformázást az elküldés után azonnal, mert nem ilyen egybe górtam be a dolgokat hanem szépen áttkeinthetően

Gelesztaa (Posted )

szerintem nincsen baj a fórummotorral
medal medal

19 hours ago, Lord_KROK said:

összeszedem mik azok az apróságok amik nagyon kellenének : 
1. Ha valaki rád ír a játékon belül, akkor az üzenet mellé rakjon időbélyegzőt is ( mert annak aki 3 órája írt szvsz tök fölösleges válaszolni...)
2. Ha kijelölünk valakit csapásra, akkor ne csak a csapattársaink kapják meg azt, hogy milyen magasan van, hanem mi is. (ha repcsibe jelölöm az ellent akkor én is lássam a magasságát ne csak rajtam kívül mindenki)
3. Lehessen megnézni a kötvényfeladatot (esetleg annak jelenlegi állását is) akár csata közben is
(4. Esetleg parancsok, wagerek piaci kereskedelme) 

Valaki még valamit? 

Ami viszont azóta megvalósult, és szuper, az az eltérő bomba célpontok, valamint még károsodnak is a találatok után. 

Jah és egy normális fórum motort ami nem bassza szét a szövegformázást az elküldés után azonnal, mert nem ilyen egybe górtam be a dolgokat hanem szépen áttkeinthetően

1. A szovjet 20 milisek buffja. Ahogy jelenleg állnak, katasztrófa. Még a 12.7-es Berezin is effektívebb, Nem hiszed? Akkor hozd ki egy körre a szovjet Hurricanet.
2. A titániumból készült Fw190-ek nerfje. Ne már -----, hogy egy 37mm-es gránátot is kibírnak röhögve head-onba.

Edited by Gelesztaa

Gelesztaa (Posted )

itt is kicsit finomabban
medal

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.