Jump to content

Mitsubishi T-2

Czas rozpocząć dyskusję o najbardziej OP samolocie w grze.

Jedynym minusem jest BR zrobiony tak by amerykanie mieli w drużynie wszystkie nacje łącznie z japan by mieć jakiekolwiek szanse. No, jeszcze jest strasznie brzydki ale to kwestia indywidualna.

Nie grałem stockowym tylko za golda kupiłem wszystkie moduły to o stock się nie wypowiem pewnie nadal T2>wszystko inne.
Bomb akurat nie mam ale pewnie starczą na 1 baze, rakiety są, legenda głosi, że ktoś kiedyś ich użył a nawet zniszczył cel naziemny.

Paliwa warto brać na 30min chyba, że ktoś jest takim kozakiem, że w te "13" min ubije wszystkich. Paliwo zasysa jak danielmagical kociołki.

20mm działko się nie przegrzewa jest bardzo celne, trafia z 1.5km czasem ale ma bardzo mało amunicji niestety.

Mimo tego, że jest to bardzo fajny samolot nie expiłbym drugi raz. Moim zdaniem zagranie celowe i w następnej aktualizacji inna nacja dostanie coś co T2 będzie niszczyło nie wymagając skilla.

medal medal medal medal medal

• 3 weeks later...
Guest

Nie podoba mi się z uwagi na broń  .

Oba Sabre na celnych i gęsto strzelających na duże dystanse półcalówach , jak dla mnie lepsze .

Do tego podwieszki robią z niego bardziej szturmowiec, za słabo tam na myśliwiec . 

18 hours ago, HATAMOTO said:

Nie podoba mi się z uwagi na broń  .

Oba Sabre na celnych i gęsto strzelających na duże dystanse półcalówach , jak dla mnie lepsze .

Do tego podwieszki robią z niego bardziej szturmowiec, za słabo tam na myśliwiec . 

Co? O.o

medal medal medal medal medal medal medal

19 hours ago, HATAMOTO said:

Nie żeby coś, ale w moim mniemaniu jeśli myśliwiec ma dużo podwieszek to dobrze. Znaczy jest bardziej uniwersalny. Bo np jak nie mam co robić na EC, bo jest mało graczy, to biorę sobie np. bombki pod P-47 i atakuje czołgi albo bazy. Maszyna do wszystkiego. 

• 1 month later...

Albo mi się wydaje albo coś popsuli radar w T-2, bo mimo że jest włączony to nie wykrywa celów, a o namierzaniu nie mówiąc.

medal medal

2 hours ago, Nightwolf_ said:

A próbowałeś go wyłączyć i włączyć? :D

The IT crowd - czyżbym nie tylko ja był zażartym fanem?

• Haha 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• 8 months later...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...