sroczkin

Dziwny problem z uruchomieniem gry

Witam . 

M am dziwny problem przy uruchamianiu gry . W dniu dzisiejszym przed południem grałem bez żadnych problemow . Teraz wieczorem chce znów uruchomić gre . Launcher sprawdza dostępne aktualizacje pobiera coś i na koniec wyskakuje takie info 

Spoiler

196832057_Beztytuu.thumb.png.5fd35a33669

Pierwszy raz mam taki problem i nie mogę znaleźć rozwiązania.  

W katalogu Win32 był ten plik aces ale po jego odpaleniu znów pobierało jakieś aktualizacje i wyskoczył ten sam komunikat . Nie chce mi się usuwać gry i jej pobierać na nowo . Gram w WT od 2012 i pierwszy raz mam taki dziwny problem . Przed południem wszystko chodziło normalnie . Po chwilowej grze wyłączyłem laptopa a jak chciałem uruchomić grę teraz wieczorem to takie chocki klocki .

W tym problem ze zawsze odpalałem ze skrótu który dodawany jest do pulpitu przy instalacji . W katalogu win32 miałem plik aces a w win64 go nie było . Własnie przy pobieraniu aktualizacji wywalało błąd podczas gdy instalaka próbowała wypakować ten plik aces do katalogu win64 . Musiał się po prostu wkraść jakiś błąd systemowy dotyczacy tego pliku aces w katalogu win65.

No ale już jest to nieaktualne gdyż się wkurzyłem odinstalowałem grę i na nowo pobrałem dane . Problem wyeliminowany ,pozostało tylko pytanie co się stało . 

Dziękuję za probe pomocy . 

Mam taki sam problem jak kolega @sroczkin. Próbowałem odpalić grę przez aces.exe z win32 ale odpala launchera i się zawiesza. Czy jedynym rozwiązaniem jest odinstalowanie i ponowne ściąganie gry (z moim internetem będzie to trwało ponad 1 dzień :()? 

Edited by kocz17
medal medal medal

w katalogu z grą jest jeszcze plik pc64.zip a tam jest spakowany aces.exe - spróbuj z niego odpalić grę ?

Może antywir blokuje aktualizację wyłącz go na chwilę, miejsca na dysku systemowym masz wystarczająco dużo wolnego ?

• Thanks 1
medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.