Sign in to follow this  
kheynom

[SPECIÁL] Vánoční úkol

news_ny_marathon_2019_com_0f5dde117baade
Stáhnout tapetu

Vánoční stromeček, hračky a světélka - to značí vítězství nového roku nad tím stávajícím! Jenom společně budeme schopni najít a posbírat všechny do tohoto Vánočního úkolu!

Sběr Vánočních hraček

Od 21. prosince 16:00 do 14. ledna 8:00

Sbírejte Vánoční hračky a získejte prémiové stroje a další cenné odměny.

Ceny “ Vánoční hračky pro piloty”

Ceny “ Vánoční hračky pro tankisty”

x2 — Kupón na jeden z emblémů (Pin-up)
x4 — Kupón na jeden z emblémů (Pin-up)
x5 — M.B.152C1 kupón
x6 — M.B.152C1 kamufláž a kupón na jeden z emblémů (Pin-up)
x8 — Kupón na jeden z emblémů (Pin-up)
x10 — Fw 190 C kupón a kupón na jeden z emblémů (Pin-up)
x11 — Fw 190 C kamufláž
x12 — Kupón na jeden z emblémů (Pin-up)

x2 — Kupón na jednu z 3D dekorací
x4 — Kupón na jednu z 3D dekorací
x5 — SU-85A kupón
x6 — SU-85A kamufláž a kupón na jednu z 3D dekorací
x8 — kupón na jednu z 3D dekorací "kulometu"
x10 — T30 kupón a kupón na jednu z 3D dekorací
x11 — T30 kamufláž
x12 — Kupón na jednu z 3D dekorací

Jak sbírat Vánoční hračky

Pro získání Vánoční hračky stačí splnit 3 z 5 dostupných úkolů. Ty zůstanou po 48 hodin od resetu stejné, ale po uplynutí této doby se obnoví (každý druhý den ve 13:00).

"Vánoční hračky" se dají koupit za Zlaté orlice i bez plnění úkolů. Stačí kliknout ve hře na svou přezdívku → Úspěchy → Festive Quest → “Christmas toys for pilots” nebo “Christmas toys for tankers”.

Za pilotní úkoly získáte “Vánoční hračky pro piloty” (pomocí letadel 3-6 úrovně).

• Zničte 35/18/12 hráči ovládaných strojů (AB/RB/SB).
  • Vyhrajte 10 her s aktivitou alespoň 60%.
  • Shoďte alespoň 10 tun bomb (TNT) na nepřátelské základny.
  • Zničte 11/4/2 (AB/RB/SB) nepřáteli ovládaných strojů v jediné bitvě pomocí letadla.
  • Získejte 6x úspěch “Pomoc se zničením" pomocí letadla.

Za tankové úkoly získáte “Vánoční hračky pro tankisty” (pomocí bojových vozidel 3-6 úrovně).

• Zničte 40/20/14 hráči ovládaných strojů (AB/RB/SB).
  • Vyhrajte 10 her s aktivitou alespoň 70%.
  • Zaberte 15 bodů.
  • Zničte 11/6/4 (AB/RB/SB) nepřáteli ovládaných strojů v jediné bitvě pomocí bojového vozidla.
  • Získejte 25x úspěch “Podpůrná palba" pomocí bojového vozidla.

Terms

• Pro získání vánoční hračky pro piloty, nebo tankisty musíte splnit 3 z 5 úkolů dané kategorie. Pro získání letadel musíte plnit úkoly pro piloty, pro získání bojových vozidel zase úkoly pro tankisty.
  • Úkoly lze plnit v náhodných bitvách 3-6 úrovně mimo PvE mód "Útok".
  • Úkoly se aktualizují vždy každý druhý den ve 12:00.
  • Úkoly se dělí na tankistické a pilotní, ale můžete splnit oboje a získat tak všechny ceny.
  • Kamufláže a talismany v bednách padají jen pro stroje, které máte vyzkoumané.
  • Přehled vašeho postupu v eventu najdete ve hře pod svým profilem -> úspěchy -> Festive Quest
  • Získané vánoční hračky mají zlatou barvu.
  • Promeškané vánoční hračky lze zakoupit v záložce Úspěchy.
  • Kupóny lze získat i na věci, které již vlastníte.
  • Kupóny lze obchodovat na Tržišti po 18. lednu. Přesný čas najdete v popisu daného kupónu.

Rozsvěcení vánočního stromečku

Od 21. prosince 16:00 do 14. ledna 8:00

Spolu se všemi ostatními hráči můžete získat ještě více dárků! Sledujte progres na hlavní stránce našeho webu - každá splněná fáze přinese nový dárek.

50 000 lights on the tree
50 000 světel na stromečku
  • 77% RP booster na 7 bitev za 1 úspěch “Christmas lights”
100 000 lights on the tree
100 000 světel na stromečku
  • Emblém za 3 pilotní úspěchy “Christmas lights”.
  • 3D dekorace “Kulomet” za 3 tankové úspěchy “Christmas lights”.
200 000 světel na stromečku
200 000 světel na stromečku
  • Kamufláž na P-43A-1 za 6 pilotních úspěchů “Christmas lights”.
  • Kamufláž A34 Comet I Iron Duke IV za 6 tankových úspěchů “Christmas lights”.
300 000 světel na stromečku
300 000 světel na stromečku
  • P-43A-1 coupon for 9 pilotních úspěchů “Christmas lights”.
  • Kupón na A34 Comet I Iron Duke IV za 9 tankových úspěchů “Christmas lights”.

Jak rozsvítit stromeček?

Stačí plnit úkoly a dárky ve War Thunderu budou vaše.

Úspěch “Christmas lights” se dá koupit za Zlaté orlice bez nutnosti plnit úkoly. (Profil - Úspěchy -  Festive Quest).

Úkoly pro piloty (pomocí letadla)

Úkoly pro tankisty (pomocí bojového vozidla)

Od 21. prosince 16:00 do 28. prosince 12:00

• Zničte ve stíhačce  100 nepřátelských letadel.
  • Získejte 3x achievement “Neřízený” (zničte nepřátelské letadlo pomocí raket).
  • Zničte 10x nepřátelský stroj o minimálně 1 úroveň vyšší..
  • Získejte 10x achievement “Oko za oko” (zničte nepřítele, který dříve zničil vás).
  • Zničte 150 nepřátelských bojových vozidel pomocí lehkého nebo středního tanku.
  • Zapalte 50 nepřátelských vozidel.
  • Zničte 20x nepřátelské vozidlo o minimálně 1 úroveň vyšší.
  • Získejte 15x achievement “Oko za oko” (zničte nepřítele, který dříve zničil vás).

Od 28. prosince 16:00 do 4. ledna 12:00

• Zničte 2 nepřátelská letadla pomocí OBRANNÉ výzbroje vlastního letounu (ovládané hráčem).
  • Shoďte 30 tun (TNT ekvivalentu) pum pomocí bombardéru.
  • Zaberte 5x letiště v AB leteckých bitvách, nebo 5x zónu v námořních bitvách (pomocí strojů 2-6 úrovně).
  • Dokončete libovolnou misi "Letecký útok".
  • Zničte 10 nepřátel na vzdálenost ne větší, než 800 metrů.
  • Zničte 60/30/30 (AB/RB/SB) protivníků pomocí samohybného děla.
  • Zaberte 50 zón.
  • Dokončete libovolnou misi "Pozemní útok".

Od 4. ledna 16:00 do 14. ledna 12:00

• Zničte 80 stíhaček, 15 bitevníků, 20 bombardérů.
  • Zničte 10/5 (AB/RB) plavidel pomocí letadla 2-6 úrovně.
  • Zničte 9/5/5 (AB/RB/SB) nepřátel bez ztráty vlastního letadla.
  • Zničte nepřátelské letadlo bombou.
  • Zničte 110 středních tanků, 50 těžkých tanků, 30 samohybných děl a 15 protiletadlových vozidel.
  • Zničte 20/10/10 (AB/RB/SB) letadel (NE vrtulníků) pomocí bojového vozidla.
  • Zničte 11/6/4 (AB/RB/SB) nepřátel bez ztráty vlastního vozidla.
  • Zničte 4 nepřátele dělostřeleckou baráží.

Za 12 splněných úkolů “Christmas lights” pro piloty a 12 dokončených úkolů “Christmas lights” pro tankisty získáte unikátní titul “Deck the Halls”.

Podmínky

• Speciální úkoly “Rozsvěcení stromečku” lze plnit v náhodných bitvách ve všech herních módech kromě kooperativních bitev "Útok" pomocí strojů 3-6 úrovně (pokud není uvedeno jinak).
  • Promeškané úkoly “Rozsvěcení stromečku” lze do 17. ledna zakoupit v menu Úspěchů.
  • Přehled vašeho postupu v eventu najdete ve hře pod svým profilem → Úspěchy → Festive Quest → “Light the lights on the Christmas tree”.
  • Každý splněný úkol se započítává do počítadla na hlavní stránce našeho webu.
  • Data týkající se celkového množství splněných úkolů se aktualizují jednou za hodinu.
  • Ceny za “Rozsvěcení stromečku” budou distribuovány v průběhu dvou dnů po skončení dané fáze.
  • P-43A-1 a A34 Comet I Iron Duke IV kupóny budou dostupné ke koupi po 18. lednu. Čas možného prodeje kupónů lze najít v popisu daného kupónu.
  • Více informací o achievementech jako “Podpůrná palba” a “Oko za oko” lze najít v angličtině pod tímto odkazem.
  • Like 1

8 hours ago, ManOfHarlech said:

Je NUTNÉ pro splnění tankového úkolu ukončit bitvu v tanku, respektive pro splnění leteckého úkolu ukončit bitvu v letadle...???

Já jenom aby zase nedošlo k nějakému "nedorozumění"... :)

Ano je. Jako vždy.

7 hours ago, Sqn310_PipCZ said:

Bloch MC.152!!! :yes_yes_yes:

Co Bloch, ale za světýlka bude Iron Duke, tak se konečně dočkáš.

• Upvote 1
medal medal medal medal medal

9 hours ago, ManOfHarlech said:

Je NUTNÉ pro splnění tankového úkolu ukončit bitvu v tanku, respektive pro splnění leteckého úkolu ukončit bitvu v letadle...???

Já jenom aby zase nedošlo k nějakému "nedorozumění"... :)

Odpovědi na pár otázek co neustále někdo klade, když se hraje tato akce a oboje se plní ve smíšených bitvách:

1)V případě výher musíš končit s tím kam chceš, aby se to počítalo(když skončíš s letounem, tak to půjde k letadlům a když s tankem, tak k tankům).

2)Killy letadlem a tankem jsou vždy rozděleny(tudíž se nesčítají, když jde třeba těch x killů za bitvu a stejně tak se počítají zvlášť do těch celkových!) a je jedno s čím člověk skončí(to se týká jak jednotlivých, tak i těch x za bitvu).

3)Nemá smysl brát nižší stroje než 3.rank, protože se z nich nezapočítává nic(snad jen aktivita a to je k ničemu, pokud teda nechce někdo s tím skrčem obsadit zónu kvůli bodům a brát hned letoun). 

Edited by Marseill
medal medal medal medal medal medal medal medal

7 minutes ago, Marseill said:

Odpovědi na pár otázek co neustále někdo klade, když se hraje tato akce a oboje se plní ve smíšených bitvách:

1)V případě výher musíš končit s tím kam chceš, aby se to počítalo(když skončíš s letounem, tak to půjde k letadlům a když s tankem, tak k tankům).

2)Killy letadlem a tankem jsou vždy rozděleny(tudíž se nesčítají, když jde třeba těch x killů za bitvu a stejně tak se počítají zvlášť do těch celkových!) a je jedno s čím člověk skončí(to se týká jak jednotlivých, tak i těch x za bitvu).

3)Nemá smysl brát nižší stroje než 3.rank, protože se z nich nezapočítává nic(snad jen aktivita a to je k ničemu, pokud teda nechce někdo s tím skrčem obsadit zónu kvůli bodům a brát hned letoun). 

Jenom malá korekce pro AB mod, killy se v modu pozemní  AB sčítají i letadlem z leteckých miniher do tanků, a i asistence, jinak jak píše kolega vše platí.

Edited by Paya_CZ
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

1 minute ago, Paya_CZ said:

Jenom malá korekce pro AB mod, killy se v modu pozemní  AB sčítají i letadlem z miniher do tanků, a i asistence, jinak jak píše kolega.

:DDUps, jsem si neuvědomil, že pro AB to může být trochu jinak, ale nevadí, aspoň jsi to upřesnil ty.

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal

Ja som chvíľu rozmýšľal nad t30 ale prišiel som na to že tých 30 hodín života mi už nikto nevráti.Ten 155 mm kanon vyzerá síce lákavo ale na t28 mám ďaleko lepší.Ten letný maratón mi ďaleko stačil keby sa to aspoň naraz dalo splniť lenže oni to rozdelili do 12 dní.

Edited by cojaviemneviem
medal

4 hours ago, cojaviemneviem said:

Ja som chvíľu rozmýšľal nad t30 ale prišiel som na to že tých 30 hodín života mi už nikto nevráti.Ten 155 mm kanon vyzerá síce lákavo ale na t28 mám ďaleko lepší.Ten letný maratón mi ďaleko stačil keby sa to aspoň naraz dalo splniť lenže oni to rozdelili do 12 dní.

Dá se to splnit naráz, za Goldy ;)

medal medal medal medal medal

7 hours ago, cojaviemneviem said:

oba úkoly se dají splnit během jednoho odpoledne, jenom na to musíš mít vychytané správné "sety". letní maratón na IS-7 byl grind, nic víc

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

1 hour ago, Onovo said:

oba úkoly se dají splnit během jednoho odpoledne, jenom na to musíš mít vychytané správné "sety". letní maratón na IS-7 byl grind, nic víc

Ja som robil fj4b a rátal som dokopy A celý tank,nie za jednu časť 

medal

17 hours ago, Marseill said:

Mně to vykládat nemusíš, ale jsou tací, kteří to prostě ještě neznají a nikde se to nedočtou... :)

medal medal medal medal

Zničte 10x nepřátelský stroj o minimálně 1 úroveň vyšší..

Otázka k temuto. Chalanom z klanu sa počítalo tak, že aj ked zabili v hre viacej strojov o úroveň viac tak sa im započítal len 1. Takže stačí aby som v každej hre zabil len jedného a započíta sa mi to? 

Edited by HarperSVK
medal

7 minutes ago, NikSAk said:

Ehm ja tomu vobec nechapem :D ako zistim akutalny stav tých úloh v hre? :)

On 21/12/2018 at 15:03, kheynom said:

Stačí kliknout ve hře na svou přezdívku → Úspěchy → Festive Quest → “Christmas toys for pilots” nebo “Christmas toys for tankers”.

:)

medal medal medal medal

5 minutes ago, Kaizy said:

Ano to som si všimol na stránke. Ale v hre som si nevšimol že Festve Quest sa dá rozkliknuť a tam všetko do podrobna ukazuje. Už to mám a pochopil som tomu. :) Ďakujem.

medal

Ach jo, takže publikovné podmínky eventu opět nesouhlasí s tím, co se započítává ve hře.

Pro piloty bylo zveřejněno "Zničte 30/15/10 hráči ovládaných strojů (AB/RB/SB)." a místo toho je 35/18/12.

Místo "Získejte 20x úspěch “Podpůrná palba" pomocí letadla." je "pouze" 20x asistence.

To pouze je v uvozovkách proto, že po posledním update je pro získání asistence v letecké AB potřeba uštědřit alespoň Critical Hit. Nic míň.

Aha, takže poté, co jsem se půl dne sr@l s dvaceti asistencemi, tak byl limit snížen na šest a to i zpětně.

To by mě zajímalo, zda by mi bylo zpětně uznáno splnění úkolu, kdybych to dotáhl třeba jen na osm....

Edited by Yindy
typo
medal medal medal medal medal medal

Zaplať pánbůh. že ty asistence snížili na šest. Odbombardováno jsem měl po pěti bitvách, 35 sestřelů po dalších pěti, ale na těch 20 asistencí prostě nešlo! Létal jsem tam a snažil se enemáka vždycky jen polechtat a nechat ho letět. Jenže ono to nedává asistence ani v polovině případů, kdy dostal kritičák. Naštěstí se mi podařilo sestřelit v jedné hře 12 letadel, takže jen díky tomu jsem počítač včera nerozmlátil.  

Edited by Mr_Pillbug
medal medal medal

nevíte jaky má BR ta T30  6,7 nebo 7?? rychlost nabíjení taky nikde co? vyzkoušet to taky nikde nejde. to je jak kupovat zajíce v pytli.

Edited by Chasan_CZ
medal medal medal medal medal medal

14 minutes ago, Mr_Pillbug said:

Zaplať pánbůh. že ty asistence snížili na šest. Odbombardováno jsem měl po pěti bitvách, 35 sestřelů po dalších pěti, ale na těch 20 asistencí prostě nešlo! Létal jsem tam a snažil se enemáka vždycky jen polechtat a nechat ho letět. Jenže ono to nedává asistence ani v polovině případů, kdy dostal kritičák. Naštěstí se mi podařilo sestřelit v jedné hře 12 letadel, takže jen díky tomu jsem počítač včera nerozmlátil.  

Tak co vymysleli stím jak mají fungovat asistence je klasika, navrhnem a nedoděláme, nevím proč se GJ vrtá v něčem, co vcelku funguje, ty letadla jsou opravdu katastrofa, no v tancích bych řek že to vrátily zpět, jelikož jsem dostával asisty aniž bych něco kriticky poškodil, takže nevím:DD

• Confused 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.