Lord_KROK

1.91 – pletykák, tények, kívánságműsor

Hali én már használtam más játékoknál anti cheat szoftvert ahol alapból benne van a telepítőbe azok nem turkáltak a gépembe ez nem tudom milyen lesz.csak az oroszoknál divat hogy nem teszik bele az anti cheat programot.a japán vagy kínai fejlesztők ezt természetesnek veszik és alapból a játék indulásánál már bele teszik.rengeteg játékban van amiről az emberek nem is sejtik hogy benne van.Remélem eltűnnek végre a csaló emberek és századok a játékból akik másként nem tudnak játszani.

Edited by KapitanyHU
medal medal medal medal medal medal medal medal

12 hours ago, Kulcsos12 said:

. Az új fákon úgy ugrálok a gépek között, hogy szinte már sajnálom a modellezőket.

Nagyon mást nem is tudsz csinálni. Én rendesen viszem az olaszt és a franciát is, de a rendszer ezért csak megszivat egy fokghíjjas átgondolatlan techtree képében. 
A jelenlegi olaszom pl 3.7 és 5.0 között van, mindezt úgy, hogy igazából ki van véve egy gép mert az már 5.7 lenne. 
A franciával a helyzet még groteszkebb, ahol hamarabb volt 5.0-5.3as presetem (persze szigorúan 2-3 géppel) mint 4.0-ás... MOst pedig hogy összeraktam a 6.0-6.3as USA Francia presetem (vicc, hogy 4 usa gép, és egy német) mégrosszabb a helyzet, mert amíg ki nem jön az Ouragan meg a Barouagan a két 7.7-es gép, addig semmire sem tudom kciserélni a jelenlegieket. Na de akkor is érdekes lesz, mert akkor maradhat az 5.3-as NC900 (Fóka A8) meg két 6.3 körüli USA gép, és jöjjön mellé a két 7.7-es jet? vagy az ember innentől csak 2-3 gépes presetekben gondolkodhat? 
Szóval nem értem én, minek kellenek full átgondolatlan hiányos, copy paste presetek. 

Ha már nagyon van pár gép amit b e akarnak vezetni, akkor azok jöjjenek valamelyik meglévő fán, GE-ért vásárolható gépnek, vagy legyen minor axis meg minor allied tree, de ezek is csak akkor ha nincsennek tele copy paste-el. A copy pate gépeket meg meglehetne oldani úgy, ahogy leírtam., hogyan lehetne csendben baj nélkül a magyar fát bevezetni

igazán csinálhatnának azokhoz a német és orosz gépekhez magyar skineket, amik voltak a magyar légierőnek! Szinte lenne egy magyar fa, de mégsem kéne újra kihúzni. Jah ls mondjuk 2-300kill-el feloldhatóak lennének vagy 200GE/darabja a skinnek, vagy valami.... 

Az alapvető baj persze az, hogy Gajin azt hiszi, akkor tud egy piacot megszólítani, ha bevezetik az ő tech treejüket, meg hát üzletileg is kiváló, hogy lehet megint grindeolni egy csomót szegény playernek. 
Ráadásul az oalsz fa mai napig hiányos, pedig az 1.69-ben került bevezetésre, ami 2017 májusában volt, azaz közel 2,5 éve! 

BTW meglepne ha a héten nem jönne az 1.91... 

Edited by Lord_KROK
medal medal

On 01/09/2019 at 12:08, Kulcsos12 said:

Várjatok! Ha nem lenne elég a sok kínai jármű, akkor lesz még itt bőven. Franciák kapnak egy prémium Panthert. Eredeti német festéssel és a lövegpajzs oldalán egy-egy picike kis francia koronggal. Aztán a németek a kifejleszthető Mi-24P mellé kapnak egy átfestett prémium Mi-24P-t. Cirka 8-9000GE. Az olaszok egy brit Vamipre-t, egy német CL-13-at és egy "francia" F-86K-t kapnak a Reggie vonalra. 1.91 Clone Wars coming soon.

CL-13MK4-et és Olasz festéssel, jön. Igen a eleinte német CL-13 mk5 volt, de kijavították. Hogy mi a különbség a CL-13 MK5-öz képest nemtudom nem érdekel. Már a Stukák bejövetele az olasz fába éreztem," more ebből baj lesz ". Rengeteg olasz Ro. termék lenne, oda a Stukák helyet. A Vampire hogy jön az olaszokhoz, igazán annak fényében fog tűnni ütősebb copy pastenének hogy a Brit fán, meglehet szerezni rá az olasz camót. Szóval ctr+c ctr+v szószerint. A F-86K igazából volna értelme, mert a Fiat licence alapján gyártotta, európai piacra.  De hogy érezd az igazán fájdalmas részt, majd akkor lesz mikor a németekhez is benyomják, mivel használták. Szóval universal gép az. 

Igazából a franciák használtak 50 db párduc tankot a háború után talán 3 évig volt rendszerbe,  és erről így emlékeznek, meg szerintem semmi gond, hogy prémium. 

Az igazi virgács az F-89 scorpion adta meg nekem.  A B verzió tömeges gyártották, használták 6x20 mm ágyúval és mi csinálnak belőle ? Prémiumot. Amúgy csak az A variánson volt gépágyú de mindegy. Gazsi jobban tudja. F-89D aminek nem irányitott rakétái voltak az is prémium. Szóval 7.3 br-en menj be, és lődd ki a 48 nemi rányitott rakétát aztán mehetsz haza rakétákért. 

De valószínű, hogy 1.93-an Hozzáadják majd a C és (H vagy J) verziót, mert ezeket a CDK-an megtalálták. A cének 4x30mm gépágyúja van. Remélem fejleszthető lesz.

De hogy még mindig nem szedték szét az amerikai fejlesztési fába a vadászt rész közepes-és nehéz részre. 

4 ág van amerikánál Istenem. Ott nyomorodnak egymás hegyén hátán a vadászgépek.  

Várjál még kapnak az oroszok arany sasért talán 8-10 ezerért, MiG-17-AS ami csak egy picit jobb a sima MiG-17-ől de, kubai festéssel. 

A legnagyobb újítás az éjszakai látás mód Night Vision, de valóban Clone wars lehetne a neve a patchnek. 

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

2 hours ago, Dzsigolo_Lanty said:

A legnagyobb újítás az éjszakai látás mód Night Vision, de valóban Clone wars lehetne a neve a patchnek. 

Én nem tudom mi bajotok ez a patch igenis egy tartalmas , egyedi és nehéz mukával elkészitett jármüvek sokaságát hozza magával....komolyan milyen negativak az emberek, nem is tudnak más csak panaszkodni 

(Az a két amerikai jet is igazából eggyet fizet kettőt kap alapon van mivel ugye elég csak 1 modellt csinálni s megduplázni majd eltávolitani a géppuskákat az egyikről, a vicces rész az az hogy annyira elvoltak magukkal örömükbe hogy hát sikerült megoldani mindent egyszerübben hogy a legtöbb jármünél (mint a magyar bf-nél) ugy felejtették a zászlót/nemzet hangárját és az eredeti ingame fotót. Most nem tudom hogy hogyan lehetnek ennyire figyelmetlenek (mondjuk lehetséges hogy egyáltalán nincs is teszter brigád ami ezt kiszürné). Aztán amikor kijön a patch a jövőhéten büszkén kiirják a videóba/patch leirásba hogy több mint 50-80 egyedi jármü  ..... Vajon mi tartsa vissza őket hogy ebbe a patchbe egyuttal ne vágják be az összes töltelék jetet a németekhez avagy az olaszokhoz.(Egy f84 et avagy miget stb)

Edited by DarthGergely
medal medal medal medal

1 hour ago, DarthGergely said:

Ha már kina akkor egy kis update a magyar repülési fámba (hunglish 2.0)

https://live.warthunder.com/post/854081/en/

Untitled.png

Ne vedd sértésnek de nagyon "csodás" ez a fa. Úgyértem vannak BRek amin semmi nincs meg épkézláb presetet nem tudsz összerakni. Inkább úgy kellene ezt megoldani h a német és orosz ágon azoknál a gépeknél amiből volt magyar kilockolható magyar festés legyen ... 

Ennek a játéknak legkevésbé újabb techtree-kre van szüksége, és gondolom ezt a kínairól is! 

Tényleg nagyon max egy minor allies és minor axis techtree kellene, rendesen feltöltve gépekkel.

Amúgy a magyar G14-es messer mitől 53? Mikor a játékban amúgy 5.7. A G6-os miért 4.7 mikor a játékban amúgy 5.3? 

• Confused 2
medal medal

1 hour ago, Lord_KROK said:

Ne vedd sértésnek de nagyon "csodás" ez a fa. Úgyértem vannak BRek amin semmi nincs meg épkézláb presetet nem tudsz összerakni. Inkább úgy kellene ezt megoldani h a német és orosz ágon azoknál a gépeknél amiből volt magyar kilockolható magyar festés legyen ... 

Ennek a játéknak legkevésbé újabb techtree-kre van szüksége, és gondolom ezt a kínairól is! 

Tényleg nagyon max egy minor allies és minor axis techtree kellene, rendesen feltöltve gépekkel.

Amúgy a magyar G14-es messer mitől 53? Mikor a játékban amúgy 5.7. A G6-os miért 4.7 mikor a játékban amúgy 5.3? 

Nem sértődök meg , nem te vagy az első aki leszolja . A br ek RB be vannak (nagyrésze) meg hát az a fa alapja , azaz a rang I-IV ig idősebb mint az olasz harckocsi ág. Egy éves kb vagy több. 

Élvezem az embereket akik azt mondják hogy : Bruhh ELöBb FiXeljÉtek a jÁtÉkot azTán raKjaTok be Új NemZeteTt . Igazából szerintem semmi köze egy uj nemzetnek  a játék bugjaihoz , nem ugyan azok csinálják a kettőt. Most az más kérdés hogy a balance egyes jármüvek esetében el van rontva vagy a nemzet fája olyan amilyen . Persze a skines megoldás is egy dolog vagy a kis helikopter szerü fák is egy pozitiv út lenne de sem erre sem arra még akarat sincs a dev részéről. Akkor meg hát ha egyik nemzetnek van létjogusultsága ilyen formában (leginkább a marketing miatt) akkor egy másiknak mér ne szabadna? (egyszerü , nincs elég vásárló/célcsoport) 

• Upvote 2
medal medal medal medal

2 hours ago, DarthGergely said:

Nem sértődök meg , nem te vagy az első aki leszolja . A br ek RB be vannak (nagyrésze) meg hát az a fa alapja , azaz a rang I-IV ig idősebb mint az olasz harckocsi ág. Egy éves kb vagy több. 

Élvezem az embereket akik azt mondják hogy : Bruhh ELöBb FiXeljÉtek a jÁtÉkot azTán raKjaTok be Új NemZeteTt . Igazából szerintem semmi köze egy uj nemzetnek  a játék bugjaihoz , nem ugyan azok csinálják a kettőt. Most az más kérdés hogy a balance egyes jármüvek esetében el van rontva vagy a nemzet fája olyan amilyen . Persze a skines megoldás is egy dolog vagy a kis helikopter szerü fák is egy pozitiv út lenne de sem erre sem arra még akarat sincs a dev részéről. Akkor meg hát ha egyik nemzetnek van létjogusultsága ilyen formában (leginkább a marketing miatt) akkor egy másiknak mér ne szabadna? (egyszerü , nincs elég vásárló/célcsoport) 

Nyilvánvalóan semmi köze a fák számának meg a bugoknak egymáshoz. Persze, foglalkoztatni kell a modellezőket, ezért vannak új járművek. DE : ennek a játéknak nincs szüksége újabb techtree-kre, pláne olyanokra nem amik nyilvánvalóan fogyatékosak. Bevezetésekor az olasz repülő fa is ilyen volt, a francia is eléggé foghíjjas még most is, meg a fele copy paste... a kínai fáról sincs jó véleményem. 
Azért ha a játék érdekét nézzük, - és nem pedig a mellünket verjük, mert nagy a nemzeti öntudat és kell a magyar fa - , akkor nem kell a magyar fa! Minek? Újabb fogyatékos fa, amivel kb a kutya nem fog játszani? 
Leírtam, hogy a magyar fát úgy tudnám elképzelni, hogy azoknak a német, orosz, olasz gépeknek amik MO-n is szolgáltak csinálni 1-1 magyar festést, ami aztán 200GE-ért vagy 2-300 killért feloldható lenne, oszt jónapot. És legalább nem kéne újra kigrindolni egy fát. A Héja meg ilyenek, meg amik jellemzően magyar gépek, mehetnének pl az olasz fába, GE-ért megvehető prémiumnak. 
Szerintem ez lenne a legjobb megoldás, és valljuk be, hogy reálisan még ezt sem biztos, hogy elvárhatjuk, lévén eléggé kicsi itt a játékosbázis. 

Esetleg még egy minor axis fában tudnék elképzelni 2-3 magyar gépet, ha egyszer lesz ilyen ... 

2 hours ago, DarthGergely said:

pedig de , br-enként van legalább kettő jármü , viszont nem ez lenne az egyetlen fa amibe nem lenne minimum 3 megegyező harcibesorolású jármü . (2.0-2.7 ig lenne a legtöbb aztán 3.7 -4.7 és 9.0-10.0

5.3-tól 8.0-ig pl semmi ... 

Edited by Lord_KROK
  • Confused 2
  • Upvote 1
medal medal

Igen, nagyon fasza lenne egy saját magyar fa. Lenne mire verni a mellünket, meg gizdázhatnánk a játékban, a fórumon, de összességében semmi értelme nem lenne. Repülős RB-n tök mindegy, hogy az adott BR-en hány gép van, mert úgyis csak 1-et használhatsz csatánként. De ott van a repülős AB, SB EC, Tank RB, ami azért ennél komolyan fát igényel. Akárhogy is nézzük, nem lehet ezt rendesen balanszolni a többi nagy nemzettel. Míg mi egy 6.0-ás csatába csak a Bf 109-ek meg egy pár tier-2-es gép közül választhatunk, addig a többi nemzet röhögve összeszed egy teljes presetet 5.3-6.0-s gépekből a tankjaik mellé. Ugyanolyan szopás lenne belőle, mint most az olaszokkal. Hiába jönnek be az olaszok is repülővel TankRB-re, mire megyünk velük? Repülős AB-n szintén érezni a hiányosságokat. A legjobb megoldás lenne minden szempontból, ha az olaszok mellé kerülnének be a magyar gépek. Tankokat is beleértve. Sokkal több opció lenne. Csak nézzetek rá egy kicsit a "magyar" fára, és keressetek rá, mit használtak ezekből az olaszok is.

3xUzVUD.jpg

Ahogy azt Ti is láthatjátok, bőven van közös gép. (Helikoptereket és jeteket figyelmen kívül hagyva.) Akkor meg mi értelme lenne a külön fának? Ahogy Krok is mondta, a magyar gépek menjenek szépen az olaszokhoz. Sokkal változatosabb és kiegyenlítettebb lenne egy-egy csata, mintha külön lennénk. Héjákat be lehetne ékelni az Re. vonalra, WM-23-at a prémiumok közé. He 112 és a Bf 109 széria külön ágon olasz és magyar festésekkel. Bf 110-ek, Me210-ek és Fókák meg mehetnének a Stukák mellé az Attacker/Heavy Fighter ágra. Jeteknél se lenne túl nagy hátrány, ha a sok G.91 mellett lenne egy MiG vonal, ahol már gépágyú is van. Il-28-ról nem is beszélve, mivel az olaszoknak még mindig nincs bombázójuk azon a szinten.

• Confused 2
  • Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

11 hours ago, Kulcsos12 said:

a játékban, a fórumon, de összességében semmi értelme nem lenne. Repülős RB-n tök mindegy, hogy az adott BR-en hány gép van, mert úgyis csak 1-et használhatsz csatánként. De ott van a repülős AB, SB EC, Tank RB, ami azért ennél komolyan fát igényel. Akárhogy is nézzük, nem lehet ezt rendesen balanszolni a többi nagy nemzettel. Míg mi egy 6.0-ás csatába csak a Bf 109-ek meg egy pár tier-2-es gép közül választhatunk, addig a többi nemzet röhögve összeszed egy teljes presetet 5.3-6.0-s gépekből a tankjaik mellé. Ugyanolyan szopás lenne belőle, mint most az olaszokkal. Hiába jönnek be az olaszok is repülővel TankRB-re, mire megyünk velük? Repülős AB-n szintén érezni a hiányosságokat. A legjobb megoldás lenne minden szempontból, ha az olaszok mellé kerülnének be a magyar gépek. Tankokat is beleértve. Sokkal több opció lenne. Csak nézzetek rá egy kicsit a "magyar" fára, és keressetek rá, mit használtak ezekből az olaszok is.

3xUzVUD.jpg

Ahogy azt Ti is láthatjátok, bőven van közös gép. (Helikoptereket és jeteket figyelmen kívül hagyva.) Akkor meg mi értelme lenne a külön fának? Ahogy Krok is mondta, a magyar gépek menjenek szépen az olaszokhoz. Sokkal változatosabb és kiegyenlítettebb lenne egy-egy csata, mintha külön lennénk. Héjákat be lehetne ékelni az Re. vonalra, WM-23-at a prémiumok közé. He 112 és a Bf 109 széria külön ágon olasz és magyar festésekkel. Bf 110-ek, Me210-ek és Fókák meg mehetnének a Stukák mellé az Attacker/Heavy Fighter ágra. Jeteknél se lenne túl nagy hátrány, ha a sok G.91 mellett lenne egy MiG vonal, ahol már gépágyú is van. Il-28-ról nem is beszélve, mivel az olaszoknak még mindig nincs bombázójuk azon a szinten.

Ez mind "szép és jó" csak annyi vele a gond, hogy a digók nem akarják látni a TT-ben se a tankjainkat se a repülőinket max ha prémiumok lennének ( de még amiatt is sírna a szájuk ). Szóval "bekerülhetünk" egy olyan fába, ahol nem látnak minket szívesen és fizethetnénk kő keményen euróban azért, hogy játszhassunk a saját tankjainkkal és repülőinkkel és ugye itthon nem mindenki van eleresztve pénzügyileg, hogy megengedhesse magának, hogy megvegyen 30+ Magyar prémium járművet.

Meg németekkel amúgy is sokkal több a közös vonásunk ( a képen 5 olasz gép van és +1 olasz liszensz alapú míg 18 német és +2 ami Magyar modifikáció és jó pár a gépről elmondhatjuk, hogy Magyarországon sorozatgyártásban is volt szóval nekünk több közünk van hozzá mint a digóknak ) ezért én eddig is a "helikopteres TT" szerű megoldásban láttam a jövőt amit a Német fából nyithatnánk fel tier 2-nél habár azokkal is egyet tudok érteni akik a kínai fa bejövetele után egy önálló fában gondolkodnak ( habár jobb lenne ha a kínai fa meg se történt volna! ). Na meg a minor Axis TT is jó lenne, de nem hiszem, hogy az valaha is megvalósulna 2030 előtt.

És igen. Nevezhettek elfogultnak a digókkal szemben, mivel az is vagyok! :p:

Edited by IIPzgreen
  • Thanks 1
medal medal medal medal

13 hours ago, Kulcsos12 said:

A legjobb megoldás lenne minden szempontból, ha az olaszok mellé kerülnének be a magyar gépek.

szóval meg akarsz venni olyan 30+ premium tankot/repcsit hogy játszhass a magyar és magyarok által használt tankokkal/repülőkkel ?

nagy az allűrje kérem. merthogy a normális tech tree-ben nem lesznek benne az 100% biztos.Gaijin megerősítette.

Steff, Minor-Axis tech tree-je akkor már sokszorta jobb.

Ezt kéne kiegészíteni és lenyomni Gaijin torkán: (csak sajna Hebime-ot meg elvitte az IRL)

minor-axis > standalone Hungarian >>>>>>>  30+premiumot egyenként megvenni az Olasz übermensch tech tree-ben

Edited by Jacky95
  • Thanks 1
  • Haha 1

1 hour ago, wotlajko said:

Kulcsos szia! Latom te nagy spiller vagy. Egy olyan kerdesem lenne hogy a vilaghaboru-reszet a jateknak nem fogjak elerhetove tenni egyeni jatekosok szamara is?

A WW mód mindenki számára elérhető, HA éppen van aktív hadművelet. Ez a mód csak időszakosan van aktiválva pár napig-hétig (nem tudom pontosan) és ez idő alatt gond nélkül csatlakozhatsz. Jelenleg inaktív, ezért nem tudsz játszani.

28 minutes ago, IIPzgreen said:

Ez mind "szép és jó" csak annyi vele a gond, hogy a digók nem akarják látni a TT-ben se a tankjainkat se a repülőinket max ha prémiumok lennének ( de még amiatt is sírna a szájuk ). Szóval "bekerülhetünk" egy olyan fába, ahol nem látnak minket szívesen és fizethetnénk kő keményen euróban azért, hogy játszhassunk a saját tankjainkkal és repülőinkkel és ugye itthon nem mindenki van eleresztve pénzügyileg, hogy megengedhesse magának, hogy megvegyen 30+ Magyar prémium járművet.

Meg németekkel amúgy is sokkal több a közös vonásunk ( a képen 5 olasz gép van és +1 olasz liszensz alapú míg 18 német és +2 ami Magyar modifikáció és jó pár a gépről elmondhatjuk, hogy Magyarországon sorozatgyártásban is volt szóval nekünk több közünk van hozzá mint a digóknak ) ezért én eddig is a "helikopteres TT" szerű megoldásban láttam a jövőt amit a Német fából nyithatnánk fel tier 2-nél habár azokkal is egyet tudok érteni akik a kínai fa bejövetele után egy önálló fában gondolkodnak ( habár jobb lenne ha a kínai fa meg se történt volna! ). Na meg a minor Axis TT is jó lenne, de nem hiszem, hogy az valaha is megvalósulna 2030 előtt.

És igen. Nevezhettek elfogultnak a digókkal szemben, mivel az is vagyok! :p:

Először is szerintem nyugodt szívvel kijelenthetjük, hogy Gaijin leszarja az olaszok önérzetét. Anno, mikor megjelent az olasz repülős fa, mindenki joggal kérdezte, hogy hol van az Re széria. Erre csak annyit mondtak, hogy jönnek, és egy újabb olasz-orientált frissítésben kapjuk meg az egész vonalat. Erre mindenki megnyugodott. Nos, tudjuk, hogy hogyan jöttek meg a Reggiane-k:

Spoiler

1.69: Olasz légierő CBT

1.77: Re.2000 serie 1

1.79: Re.2000 GA

1.85: Re.2001 serie 1, Re.2001 CB, Re.2001 CN

1.89: Re.2002 Early

1.91: Re.2005

Re.2000 és Re.2001 haditengerészeti verziói valószínűleg az olasz flottával együtt vagy az után fognak csak megérkezni.

Másodszor, ne hasonlítsuk magunkat a kínaiakhoz. Mikor kitudódott, hogy Kínának saját szervere van  saját fával, akkor a fejlesztők válaszoltak is egy Q&A-ban. Az ok pedig a kínai kormány volt. Ott is diktatórikus rendszer van, bár nem olyan szigorú, mint Észak-Koreában. Gaijin csak úgy tudta bevinni az országba a játékát, ha biztosít egy külön szervet neki, illetve megcsinálja a kínai fát. Most semmi mást nem csináltak, csak átmásolták az egészet a globális szerverekre, hogy legyen új tartalom, ami itt tartja a játékosokat. Free-to-Play játéknak sajnos ez a hátránya. Napalmratte is elmondta a videójában, hogy neki megvan minden jármű, és bár neki sincs ínyére a sok copy-paste, leglább lesz mit grindolnia. És nem ő az egyetlen. A kínai fának ráadásul megvan az az előnye a magyarral és az olasszal szemben, hogy van rajta bőven jármű. Tank RB-n vagy Air AB-n ez hatalmas előny. Ne felejtsük el, hogy például Tank RB-n, ha kilövik a közepes tankodat, akkor a második közepest 2x SP-ért tudod csak bevinni. Ezzel szemben, egy feltöltött fán egy nehéz tank olcsóbban bevihető. Szóval ha kilövik alólad az olasz prémium M26-ot, több SP-t fizetsz az sima M26-ért, mint az amcsi játékos a T34-ért. Ez az SP különbség oda is vezethet, hogy Te nem tudsz majd behozni egy 3. járművet, míg az amcsi igen. Ezáltal máris nagyobb eséllyel veszted el a csatát. Repülőknél ugyanúgy érezhető az attackerek, heavy fighterek hiánya. Kínai fán is vannak lyukak, de sokkal kisebbek, illetve egy adott BR-en sokkal több járművet lehet felhasználni. Balansz szempontjából ez lényeges különbség!!!

Harmadszor, háromféle módon kerülhetnek be magyar gépek a játékba:

1. Lenne egy olasz-német copy-paste fa, amit magyarnak hívnának. Ez esetben 2 gépet tennének be a szokásos előrendeléses CBT csomagba. (Erre én személy szerint nem látok semmi esélyt, mivel az összes általunk használt géppel sem tudnánk egy használható fát felépíteni. Tankoknak meg főleg. Tier 1-3-ban ugyan ellennénk, de afölött már túl kevés típusunk lenne, ami kihatna a csaták kimenetelére és ezzel együtt a játékélményre is. Én élvezni akarom a magyar járműveket, nem pedig szopni velük...)
  2. A románokhoz hasonlóan kapunk 1-2 típust a prémiumok közé az olasz fára. Ez esetben a legészszerűbb választás a Héja és a Me210 lenne. Héja pusztán csak azért, mert magyar verzió, míg az Me210-re szüksége van az olasz fának. A két gép a játékban lévő prémium gépekhez viszonyítva összesen 4-5000 GE körül lenne. Maximum. Kb. 8 doboz cigi ára. A tankjainknál viszont ez az út már nem működne, mivel sokkal több típusunk volt. Ezek közül kiválasztani egyet-kettőt már sokkal macerásabb. Ha ránéztek az olasz "tank" fára, ti is láthatjátok, hogy inkább TD fáról van szó. Nimródra és a Turánokra egyértelműen szükség lenne. Mindre. Zrínyik is jók lennének 4.0-4.3 körül, de ott vannak ugye a Semovente-k is alternatívának.
  3. A legvalószínűbb út, hogy az olaszok mellé kerülnek be a magyar gépek. Egyrészt, ahogy fentebb is bemutattam, sok német gépet használtunk közösen a világháború alatt. Bár a Héja nem sokat adna az olaszoknak, az Me210, a Fw 190F-8 és a Bf 110G-4 viszont annál többet. Do 215-re, Tu-2-re és az Il-28-ra is szükség lenne a bombázó ágon. Összességében az általunk használt repülők nagy részének lenne helye az olasz fán.

Arról is megfeledkeztek, hogy egy Free-to-Play játék fejlesztése sokkal lassabb mértékben történik. Nem azért kapjuk meg most a kínai fát, mert most lett kész, mert tudjuk, hogy évek óta létezik, hanem azért, mert most is kell új tartalom. Már tavaly közölték, hogy idén lesz új nemzet, szóval tudtuk, hogy lesz Kína. Azt is tudjuk, hogy a Nimród fejlesztés alatt volt pár éve, és írták is, hogy a sorsa egyelőre kérdéses, mivel a németeknek nincs rá szüksége. (Olaszok meg akkor még nem voltak sehol.) Biztos, hogy nem lett törölve a modell. Annak is oka van, hogy a Bf 109G-2-t kaptuk meg és nem a Héját. Ha Gaijin helyében le akarnám tudni a magyarokat egy prémiummal, akkor fognám az Re.2000-t, módosítanám, és kész. Tessék, itt a saját gépetek, szevasztok. De nem így lett! Vagyis a Héjával és a többi magyar járművel még terveik vannak. Lehet, hogy ez csak spekuláció a részemről, de legalább vannak érveim is mögötte. Akárhogy is fog alakulni, biztos, hogy nem fog rámenni a gatyánk. Nem tudom, honnan jön ez a "30+ magyar prémium jármű" marhaság, de nyugodtan elfelejthetitek. :D

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Most semmi mást nem csináltak, csak átmásolták az egészet a globális szerverekre, hogy legyen új tartalom, ami itt tartja a játékosokat. 

A  svéd nemzet volt tervben, szóval még az is jönni fog. Többször kijelentették, a következő nemzet a Svéd lesz, de gondolom elhúzódik a fa fejlesztés. 

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

15 hours ago, Kulcsos12 said:

Igen, nagyon fasza lenne egy saját magyar fa. Lenne mire verni a mellünket, meg gizdázhatnánk a játékban, a fórumon, de összességében semmi értelme nem lenne. Repülős RB-n tök mindegy, hogy az adott BR-en hány gép van, mert úgyis csak 1-et használhatsz csatánként. De ott van a repülős AB, SB EC, Tank RB, ami azért ennél komolyan fát igényel. Akárhogy is nézzük, nem lehet ezt rendesen balanszolni a többi nagy nemzettel. Míg mi egy 6.0-ás csatába csak a Bf 109-ek meg egy pár tier-2-es gép közül választhatunk, addig a többi nemzet röhögve összeszed egy teljes presetet 5.3-6.0-s gépekből a tankjaik mellé. Ugyanolyan szopás lenne belőle, mint most az olaszokkal. Hiába jönnek be az olaszok is repülővel TankRB-re, mire megyünk velük? Repülős AB-n szintén érezni a hiányosságokat. A legjobb megoldás lenne minden szempontból, ha az olaszok mellé kerülnének be a magyar gépek. Tankokat is beleértve. Sokkal több opció lenne. Csak nézzetek rá egy kicsit a "magyar" fára, és keressetek rá, mit használtak ezekből az olaszok is.

3xUzVUD.jpg

Yak-9P illetve Il-10-et is használtunk.  :p: 

Nem is lesz, mert se Camberát, se B-57-et nem használtak és nem is fejlesztettek. 

Edited by Dzsigolo_Lanty

4 hours ago, IIPzgreen said:

Ez mind "szép és jó" csak annyi vele a gond, hogy a digók nem akarják látni a TT-ben se a tankjainkat se a repülőinket max ha prémiumok lennének ( de még amiatt is sírna a szájuk )

Ezt pont leszarom, mert a játék érdekeit kellene nézni : nekik is jobb lenne ha sokkal több repülő lenne a fájukba, meg nekünk is jó lenne. 

De mint mondtam szerintem a legjobb megoldás az lenne ha azoknál a  német/orosz/olasz gépeknél amiket mi is használtunk, lennének magyar festések és akkor senki sem húzhatná a száját.

• Confused 1
medal medal

2 minutes ago, stefffff1871 said:

dann versteht mich doch keiner mehr. hatte nur eine nachricht bekommen das jemand meine topic verlinkt hatte

In Ungarn sprechen viele Menschen Deutsch. Ja, er diskutiert die Idee, wo ein ungarischer Technologiebaum passen würde. Deshalb hast du die Nachricht bekommen. 

3 hours ago, Kulcsos12 said:

Nem tudom, honnan jön ez a "30+ magyar prémium jármű" marhaság, de nyugodtan elfelejthetitek.

1.onnan hogy gaijin dev- qna először kijelentette hogy magyar tech premiumként fog jönni, és lehet hogy csak egy kettő

2 másik qna-ban kijelentették hogy a magyar és román tech Olasz prémiumok lesznek

3. 28(19+9) eredeti magyar tech van. 30 a használt pantherrel és tigerel együtt Edit:+ a magyar építésű s általunk használt német repcsik is

capisce?

Edited by Jacky95
  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

unknown.png

Válasz a kérdésemre ez ügyben hogy esélyesek-e más nemzetek egy olyan ágra mint a kinai vagy csak ők a kiváltságosak (válasznak válasz de sokra nem mentem vele). Kevés a jármü ...hát rakhattam volna be még dögivel használt dolgokat de nem láttam értelmét mivel már alapból sok a "copy" de ha szeretnéd még pár ruszki T -tudomisénmennyit  és panzereket bevághatok a tankosba meg a repcsibe is messzereket és yakokat . A prémiumos digós dolog ahogy mondták nem annyira jó ötlet mer ennyi erővel a kinai is mind lehetne premi a ruszkiknál de mégsem az (pedig nekik kevesebb egyedi jármü van) , most az összes magyar jármü premis olasz legyen (avagy román) kiszurás lenne mindenkivel (nem mondom hogy az olaszoknak nem jönne jól pár) több mint 30 jármüről van szó igy axis ügyileg +még a saját olasz premis dolgok egy elég szép prémium ágat hozna ki náluk (mivel kijelentették hogy csak premi lesz, persze sok mindent kijelentettek amit végül másképp csináltak)  Megoldás lehet a más összemosott fa is , minor axis , warsaw pack csak hogy ezen országok egymást kb ugyan olyan szivverl fogadnák mint a digók minket +még a zászló is kérdéses lenne ami alatt futna az egész ág. A legkorekktebb és legjobb módszer tényleg a "fél" tech trees módszer lenne de persze akarat kérdése .

A  Ju 188 ból kapott a honvédség , nem fejből találtam ki

https://www.militaryfactory.com/aircraft/detail.asp?aircraft_id=544

• Upvote 2
medal medal medal medal

Ami az RMI-1 et illeti az igazából egy Magyar ME 210/410 lett volna , ugyan az a fegyver elosztás és védelmi fegyver mint egy sima Me 210 nél 2db 13 as védelmi és orrba 4db 20mm csak mint ahogy mondtad/tudod soha nem került fel rá mert csak a prototipus készült el.

rajz3D.jpg

Edited by DarthGergely
medal medal medal medal

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.