Sign in to follow this  
Stona

Update 21.06.2013 (1.31.35.0)

- Naprawiono błąd z samolotów FM FW-190 Dora (D12 + D13), dane nie były historycznie dokładne - waga samolotu wzrosła o 600 kg

- Oddzielne statystyki dla Arcade / HB / FRB [poprzednie zostały wyczyszczone]

- Kilka poprawek na mapach w HB

- Naprawiono kilka bugów powodujących wyłączanie się klienta gry

• Upvote 1

- Oddzielne wykresy statystyczne dla Arcade / HB / FRB [???]

to jest do klanów :) Teraz staty są podzielone na AB, HB i FRB.

• Upvote 1

będzie jak będzie, po to co ostatnio zrobili z nagrodami na HB to nawet jakoś za mocno na tą nową ekonomię nie czekam by nawet takim korsarzem C da się zarobić przy premce i przegranej bitwie na naprawę (35k), o takich mustangach czy tempestach nie wspominając

Ciekawe jest to że w dyskusji w ogólnym topicu o tym mini-patchu pojawiają się głosy że te 600 kg więcej to waga wzięta z testu D-13 z bombami. Jeżeli tak to niezła lipa, jeżeli nie to fajnie bo zawsze miałem wrażenie że D-13 to samolot o 3 tiery wyższy w porównaniu z D-12.

medal medal medal

potomu szto igorki imiet damp bolsze dengi na samoliety, poetomu imiet bolsze igrat. biznes protswietajet.

:Os :facepalm:

:crazy:

medal medal medal

Te poprawki na mapach HB, to nie przypadkiem poprawa MM? Wylatałem dzisiaj kilka bitew i oprócz sąsiednich tierów nie było żadnych killerów na maszynkach z drugiej połowy wojny.

BTW przy zrównoważonym MM Czajki niszczą system  :fighter:

medal

Panowie! To jest beta. O ekonomii napisali, nie będzie teraz, więc już dajcież pokój temu tematowi. Jak wydadzą grę w takim stanie jak jest, wówczas można ją na hak, ale póki co... moim skromnym zdaniem jest kilka innych rzeczy do zrobienia. Np. ta masa foki, moim zdaniem to ważniejsze - FM, jakby nie patrzeć.

medal

Te poprawki na mapach HB, to nie przypadkiem poprawa MM? Wylatałem dzisiaj kilka bitew i oprócz sąsiednich tierów nie było żadnych killerów na maszynkach z drugiej połowy wojny.

Nie. Jako poprawki rozumie się drobne (?) błędy lub dodatki, np:

- możiwość wejścia "pod lotnisko" w czasie lądowania (Korea) / zgłoszone jako bug

- dodanie więcej celów naziemnych / nawodnych (Pelielu)

Panowie! To jest beta. O ekonomii napisali, nie będzie teraz, więc już dajcież pokój temu tematowi. Jak wydadzą grę w takim stanie jak jest, wówczas można ją na hak, ale póki co... moim skromnym zdaniem jest kilka innych rzeczy do zrobienia. Np. ta masa foki, moim zdaniem to ważniejsze - FM, jakby nie patrzeć.

Beta to nie argument. Taki WoT jest w wersji beta od release/wipe. Takie gry jak ta, w której zarabia się mikropłatnościami nigdy nie jest "ostatecznie" wydawana - zawsze dochodzą jakieś patche czy dodatki (chociażby odświeżenie map czy chińskie drzewka technologiczne).

medal medal medal

Na zakładce [To Battle] w sekcji [Missions] pojawił się (chyba) nowy typ map operations.

Po mojemu zwycięzcą będzie team, który zniszczy siły naziemne przeciwnika (lotnictwo pomaga) - wprowadzenie do czołgów?

medal medal medal

Na zakładce [To Battle] w sekcji [Missions] pojawił się (chyba) nowy typ map operations.

Po mojemu zwycięzcą będzie team, który zniszczy siły naziemne przeciwnika (lotnictwo pomaga) - wprowadzenie do czołgów?

no ale Operacje już od jakiegoś czasu są. i są na HB pzreciez

A to przepraszam - nie gram HB więc nie wiem, a teraz mi się to dopiero rzuciło w oczy.

:facepalm:

medal medal medal

A to przepraszam - nie gram HB więc nie wiem, a teraz mi się to dopiero rzuciło w oczy.

:facepalm:

To wyjaśnia problemy z ekonomią. Przed chwilą leciałem tempestem 5 fragów i 1 czy 2 asysty wynik z premką 108k lwów i 97k expa... ;)

Ale najlepszy przypał jest związany z naliczaniem asyst. Jeden z moich fragów i asyst zostały zdobyte na tym samym przeciwniku. Kolo wylądował na lotnisku wpadłem odciąłem skrzydło = frag, ale z racji tego że to "tylko" skrzydło to się naprawiał, więc nawrót strzał w kabinę którym zabiłem pilota i dostałem za to asystę :) Śmieszne to trochę że na takich absurdach lecąc można na HB sobie ładnie dorobić.

medal medal medal

Ja ostatnio za zestrzelenie BF 109 G miałem fraga,asyste i masę PD i kasy bo go podpaliłem i nieco spadał. :dntknw:

medal medal medal medal

To wyjaśnia problemy z ekonomią. Przed chwilą leciałem tempestem 5 fragów i 1 czy 2 asysty wynik z premką 108k lwów i 97k expa... ;)

Ale najlepszy przypał jest związany z naliczaniem asyst. Jeden z moich fragów i asyst zostały zdobyte na tym samym przeciwniku. Kolo wylądował na lotnisku wpadłem odciąłem skrzydło = frag, ale z racji tego że to "tylko" skrzydło to się naprawiał, więc nawrót strzał w kabinę którym zabiłem pilota i dostałem za to asystę :) Śmieszne to trochę że na takich absurdach lecąc można na HB sobie ładnie dorobić.

Ja na jednym graczu miałem kiedyś 2 fragi. Raz podczas przeładowania na lotnisku, a potem drugi raz w powietrzu. Nie zauważyłbym, ale mi posłał wiązankę na czacie. :Ds

Witam. Jestem posiadaczem 'Dory" i to co zrobili z tym samolotem w tym patchu to jest jakiś zart!...Lata się tym ja stodołą...Bardziej zwrotny jest P47. To jest jakaś kpina. Rozumiem niwelowanie jakiś wartości aby samolot nie był OP ale (ciach) zapłaciłem za produkt. Kupiłem coś co miało dane parametry i oczekuję aby takim pozostało!

Edited by Stona
medal

Rozumiem niwelowanie jakiś wartości aby samolot nie był OP ale (ciach) zapłaciłem za produkt. Kupiłem coś co miało dane parametry i oczekuję aby takim pozostało!

Kupiłeś produkt no i go masz. Samolot, a nie parametry.

• Upvote 1
medal medal medal

Kupiłeś produkt no i go masz. Samolot, a nie parametry.

TAK?...jak kupisz TV, który jest produktem i po rozpakowaniu go w domu i podłączeniu, wyjdzie kompletny brak zgodności z opisem który czytałeś w sklepie lub necie, to co zrobisz TY?...machniesz ręką i powiesz "ważne że mam jakiś telewizor" Moim zdaniem jest to zwykłe naciąganie. Zrobić jakiś samolocik premium, dać mu zmyślone parametry. Ludzie "rozreklamują" go jako UFO, zaczną kupować, producent zarobi....  . Później olewając graczy "znerfi" się go i po sprawie. Nie pisze tu tylko o D13, ale o praktykach jakie się stosuje.

medal

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.