Sign in to follow this  
kheynom

[NOVINKA] Aktualizace 1.87 "Locked on!"

Stáhnout tapetu:

Stáhnout hru

Představujeme aktualizaci 1.87 “Locked on!

První pionýři 7. úrovně bojových vozidel, nové a pokročilé nadzvukové stíhačky, francouzské vrtulníky, nové křižníky a sofistikovaná radarová technologie! To vše a mnohem víc na vás čeká v 1.87!

Nová hranice technologie bojových vozidel - 7. úroveň představuje tanky z moderních konfliktů, jako jsou legendární M1A1, Challenger 2, T-80U a Leopard 2A5.

7 nových tanků! 

11 nových letadel!

2 nové mapy!

6 nových vrtulníků!

A mnoho dalších skvělých novinek a změn v nové aktualizaci 1.87 “Locked on!” Stáhněte a hrajte!

• Like 2
  • Thanks 1

18 minutes ago, ManOfHarlech said:

Jsem jedinej, komu to začlo lagovat???

Ping 30-40, PL 0%, ale stejně se to co chvíli trhne...

Nápodobne aj mne.

medal medal medal medal

5 hours ago, Oblooda_Knispel said:

taky nad tím tápu, k čemu je mi ten radar dobrej.

Dá se to vůbec nějak využít? vždyť letadlo dřív vidim vizuelně , než na radaru ?

On se totiž, pro tebe možná překvapivě, celej War Thunder netočí jenom okolo arkády s ikonkama ;)

• Haha 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

8 minutes ago, KGRP said:

On se totiž, pro tebe možná překvapivě, celej War Thunder netočí jenom okolo arkády s ikonkama ;)

Tak vtom případě spousta lidu bude ráda když tu kravinu implementují jen do RB, případně SB :DDať si to užijete do aleluja...

Edited by Paya_CZ
  • Confused 2
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

1 hour ago, ManOfHarlech said:

Ne úplně, začalo mi to lagovat jen na té skvělé nové mapě. A pak mi dokonce hra spadla :lol2: Asi to zase šili horkou jehlou. Grafika nic moc, teda jako, že bych měl z toho padnout na prdel??? Blikající semafory mě vážně neberou. A vážně vtipný je hrát tu mapu s WW2 tanky, ještě k tomu s GE. Připadám si jako v seriálu The Man In The High Castle.

1 hour ago, Paya_CZ said:

Tak vtom případě spousta lidu bude ráda když tu kravinu implementují jen do RB, případně SB :DDať si to užijete do aleluja...

Budoucí čas? Není to náhodou už implementováno? Zkoušel jsem výcvikovku a zase tak moc velký prostor nezabírá. Nebude to tím, že hraješ na nízké rozlišení a máš ho tím pádem přes půl monitoru?? Ale jinak funkčnost toho radaru posoudit nemohu, aspoň ve výcvikovce se nějak zvlášť významně neprojevil :DD

medal medal medal medal medal

7 hours ago, Barro said:

Ne úplně, začalo mi to lagovat jen na té skvělé nové mapě. A pak mi dokonce hra spadla :lol2: Asi to zase šili horkou jehlou. Grafika nic moc, teda jako, že bych měl z toho padnout na prdel??? Blikající semafory mě vážně neberou. A vážně vtipný je hrát tu mapu s WW2 tanky, ještě k tomu s GE. Připadám si jako v seriálu The Man In The High Castle.

Budoucí čas? Není to náhodou už implementováno? Zkoušel jsem výcvikovku a zase tak moc velký prostor nezabírá. Nebude to tím, že hraješ na nízké rozlišení a máš ho tím pádem přes půl monitoru?? Ale jinak funkčnost toho radaru posoudit nemohu, aspoň ve výcvikovce se nějak zvlášť významně neprojevil :DD

Baro, obrazně řečeno, monitor 24 a fullHD, max detaili a rozlišení, nehledě nato že je úplně k prdu a opravdu spoustu lidí to tam sejří

• Confused 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

V nastavení lze navolit klávesu pro vypnutí rotace radaru a po její aktivaci zmizí i kruh/obdélník. Ale nenašel jsem, jak lze ten radar sklopit.

Hrome, jak o tom teď dumám, nejsem si zcela jist. 

Edited by OLD_STRIPPED_PIG
doplněk
medal medal medal

3 hours ago, OLD_STRIPPED_PIG said:

V nastavení lze navolit klávesu pro vypnutí rotace radaru a po její aktivaci zmizí i kruh/obdélník. Ale nenašel jsem, jak lze ten radar sklopit.

Hrome, jak o tom teď dumám, nejsem si zcela jist. 

Mme se podarilo jen ten ukazatel vypnout

Mám dotaz už opravili ty drop mapy???? :017:(po novém updatu jsem to zatím nehrál)

Mapy Kubáň a 38. rovnoběžka, takřka nehratelné. Na jiných mapách se mě to nesekalo:008:

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

18 hours ago, ManOfHarlech said:

Neboj nejsi sám, dělá mi to v leteckých RB i na mapách, které byly dosud bez problémů. EU server, PL 0% FPS stabilně  přes 70 a stejně to občas zatuhne. Klasika, časem to u většiny nějak opraví a ta menšina si počká na další update, kde dostane černého petra zase někdo jiný.

medal medal medal

Na toptieru RB odstranili AAčkám to předstřelové kolečko? Vlastně nejde ani zaměřit letadlo jako takové?

Dnes mi 2x spadla hra, že server neodpovídá... posádka zamknutá. To je čím dál větší radost hrát :pinki2:

Edited by Soli_cz
medal medal medal

Děkuji Satanovi za ty dary v podobě Fiat G.91/R4.. expí se s tím easy modem s AA italskej strom jedna radost :) 

medal medal medal medal medal medal

1 hour ago, Marie_CZ said:

a kolik z toho stromu - po třech bitvách a třech sestřelech - máš?   :lol:

10K za jednu bitvu, 12K cca pokud dám víc jak 1 sestřel... Těch bitev mám cca 4 až 5 tak si to spočítej Lepší než se lopotit se stock vrtulákem, když mě navíc vrtuláky nebaví a odměna je max tak 4K :)  navíc rychlej proces v letecký RB, vzlítnu, dám kill, dva, pak du do hangáru, ať dobrovolně nebo ne, páč nehodlám 30 minut nahánět jednoho Gagarina někde v kosmu, vše za 5 max 10 minut hotovo a jdu na další... dělat to v AB tak si hodím provaz z těch RP odměn..

medal medal medal medal medal medal

Po aktualizaci se podělalo míření lodí na větší vzdálenosti. Doufám, že to brzy opraví. Mimochodem, nevíte kterou prémiovou loď doporučit? Z-20 odebrali průraznou munici. Má teď jen he se zpožděným zapalovačem, ale moc toho neprorazí. Přemýšlím o koupi jedné z nich, ale fakt se nemůžu rozhodnout, která bude nejlepší :(

medal medal medal medal

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.