Sign in to follow this  
HateTheChatBan

Zeby tak sie dalo walczyc jak rowny z rownym...

Od pewnego czasu zastanawia mnie pewna rzecz, w jakim celu w tej grze w opcjach grafiki jest dodana opcja badz moze bardzie mozliwosc wylaczenia calkowicie szczegolow gruntu w tle oraz szczegolow listowia ? Dlaczego to w ogole tam jest w opcjach ? Tyle razy co czlowiek zginie nie wyjezdzajac jeszcze z respawna to chyba w zadnej grze jeszcze nie spotkalem. Na moim ekranie pieknie pokryty respawn drzewami, moze sie wydawac ze przeciwnik nas nie widzi bo jestesmy doskonale oslonieci roslinnoscia, nic bardziej mylnego, piersze 50 metrow jazdy tuba w bok ( pomijam juz fakt ze to oczywiscie bicie od uptiera bo rownie doskonale jak pokrycie terenu dziala w tej grze br ). Dlaczego gracze ktorzy chca uzyc terenu jako maskowania nie moga tego robic, a jest duzo pojazdow ktore glownie buduja swoja przewage nad przeciwnikiem poprzez wykorzystanie terenu jako oslony czy tez do flankowania. Do czego to dochodzi ze gra z takim potencjalem boryka sie z takimi problemami, na chwile obecna gra light tankiem czy tez destroyerami nie ma wiekszego sensu gdy przeciwnik widzi nas flankujacych z 1200m bo krzaki i drzewa mu sie nie renderuja bo sobie wylaczyl bo ma grafike z 2008 roku :/ Kolejna rzecz to po jakiego kija sa te kill camy w realistycznych bitwach ? Czlowiek zajmuje dogodna pozycje buduje sobie ta przewage nad przeciwnikami pomimo ze gra mu tego nie ulatwia i po pierwszych dwoch kilach ginie z reki osob ktore przed sekunda zalatwil bo te widzialy w ktorym krzaku badz na ktorej gorce sprawca sie znajduje... brak mi slow, jakim mysleniem sie tworcy gry kierowali. To wszystko co wymienilem to sa podstawy ktore nawet glupi WoT czy Armored Warfare potrafi ogarnac a taki WT juz nie...Czy to az takie trudne z gory ustalic dla graczy pewne ustawienia graficzne aby kazdy mial rowne szanse i kazda gra nie konczyla sie spawn biciem z 500m do tego stopnia ze przeciwnik nie moze wyjechac z respa bo zanim kogos wypatrzy juz jest martwy ? To takie proste a mam wrazenie ze dla tak znanego studia, niewykonalne, jakby gre robila grupa dzieci wedle swojego uznania :/ Juz sie lekko czlowiekowi to czkawka odbija gdy gra w gre bez konca powtarzajaca sie sytulacja :/

• Confused 1
  • Upvote 2

Dobrze gada.. Sam nie raz wyciągnąłem sztukasem gościa, który przed chwilą w TDku skampiony gdzieś w krzaku zabił mi plotke :p Co prawda gram nie gram na tych niskich ustawieniach, ale kill cam jest chybiony.. Od tego są powtórki, żeby popatrzeć co, kto, gdzie i jak.

Edited by Koparkowy_Gienek

1 hour ago, Koparkowy_Gienek said:

Dobrze gada.. Sam nie raz wyciągnąłem sztukasem gościa, który przed chwilą w TDku skampiony gdzieś w krzaku zabił mi plotke :p Co prawda gram nie gram na tych niskich ustawieniach, ale kill cam jest chybiony.. Od tego są powtórki, żeby popatrzeć co, kto, gdzie i jak.

Ja tez gram bo jakie mam inne wyjscie ? Wysokie ustawienia w tej grze to dobry strzal w kolano :/ i chociaz moge spokojnie na ultra i chetnie bym sie poskradal, to gdzies przeciwnika krzkami objechal, ale sie nie da. Zero realizmu, grania na sluch, wszyscy tylko siedza jak lemingi wpatrzeni az sie gdzies na capie piksel poruszy zeby zaraz zoomowac i ladowac ile wuje putin dal... przykre ale prawdziwe :/

Miałem na myśli że nie gram na ULQ, gram na wysokich, więc nawet nie wiem jak to dokładnie wygląda, niezbyt mi to potrzebne przy grze SPAA. Po za tym, nie będę oczy męczył pikselozą :p

2 hours ago, Koparkowy_Gienek said:

Miałem na myśli że nie gram na ULQ, gram na wysokich, więc nawet nie wiem jak to dokładnie wygląda, niezbyt mi to potrzebne przy grze SPAA. Po za tym, nie będę oczy męczył pikselozą :p

Nie gram jak to mowia na ULQ, ale take rzeczy jak wymienione w 1 poscie mam wylaczone mozna powiedziec ze ustawione w przyblizeniu do tego ULQ, bo jakie moge miec szanse gdy widze krzak i sadze ze jestem schowany w jego cieniu a sie okazuje ze ten krzak komus sie nie renderuje z 300m, totalna porazka.

Oglądam sobie właśnie filmiki z serii strzelnica.. Skoro ich sposób na spawn camp to "stój w miejscu i strzelaj dopóki nie padniesz" (jeden z pierwszych filmików, z przed 3 lat), to raczej nie ma co liczyć na to, że coś się zmieni :p

Edited by Koparkowy_Gienek

11 minutes ago, Koparkowy_Gienek said:

Oglądam sobie właśnie filmiki z serii strzelnica.. Skoro ich sposób na spawn camp to "stój w miejscu i strzelaj dopóki nie padniesz" (jeden z pierwszych filmików, z przed 3 lat), to raczej nie ma co liczyć na to, że coś się zmieni :p

Racja, z tego tez co widze coraz wiecej osob czy to arma czy lotnictwo przestaje grac wlasnie z takich bolączek tej gry, osobiscie odnotowuje coraz wiecej gier gdzie z gry na gre sa te same osoby, okropnie to widac teraz w lotnictwie gdzie zrobili mm axis vs axis bo hamburgery w ostatnim patchu w starciu z T2 wymiekaly w sumie sie nie dziwie, no ale na chwile obecna moze jest 100 graczy wieczorem ktora gra i ciagle ich widze w grach, w dzien jest troche lepiej z rotacja osob grajacych ale nadal sa to male ilosci i to co bylo 4 lata temu juz raczej nie wroci bo nikt z tworcow jakos nie chce sie sluchac community albo chociaz brac pod uwage czyjes zdanie, wynika to tez z mentalnosci narodowej ale nie bede tego poruszal bo mnie zaraz pozwa o rasizm :d 

• Like 1

Ano uważaj, uważaj.. Ja za krytykę idiotyzmu w postaci musu badania systemów gaśniczych na każdej jednostce, dostałem 15 dni bana na czat :D

• Like 1

On 11/04/2019 at 12:35, Koparkowy_Gienek said:

Ano uważaj, uważaj.. Ja za krytykę idiotyzmu w postaci musu badania systemów gaśniczych na każdej jednostce, dostałem 15 dni bana na czat :D

A taki aktywny na forum był i tyle przemyśleń po 500 bitwach... i posłali go do gułagu. 

Screenshot 2019-04-18 11.46.48.png

Edited by Cpt_deVril
  • Haha 5
medal medal medal

On 18/04/2019 at 12:53, Cpt_deVril said:

A taki aktywny na forum był i tyle przemyśleń po 500 bitwach... i posłali go do gułagu. 

Screenshot 2019-04-18 11.46.48.png

Nie chcieli koledze zmienić gry to sam se pomógł :D

• Haha 1
medal

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.