Sign in to follow this  
_VIktor_

Nie moge sie zalogowac 1.31.37.0

Recommended Posts

Witam wszystkich

Otoz problem jest nastepujacy, po ostatnim updacie nie moge zalogowac sie do gry,

wyskakuje taki komunikat:

tbtw.jpg

Zmienialem haslo i nie pomoglo, czy to cos ode mnie czy to ze strony servera?

Do strony gaijinnet.com loguje sie bez problemu

Temat do zamkniecia sam sobie poradzilem

Napisz co zrobiłeś, jak ktoś będzie miał ten sam problem to skorzysta.

Witam mam problem z zalogowaniem sie na stare konto.Jestem po formacie,odzyskiwanie hasła nic nie daje.Musiałem zrobić nowe konto.niedocieraja do mnie zwrotne meile jak daje odzyskaj hasło.Prosze o pomoc.

Witam wszystkich

Otoz problem jest nastepujacy, po ostatnim updacie nie moge zalogowac sie do gry,

wyskakuje taki komunikat:

tbtw.jpg

Zmienialem haslo i nie pomoglo, czy to cos ode mnie czy to ze strony servera?

Do strony gaijinnet.com loguje sie bez problemu

Temat do zamkniecia sam sobie poradzilem

Pewnie trzeba być upartym.

;)s

Miałem coś podobnego kilka razy już. Wyjść/wejść, w końcu zaskoczy. Jakiś durny błąd.

Dzisiaj pobrałem i znowu wywaliło mi jakiegoś krytyka. Tym razem wybrałem opcję wyślij raport. Nie wyszedł, a ja sobie do gry wszedłem. Standard. Co jakiś patch dzieją się takie hece.

Witam mam problem z zalogowaniem sie na stare konto.Jestem po formacie,odzyskiwanie hasła nic nie daje.Musiałem zrobić nowe konto.niedocieraja do mnie zwrotne meile jak daje odzyskaj hasło.Prosze o pomoc.

Konto odzyskuje się poprzez logowanie do yuplay.

Mam to samo -.- gralem przez jakies 6 godzin (z przerwami ale bez zamykania gry) potem wyszlem do sklepu i pozamykalem wszystko teraz mi to wyskakuje od godziny probowalem wszyskiego od firewall i av do restartu routera i komputera no i nic nie dziala... na strone loguje sie normalnie co ciekawe jak loguje sie i podaje zle haslo odrazu sypie error ze nie ma takiego konta, a jak podaje poprawne to nie moze sie polaczyc z serwerem autoryzacji....

witam,

mnie dopadło to samo grałem dziś sobie beztrosko i niczego się nie spodziewałem aż tu nagle buuuumm.

musiałem gdzieś iść zamknąłem WT i jak wróciłem wyskakuje mi błąd : 

Error 80130182: "The authorization server is unavailable"

a w lancherze mam Sieć ograniczona. Char server niedostępny. Ponadto strona mi się nie otwiera ...nie wydaje mi się by to była wina mojego internetu 1h temu grałem normalnie 

Mam to samo , wywala mi ten błąd, pisze sieć ograniczona,a na dodatek nie mogę wejść na strone war thunder.  Nie wiem co jest grane, pare godzin temu było wszystko ok.

na fejsie coś pisali że mają problemy po swojej stronie.

[edita]

info sprzed dwóch godzin:

We have some unplanned technical issues on the route to our site and game servers. Some of you can't connect to the game. It will be fixed in a hour or less 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.