Milyen új pályák lesznek? 

Meg szeretnék nézni egy izlandi pályát, geysir-ekkel, vulkánokkal (Hekla), fjord-okkal.  ;)s  Tengeri csatához is nagyon jó lenne!

Magyarországi pálya is lehetne, példának Balaton.  :good:

• Upvote 2
medal medal

Me210 magyar változat.(elvileg lesz benn csak lehet a német)http://hu.wikipedia.org/wiki/Me_210

Viszont ilyen papiron létezett csatában sosem látott gépeket nem szeretnék. Inkább minden nemzet képviseltesse magát egy -egy géppel( már ahol volt saját) akár egy-egy  külön tech tree-be vegyítve. Allied/axis.

Pályának Balaton nem valszínü ahogy izland sem. Túl kis közönség vagyunk hoyg nekünk villantsanak. (előbb lesz Battle for L.A. :) )

medal medal medal

:Ds :Ds  Újszerű lenne , gejzír még úgy sem lőtt le bombázás közben :Ds :Ds

Milyen új pályák lesznek? 

Meg szeretnék nézni egy izlandi pályát, geysir-ekkel, vulkánokkal (Hekla), fjord-okkal.  ;)s  Tengeri csatához is nagyon jó lenne!

Magyarországi pálya is lehetne, példának Balaton.  :good:

medal medal medal

Blackbird:

A pályák a játékosok számától függenek? Ha például Kínából sok játékos lesz, akkor sok kínai pályát kapunk? Kár  :(s

Balaton a légi csata miatt fontos lenne egy II. világháborús játékban. 

Me-210 5-ös tier-be kerülne körülbelül? Vagy magasabb?

Levy:

Örülök, hogy tetszik az ötletem, szerintem is új és szép lenne. ;)s

medal medal

Me210 magyar változat.(elvileg lesz benn csak lehet a német)http://hu.wikipedia.org/wiki/Me_210

Viszont ilyen papiron létezett csatában sosem látott gépeket nem szeretnék. Inkább minden nemzet képviseltesse magát egy -egy géppel( már ahol volt saját) akár egy-egy  külön tech tree-be vegyítve. Allied/axis.

Pályának Balaton nem valszínü ahogy izland sem. Túl kis közönség vagyunk hoyg nekünk villantsanak. (előbb lesz Battle for L.A. :) )

A világ történelemírása egy kissé elfelejtett minket magyarokat. Tudniillik a második legnagyobb tankcsata a háborúban a debreceni volt. A világháború második leghosszabb és legvéresebb ostroma Stalingrad után pedig Budapest. Ez számokkal bizonyított tény. Szóval azért ne felejtsük el a magyar pályák létjogosultságát...

• Upvote 2
medal medal medal medal

Magyar vonatkozásban a Me210 Ca-1 romboló verzióját tudnám elképzelni. Ez nagyjából ugyanaz volt mint, a mostani Me410U4 verziói, csak egy 40mm gépágyú volt az orrában az 50mm helyett, valamint ha jól tudom az eredeti fegyverzet is megmaradt (2X20+2X7.92). Tervben van, hogy felmegyek valamikor a Hadtörténeti Múzeum könyvtárába és lefénymásoltatom a technikai leírását a gépnek és nyitok egy javaslatot, de még nem volt rá időm.

• Upvote 1
medal medal

Magyar vonatkozásban a Me210 Ca-1 romboló verzióját tudnám elképzelni. Ez nagyjából ugyanaz volt mint, a mostani Me410U4 verziói, csak egy 40mm gépágyú volt az orrában az 50mm helyett, valamint ha jól tudom az eredeti fegyverzet is megmaradt (2X20+2X7.92). Tervben van, hogy felmegyek valamikor a Hadtörténeti Múzeum könyvtárába és lefénymásoltatom a technikai leírását a gépnek és nyitok egy javaslatot, de még nem volt rá időm.

Ez nagyon jó ötlet!

Intermaus:

Minden vesztes és nem vesztes országgal így van sajnos, akik nem a "fő" nemzetek. Izland tengeri és légi csatáit sem ismerik. Itt U-boot-okat állítottak meg a brit hajók, amiken volt izlandi legénység is. Halászaink pedig mindig felderítettek a briteknek/amerikaiaknak. Nem köszönték meg soha. Utána pedig sajnos itt maradtak 2002-ig, akkor sikerült őket "kizavarni".

De Magyarország szerintem is hamarabb kéne, hogy legyen benne a játékban. A szovjeteknek is nagy csata volt.

medal medal

Ha van affinitásotok írhattok javaslatokat, én pedig megpróbálom a fejlesztőkhöz tövábbítani őket. Ha valakit érdekel keressen meg pm-ben.

• Upvote 1
medal medal

Ha van affinitásotok írhattok javaslatokat, én pedig megpróbálom a fejlesztőkhöz tövábbítani őket. Ha valakit érdekel keressen meg pm-ben.

Rendben, jövő hétre megpróbálok valamit kigondolni.  ;)s

medal medal

Me 210...már javasoltam :)...Intermanus,jelenleg a a dollár árfolyama a fontos :)....És a tankcsata a Wot ban számít. (persze voltak erre nagy légicsaták.. Légi háború magyarország. felett c. könyv )

medal medal medal

UI: jegyzem meg WOT ban is kínai ágat hozták be ( hihetetlen sok híres kínai tank és tank cstaa volt) és gondolom nincs összefüggés a játékosálommány és tankok között...Szóval lehet várni Balaton/Izland térképet de nagy reményt ne fűzzetek hozzá...de ne legyen igazam

medal medal medal

UI: jegyzem meg WOT ban is kínai ágat hozták be ( hihetetlen sok híres kínai tank és tank cstaa volt) és gondolom nincs összefüggés a játékosálommány és tankok között...Szóval lehet várni Balaton/Izland térképet de nagy reményt ne fűzzetek hozzá...de ne legyen igazam

Én is látom, hogy neked van igazad, de jó elképzelni.  :)s

medal medal

Izlandi pálya már van kb. arcadeban, top of the world a neve ha jól tudom.Van rajta hó

és 

meg hó

valamint hó.

Pont mint Izland.  :lol:

• Upvote 1
medal medal

Izlandi pálya már van kb. arcadeban, top of the world a neve ha jól tudom.Van rajta hó

és 

meg hó

valamint hó.

Pont mint Izland.  :lol:

:lol:

medal medal

Mondjuk nekem van egy durva Map ötletem.... Don Kanyar...

Kicsit egyoldalú küzdelem lenne. Szovjet tankok didergő magyar bakák ellen. Ha jól olvastam még a magyar repülősök is a földön harcoltak a szovjetekkel.

A Don Kanyar nem csak a magyarokról szólt, és elég lényeges része volt a hadműveletnek ami végül a sztálingrádi győzelmet hozta el. Szóval szerintem lehetne a játékban.

És egyébként igen, a magyar földi személyzet valóban harcolt a szovjetek ellen, kifejezetten sikeresen (volt is erről egy cikk valamelyik Aranysasban).

il2-ben volt Balaton map, és ha jól tudom sokan onnan igazoltak át a WT-hez, szóval a map alapmodellje megvan (bár a hegyek kissé laposabbak, mint a valóságban). Szóval a remény az megvan, én pl nagyon élvezném, ha a veszprémi reptérről tudnék felszállni :))

medal medal medal medal medal

A Balaton kiváló tájékozódási pont volt a 6000-8000m magasan repülő szövetséges gépeknek. Itt fordultak osztrák, cseh, szlovák vagy magyar célpontjaikra.

Igazából minden létjogosultsága van, hogy benne legyen a játékban. Amit én el tudok képzelni magyar vonatkozásban:

Budapest (must have), emelett megfelelő esetben szerepelhet rajta még Konrad I-II-III hadművelet.

Balaton keleti medencéje+ Fehérvár környéke: Utolsó jelentős német hadművelet a keleti fronton (Tavaszi ébredés)

Kárpátok, Árpád vonal védelme: Máshol nem nagyon volt hegységi harc, egyedi térkép lehetne

medal medal

Lehet kérni dolgokat ?

Például nagyon jól jönne a "Test Flight" pályán több célpont is, nem csak egy kisteherautó, de főleg REPÜLŐ célok kellenének mert azt bezony nem lehet gyakorolni. Na persze ott vannak a küldetések meg az editor, de a Test Flight szerintem sokkal többet van használva. A Tutorial meg édeskevés a kis Buffaloval.

medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.