Sign in to follow this  
Gelesztaa

1.85 – pletykák, tények, kívánságműsor

1 hour ago, DarthGergely said:

Mostmár minek? Jó helyt van ott a németbe......most kellett volna jöjjenek eredeti magyar cuccok...nem a régieket vinni ide oda...

Majd idővel azok is jönnek.  :popcorn:

• Thanks 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

4 hours ago, DarthGergely said:

Mostmár minek? Jó helyt van ott a németbe......most kellett volna jöjjenek eredeti magyar cuccok...nem a régieket vinni ide oda...

Egyetértek ha nem lesz olasz/magyar fa. Ha mégis az más tészta. De így, egy német gyártmányú magyar felségjelű vadász maradjon csak a német fán, nemde ?

medal medal medal medal

31 minutes ago, Hungaromaus said:

Egyetértek ha nem lesz olasz/magyar fa. Ha mégis az más tészta. De így, egy német gyártmányú magyar felségjelű vadász maradjon csak a német fán, nemde ?

De.

Különben régóta van egy ötletem : úgy kellene szvsz a magyar fát megoldani, hogy azon német gépeknek melyek itt is szolgáltak X mennyiségű kill után legyen beállitható magyar skin. Akkor nem kellenének új fák, meg copy paste meg gépet újra kihúzni, mégis repkedhetnénk sok-sok magyar géppel. 

• Upvote 1
medal medal

4 hours ago, Lord_KROK said:

De.

Különben régóta van egy ötletem : úgy kellene szvsz a magyar fát megoldani, hogy azon német gépeknek melyek itt is szolgáltak X mennyiségű kill után legyen beállitható magyar skin. Akkor nem kellenének új fák, meg copy paste meg gépet újra kihúzni, mégis repkedhetnénk sok-sok magyar géppel. 

Az egy  dolog meg oké,  (persze ott live és töltsd le magadnak című sláger menne... mikor ha magyar skin plusz 1000 gold meg 15 nap prém/ ár 30-40 eurós pack, aztán ebből is bizniszt csinálna a Gazsi)  a másik  ha digókkal közösen nem lesz fánk, lehet jobb is így, svéd magyar fát javaslom, mert L-60 svéd tankból lett a Toldi család, plusz a 40 és 80 mm Bofors légvédelmi ágyúk. A repülős része se lenne semmi baj, ők is használtak Re.2000, vagyis náluk J.20 névvel  hadrendbe.  Plusz lenne egy normál légierő, vagy a Finnekkel közösen még össze állni.  Ezek sokkal normálisabb nemzetek mint a lökött digó csorda.  :popcorn:

Spoiler

WT-live meme :popcorn:

%D0%B1%D0%BC.jpg

Ja amúgy meg  :popcorn:

https://warthunder.com/en/news/5951-news-planned-technical-works-17-12-2018-en

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

1 hour ago, Dzsigolo_Lanty said:

Az egy  dolog meg oké,  (persze ott live és töltsd le magadnak című sláger menne... mikor ha magyar skin plusz 1000 gold meg 15 nap prém/ ár 30-40 eurós pack, aztán ebből is bizniszt csinálna a Gazsi)  a másik  ha digókkal közösen nem lesz fánk, lehet jobb is így, svéd magyar fát javaslom, mert L-60 svéd tankból lett a Toldi család, plusz a 40 és 80 mm Bofors légvédelmi ágyúk. A repülős része se lenne semmi baj, ők is használtak Re.2000, vagyis náluk J.20 névvel  hadrendbe.  Plusz lenne egy normál légierő, vagy a Finnekkel közösen még össze állni.  Ezek sokkal normálisabb nemzetek mint a lökött digó csorda.  :popcorn:

Reveal hidden contents

%D0%B1%D0%BC.jpg

Ha engem kérdezel svédekkel közös a sem lesz. De nem is érdekes. Repcsibnől mit tudnánk feltenjni? He112, BF110, DO217, BEF109G6, G10 ... csupa copy paste lenne az egész. Szerintem sokkal jobb ez a skines megoldás. (a live nem jüó, mert akkor más ugye nem látja). És X mennyiségű kill-t irtam, nem X eurot meg GE-t, bár részemről egy 500-1000GE-t még adnék is egy ilyen komplett packért! 

medal medal

5 hours ago, Dzsigolo_Lanty said:

Reveal hidden contents

%D0%B1%D0%BC.jpg

Ki mondta, hogy nem lesz közös fánk az olaszokkal?

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

3 hours ago, Kulcsos12 said:

Ki mondta, hogy nem lesz közös fánk az olaszokkal?

Az olaszok. Nekik olyan fa kell ami csak az ők fejlesztett, illetve ők használt járművek vannak. :popcorn:A jövőben számíts egy nagy csomó copy pasta M4 Schermanra mert azokat a háború vége felé használták. illetve azzal szerelték fel a 1945 után a hadseregüket.  :popcorn:

• Upvote 1

7 hours ago, Lord_KROK said:

Ha engem kérdezel svédekkel közös a sem lesz. De nem is érdekes. Repcsibnől mit tudnánk feltenjni? He112, BF110, DO217, BEF109G6, G10 ... csupa copy paste lenne az egész. Szerintem sokkal jobb ez a skines megoldás. (a live nem jüó, mert akkor más ugye nem látja). És X mennyiségű kill-t irtam, nem X eurot meg GE-t, bár részemről egy 500-1000GE-t még adnék is egy ilyen komplett packért! 

Pl Me-210Ca-1,Wiess-Manfréd WM. 23 (Ezüst Nyíl), RMI-8 X/V, , WM-21 Sólyom,RMI-1 X/H, RMI-2 X/G, Na meg a két Héjja. :popcorn:

2 hours ago, Dzsigolo_Lanty said:

Az olaszok. Nekik olyan fa kell ami csak az ők fejlesztett, illetve ők használt járművek vannak. :popcorn:A jövőben számíts egy nagy csomó copy pasta M4 Schermanra mert azokat a háború vége felé használták. illetve azzal szerelték fel a 1945 után a hadseregüket.  :popcorn:

De nem az olaszok fejlesztik a játékot. ;)  Shermanból meg már amúgy is annyi van, hogy pár darab ide vagy oda, nem számít. Legalábbis én már belefáradtam, hogy emiatt morogjak. Nem tudom, hol olvastad, hogy a magyar He-112 átmegy az olaszokhoz, de ha igaz, akkor szerintem vehetjük egy jelnek is. Magyarok, románok mennek az olaszok mellé. Csak ki kell várnunk.

ui.: nagyon rákaptál a popcornra... :D

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

12 minutes ago, Kulcsos12 said:

De nem az olaszok fejlesztik a játékot. ;)  Shermanból meg már amúgy is annyi van, hogy pár darab ide vagy oda, nem számít. Legalábbis én már belefáradtam, hogy emiatt morogjak. Nem tudom, hol olvastad, hogy a magyar He-112 átmegy az olaszokhoz, de ha igaz, akkor szerintem vehetjük egy jelnek is. Magyarok, románok mennek az olaszok mellé. Csak ki kell várnunk.

gromvoiny

• Air commodore
  •  
  • gromvoiny
  • Store Team
  •  4,671
  • 2,503 posts
  On 23/11/2018 at 19:17, *tester188 said:

The German tree Romanian Bf 109 G-2 and Hs 129 B-2 are separated from the Italian tree IAR 81-C, but are there plans to solve it?

You’ve been away, have you? Both planes are long ago hidden from German tree except for those who own them, and Hs-129 is available for GE in Italian tree. The same will happen to Gustav. 

On 23/11/2018 at 19:20, MadMax_ITA_ said:

It is not fair to us neither to Hungarian and Romanian to have to share a tree, they should get one just for them like every other nation has, not to be fillers

This is not up for debate, and offtopic anyway. 

On 24/11/2018 at 05:26, *tester188 said:

I bought both Romanian aircraft in the German tree. I tried asking because I was hesitant to buy the same aircraft again although the tree is different.

Reveal hidden contents

Also consider selling He 112 B-2/U2 (Romanian Air Force) in the Italian tree. I have not got it yet.

Reveal hidden contents

https://wiki.warthunder.com/index.php?title=He_112_B-2/U2

That plane has both Romanian and Hungarian skins. We’ll move it to Italy, but no ETA yet. 

•  

Nah, 1.85 nagyon first look : 
Idén sokkal szebb a karácsony hangár mint tavaly, bár a kivilágitott óriáskerékkel nekem valahogy Debrecen főterét idézi :D
A 3db 50 euros gépen kivül a következő újdonságok jelentek meg, repülőben : 
USA, F100D;

németek, semmi

orosz : Mig 19PT 10.0-án

Angol : Javelin MK9 FAW 9.0;

japó : semmi;

olasz : 3db re2001-es 2.3 és 2.7-es BR között (taps, taps) ; valamint káét stuka 1.7 és 2.3-as br-en, meg egy sm91-es repcsi, szóval senki nem szólt ezeknek, hogy 5.0-án járok, de most legalább egy 1.7-2.7 digó presetet a vadi új gépekről ki lehet rakni. Gondoltam elsőre ... jobban megnézve ez eléggé esélytelen mivel a 3 reggane eleve egymásból fejlődik, nekem még a két korrábi reggane egyikét is ki kell húznopm, plusz a stukákat is. szóval kénytelen leszek először összetrakni egy régi rank1-es olasz prestet. taps, taps ismét <_<
(re2001s1, ba65, c200s3, marcolin, c200s7 lesz szerintem) 

francia : rien :(

Ezenfelül lett egy valag új olasz tank, magyart nem látok, de engem ez annyira nem is érdekel.

Az első meccset orosszal mentem 15% SL és 150% LB booster. Az első ami szembetűnő, hogy a ha boostered van jó meccsed nem lesz rendszer tovbábbra is hibátlanul üzemel, az egyik legjobb presetemmel az orosz 5.0-ával sikerült 7 gépből 13 puha földit kilőnöm egy frontlineban, miközben bárkire is tüzeletem mint ellenséges repülőre még csak egy assistot sem sikerült begyűjtenem, nemhogy kill-t. Mindkét ütközéses légigyőzelmemre  az ellenség kapott kill-t én meg semmit. <_< mondjuk ezt már megszokhattam volna (bár újabban pont kezdett nem ez lenni a rendszer nem is kis örömömre). 

na de térjünk rá az újdonságokra : A föld közelében mostmár a gép felkavarja a sarat, talaj darabok repkednek, ami egyrészrtőpl igencsak látványos, másrészről hál'Istennek jelentősen megkönnyiti a földbecsapódást, lévén egyrészt ráz és nehezebb lesz a gép, másrészt a felrepülő sár daraboktól jóformán semmit sem látni. 

A másik újdonság, hogy idegesitő pittyogás megy, mig a G erők hatnak a pilótára. Nem, a felirat nem eléggé feltűnő, ahogy a %-os erő sem oldalt, még pittyogni is kell, természetesen jó idegesitően és hosszan. Reméelm ez kikapcsolható lesz, mert ha nem akkor inkább mute-ra teszem az egész játékot ahogy van, vagy legalább azt a hangsávot amin van. 

Aztán kipróbáltam az új olasz presetet, egy remek máltai légifölénybe, ahol váratlanul visszaskillesedtem amint nem volt booster

Utána egy sziklás partvidék ahol a társaim azzal szórakoztak h leütköztek. Viszont alacsony BRben =1.7-2:3) nem idegesit a G erős sipolás. Újabb érv az alacsony BR mellett. 

medal medal

3 hours ago, _Spence_ said:

Muszáj ezt így? Engedd el a sztorit.

Jó hát egy kicsit berágtam rájuk, nem mind ilyen tudom jól. :popcorn::popcorn:

1 hour ago, Kulcsos12 said:

Jobb mint a cigi, a cola, a  töménytelen tablettás bor, meg Istentudja  miféle vackok. :popcorn::popcorn:

• Haha 1

4 hours ago, Dzsigolo_Lanty said:

Pl Me-210Ca-1,Wiess-Manfréd WM. 23 (Ezüst Nyíl), RMI-8 X/V, , WM-21 Sólyom,RMI-1 X/H, RMI-2 X/G, Na meg a két Héjja. :popcorn:

Hm, ezeket eltudnám képzelni GE prémiumnak. Csak ugye a baki az, hogy nem a német ágra kellenének, mert ott már sok a prémium. 

Az olaszt most inkább nem javasolnám... pláne ha német ágon maradnak a kihozható magyar festések.  Bár egyenlőre amennyire tudom, nem sok realiás van arra, hogy ezek a gépek bekerüljenek a játékba bárhová is. 

medal medal

1 hour ago, Lord_KROK said:

Hm, ezeket eltudnám képzelni GE prémiumnak. Csak ugye a baki az, hogy nem a német ágra kellenének, mert ott már sok a prémium. 

Az olaszt most inkább nem javasolnám... pláne ha német ágon maradnak a kihozható magyar festések.  Bár egyenlőre amennyire tudom, nem sok realiás van arra, hogy ezek a gépek bekerüljenek a játékba bárhová is. 

?s=_mq

az elképzelésem: Mint a helikoptereket ugy a minor nemzeteket is el lehetne késziteni (én is támogatom a skin ötletet csak ugye...khm Gaijin nem igen tesz vesz pedig kulcsos és még sokan szivesen segitenének) Én nem vagyok hive a copy paste jármüveknek s ezért jobban örülnék a skin packoknak.

medal medal medal medal

4 minutes ago, DarthGergely said:

?s=_mq

az elképzelésem: Mint a helikoptereket ugy a minor nemzeteket is el lehetne késziteni (én is támogatom a skin ötletet csak ugye...khm Gaijin nem igen tesz vesz pedig kulcsos és még sokan szivesen segitenének) Én nem vagyok hive a copy paste jármüveknek s ezért jobban örülnék a skin packoknak.

Horogkeresztet ne használj, azért sajnos még komoly szankciók lehetnek. :( 

2NQCL43.jpg

6ioeiyqppok11.jpg

On 16/12/2018 at 23:22, Dzsigolo_Lanty said:

Reveal hidden contents

%D0%B1%D0%BC.jpg

Ne feledd, a liveos skineket a kutya se látja. A svéd-magyar fás ötleted szerintem úgy ahogy van hamvába holt. Toldi és Nimród minek kerülne be, mikor a svédeknek megvan a saját gyártású verziójuk belőle, MÁVAG Héja detto, plusz ez RB-ben újabb szervezési bonyodalmakat szülne, lévén míg mi tengelyhatalmi ország voltunk, addig a svédek semlegesek voltak. Finnekkel egy fél fokkal jobb lenne a helyzet, de hát nekik még annyi cuccuk se volt, mint nekünk.

Egyébként meg mi az anyám kínjának kellene nekünk egy külön fa annyira? Ennyire ingyenfrag akar lenni a sok nacionalista vérpistike? :D

• Confused 1
medal

3 hours ago, IGLA_HUN said:

A svéd-magyar fás ötleted szerintem úgy ahogy van hamvába holt. Toldi és Nimród minek kerülne be, mikor a svédeknek megvan a saját gyártású verziójuk belőle, MÁVAG Héja detto, plusz ez RB-ben újabb szervezési bonyodalmakat szülne, lévén míg mi tengelyhatalmi ország voltunk, addig a svédek semlegesek voltak

Ezzel és azzal, hogy nem kell külön fa, tökéletesen egyetértek. 

medal medal

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.