Jump to content

[BMD] - Svaz bez povinností založený za účelem zkoumání speciálních vozidel

KGRP
 Share

Určeno pro hráče, které klanové aktivity a povinnosti typu povinné svazové bitvy atd. nezajímají a nechtějí se jich účastnit (nebo na ně nemají čas), ale rádi by si vyzkoumali speciální svazová vozidla. 

Svaz je bez jakýchkoliv povinností či požadavků na hráče, členem může být kdokoliv a hrát můžete jakýkoliv mód a druh techniky. Jediné, co se očekává, je nějaká herní aktivita - protože je poté brána na zřetel při přidělování bodů výzkumu pro svaz. 

Svaz je mezinárodní, ale při přijímání dávám přednost CZ/SK hráčům.

Obvykle pár volných míst je - průběžně vyhazuji dlouhodobě nehrající hráče. Při zájmu o vstup mi nejprve zašlete tady na fóru soukromou zprávu. Je nutné si domluvit nějaký čas, kdy budete ve hře, abych mohl na chvíli odemknout nábor a vy si poslat žádost. 

Edited by KGRP
  • Upvote 2
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

22 minutes ago, Marie_CZ said:

ze zvědavosti - kolik by zhruba bylo třeba odehrát (v air AB) her pro získání toho německého tryskáče? předpokládám cenu 280.000 / 5.000 GE.

Zkoumání klanových vozidel nemá s počtem odehraných her příliš společného. 1 člověk může za 3 dny nasbírat maximálně 360 bodů aktivity, které se de facto rovnají 360 RP do výzkumu. To se dá nasbírat zpravidla do 10 bitev. Co nahraješ nad tuhle aktivitu už nijak nepomůže. Takže za 300 dní může 1 hráč (pokud by byl ve svazu sám, nebo jako jediný hrál) nasbírat maximálně 36 000 RP do výzkumu. Jinými slovy bude jakékoliv svazové vozidlo, které je už nyní ve hře, zkoumat pár let.

Druhým faktorem je totiž aktivita klanových soukmenovců, z které se počítá aktivita svazu jako celku. A co 3 dny, když se ti tvoje aktivita přepočítá na RP, které můžeš vložit do libovolného svazového vozidla, se k ní zároveň připočítá i tahle celkové aktivita klanu, která je tuším jednoduše sečtením aktivit všech členů, čili ideálně 360+360+360+360 atd. (pro představu, v DMZ se to průměrně pohybuje okolo 3000, takže co tři dny dám do výzkumu cca 3400 RP). Takže vážně ideální je na to mít plný svaz lidí, kteří pravidelně hrají a dokáží co 3 dny těch 360 aktivity dát dohromady. Možnosti jednotlivce jsou silně omezené, a pokud někdo to vozidlo vážně chce a nemá nabouchaný aktivní svaz, dává asi větší smysl si ho koupit za GE.

• Thanks 2
medal medal medal medal medal medal

koukám, že už jsou klanové stroje přidané; Me 262 za 310.000 / 6.600 GE.

to Kaizy:

dík za  info!

takže průměrný pařan v aktivním klanu bude na tryskového Messíka šetřit body 10 měsíců? to i odnosit a porodit nového pařana je rychlejší a bezbolestnější!!!

:D

• Haha 1
medal medal medal medal medal

Tak to expení strojů snad půjde rychle, už se mi tam nahrnulo během 2 dní skoro 90 lidí :D 

Věděl jsem, že je sposta hráčů, co nesnáší pravidla a buzeraci v klanu typu povinně hrát svazové bitvy, ale až takový zájem jsem fakt nečekal :D 

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

On 19/09/2019 at 15:01, KGRP said:

Díky za detailnější vysvětlení

On 19/09/2019 at 15:44, Marie_CZ said:

koukám, že už jsou klanové stroje přidané; Me 262 za 310.000 / 6.600 GE.

to Kaizy:

dík za  info!

takže průměrný pařan v aktivním klanu bude na tryskového Messíka šetřit body 10 měsíců? to i odnosit a porodit nového pařana je rychlejší a bezbolestnější!!!

:D

Ještě jsem zapomněl jednu důležitou věc. Gaijin omezil i to, kolik RP může 1 hráč maximálně dostat v rámci svazu, a to 20 000 co 3 dny. Takže i ten nejaktivnější svaz na světě bude tímhle limitován. Ale je to už samozřejmě jiná písnička než 3500 co tři dny.

medal medal medal medal medal medal

chtěla jsem se přidat s druhým/kokpitovým účtem, ale už mají plno (128/128). laxní hráči evidentně nevadí - je jich tam tak pětina (dokonce 11 hráčů s nulovou aktivitou)...

Edited by Marie_CZ

1 hour ago, Jerson said:

Vadí nějak neaktivní členové svazu, nebo je budeš nechávat být?

Neaktivní 1x či 2x do měsíce prohážu, nechtěl jsem to řešit když svaz existuje sotva týden.

Taky záleží jak moc neaktivní - vyhazovat budu jen "nulkaře" (alespoň tedy za současné situace, kdy svaz už stejně dostává maximální množství výzkumných bodů).

edit: tak nulkaři už jsou vyházení

Edited by KGRP

Myslím, že ten svaz je trochu asociální a všichni si snad přišli jen pro ty vehikly zadarmo, ještě jsem nikoho neviděl, že by se tam bavili v chatu :D

vida - první hra, a hned vítězné první místo se 13 killy; jen nevím, jestli prefix [BMD] budí takovou ochromující hrůzu, nebo naopak na něj enemy vystrkovali svou šestou...

:lol:

a jak se vůbec ta aktivita počítá (na čem závisí)?

---

aha: "Účastněte se náhodných bitev a za každých získaných 200 bodů výzkumu získáte 1 bod aktivity."

takže denní maximum je nahrát 24.000 RP...

"Celková aktivita svazu za třídenní období nemůže překročit 20 000 bodů."

evidentně přílišná horlivost/aktivita má své meze a může být i kontraproduktivní - Jerson může být v klidu...

:DD

Edited by Marie_CZ

Já našel toto...

Player activity is the sum of activity points gathered by the player during the last 14 days. Activity points are earned in all battles in which Research Points are accrued to the vehicles. One activity point is given for every 200 RPs. To get activity, it is not necessary to play squadron battles - it is enough be a squadron member and play random battles.

Jinak těch 360 bodů maximální hráčovy aktivity stačí nahrát za 3 dny, protože:

body do výzkumu vehiklů se přidělují ve 3 denních cyklech, kdyby ses divila, že ti tam nic nepřibývá :DD

Edited by KGRP

předpokládám, že ty body výzkumu jsou žluté žárovky/volné RP, a PÚ na množství/zisk vliv nemá - nebo se mýlím?

co je dobré, že se dají hrát i nízké tiery (kde je nejvíce zábavy a nejkratší čekačky), na které pro samé eventy a WB úkoly se moc nedostává.

5 hours ago, Marie_CZ said:

předpokládám, že ty body výzkumu jsou žluté žárovky/volné RP, a PÚ na množství/zisk vliv nemá - nebo se mýlím?

co je dobré, že se dají hrát i nízké tiery (kde je nejvíce zábavy a nejkratší čekačky), na které pro samé eventy a WB úkoly se moc nedostává.

3. den se nastřádané expy zobrazí jako zelená záložka u tech. stromu, pak stačí jen vybrat do čeho je dát a je to.

medal medal medal medal

To je první svaz co mě oslovil.. Žádný povinnosti, jen sem tam něco nahrej. Say no more!

Nikdy jsem v jakémkoliv herním klanu nebyl, páč mě nějak netankovalo mastit si brko nad kladným K/D, mít TS (všechny hry jsem hrál vždy bez voice chatu), dělat to a ono, naučit se všechny exploity v dané hře, ale asi udělám vyjímku, to je první klan co vidím, že je založenej for fun... teda spíše for grind. IN GRIND WE TRUST. :)  

medal medal medal medal medal medal medal

• 2 months later...

Zatím máme plno, ale jestli chceš, můžu ti poslat zprávu až budu vyhazovat neaktivní hráče nebo někdo odejde, CZ/SK hráčům dávám při přijímání přednost. 

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...