Jump to content

Eurocopter Tiger HAP (premium)

Pierwszy dzień po patchu 1.91 obfitował w bugi i problemy z samą grą. Nie mniej jednak premkowy eurotiger daje radę. Choć jest chaos i szał w postaci hord tych maszyn i wysypu adatsów oraz tungusek to mimo wszystko jestem w stanie powiedzieć że jest to maszyna która dobrze i cierpliwie pilotowana zagra fajną grę. Przed samolotami się obroni. Pelotek musi unikać ale ma rwr do tego (radar warning reciever) no i oczywiście trzeba mieć pomysł na grę i oczy dookoła głowy chociaż jest troszkę wytrzymalszy od reszty to zejdzie szybciutko dobrze trafiony i tu zrobie pauze...chyba że się sprawnie przemieszczamy...wówczas mialem wrażenie, że kompozyt lepiej nas chroni od okolicznych wybuchów pocisków i rakiet AA. Lot po przejściu z Bo-105 chwilę sprawił mi trudnosci ale już go wyczułem. Po prostu ma nisko osadzony środej ciężkości i chociaż jest bardzo manewrowy, przechyły na bok są bardzo niebiezpieczne i przy wiekszej predkosci nie reaguje dobrze na skrecanie orczykiem. Działko 30mm ma tylko pas amunicji wybuchowej ktora penetruje 4mm na cele powietrzne i może odkryte naziemne choć w walce z celami naziemnymi go nie testowalem. ATGM generalnie mam wrażenie że mimo że mają wiecej penetracji od tow na premkowym Bo-105 to ich skuteczność jest taka sama, nie wiem może wrażenie.Generalnie jest frajda bo jak to premka nie wkurza nas kosztami repek jak zlamimy (a nie trudno) a i fajnie zarobi... chociaż od początku interesowal mnie fun zwiazany z grą nim niż ekonomia.

medal medal medal medal medal

Nie próbowałem akrobacji ale nagrałem pierwszą grę od strzała na RB, można zobaczyć co te śmigło potrafi nawet w przegranej, randomowej grze. Może kiedyś naprawią motyw "przechodzenia fal radarowych" z SAM'ów przez drzewa, wówczas będzie można więcej zdziałać. Niestety cały motyw zaskoczenia idzie w diabły, skoro ADATSy, Tunguski widzą Cię jak na dłoni nawet jak jesteś ukryty za drzewami a często i za wzniesieniami. Na chwilę obecną płaskie mapy z lasami nie dają pola do popisu.

• Like 1
medal medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...