Lord_KROK

1.91 – pletykák, tények, kívánságműsor

2 hours ago, Kulcsos12 said:

Gyün Kína!

Remélem nem jön Kína, mert ha valamire nicns szerintem mostszüksége a játéknak az egy új fa. 

Szvsz ha megoldanák, hogy ha kijelölök egy ellenséges gépet és támadási parancsot adok ki akkor én is lássam milyen magasam van, ne a társakat kelljen megkérdezni, a bomberek nem esnének szét 1-2 lövéstől, az amcsi fá BRezését végre a többihez állítanák (illetve a francia amcsi gépeket is) kipótolnák az olasz repülős fa (pl Reggane vonal)Ö és a francia repülős fa hiányosságait, hogy ne 2BR eltérés legyen preseten belül, én már annak nagyon örülnék!

Ha emellé kapnánk nemzetenként 1-2 új gépet, esetleg 1-2 új pályát (főleg h leszavazhatóak lesznek mostmár bizonyosak) valamint elérnék, hogy a "nagy jutalom" ne legyen az esetek 50%-ában a Calliope járműbérlése, már egyenesen boldog is lennék! 

• Upvote 1
medal medal

jah, meg Igla említette, hogy az orosz 20 milisekkel is kezdeni kéne valamit, "Nem kell a Minengeschoss szintjére, elég ha reális értéket adnak neki, mert a mostani, az hülyére van nerfelve. Mit tudom én, a 23mm-es gránátok tudásának a 80%-át ha hozzák az már jó."

• Upvote 1
medal medal

Mi a véleményetek az easy™ gépátvizsgáló program érkezéséről ?

Ebből a dologból óriási botrányok lesznek. Én nem örülök neki. Szerintem nem kéne húzogatni a felhasználók bajszát...

medal medal medal medal

1 hour ago, Hungaromaus said:

Ebből a dologból óriási botrányok lesznek. Én nem örülök neki. Szerintem nem kéne húzogatni a felhasználók bajszát...

Ez mi lenne? 

Nem hallottam még róla

medal medal

22 hours ago, DarthGergely said:

Ezt meg honnan? 

A mai pálya devblog után már nem gondoltam arra hogy képes lenne a Gaijin nagyobb hülyeségre de ha ez igaz...

Több dataminer is említette, hogy a kínai tech tree publikus lesz a következő updateben.

19 hours ago, Hungaromaus said:

Én sem örülök neki. Ha jól olvastam, akkor 1.91-től csak akkor lehet játszani, ha feltelepíted és futtatod ezt az új "anticsíter" programot. A leírás szerint, ha talál valamit gyanúsat a gépeden, akkor nem enged csatlakozni a WT szerverekhez. Vagyis nem tudsz majd csalni. Nekem ez az egész úgy jön le, hogy mindenki kap egy BanHammert a feje fölé, és ha valami nem tetszik neki, akkor csatt. Olyan KGB-s megoldásnak tűnik. Már csak azt nem értem, hogy egy hacker, képes feltörni a játékot, hogy csalást írjon rá, akkor ezt a progit majd nem fogja feltörni a saját gépén? Nem, hát persze, hogy nem. :D

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

1 hour ago, Kulcsos12 said:

Több dataminer is említette, hogy a kínai tech tree publikus lesz a következő updateben.

Hiszem ha látom ,annyira még nem ment el az eszük hogy lepasszolják a svédeket. Ha berakják kinát akkor már meg minek külön , egyedi TT-k? Csak rakjunk be 5 egyedit mindenhova oszt a többit a meglévőkből kifoltozzuk s igy kapunk pár érdekes nemzetet is , románt , yugo , cseh , bulgár , iráni , iraki , izraeli . Jó mi? a Seven nation's army már egy kicsit kibővül .

medal medal medal medal medal

53 minutes ago, DarthGergely said:

Hiszem ha látom ,annyira még nem ment el az eszük hogy lepasszolják a svédeket. Ha berakják kinát akkor már meg minek külön , egyedi TT-k? Csak rakjunk be 5 egyedit mindenhova oszt a többit a meglévőkből kifoltozzuk s igy kapunk pár érdekes nemzetet is , románt , yugo , cseh , bulgár , iráni , iraki , izraeli . Jó mi? a Seven nation's army már egy kicsit kibővül .

Egyrészt már van egy copy-paste tech tree a játékban 5-6 egyedi járművel. Úgy hívják France. Másrészt a kínai tankok java orosz és amcsi járművek módosított (!) verziói. Nem azt modnom, hogy "full-unique" arzenált kapnánk, de legalább annyi értelme lenne, hogy nem lennének úgy szétszórva, mint az izraeli tankok. Az kb egy vicc. Akkor már inkább legyenek külön fán. Ráadásul ott van ugye az a qrva sok Sherman. Az senkit se zavar. Orosz módosított tank? Pfejj. Arról nem is beszélve, hogy marketing szempontjából is egy nagy fogás, ha bedobják a közösbe azt, ami már évek óta elkészítettek. Biztos lesz rá vevő. A repülős rész az gáz, azt elismerem.

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

3 hours ago, Kulcsos12 said:

Én sem örülök neki. Ha jól olvastam, akkor 1.91-től csak akkor lehet játszani, ha feltelepíted és futtatod ezt az új "anticsíter" programot. A leírás szerint, ha talál valamit gyanúsat a gépeden, akkor nem enged csatlakozni a WT szerverekhez. Vagyis nem tudsz majd csalni. Nekem ez az egész úgy jön le, hogy mindenki kap egy BanHammert a feje fölé, és ha valami nem tetszik neki, akkor csatt. Olyan KGB-s megoldásnak tűnik. Már csak azt nem értem, hogy egy hacker, képes feltörni a játékot, hogy csalást írjon rá, akkor ezt a progit majd nem fogja feltörni a saját gépén? Nem, hát persze, hogy nem. :D

Én sokkal borúlátóbb vagyok, megmondom az őszintét. Nem hiszem el hogy ez csak annyi hogy nem enged fel a WT szerverre. Mi az hogy átvisgálja a gépedet ? Vizsgálja a jó édes #&@&# gépét.

Nem vagyok Chemtrail meg gyíkember hívő, de azért mindent én sem hiszek el. Ha ezen múlik akkor viszlát War Thunder, megyek vissza ArmA-zni meg Il-2 BoS-ozni, sőt ott van a DCS...

• Upvote 1
medal medal medal medal

12 hours ago, Hungaromaus said:

Én sokkal borúlátóbb vagyok, megmondom az őszintét. Nem hiszem el hogy ez csak annyi hogy nem enged fel a WT szerverre. Mi az hogy átvisgálja a gépedet ? Vizsgálja a jó édes #&@&# gépét.

Nem vagyok Chemtrail meg gyíkember hívő, de azért mindent én sem hiszek el. Ha ezen múlik akkor viszlát War Thunder, megyek vissza ArmA-zni meg Il-2 BoS-ozni, sőt ott van a DCS...

A Hackeresnél ott a pont , ha feltörte a játékot akkor a program se fogja megállitani.(vannak emberek akik azt állitják hogy a csalásokat maguk a készitők adják ki stikibe , egy kis + bevétel érdekében , ebbe kimondottan nem hiszek de logikus hisz ki tudná jobban megvariálni mint maga aki készitette.) A másik dolog , turkálni a gépeden ? Ha nagyon akarnák akkor már a játékon keresztül kideritenék azt amit akarnak , most hogy személyes adatok a gépeden olyan fontosak hogy senki ne tudja meg már akkor kiderülnek amikor facebook/emaillel dolgozol elvégre már azok régebb megszerezték az infókat rólad és használják . A bankártya vagy számlaszám pedig mért érdekelné őket ha azt magadtól már rég megadtad nekik. Én nekem féletni valóm nincs , nyugodtan kutakodhatnak ha egyáltalán céljuk lenne az , vagy bármire is vezetné őket. Akkor igy kivesézve az a program igazából csak látszat és nem különösebben változtat semmit. A modok , skinek stb amik ártatlanok és nem folyásolják be a gamet nem fognak problémát okozni.

Nyilván nekem sincs mitől tartanom. Cheat nélkül is ki tudom magam lövetni. :D  Kompromittáló adat sincs a gépemen, meg amúgy is kis hal vagyok az óceánban. Ami egy kicsit piszkálja a csőröm, az a személyiségi jogok megsértése. Ahogy az utcán sétálva is feljelenthetsz és beperelhetsz bárkit, aki fényképet vagy videót készít rólad, úgy itt is elég érzékeny határon táncolnak ezzel a progival. Milyen jogon várják el tőled, hogy telepítsd a gépedre, és milyen jogon szkennelnek le bármit is? Lehet, hogy csak kukacoskodás, de valahogy akkor se tetszik.

• Upvote 1

Most hogy jött kina mire annyira számitottam mint tevére az antarktiszon , látván az egyedi jármü mennyiséget és kijelentem hogy a magyar ág (teljes , külön , standalone) már nem csak illuzió hanem egy megvalúsitható dolog...(lenne ha a készitők nem lennének ennyire passzivak az ügyben és látszólag magyar ellenesek is , a community egy részével karöltve). 

gg33.png

Bigger.png?width=578&height=641

22 hours ago, DarthGergely said:

A Hackeresnél ott a pont , ha feltörte a játékot akkor a program se fogja megállitani.(vannak emberek akik azt állitják hogy a csalásokat maguk a készitők adják ki stikibe , egy kis + bevétel érdekében , ebbe kimondottan nem hiszek de logikus hisz ki tudná jobban megvariálni mint maga aki készitette.) A másik dolog , turkálni a gépeden ? Ha nagyon akarnák akkor már a játékon keresztül kideritenék azt amit akarnak , most hogy személyes adatok a gépeden olyan fontosak hogy senki ne tudja meg már akkor kiderülnek amikor facebook/emaillel dolgozol elvégre már azok régebb megszerezték az infókat rólad és használják . A bankártya vagy számlaszám pedig mért érdekelné őket ha azt magadtól már rég megadtad nekik. Én nekem féletni valóm nincs , nyugodtan kutakodhatnak ha egyáltalán céljuk lenne az , vagy bármire is vezetné őket. Akkor igy kivesézve az a program igazából csak látszat és nem különösebben változtat semmit. A modok , skinek stb amik ártatlanok és nem folyásolják be a gamet nem fognak problémát okozni.

Jó, persze. Nem akarják felderíteni több százezer felhasználó gépét. Biztos megtette már a Google, és/vagy a Facebook. Nincs is értelme folyamatosan figyelni mi ? Egy pár százezren WOToznak, a többiek War Thundereznek, meg néhányan nyomják a WoWP-t is még aztán WoWS-oznak is szép számmal. EVE Online, World of Warcraft, Warhammer. Le vagyunk fedve szépen.

• Like 1
medal medal medal medal

On 29/08/2019 at 22:59, Hungaromaus said:

Mi az hogy átvisgálja a gépedet ? Vizsgálja a jó édes #&@&# gépét.

Egyetértek! 

Azt megfigyeltem, hogy minden nagyobb patchben sikerül jobban elrontani a játékot... már azt vártam most mit fognak kitalálni? Hát itt van! 

• Upvote 1
medal medal

Várjatok! Ha nem lenne elég a sok kínai jármű, akkor lesz még itt bőven. Franciák kapnak egy prémium Panthert. Eredeti német festéssel és a lövegpajzs oldalán egy-egy picike kis francia koronggal. Aztán a németek a kifejleszthető Mi-24P mellé kapnak egy átfestett prémium Mi-24P-t. Cirka 8-9000GE. Az olaszok egy brit Vamipre-t, egy német CL-13-at és egy "francia" F-86K-t kapnak a Reggie vonalra. 1.91 Clone Wars coming soon.

7 hours ago, Kulcsos12 said:

Várjatok! Ha nem lenne elég a sok kínai jármű, akkor lesz még itt bőven. Franciák kapnak egy prémium Panthert. Eredeti német festéssel és a lövegpajzs oldalán egy-egy picike kis francia koronggal. Aztán a németek a kifejleszthető Mi-24P mellé kapnak egy átfestett prémium Mi-24P-t. Cirka 8-9000GE. Az olaszok egy brit Vamipre-t, egy német CL-13-at és egy "francia" F-86K-t kapnak a Reggie vonalra. 1.91 Clone Wars coming soon.

:facepalm:

medal medal medal medal

7 hours ago, Kulcsos12 said:

Új hangok is lesznek, már várom hogy turbolézer hangú légvédelmivel lövöldözhessek Vulture Droid hanggal repülő gépekre!

medal

8 hours ago, Kulcsos12 said:

Csakhogy minél többet kell grindeoljál... nekik meg nem is kell új gépeket tervezni, csak áttextúrázni.

Ha már ilyen lelkesek akkor igazán csinálhatnának azokhoz a német és orosz gépekhez magyar skineket, amik voltak a magyar légierőnek! Szinte lenne egy magyar fa, de mégsem kéne újra kihúzni. Jah ls mondjuk 2-300kill-el feloldhatóak lennének vagy 200GE/darabja a skinnek, vagy valami.... 

medal medal

2 hours ago, Lord_KROK said:

Csakhogy minél többet kell grindeoljál... nekik meg nem is kell új gépeket tervezni, csak áttextúrázni.

Ha már ilyen lelkesek akkor igazán csinálhatnának azokhoz a német és orosz gépekhez magyar skineket, amik voltak a magyar légierőnek! Szinte lenne egy magyar fa, de mégsem kéne újra kihúzni. Jah ls mondjuk 2-300kill-el feloldhatóak lennének vagy 200GE/darabja a skinnek, vagy valami.... 

Engem ugyan nem szívatnak meg ezzel. Már évekkel ezelőtt lemondtam arról, hogy minden ki legyen maxolva. Az új fákon úgy ugrálok a gépek között, hogy szinte már sajnálom a modellezőket. Szinte. Jetek szintén nem érdekelnek, úgyhogy felőlem az olaszok kaphatnak egy MiG-et vagy egy Hortent is.

Az egyetlen pozitívum, amit láttam a dev szerveren, hogy kijavították a magyar G-2-est az olasz fán. Magyar alapfestés, magyar tech tree ikon, magyar stat kártya fotó. Amilyennek anno bejelentették.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.