Sign in to follow this  
Followers 0
_VIktor_

Nie moge sie zalogowac 1.31.37.0

16 posts in this topic

Witam wszystkich

Otoz problem jest nastepujacy, po ostatnim updacie nie moge zalogowac sie do gry,

wyskakuje taki komunikat:

tbtw.jpg

Zmienialem haslo i nie pomoglo, czy to cos ode mnie czy to ze strony servera?

Do strony gaijinnet.com loguje sie bez problemu

Temat do zamkniecia sam sobie poradzilem

0

Napisz co zrobiłeś, jak ktoś będzie miał ten sam problem to skorzysta.

0

Witam mam problem z zalogowaniem sie na stare konto.Jestem po formacie,odzyskiwanie hasła nic nie daje.Musiałem zrobić nowe konto.niedocieraja do mnie zwrotne meile jak daje odzyskaj hasło.Prosze o pomoc.

0

Witam wszystkich

Otoz problem jest nastepujacy, po ostatnim updacie nie moge zalogowac sie do gry,

wyskakuje taki komunikat:

tbtw.jpg

Zmienialem haslo i nie pomoglo, czy to cos ode mnie czy to ze strony servera?

Do strony gaijinnet.com loguje sie bez problemu

Temat do zamkniecia sam sobie poradzilem

Pewnie trzeba być upartym.

;)s

Miałem coś podobnego kilka razy już. Wyjść/wejść, w końcu zaskoczy. Jakiś durny błąd.

Dzisiaj pobrałem i znowu wywaliło mi jakiegoś krytyka. Tym razem wybrałem opcję wyślij raport. Nie wyszedł, a ja sobie do gry wszedłem. Standard. Co jakiś patch dzieją się takie hece.

0

Witam mam problem z zalogowaniem sie na stare konto.Jestem po formacie,odzyskiwanie hasła nic nie daje.Musiałem zrobić nowe konto.niedocieraja do mnie zwrotne meile jak daje odzyskaj hasło.Prosze o pomoc.

Konto odzyskuje się poprzez logowanie do yuplay.

0

Mam to samo -.- gralem przez jakies 6 godzin (z przerwami ale bez zamykania gry) potem wyszlem do sklepu i pozamykalem wszystko teraz mi to wyskakuje od godziny probowalem wszyskiego od firewall i av do restartu routera i komputera no i nic nie dziala... na strone loguje sie normalnie co ciekawe jak loguje sie i podaje zle haslo odrazu sypie error ze nie ma takiego konta, a jak podaje poprawne to nie moze sie polaczyc z serwerem autoryzacji....

0

witam,

mnie dopadło to samo grałem dziś sobie beztrosko i niczego się nie spodziewałem aż tu nagle buuuumm.

musiałem gdzieś iść zamknąłem WT i jak wróciłem wyskakuje mi błąd : 

Error 80130182: "The authorization server is unavailable"

a w lancherze mam Sieć ograniczona. Char server niedostępny. Ponadto strona mi się nie otwiera ...nie wydaje mi się by to była wina mojego internetu 1h temu grałem normalnie 

0

Mam to samo , wywala mi ten błąd, pisze sieć ograniczona,a na dodatek nie mogę wejść na strone war thunder.  Nie wiem co jest grane, pare godzin temu było wszystko ok.

0

na fejsie coś pisali że mają problemy po swojej stronie.

[edita]

info sprzed dwóch godzin:

We have some unplanned technical issues on the route to our site and game servers. Some of you can't connect to the game. It will be fixed in a hour or less 
0

Wczoraj do godzin nocnych były problemy z serwerami.
0

Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.