Jump to content

Samoloty i Czołgi Premium

Procik_
 Share

Jak będę miał chwile to napisze to samo we właściwym miejscu głównego forum.

Co myślicie o tym, jak realizowane jest zakupowanie samolotów premium?

Tera jest tak, ze musisz zapłacić prawdziwe pieniądze za taki samolot a potem musisz płacić lwy za przeszkolenie załogi, i to nie mało bo ponad 240 000 lwów. 

Czy nie powinno być tak, ze jak kupujesz za gotówkę samolot to powinien on być z extra załga do niego? a ewentualne przeszkolenie innych mogło by być drogie. 

Teraz jest tak, ze kupiłem jeden i nie mogę nim latać bo muszę jeszcze uciułać na przeszkolenie załogi ??!! zwykłymi samolotami, trochę to mało komfortowe.

• Upvote 1
medal medal medal medal

Ja nie widzę problemu. Słabsze jest to, że w tych samolotach jest pasek doświadczenia. Choć akurat przy farmienu kasy to nie przeszkadza.

• 4 weeks later...

no temat trzeba odkopać :) kupował ktoś ultra advenced pack? opłaca się go kupić? 

ma tam w sobie trochę samolocików plus 2 miechy premium i  10 k orzełków. jaka jest wasza opinnia?

i jak ktoś ma dane samoloty które ta paczka zawiera prosiłbym o ich opisanie.

Najważniejsze to to ,że nie wszystkie samoloty z "ultra advenced pack" są premium. Np Dora to zwykły somolot bez bonusów.

czy ja wiem czy dora to normalny samolot. też bonusy na niej się wyświetlają tak jak na każdym samolocie gift.

kupiłem :) a opłaca się kupić tą foczkę japońską? ma ją ktoś?

Najważniejsze to to ,że nie wszystkie samoloty z "ultra advenced pack" są premium. Np Dora to zwykły somolot bez bonusów.

Nieprawda. Posiadam premium Dora(Dora pack) I ten samolocik ma bonus 100% + 100% na Arcade(3600 za zestrzelenie przeciwnika) i  250% + 250% na Historyku (ponad 11k za fraga).

Wszystkie "gift planes" są samolotami premium-posiadaja bonusy. Wczesniej(1.27) istnial bug z wyswietlaniem bonusow na niektorych samolotach "gift". Teraz już chyba wszystko jest tak jak trzeba.

Właśnie co dokładnie oznaczają te zarobki na opisie samolotu np. 150%/ +150% czy to oznacza że normalny samolot będzie zarabiał 150% a premkowy 150% więcej? pytam sie bo chce kupić sobie ruską airacobre i czy te oznaczenia 150%/+150% znikają gdy się go kupi? jeżeli tak to Tu-2 też zarabia tak jak P-39k

medal medal medal medal

Strasznie dużo ostatnio napotykam D-13.

Cholernie dobre samolotu (albo napotykam na dobrych graczy) grając głownie Tu-2 lub Yak-9T czy Yak-3.

Trochę za wysoki poziom jak dla mnie... a powinny liczyc się umiejętności, a nie samolot premium.

Chyba wrócę do AB lub HB w zakresie 0-7.

medal medal medal

Yep.

Coraz bardziej wydaje mi się realne, że na zakończenie bety, konta zostaną zresetowane i zasilone tą samą ilością GEsów.

To dlatego, że wątpię, aby w finalnej wersji gry były do kupienia jako premium samoloty tak dobre jak D-13, które za parę miesięcy będą pewnie tworzyć całe team'y Niemców na HB, choć i już w tym momencie nie rzadko takie sytuacje mają miejsce. Ludzie już jakiś czas na ten temat płaczą i myślę, że nie pozostanie to bez odzewu, a Gaijin pójdzie po troszku w stronę WoT, aby samoloty premium nie były OP w stosunku do standardowych. Dlatego też aktualne drzewka premiumów, zostaną pewnie zremodelowane (pojawią się inne samoloty), a my otrzymamy tylko GEsy w zamian.

Szkoda, bo lubię swoją D-13tkę :|.

:(

medal medal medal medal medal

Powiedz po co gaijin miałby resetować konta? Zapewniali tyle razy, że resetu nie będzie, więc tylko popsuliby sobie reputację. Poza tym po wipie odeszłaby spora ilość graczy (właśnie ze względu na obietnice, że wipe nie będzie), czyli zysk byłby mniejszy. Moim zdaniem możesz spać spokojnie i nie martwić się o swoją fokę :P

medal medal medal

Słyszałem, że Developerzy mówili o tym wipe'ie w taki sposób, że owszem nie zostaną konta zresetowane, jeśli chodzi o zdobyte doświadczenie, statystki graczy itp.

Mówili także, że reset dotyczyłby tylko GE, w przypadku którego gracze otrzymaliby na powrót wszystkie GE, które zamówili.

(Tak słyszałem, nigdzie nie wyczytałem. Może to nie być prawdą, lecz słyszałem to już kilku osób)

Pożyjemy, zobaczymy :)

Tyle sie ostatnio mowi o tym czy bedzie czy nie reset .A ja chcialbym zobaczyc to "....Zapewniali tyle razy, że resetu nie będzie...."

Jest to gdzies oficjalnie napisane??? jesli nie to przestancie pieprzyc farmazony pana Bombolego, jesli jest to oficjalnie zapowiedziana, przepraszam za obraze.

Tyle sie ostatnio mowi o tym czy bedzie czy nie reset .A ja chcialbym zobaczyc to "....Zapewniali tyle razy, że resetu nie będzie...."

Jest to gdzies oficjalnie napisane??? jesli nie to przestancie pieprzyc farmazony pana Bombolego, jesli jest to oficjalnie zapowiedziana, przepraszam za obraze.

Tak w samej grze. Wejdz tam gdzie jest konto premium.

W kółko mówią, że nie będzie wipa. Borisych powiedział na Q&A, że przenigdy nie zrobią tego(z tego co kojarzę to było nagrywane nie?). Jeśli wipe mógłby być to tylko przez jakąś utratę danych... czy coś w tym stylu.

EDIT:

Sry jednak tam gdzie kupuje się złote orły.

medal medal

Z D-13 problemem jest brak godnych przeciwników dla niego (poza Tempestem?). Sądzę, że sytuacja się zmieni gdy Mustang dostanie prawidłowy FM, oraz gdy dodadzą więcej samolotów wysokich tierów.

Chodź na 1v1 a zjem cię Mustangiem :Ps

medal medal

Siema  ja mam pytanie a zaznaczam ze jestem kompletnie zielony, ale czolgi doprowadzaja mnie do szewskiej pasji, wiec mowie dosc, teraz polatam

ale o co sie rozchodzi:
1. podobbno ma byc wipe ale tylko orzelkow, jezeli tak to wszystkie orzelkowe wydatki zostana zwrocone z chwila releasu, tak?

2. i drugie pytanie, dostalem jako gracz beta typhona, powiedzcie mi czy to przyzwoity samolot premium

a jak wypada pojedynek z d-13?

3. do tej pory kupilem 2k orzelkow, ktory z samolotow premium bedzie za ta kase najlepszy? czy dozbierac lepiej do tego niemieckiego za ponad 5k

Dzieki za info ;]

Ps ja niewiem jak jest tu ale zawsze wolalem zwrotnosc i szybkosc na dzialem i pancerzem, tak bylo w czolgach wiec chyba tymi kategoriami musze myslec/ wybierac

FU*K WG 

La-5 nie jest wart tych pieniędzy, no chyba że masz już kupione łade w sowieckim drzewku i ją kochasz. Ja posiadam La-5 premium i nie jestem zadowolony dużo lepiej mi się gra FW 190 czy BF 109 G2 i F4. 

La-5 nie jest wart tych pieniędzy, no chyba że masz już kupione łade w sowieckim drzewku i ją kochasz. Ja posiadam La-5 premium i nie jestem zadowolony dużo lepiej mi się gra FW 190 czy BF 109 G2 i F4. 

moglbym prosic o odpowiedzi na pozostale pytania, bo to byla odpowiedz tylko na pyt. 3

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...