Jump to content

 

Sherman, jak Sherman.

RB

UFP potrafi czasem coś odbić. Weakspotem jest osłona skrzyni biegów (tylko 50.8 mm) . Może zostać nawet spenetrowana przez Wirbla. Wieża potrafi coś odbić, ale też przyjąć. Tutaj weakspotem jest słabszy pancerz (tylko 34 mm) chroniący działonowego i dowódcę. 

75 mm M3 daję radę. Ładujemy tylko M61 i parę smoke-ów. AP jest obecnie bezużyteczny. HE może się przydać, ale nie jest konieczny. 

Mobilniść jest OK. Prędkość "przelotowa" to ponad 35 km/h. Na stocku gorzej więc polecam jak najszybciej wybadać silnik/przekładnie/filtry. 

 

Premka od zwykłego drzewkowego odpowiednika różni się tylko posiadaniem Browninga 0.50 cala na dachu i skinem. 

 

Lineupy:

3.7 RB

-M4A4/M4A4 (1PTG)

-M4A1 75 mm

-T-34-76/M24 Chaffe

-M10

-P-40 E/H-81(premka)/Mosquito 

 

P.S.

Moim zdaniem M4A4 powinien trafić do brytyjskiego drzewka pod nazwą Sherman V (chodzi mi o wersję z 75 mm M3). Brytole używali ten wariant w większej liczbie niż Kitajce. 

Ale standardowo Britain Suffers

 

  • Thanks 1
medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

50 na dachu robi jednak potężną różnice - na tym BR 3.3 jest dośc przeciwników których można bez problemu wykończyć z boku samym ckm - BT kasuje często nawet od frontu. Podobnie czy nawet przede wszystkim w M4A1 gdzie 50 tka jest trochę wyżej i wali z lepszego kąta - nic tylko ładować na niego medalion

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Tutaj możliwoscią jest oczywiście i niestety zapłacenie developerom- chińska wersja premium M4A4 oprócz odblokowanych modyfikacji i unikatowego malowania posiada .50 na dachu.

21-36-16-cn_m4a4_sherman_1st_ptg.png

Edited by matm3
medal

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Jak dla mnie ten czołg to pomyłka... oprócz tego, że w RB zbiera baty praktycznie od wszystkiego to jego działo w dużej większości nie potrafi nic dobrego zdziałać. 

medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...