Tervben van a test flight bővítése különböző célpontokkal.

Jó ötlet!

Olyan terv is van, hogy különböző magasságokból lehessen indulni és ott harcolni a teszt célponttal? A lényeg az lenne, hogy  ne kelljen mindig felszállni, és percekig emelkedni hogy tudjak gyakorolni nagy magasságokban is.

medal medal medal medal medal

Az biztos! Meg marha jól nézne ki, de el tudnád képzelni azt a rinyát a fórumokon amit ez okozna? Már így is baromi nehéz alacsonybombázni......

Egyébként ez a járókeret a gépen tényleg működött?

Nagy feelingje lenne a ballonzár bevezetésének. Természetesen a módosított Dornier sem maradhatna ki.  :Ds 

01999.jpg

medal medal medal

Oh a rinyálás az ígyis úgyis megy. Működött egy darabig, aztán kitalálták, hogy a ballon acélkábele és a föld közé egy gyengébb kötelet kötnek, ami elszakad amikor egy ilyen nekimegy. Onnantól a kábel rácsavarodott a gépre és lerántotta a földre. Egyéb iránt nem hinném. hogy bármennyire is lassította ez a gépet, sem a súlya sem a légellenállása nem indokolná.

420kg a vágó + 65kg ellensúly. Ez elég sok egy alapból 8 tonnás gépnek, + a légellenállás, így 32km/h val csökkent a max sebesség.

medal medal

Én bele nem ültem volna, ha azt mondják,hogy ott a kábel oszt repülj neki ,nem kell aggódni elvágja ám az :Ds  :Ds

420kg a vágó + 65kg ellensúly. Ez elég sok egy alapból 8 tonnás gépnek, + a légellenállás, így 32km/h val csökkent a max sebesség.

medal medal medal

Nem gondoltam volna, hogy ezt 420 kilóból hozták ki. Hasonló szerkezetű féltetőt hegesztettünk legutóbb faterral, annak alapján jóval kevesebbre tippeltem volna.

Én bele nem ültem volna, ha azt mondják,hogy ott a kábel oszt repülj neki ,nem kell aggódni elvágja ám az :Ds  :Ds

Ha nem ülsz bele, akkor repülőgép nélkül repítenek neki.  :lol:

medal medal

Angol nyelvű fórumon azt írják, nem lesznek tengeralattjárók, csak hajók. Ez így lesz?

A tankok a PS4-el együtt jönnek?

"War Thunder is a state-of-the-art next generation MMO combat game that combines unparalleled online gameplay experiences that places PS4™ fans into action filled, highly explosive World War II aerial battles or mobilized over terrain using ground forces."

Ez azt jelenti, hogy nóvember 29-én?

medal medal

Inkább soon™....az kicsit késöbb van....más: közeljövö. ha nyernek valamit most a gamesconon valszeg lesz valami akciò.(ha legszebb " to battle " gomb is az.majd a pr-osok megmagyarázzák miért ez a legjobb díj..)
medal medal medal

November 29-én valszeg kijön a WT a megjelenő PS4-re, de hogy a tankok is benne lesznek-e azt még nem lehet tudni. Reméljük igen :)

Angol nyelvű fórumon azt írják, nem lesznek tengeralattjárók, csak hajók. Ez így lesz?

A tankok a PS4-el együtt jönnek?

"War Thunder is a state-of-the-art next generation MMO combat game that combines unparalleled online gameplay experiences that places PS4™ fans into action filled, highly explosive World War II aerial battles or mobilized over terrain using ground forces."

Ez azt jelenti, hogy nóvember 29-én?

medal medal medal medal medal

Bocs Kollati, de máskor a photoshop-ban fényesítsétek ki az army-t (lent középen) az aviation helyett(meg ne repcsik közé tegyétek) :lol: Ezzel baromi nehéz lesz felszállni.....

A jövő elkezdődött:

q7gjzg8n.jpg

medal medal medal

Ha minden jól megy akkor Nov29, mikor kijön PS4-re, ha nem akkor kb december közepe/vége.

:Os akkor sokára...

medal medal medal medal medal medal

Ha nyer valami díjat a játék a gamescon-on akkor van esély rá, hogy lesznek akciók? Megvenném az IL-4et csak hát az előtte lévő bombázokra nem szívesen dobnék ki 108ezret :Ps

medal

Biztos hogy mwgpróbálják az esetleges gyözelmüket minél jobban reklámozni / eladni.Lehet akcióra számitani.Persze hogy ez miben valòsul meg( adnak mindenkinek alapbòl x goldot/ xp-t/creditet/prémgépet vagy valami mást illetve hogy meg kell-e küzdeni érte )az majd kiderül
medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.