kheynom

[DEVBLOG] Nová mapa: Aljaška

image

V každé aktualizaci rozšiřujeme počet map ve War Thunderu a aktualizace 1.87 nebude v tomto směru výjimkou. Dnes vám s radosti představujeme novou mapu pro pozemní bitvy umístěnou do nádherné přirody Aljašky!

Ve zkratce: Nová mapa pro pozemní bitvy inspirovaná horskými oblastmi Aljašky.

V aktualizaci 1.87 uvedeme novou mapu pro pozemní bitvy, umístěnou do nádherného aljašského horského prostředí. Konkrétně budou hráči bojovat o nadvládu nad malým městem a jeho bezprostředním okolím - na jedné straně na širokých ulicích mezi mrakodrapy a na straně druhé v hlubokých a hustých lesích.

image
image

Hlavním cílem bitev na této mapě bude asi strategická zóna uprostřed města. V závislosti na typu bitvy budou největší boje probíhat buďto na otevřenějších okrajích města, kde přijdou ke slovu zejména lehká vozidla a stíhače tanků, nebo v centru města, které se svými frenetickými boji na krátkou vzdálenost hodí hlavně pro těžší stroje.

01_968_13487078081bc018e65b07bde1d43a9c.

05_968_53c107a16a167c08c4969e97053d6340.

08_968_930483dda862626531b69f629293d2e2.

14_968_9b0a6e0e1d61ca5b91df21999c71d179.

Nová mapa Aljaška bude dostupná v pozemních bitvách spolu s vydáním aktualizace 1.87. Doufáme, že se vám bude líbit! Do té doby sledujte novinky o všem podstatném, co příští aktualizace do War Thunderu přinese. Uvidíme se v bitvě!

Previous devblogs:

• Haha 1
  • Confused 2
  • Sad 4

Hmmm další přeplácaný plácek alá Amerika, je takový problém udělat na topy normální mapy typu ledový průsmyk, klidně i zástavbu ale proboha naco miliony plůtků, lampiček, autíček a dalšího bordelu, vtomto mají bojovat moderní tanky s Hesch nebo Heat FS, které explodují na každém bordelu, další mapa co bude znamenat pro 1/4 hráčů leave, přinejlepším do první smrti, stačí se podívat na oblíbenost nových map pro hraní na topu, Vietnam, Střední východ, Amerika a výdrž hráčů na mapě:facepalm:  Je neuvěřitelné jak sami tvůrci map odrazují hráče od hraní topových strojů skrze takové nesmyslné a nedomyšlené mapy....proč se neudělali třeba 2 - 4 mapy z map Střední východ a Amerika kde je v poušti a v přilehlém okolí krásný terén pro parádní bitvy, jenže GJ vždy vybere tu nejnehratelnější část jinak hezké mapy....

Už z názvu Aljaška sem očekával hornatou a zasněženou mapu....se podívejte jak ta Aljaška napřed vypadá:016:

Edited by Paya_CZ
  • Like 1
  • Upvote 2
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Ruská post-apo verze Aljašky? Nebo co to sakra je? :DD Soudruzi, spletli jste si hru - Metro Exodus už je dávno venku a má dost "vlastních map".

• Upvote 1
medal medal medal medal medal

Hm. Ve WoTku to byly artyny, jestli úplně přestanu hrát War Thunder, tak důvodem budou tyhle dementní bludišťový mapy. Minule Vietnam, předtím America desert, předtím Itálie.. Kdybych se chtěl mydlit na 20 metrů mezi barákama, jdu si zahrát za pěchotu do Battlefieldu 5.

Celkem mě děsí, jaká mapa bude příště, v další aktualizaci.. Benátky????

Spoiler

Venice-by-air.jpg

• Like 1
  • Haha 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Ne že bych chtěl nějak hejtit, ale kdy že se to na Aljašce odehrál nějaký ozbrojený konflikt ? Na druhou stranu, co my víme, možná se v Gaijinu už připravují na další události.

1 minute ago, KGRP said:

Hm. Ve WoTku to byly artyny, jestli úplně přestanu hrát War Thunder, tak důvodem budou tyhle dementní bludišťový mapy. Minule Vietnam, předtím America desert, předtím Itálie.. Kdybych se chtěl mydlit na 20 metrů mezi barákama, jdu si zahrát za pěchotu do Battlefieldu 5.

Celkem mě děsí, jaká mapa bude příště, v další aktualizaci.. Benátky????

Reveal hidden contents

Venice-by-air.jpg

Benátky by byly super pro lodičky D

medal medal medal

1 minute ago, blacknight25 said:

Ne že bych chtěl nějak hejtit, ale kdy že se to na Aljašce odehrál nějaký ozbrojený konflikt ? Na druhou stranu, co my víme, možná se v Gaijinu už připravují na další události.

Benátky by byly super pro lodičky D

Nech toho, lebo sa GJ toho chytne:D

• Haha 1

43 minutes ago, kheynom said:

Dnes vám s radosti představujeme novou mapu pro pozemní bitvy umístěnou do nádherné přirody Aljašky!

Spoiler

tumblr_o77tfejxp61vsjamvo3_500.gif

47 minutes ago, kheynom said:

Konkrétně budou hráči bojovat o nadvládu nad malým městem a jeho bezprostředním okolím

Spoiler

200.gif

49 minutes ago, kheynom said:

Hlavním cílem bitev na této mapě bude asi strategická zóna uprostřed města. V závislosti na typu bitvy budou největší boje probíhat buďto na otevřenějších okrajích města, kde přijdou ke slovu zejména lehká vozidla a stíhače tanků, nebo v centru města, které se svými frenetickými boji na krátkou vzdálenost hodí hlavně pro těžší stroje.

Spoiler

188b5102cf77ace45c2aae4f0efb2007d554f4e9

A teď jeden za mě osobně...

Spoiler

source.gif

• Haha 4
  • Upvote 2
medal medal medal medal

3 minutes ago, ManOfHarlech said:
  Reveal hidden contents

tumblr_o77tfejxp61vsjamvo3_500.gif

Reveal hidden contents

200.gif

Reveal hidden contents

188b5102cf77ace45c2aae4f0efb2007d554f4e9

A teď jeden za mě osobně...

Reveal hidden contents

source.gif

Ta sedla:good: GJ už ztoho dělá opravdu frašku, jeto tanková hra a ne střílečka s pobíhajícíma vojákama, takové mapy můžou dávat až přidají pěchotu )))

Edited by Paya_CZ

To je mapa z World in Conflict? Ďalšia do zoznamu "instant leave".

• Upvote 1
medal medal

Ta mapa je blbej vtip???:lol2: Nevím jestli se smát nebo plakat, ale tak hru pomalu omezuju a tímhle jí brzy omezím definitivně a bude od mých postů kdy haním Gaijjin za jejich úžasné práce na mapách, hratelnosti a rychlosti odstraňování fatálních chyb.:lol2:

Opravdu tuhle mapu bych vývojářům z Gaijjinu narval tam kam slunce nesvítí, protože buď si z nás dělají srandu nebo naprosto ignorují to množství hlasů co takové mapy proklíná. Jinak proplétat se uličkami s těžkým tankem je vyloženě něco otřesného a právě jejich pancíř tam postrádá často smysl, protože do měst se hodí jen a pouze rychlé tanky a ty se těmhle mastodontům lehce dostanou do boků a zad.

1 hour ago, Barro said:

Hlavně město na přelomu 60. - 70. let a budou se tam prohánět tanky z 80. :lol2:

Ty tohle řešíš, vždyť už teď se prohání v poválečných oblastech stroje z druhé světové války a Gaijjinu to evidentně nevadí.

Nevím jestli to je jen můj pocit, ale ty mapy začínají být dost podobné tomu co je ve WoT?

medal medal medal medal medal medal medal medal

44 minutes ago, Marseill said:

Ta mapa je blbej vtip???:lol2: Nevím jestli se smát nebo plakat, ale tak hru pomalu omezuju a tímhle jí brzy omezím definitivně a bude od mých postů kdy haním Gaijjin za jejich úžasné práce na mapách, hratelnosti a rychlosti odstraňování fatálních chyb.:lol2:

Opravdu tuhle mapu bych vývojářům z Gaijjinu narval tam kam slunce nesvítí, protože buď si z nás dělají srandu nebo naprosto ignorují to množství hlasů co takové mapy proklíná. Jinak proplétat se uličkami s těžkým tankem je vyloženě něco otřesného a právě jejich pancíř tam postrádá často smysl, protože do měst se hodí jen a pouze rychlé tanky a ty se těmhle mastodontům lehce dostanou do boků a zad.

Ty tohle řešíš, vždyť už teď se prohání v poválečných oblastech stroje z druhé světové války a Gaijjinu to evidentně nevadí.

Nevím jestli to je jen můj pocit, ale ty mapy začínají být dost podobné tomu co je ve WoT?

Ve WoT jsem odehrál tak asi celých 8 her než jsem konstatoval že je to totální .....:D Ber to tak že tě GJ a jeho super designéři map nutí hrát nižšší ranky kde jeto cajk, mapy i stroje, jak by řekli v Globusu, tam je ještě svět v pořádku  :)

Edited by Paya_CZ
  • Haha 1
  • Confused 1

Taková mapa by byla ideální pro pěšáky, ale nevím koho v Gaijjinu zaměstnávají, když usoudili, že městské mapy jsou nejlepší pro tanky a přitom na ty poslední "bludiště" nadává snad každej druhej a i Rusové třeba dost vulgárně nadávají na Vietnam nebo Itálii. Ty žvásty pod tím nemá smysl komentovat, to píše někdo kdo neví, která bije.:lol2:

Dovolil jsem si mírně upravit jejich text:

V každé aktualizaci rozšiřujeme počet map ve War Thunderu a aktualizace 1.87 nebude v tomto směru výjimkou. Dnes vám s radosti představujeme novou městskou mapu pro pozemní bitvy umístěnou do nádherného scifi města na Aliašce!

Ve zkratce: Nová mapa pro pozemní bitvy je volně inspirovaná horskými oblastmi Aljašky a protože se nám příroda zdála poněkud nudná, tak jsme přidali hustou městskou zástavbu.

V aktualizaci 1.87 uvedeme novou mapu pro pozemní bitvy, umístěnou do nádherného aljašského města. Konkrétně budou hráči bojovat o nadvládu nad vcelu rozsáhlým městem a do okolí se skoro nepodívají - na jedné straně na širokých ulicích mezi mrakodrapy a na straně druhé se budete moci kochat hezkým výhledem na hluboké lesy, kam nebude mít smysl jezdit.

Hlavním cílem bitev na této mapě bude strategická zóna uprostřed města, aby jste nepřišli o zážitek boje ve městě. V závislosti na typu bitvy budou největší boje probíhat především v centru města, které se svými frenetickými boji na krátkou vzdálenost hodí hlavně pro těžší stroje, které se tam budou cítit jak sardinky v konzervě a každý lehčí tank si je podá ze zálohy. 

Edited by Marseill
  • Haha 2

20 hours ago, Paya_CZ said:

Já to říkám už dlouho že v Gaijinu jsou jen trotlové a asi jim další vemena tupý do toho kafraj(vedeni firmy). Jinak to už není vážně možné! :dntknw:

Jak lidi píší mají tam hromadu chyb na stávajících mapách, navíc to háže pořád dokola nějakých 5-7 map :-/ 

Mapa Kubáň je rozjebaná minimálně od vánoc. Při respawnu hráču dropuje jak prase dokonce se to seká i když letíme kilák nad bojištěm!

Není nutné vytvářet nové mapy stačí nově vymodelovat stávající. Taková Sinaj dříve nabízela několik módů i na nižších rancích a teď?

Jo a mimochodem mapu Alps hejtuju už tak rok a nehraju ji. Vždy storno a zpět do hangáru. Už někdo někdy viděl tankovou bitvu v Alpách? :facepalm: a ještě si to dej v RB :016:

medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Ještě před tím, než podám svůj názor bych chtěl říct že...
a) ano, jsem špatný hráč,
b) ano, nehraji vysoké tiery,
c) ano, nemám tolik zkušeností a vědomostí jako Vy,

d) ano, hraji pouze a jenom arkády.

... ale mně ta mapa nepřijde zas tak zlá. Vymodelované je to krásně, prostředí se mi líbí. Navíc to vypadá že mezi uličkami bude dostatek prostoru pro bitvu, asi tak jako na mapě Opuštěná továrna, akorát s tím, že bude o něco rozšířená a ULQ hráči na krajích si zblajznou na odstřelování tanků ve středu města.

Ale tak víte co - mapa nejde hodnotit, dokud si je nevyzkoušíme v praxi. :dntknw:

Edited by TeglikCZ
medal

20 hours ago, Marseill said:

Neboj neřeším, Gaijinovu tvorbu už vůbec neřeším. Jelikož mě umí jen úsměvně překvapit.

6 hours ago, TeglikCZ said:

... ale mně ta mapa nepřijde zas tak zlá. Vymodelované je to krásně, prostředí se mi líbí. Navíc to vypadá že mezi uličkami bude dostatek prostoru pro bitvu, asi tak jako na mapě Opuštěná továrna, akorát s tím, že bude o něco rozšířená a ULQ hráči na krajích si zblajznou na odstřelování tanků ve středu města.

Ale tak víte co - mapa nejde hodnotit, dokud si je nevyzkoušíme v praxi. :dntknw:

Jo, ale už ta továrna bývá otravná natož tohle a jelikož ULQ maže množství textur, tak to ve městě dává ještě víc výhod než mazání křoví na pláních.:lol2:

Ale tenhle přístup je dost špatný v případě Gaijjinu, protože oni tu mapu přidaj, hráči je pošlou třeba někam a stejně tu mapu tam nechaj. No a to nepočítám zmršení několika map co byli fakt super, ale po úpravě se z nich stali hnusy.:lol2:

14 minutes ago, Marseill said:

Jo, ale už ta továrna bývá otravná natož tohle a jelikož ULQ maže množství textur, tak to ve městě dává ještě víc výhod než mazání křoví na pláních.:lol2:

Ale tenhle přístup je dost špatný v případě Gaijjinu, protože oni tu mapu přidaj, hráči je pošlou třeba někam a stejně tu mapu tam nechaj. No a to nepočítám zmršení několika map co byli fakt super, ale po úpravě se z nich stali hnusy.:lol2:

Tak když sem viděl u Phlye jak mu na Vietnamu mizí palmy při lítání a to předpokládám hraje na lepších detailech, tak tohle mluví za vše jak na nových mapách urputně dělají a vylaďují :facepalm:

Jak bylo zmíňěno výše ... pár map typu střední východ ... nějakej ten irák, golanské výšiny atd pro moderní tanky ....
jako Gaijin za celou dobu co přidává moderní obsah, tak přidal jedinou sotva obstojnou mapu pro moderní tanky ... Fulda, (což je vlastně kopec uprostřed mapy), jinak samý sračky typu bludiště ... proboha radši si zahraji arkádovej ash river než Itálii ... nebo karpaty než american desert .... karelii, jungle, koreu, tunis i ten white rock fortress ve velký verzi je více mapa pro TOP stroje ... všechno radši než pořád dokola opakující se "mini maze" mapy a tyto co jsem jmenoval jsem buď nepotkal v SB vůbec nebo už pěkně dlouho. (na topu)

Edited by No107064
medal medal medal medal medal medal medal

Co na to říct, když už vše bylo řečeno. Jen snad. Pokud je kheynom autorem průvodního textu k nové mapě, tak klobou dolů před jeho bezbřehou loajalitou. Pokud jen přeložil původní GJ text, tak klobou dolů, pokud se u toho ze zoufalství neopil do němoty. Jistě neprávem jsem si při čtení připadal jak na politickém školení mužstva. 

• Haha 3
medal medal medal

On 23/02/2019 at 11:36, Mennerico_CZ said:

Ještě,že jsem přešel na lodě,bo ze mě bude kapitán Kormorán! :lol2::noob:

A momentální zdravotní stav pane kolego?, tep, tlak? :004_2::lol2:

• Haha 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.