Lord_KROK

1.91 – pletykák, tények, kívánságműsor

2 hours ago, Dzsigolo_Lanty said:

Ahogy azt Ti is láthatjátok, bőven van közös gép. (Helikoptereket és jeteket figyelmen kívül hagyva.) Akkor meg mi értelme lenne a külön fának? Ahogy Krok is mondta, a magyar gépek menjenek szépen az olaszokhoz. Sokkal változatosabb és kiegyenlítettebb lenne egy-egy csata, mintha külön lennénk. Héjákat be lehetne ékelni az Re. vonalra, WM-23-at a prémiumok közé. He 112 és a Bf 109 széria külön ágon olasz és magyar festésekkel. Bf 110-ek, Me210-ek és Fókák meg mehetnének a Stukák mellé az Attacker/Heavy Fighter ágra. Jeteknél se lenne túl nagy hátrány, ha a sok G.91 mellett lenne egy MiG vonal, ahol már gépágyú is van. Il-28-ról nem is beszélve, mivel az olaszoknak még mindig nincs bombázójuk azon a szinten.

Jó hogy mondtad , az olaszokkal való inkompatibilitás másik és inkább főbb példája az hogy a vasfüggöny más oldalán voltunk , ők amerikai jármüveket vettek mig mi ruszkikat (ez inkább a románoknál jelent nagyobb bajt mert magyar fejlesztésü egyedi hidegháborús jármü nincs) , hogy nézne ki hogy IL legyen az olasz ágba holott nekik semmi közük nem volt hozzá.  Ha ilyesmibe akarunk gondolkodni akkor a magyar részről rang IV -(avagy III) lenne a max.(ami annyira nem nagy baj , csak a romcsik szivnák meg a hires TRM izéikkel meg IAR-jaikkal ). Szerintem ez a megoldás anno jó ötletnek tünt az olasz ág hajnalán mert nem volt jármü és Nova már megcsinálta az IAR repülőt és mivel nekik hiján volt bevágták oda de hosszú távon nem lehetséges (HA eljut hosszú távra az egész mert az is lehet hogy semmi se lesz és itt hiába koptatjuk a fórumot) 

Edited by DarthGergely
medal medal medal medal

46 minutes ago, DarthGergely said:

Jó hogy mondtad , az olaszokkal való inkompatibilitás másik és inkább főbb példája az hogy a vasfüggöny más oldalán voltunk , ők amerikai jármüveket vettek mig mi ruszkikat (ez inkább a románoknál jelent nagyobb bajt mert magyar fejlesztésü egyedi hidegháborús jármü nincs) , hogy nézne ki hogy IL legyen az olasz ágba holott nekik semmi közük nem volt hozzá.  Ha ilyesmibe akarunk gondolkodni akkor a magyar részről rang IV -(avagy III) lenne a max.(ami annyira nem nagy baj , csak a romcsik szivnák meg a hires TRM izéikkel meg IAR-jaikkal ). Szerintem ez a megoldás anno jó ötletnek tünt az olasz ág hajnalán mert nem volt jármü és Nova már megcsinálta az IAR repülőt és mivel nekik hiján volt bevágták oda de hosszú távon nem lehetséges (HA eljut hosszú távra az egész mert az is lehet hogy semmi se lesz és itt hiába koptatjuk a fórumot) 

A legnagyobb baj, hogy a játékba folyamatosan új járművek kell, hogy bekerüljenek (gazdasági érdek, plusz fenttartani a fejlődés látszatát) így a kezdetben kialakult struktúra kezd már kevésnek tűnni. 

Szóval előbb vagy utóbb kell majd egy minor axis, vagy mini techtreek, esetleg felpumpolt  olasz fa... de igazából ezek nekem egyik sem teztszik mint megoldás. A magyar gépeket a leírt festéses megoldással oldanám meg... emeleltt a tényleg egyedi gépeknek mondjuk minor axis, oszt jónapot.

• Confused 1
medal medal

9 minutes ago, Lord_KROK said:

A legnagyobb baj, hogy a játékba folyamatosan új járművek kell, hogy bekerüljenek (gazdasági érdek, plusz fenttartani a fejlődés látszatát) így a kezdetben kialakult struktúra kezd már kevésnek tűnni. 

Szóval előbb vagy utóbb kell majd egy minor axis, vagy mini techtreek, esetleg felpumpolt  olasz fa... de igazából ezek nekem egyik sem teztszik mint megoldás. A magyar gépeket a leírt festéses megoldással oldanám meg... emeleltt a tényleg egyedi gépeknek mondjuk minor axis, oszt jónapot.

Turán festéses Panzer III ? avagy Nimród szinü Ostwind ...jó megoldás

De amugy én már nagyon régóta szeretném látni a magyar festést  német gépeken ...

• Upvote 1
medal medal medal medal

16 minutes ago, Lord_KROK said:

szóval az általunk épített s használt messerschmitteket, nem kapnánk meg a minor axis magyar vonalában, hanem helyette kapunk egy skint a német fában oszt kész?

mi ez? hogy bassz**nk ki saját magunkal szimulátor?:blink:

én nem látom a kínaiakat tiltakozni...csak mi magyarok vagyunk ilyenek? túl snassz a nem magyar tervezésű jármű nekünk kérem.

Edited by Jacky95
  • Upvote 1

2 minutes ago, Jacky95 said:

szóval az általunk épített messerschmitteket, nem kapnánk meg a minor axis magyar vonalában, hanem helyette kapunk egy skint a német fában oszt kész?

én nem látom a kínaiakat tiltakozni...csak mi magyarok vagyunk ilyenek?

Te láttad hogy a külföldiek miként vélekednek , őket meg is értem elvégre semmi közük az egészhez , jó persze most csak hazaszeretetből nem kötelezhetünk egy fát  és annak a támogatását , ész érvek is kellenek megalapozni annak okát , jogos amit mondanak nincs elég stb de mégis a fairplay elvégre a kinai ág sem másabb csak a különbség a kettő között a hátszél , azt legalább támogatják (ha még hülyék is) . 

medal medal medal medal

1 minute ago, DarthGergely said:

Te láttad hogy a külföldiek miként vélekednek , őket meg is értem elvégre semmi közük az egészhez , jó persze most csak hazaszeretetből nem kötelezhetünk egy fát  és annak a támogatását , ész érvek is kellenek megalapozni annak okát , jogos amit mondanak nincs elég stb de mégis a fairplay elvégre a kinai ág sem másabb csak a különbség a kettő között a hátszél , azt legalább támogatják (ha még hülyék is) . 

értem én.

csak a magyar és magyarok által használt járművek elfelezése gurította el a gyógyszerem....

Őszintén szólva én is jobban szeretnék egy kicuccolt minor-axis fát ahol nincsenek ilyen problémák, s tech tree tartalma nem hoz több problémát a játékba...de nem hiszem hogy válogatósnak kéne lennünk, hanem meg kell ragadni  minden lehetőséget, hogy ne ott végezzük hogy palika mehet az olasz rémület fába a pénztárcájával s fizethet 28 szor(ha minden eredeti magyar designt betesznek) amíg az Olaszok utálkoznak a fórumon...

• Upvote 1

1 hour ago, Jacky95 said:

1.onnan hogy gaijin dev- qna először kijelentette hogy magyar tech premiumként fog jönni, és lehet hogy csak egy kettő

2 másik qna-ban kijelentették hogy a magyar és román tech Olasz prémiumok lesznek

3. 28(19+9) eredeti magyar tech van. 30 a használt pantherrel és tigerel együtt Edit:+ a magyar építésű s általunk használt német repcsik is

capisce?

Gratulálok! Gyönyörűen bemutattad, hogy hogyan kell félreolvasni dolgokat és, hogy mennyire látod át a játékot. Te tényleg hiszel abban, hogy át fogják másolni a fél német fát az olaszokhoz a prémium részbe, csak mert azt a magyarok használták? :D

Nem csak hogy felháborodást keltene globálisan, de gazdaságilag is igencsak felborítaná a játékot. Ha maradunk annál a verziónál, hogy a magyar gépek prémiumok lesznek, akkor az annyit tesz, hogy a Héjákon és az Me-210Ca-1-en kívül ne is számítsunk többre. Nem fognak csinálni egy full prémium tech treet. Ez ezer százalék. Az összes többi gépet meg ne hívjuk "eredeti magyar technek", mert nem voltak azok. Az, hogy most kaptunk egy G-2-t, nem jelenti azt, hogy megkapjuk majd az E-4-et, F-4-et, G-4-et, G-6-ot, G-10-et, G-14-et és a többit prémiumként.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

3 minutes ago, Kulcsos12 said:

Te tényleg hiszel abban, hogy át fogják másolni a fél német fát az olaszokhoz a prémium részbe, csak mert azt a magyarok használták?

nem. az eredeti magyar tervezésű járműveket számoltam csak

• Upvote 1

20 minutes ago, Jacky95 said:

szóval az általunk épített s használt messerschmitteket, nem kapnánk meg a minor axis magyar vonalában, hanem helyette kapunk egy skint a német fában oszt kész?

én nem látom a kínaiakat tiltakozni...csak mi magyarok vagyunk ilyenek?

Miért, ezek a gépek most benne vannak a játékban??? NEM. 
Akár olaszban akár minor axisban, de az ilyen ME210-eket és társait, csak oda tudod betenni... Azzal sem igyekeznek ugyebár. De ennek semmi köze nincs ahhoz, hogy most miért ne lehetne mondjuk magyar festésű IL2, vagy BF110... Már akár a következő patchben lehetne egy rakás magyar géppel menni egy kevés GE-ért vagy párszáz kill-ért, és még újra ki sem kellene fejleszteni őket!  Ráadásul nem borítaná a techtree-ket sem! 
Mert jelenleg a minor axis fával sem törik össze magukat, meg ilyenről sem hallottam h jönne mondjuk ME210... 

Szóval miért is saját magunkkal b*sszunk ki szimulátor ez? 

Ami a tiltakozást illeti, én a játék használhatóságát is nézem, és semmi de semmi szükség még egy copy paste fára (tudom, lesz, kínai, de azonkívül). Most is pl a francia  presetemben van 4db amerikai és egydarab német gép. És francia fa/preset ... érted.

• Confused 1
medal medal

Just now, Jacky95 said:

nem. az eredeti magyar tervezésű járműveket számoltam csak

Húú, na akkor sorold már fel légyszíves azt a 19+9 magyar tervezésű járművet, mert kíváncsivá tettél. :yes_yes_yes:

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

3 minutes ago, Kulcsos12 said:

Húú, na akkor sorold már fel légyszíves azt a 19+9 magyar tervezésű járművet, mert kíváncsivá tettél. :yes_yes_yes:

most számoltam át. 20db tank s anti tank jármű(verziók,premiumok együtt)+ 9 repülőgép

nem hiszel nekem, meny live ra s számold át

Edited by Jacky95

Just now, DarthGergely said:

Straussler V4 , Turán I-II-III ,Zrinyi I-II-Sorozatvető , Toldi I-II-III -TD , Csaba , Tas 44 , Nimród +Toldi Buzogányvető 

Repcsiknél: Rmi , Me 210 , WM , Héja 

kifelejtettél egy kettőt

Gondolom szörszállhasógató leszel és vissza bontod őket Re 2000 , Skoda , Strdias és társaira  

Csak igy fejből irtam le

Persze a játékba kerülhető jármüvek száma már kisebb elvégre "prototipus" nem szaba jöjjön (csak ruszki)  szóval a rakétások , tas és rmi távozhat (non sense)

medal medal medal medal

CA5PHcd.png

+belehet tenni a Toldi IIAK-t meg a rakétás turánt is. szóval van 20 körüli magyar páncélos meg szoft skin. nem mondom hogy mind berakják, de van.

Edited by Jacky95
  • Upvote 1

14 minutes ago, DarthGergely said:

"prototipus" nem szaba jöjjön (csak ruszki) 

hmm....ha nem papír akkor jöhet tudtommal. ha csak prémiumként is

A 80mm-es tas egy érdekes dolog már abból kiindulva hogy ugye megsemmisült proto ami pellengérre állitja hogy egyáltalán szóba jöhessen a bekerülése , alapból a 80mm es ágyút akarták rá rakni de nem tudták igy maradt a német 75mm-es.  A krupp protze nem igazán számit légvédelminek , csak egy csapat szállitó de mivel fel volt szerelve géppuskával igazából annak is jó (a rába VR meg sajna egy elavult és játákban életképtelen jármü lenne.) Egy másik dolog a számolásba az "új" jármüvek listája mert az kicsivel másabb lenne (jelzem a kinaiakat ugy számoltam hogy 20 jármüvel rendelkeznek) 

Elismerem hibáztam amikor készitettem a fát mert ugy gondoltam hogy a 4.7 es nimród életképes lenne a a 3.7 es társától csak egy lőszer tipussal tér el.

display.png

• Upvote 1
medal medal medal medal

4 minutes ago, DarthGergely said:

A 80mm-es tas egy érdekes dolog már abból kiindulva hogy ugye megsemmisült proto ami pellengérre állitja hogy egyáltalán szóba jöhessen a bekerülése , alapból a 80mm es ágyút akarták rá rakni de nem tudták igy maradt a német 75mm-es.  A krupp protze nem igazán számit légvédelminek , csak egy csapat szállitó de mivel fel volt szerelve géppuskával igazából annak is jó (a rába VR meg sajna egy elavult és játákban életképtelen jármü lenne.) Egy másik dolog a számolásba az "új" jármüvek listája mert az kicsivel másabb lenne (jelzem a kinaiakat ugy számoltam hogy 20 jármüvel rendelkeznek) 

Elismerem hibáztam amikor készitettem a fát mert ugy gondoltam hogy a 4.7 es nimród életképes lenne a a 3.7 es társától csak egy lőszer tipussal tér el.

hát akkor kiveszed azt a kettőt és még mindig elég magas a szám... de kipótolhatod a ToldiIIAK-val meg a rakétás turánnal(premiumnak elfogadhatók teljes mértékben)

18+9 vagy 20+9 in total. s akkor még nem számoltuk a magyar építésű s használatú német gépeket.

Edited by Jacky95

11 minutes ago, DarthGergely said:

A krupp protze nem igazán számit légvédelminek

raksz rá egy  tri-Gebauer AA légvédelmit azt szekrit dolumentsz. elvégre használta a szárazföldi része a seregnek

Edited by Jacky95

Nem csak az lenne a lényeg egy uj fánál hogy mik amiket használtak hanem hogy mi újat tudna nyujtani a játéknak jármü ügyileg , van olyan jármü is ami nem magyar de ujdonság , ilyenek a Kruppok , Marder II , bdrm , és még pár amit nem raktam be a fába anno , Pszh , a svéd stv amiről a toldi készült stb .

• Upvote 1
medal medal medal medal

3 minutes ago, Jacky95 said:

raksz rá egy  tri-Gebauer AA légvédelmit azt szekrit dolumentsz. elvégre használta a szárazföldi része a seregnek

Gondolom akkor a Mammoth tankot is tegyék be amcsikhoz, mert használta a sereg a 3. Tibáréium háborúban... :facepalm:

• Haha 1

Just now, Kulcsos12 said:

Gondolom akkor a Mammoth tankot is tegyék be amcsikhoz, mert használta a sereg a 3. Tibáréium háborúban... :facepalm:

de a mammothod nélül is megvan a 18-20 + 9:good:

Ööö... olvasd csak el újra, amit írtam. Amúgy nem, nincs meg a 18. Repülőkről meg szó se esett még, szóval az a +9 sincs meg

1 minute ago, Kulcsos12 said:

Ööö... olvasd csak el újra, amit írtam. Amúgy nem, nincs meg a 18. Repülőkről meg szó se esett még, szóval az a +9 sincs meg

Most ez vezet is bármire is ? Szerintem felfogta hogy nem vagy a magyar tech támogatója stb stb , a továbbiakban felesleges a téma tovább osztása mert csak megutáljátok egymást. (a 18 megvan ) A vége ugy is az lesz amit most is tudni , te nem akarod ő meg jobban szeretné , meggyőzni egymást nem fogjátok. BOCSÁNAT hogy egyáltalán felhozakodtam a témával , mindegy is ...

medal medal medal medal

7 minutes ago, Kulcsos12 said:

bocsi nem láttam commentet arról hogy a bekockázottak miért nem magyar játművek..

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.