Jump to content

Królewskie Szwedzkie Siły Powietrzne

Guest
Guest

Widzi się komuś ta frakcja ?

Dziura średnich  er , bombowce wyładowane kartoflami , klony żałosnego Lightninga  ,broń przypominająca znerfionego Browninga ...

Katować się czymś takim aż do pierwszego Jeta ? Chociaż ten Akan13,2 mm lekki bunkier rozwali ?

Guest

Chyba tylko dla przyszłych Gripenów.

I jeszcze znowu te muły Gladiatory …. KOSZMAR .  Taśma KM-8mm opancerzone cele to też jakieś jaja .Ta sama amunicja co podstawa a podwojona przebijalność .:016:Rozumiem że to promocja ?

Chyba tylko J22-B do czegoś się  nadaje ,bo na oko przypomina KittyHawka .Gra niżej i bada 4 erę .

5 hours ago, His_Eminence said:

Chyba tylko dla przyszłych Gripenów.

Grippenów?

Przecież obecnie "szczyt szczytów" to samoloty lat 50'tych.

Grippeny to konstrukcja z lat 80 - można ich nie doczekać w drzewku.

medal medal medal

Robię właśnie pierwsze loty szwedami i jest bardzo dobrze. Szwedzkie 13tki to potęga (podstawowa amunicja). Podpalają, łamią skrzydła i zabijają pilotów jak onegdaj Bredy po wprowadzeniu Włochów..... Trzecia era i BR 2.0 ......hmmm :)

Edited by JACK70
  • Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• 2 weeks later...
On 22/12/2019 at 16:48, KONIK_ said:

Tak, 26 stycznia o 12:00

Źródło:

No niezupełnie, wtedy kończy się możliwość zdobywania gwiazdek na testera a to wcale nie oznacza końca testów. Pewnie przeciągną kila, może kilkanaście dni.

A wiadomo coś o jakimś oznaczeniu na forum dla testerów? Na razie nic takiego jeszcze nie widziałem.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• 2 weeks later...

Oznaczenia za CBT na forum są dodawane po kilku tygodniach.

• Thanks 1

Nie posiadam dostępu CBT do szwedzkiego drzewka ale jest ono całkiem fajnie i na pewno będę je rozwijał.

W przeciwieństwie do Chin, które są bezczelną copy-pastą by wyciągnąć kasę od graczy Państwa Środka, Szwedzi mają bardzo dużo unikalnych, swoich maszyn i do tego maszyn. Trochę mogę kręcić nosem na wczesne tiery Szwedzkie. Mamy tam powojenne samoloty śmigłowe ale tragedii nie ma, za to późniejsze ery wyglądają naprawdę interesująco.

Mam tylko nadzieję, że nie dostaniemy tam wysypu fińskich 109tek. Szwecja obecnie jest matchowana w SB z US i ogólnie zachodem. Fajnie by było gdyby nie doszło do tego co widzimy w czołgach, że każdy jeździ Shermanami. Starczy już tych przeklętych amerykańskich 109tek w SB, które mamy

• Like 1
medal medal medal medal medal

1 hour ago, przybysz86 said:

W przeciwieństwie do Chin, które są bezczelną copy-pastą by wyciągnąć kasę od graczy Państwa Środka

Najlepsze i tak, że Chiny już nie mają u siebie WT, bo umowa im się skończyła, a serwer SA znajduje się w Tokio, gracze którzy grają z Chin w WT muszą używać chyba VPNa, a to jest również chyba przeciwko ich rządowi, więc tak trochę balans na krawędzi, aby pograć w swoją ulubioną grę o czołgach, nie mówiąc, że konto też chyba musieli założyć na nowo :D.

Co do drzewka to 100% racja, jest ciekawe, jednak w przyszłości wątpię aby na niższych erach zostało ono jakoś o wiele bardziej zapełnione, co najwyżej na wyższych.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

1 hour ago, DukeNukem64 said:

Chińskie drzewko to jakaś porażka i nieporozumienie. Swoich maszyn łącznie ile mają? 5? I z tego powstały 2 drzewka. Kolejna masa Shermanów i jeden wielki chory mix. Masakra w trybach symulacyjnych

Edited by Fury_2ndAD_PL
  • Upvote 1

2 minutes ago, Fury_2ndAD_PL said:

Chińskie drzewko to jakaś porażka i nieporozumienie. Swoich maszyn łącznie ile mają? 5? I z tego powstały 2 drzewka. Kolejna masa Shermanów i jeden wielki chory mix. Masakra w trybach symulacyjnych

Która firma nie dałaby drzewka z innej części świata gdy kończyłaby się jej umowa na jej grę? Prawdopodobnie żadna, a kasa z tego na pewno była, jest i będzie z maszyn obiecywanych które tam się miały znaleźć to w samolotach dostaliśmy nic czysto chińskiego od wyjścia drzewka, a w czołgach ZTZ, czekamy na 2020 :D.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

1 hour ago, DukeNukem64 said:

Najlepsze i tak, że Chiny już nie mają u siebie WT, bo umowa im się skończyła

Chińczycy ostatnio podpisali nową umowę z GJ więc to kwestia czasu

medal medal medal medal medal

R.B. Co do szwedzkich maszyn. Trochę sobie polatałem i nie jest źle. Na razie podoba mi się J22-B i J21A-1. Zwłaszcza ten drugi zauroczył mnie silnikiem pchającym i faktem , że ta sama rama jest napędzana przez silnik tłokowy jak i odrzutowy w rożnych wersjach. Domyślam się, że było tam sporo przeróbek, niemniej wygląda, że rama ta sama. I chyba jeden z pierwszych foteli katapultujących, bo coś trudno mi sobie wyobrazić pilota opuszczającego kabinę bezwładnościowo.

Obecnie ich uzbrojenie miażdży i to 13- tki robią taką sieczkę. J22-B ma ich 4 i jest w R.B. na 2.0.

I tu zastanowiło mnie co to są te 13,2 mm Akan m/39, wyszło mi, że to produkowane przez belgijską firmę UN Herstal  i nazwane  Mitrailleuse d'avion Browning - UN Calibre 13,2 mm lub po prostu FN Browning M.1939.  Konstrukcja zasadniczo oparta o amerykańskie M2 Browning. Co ciekawe Belgowie oferowali tę broń w dwóch kalibrach zasilany przez nabój browninga 12,7x99 mm lub hotchkissa 13,2 x 99 mm. Łuski były takie same więc prze kalibrowanie było dość proste. Szwedzi zakupili licencję, troszkę pozmieniali i zostali przy kalibrze 13,2 mm. 

Z kolei działka 20 mm typ Akan m/41a to Hispano-Suiza HS.404 znane z francuskich maszyn z 60 nabojowym bębnem. Szwedzi zrobili wersję rozwojową( tak zresztą jak Anglicy i Amerykanie) i jakoś zasilili je 140 pociskami .

Kolejne uzbrojenie na niskich erach 20mm typ Akan m/45 i to już jest chyba bofors.

Moim zdaniem nie ma co zakopywać tego drzewka, jest jednak godne pewnego zainteresowania.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Od J-22 odrzucił mnie silnik. Zostanie trafiony - jest czarny i spadasz. Zostanie muśnięty - czerwony, potem czarny i spadasz. Zobaczysz przeciwnika - robi się pomarańczowy, potem czarny i spadasz. To chyba najdelikatniejsza gwiazda, jaką latałem. Bardzo spodobały mi się natomiast J-21. Nie dość, że ciekawa konstrukcja, to jeszcze w bitwach się świetnie sprawdza (wersja tłokowa, odrzutowej jeszcze nie mam). Szkoda, że skinów do nich nie ma, bo te podstawowe nudne jakieś... Dla mnie drzewko na plus, zresztą czekałem na nie.

medal medal medal

• 2 months later...

O ile J22 były dla mnie fajne(wersja B według mnie już była za wolna na samoloty jakie ją potrafiło wylosować)to do J21 nie mogę się przekonać.Według mnie za wolno się wnoszą,na opalaczu się grzeją jak opętane i są delikatne

medal medal

• 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...