Sign in to follow this  
Gelesztaa

1.85 – pletykák, tények, kívánságműsor

On 13/12/2018 at 08:55, Kulcsos12 said:

Termelne profitot, nem is keveset, mivel a minőséget hamarabb megfizeti az ember, mint az ömlesztett sz@rt. Ha rendbe tennék a repülős részt mind fizikailag, mind játékmódilag, én is újra fizetnék.

Annyira szivemből szóltál!  

medal medal

A magam részéről én kimondottan örülök a Tier VI-nak.

Annak azonban nem hogy nincs rendbe téve a dolog évek óta. Nem is nagyon repülök, ha mégis akkor egérrel Tank RB-ben. Az meg olyan semmilyen. Ha ott is joyjal nyomnám kb. 70 sec után lőnének le mint a sz*rt. Utoljára egy hete repültem EC-n, a Yak-9T-met húztam egy kicsit.

A MiG-19 pont a szívem csücske, főleg a P-s légiharcrakétás verziók. Az F-100 méltó ellenfele lesz.

medal medal medal medal

10 minutes ago, Dzsigolo_Lanty said:

Ez meg honnan van ? o_o

Dev szeró?

Interface:

• Additional nation flags which indicate the country of the operator more accurately have been added to the vehicle card. 
  • An indication of the inclusion of a torpedo sight has been added to the action panel of ships in battle.
  • The ability to enable the advance marker for torpedoes has been added. It turns on at a distance closer than 2 km to the chosen target.
medal medal medal medal

2 minutes ago, DarthGergely said:

Dev szeró?

Interface:

• Additional nation flags which indicate the country of the operator more accurately have been added to the vehicle card. 
  • An indication of the inclusion of a torpedo sight has been added to the action panel of ships in battle.
  • The ability to enable the advance marker for torpedoes has been added. It turns on at a distance closer than 2 km to the chosen target.

Ja. Akkor maradt a német fán ? :) 

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

On 13/12/2018 at 00:48, Dzsigolo_Lanty said:

Én értem amit mondasz, de sajnos ez nem rajtam múlik. Lehetne egyszerre mint a kettőt rendbe tenni a fizikát és RB, SB részét, és jöhetnének a vadászgépek. Kipróbáltam az RB is repülővel és mit ne mondjak kicsit lassú a tempó nekem, ugye felszállás a lőszerrel spórolni, vagy vissza a reptére, nincs indikátor. De nem oly nehéz az sem. Pl egy ismerőssel mentem RB-be kis BR. Spitivel voltam, és jött a nagy lomha BV-238. Ó mondom rárepülök motorját ellövöm, kiég lezuhan. Hát nem, mivel "rossz szögbe" repültem rá a 20 mm védelmi fegyverzet látóterébe pár sec alatt halott voltam.  Mondom ilyen a valóságban sincs. Azért nem nagyon szeretem az RB. AB top tierje meg inkább halott.  10-20 perc jobb esetbe mire bedob meccsbe. :popcorn:Meg ez a fura sebzési formák. Nemrég megcsinálták hogy a gép törzsénél kettétörik a gép. Valahogy nagyon imádtatják, mert 90% így halok meg. Látom ahogy a gépem fele a másik irányba repül. Régen jó volt mert a vásznas gépeket jól meglehetett sebezni, közelebb állt a valósághoz de ez ami most van hát inkább ne nyúltak volna hozzá. Meg ha hátulról támad ellenség egyből olyan csonkára lövi a gép farkát, egyből elveszted az irányítást. Vannak bajok én is tapasztalom. Hogy helikopter és annak a fizikájának mi értelme volt az az 1 millió dolláros kérdés. Komolyan azt a pár helit nem modellezik le, és az egész energiát a repülőgép fizikájába ölnék jobb lenne az egész égen játszódót csata. 

Ami azt illeti, rajtad IS múlik. Minél többen állnak ki valami mellett, annál nagyobb rá az esély, hogy meggyőzzük őket valamiről, ahogy ez már többször is kiderült az utóbbi években. Csak még nem jutottunk el arra a kritikus pontra, de ilyen hozzáállással nem is fogunk egyhamar.

"Nemrég megcsinálták hogy a gép törzsénél kettétörik a gép. Valahogy nagyon imádtatják, mert 90% így halok meg. Látom ahogy a gépem fele a másik irányba repül." - Ezt nem megcsinálták, hanem bugos. Mióta berakták a helikoptereket, azóta szar, mert a helikopterek damage modelje miatt bele kellett nyúlni a kódolásba és ez lett az eredménye.

medal medal medal medal medal medal medal

Just now, ThaisS said:

Ami azt illeti, rajtad IS múlik. Minél többen állnak ki valami mellett, annál nagyobb rá az esély, hogy meggyőzzük őket valamiről, ahogy ez már többször is kiderült az utóbbi években. Csak még nem jutottunk el arra a kritikus pontra, de ilyen hozzáállással nem is fogunk egyhamar.

"Nemrég megcsinálták hogy a gép törzsénél kettétörik a gép. Valahogy nagyon imádtatják, mert 90% így halok meg. Látom ahogy a gépem fele a másik irányba repül." - Ezt nem megcsinálták, hanem bugos. Mióta berakták a helikoptereket, azóta szar, mert a helikopterek damage modelje miatt bele kellett nyúlni a kódolásba és ez lett az eredménye.

Nézd, én rajtam ez ne múljon, én támogatom a fizika meg a játékmód rendbehozatalát. :popcorn:

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

2 hours ago, Dzsigolo_Lanty said:

Nézd, én rajtam ez ne múljon, én támogatom a fizika meg a játékmód rendbehozatalát. :popcorn:

Persze, csak ha elolvadsz az új járművek láttán, meg kérdezgetitek, hogy mi-mikor lesz a játékban, akkor a Gaijinnak rohadtul nem ez jön le. Most érted, nem velem kell elhitetni. :popcorn:

Szerintem meg magasról tesz rá a Gaijin. Nézd meg bug report az F-100D mert nem megfelelő paraméterei vannak. Sokan egyetértettek vele, a válasz próbálják javítani.De nem reménykedek. Kifogás mindig több  adat kell. Copy paste, modern MBT, meg helicopter.  Na meg a bundle. Vegyél a játékból egy már bent lévő vadászgépet adj neki új matrica csap hozzá 30 nap prém időt, illetve 2000 goldot aztán 50-60 euróért add el. Most per pill 4 db 50 eurós 1 db 60 eurós (az módosított izraeli Centurion Mk 5 ) volt, és még volt aki ezt kevesellte. És mutogatta, hogy ő mindent meg vesz.  Na itt kezdődnek a bajok.  Ebből két dolog esik le. Nem éri meg foglalkozni fizikával meg mi egyébbel. Adj a látszatra és markolj fel sok pénzt. Hiányolom az eventeket ahol lehetne nyerni camuflázsokat. Sajnos utol érte a nagy számok törvénye ezt a játékot, és  annyi már most a játékos bázisa, hogy sok mindent megengedhet sajnos. A tankos rész sincs renbe fizikailag. Vegyük pl a Pz IIIM-et. 2014-en nagy kedvencem volt, mert a kötény először lekellet róla lőni, hogy egyáltalán meglehetett oldalról sebezni.  Most meg minden egyes találat amiben van megfelelő TNT, egy lövés bárhol és vissza a hangárba, rosszabb esetbe 2-3. A páncél mint fizikai korlát nem nagyon van jelen. :popcorn:

• Thanks 1

13 hours ago, Dzsigolo_Lanty said:

Vegyük pl a Pz IIIM-et. 2014-en nagy kedvencem volt, mert a kötény először lekellet róla lőni, hogy egyáltalán meglehetett oldalról sebezni.  Most meg minden egyes találat amiben van megfelelő TNT, egy lövés bárhol és vissza a hangárba, rosszabb esetbe 2-3. A páncél mint fizikai korlát nem nagyon van jelen

Igen régi szép idők... mikor még sztem lehet tank cbt ment karelian találkoztam a pz3m-el menve egy Tiger 1-el , rám durrantott de csak az oldal lemezek szálltak le , miután realizáltam hogy akkor az nem csak dísz szerepet tölt itt be nagyon gyorsan elhúztam a csíkot onnan :D .

medal medal medal medal medal medal

17 minutes ago, air_fighter_hu said:

Igen régi szép idők... mikor még sztem lehet tank cbt ment karelian találkoztam a pz3m-el menve egy Tiger 1-el , rám durrantott de csak az oldal lemezek szálltak le , miután realizáltam hogy akkor az nem csak dísz szerepet tölt itt be nagyon gyorsan elhúztam a csíkot onnan :D .

Szerinted a Stug III és IV, na meg Panzer III meg IV miért kapott kötényezést ? Nem nemdíszből. Vékony páncél ami találat esetén úgymond beáldozható, és a lényeg, hogy a páncél közti rész levegő töltse be, hogy a robbanás ott fejtse ki hatását, minimálisan hatva a páncélzatra.  :popcorn:Kédői Turán a Zrinyi II, nagyjából mind el volt látva kötényezéssel. :popcorn:

5 minutes ago, Dzsigolo_Lanty said:

Szerinted a Stug III és IV, na meg Panzer III meg IV miért kapott kötényezést ? Nem nemdíszből. Vékony páncél ami találat esetén úgymond beáldozható, és a lényeg, hogy a páncél közti rész levegő töltse be, hogy a robbanás ott fejtse ki hatását, minimálisan hatva a páncélzatra.  :popcorn:Kédői Turán a Zrinyi II, nagyjából mind el volt látva kötényezéssel. :popcorn:

Igen tudom , csak akkor még igen új voltam itt és a konkurenciás tapasztalatom ahol utáltam a pz4et  a dísz kötényezéssel együtt is után új dolog volt nekem :crazy::D.

Edited by air_fighter_hu
medal medal medal medal medal medal

1 hour ago, Dzsigolo_Lanty said:

Képtalálat a következÅre: âtas 44â

hmmm A Toldi is kötényes volt

Edited by DarthGergely
  • Haha 1
medal medal medal medal

17 hours ago, Dzsigolo_Lanty said:

Szerintem meg magasról tesz rá a Gaijin. Nézd meg bug report az F-100D mert nem megfelelő paraméterei vannak. Sokan egyetértettek vele, a válasz próbálják javítani.De nem reménykedek. Kifogás mindig több  adat kell. Copy paste, modern MBT, meg helicopter.  Na meg a bundle. Vegyél a játékból egy már bent lévő vadászgépet adj neki új matrica csap hozzá 30 nap prém időt, illetve 2000 goldot aztán 50-60 euróért add el. Most per pill 4 db 50 eurós 1 db 60 eurós (az módosított izraeli Centurion Mk 5 ) volt, és még volt aki ezt kevesellte. És mutogatta, hogy ő mindent meg vesz.  Na itt kezdődnek a bajok.  Ebből két dolog esik le. Nem éri meg foglalkozni fizikával meg mi egyébbel. Adj a látszatra és markolj fel sok pénzt. Hiányolom az eventeket ahol lehetne nyerni camuflázsokat. Sajnos utol érte a nagy számok törvénye ezt a játékot, és  annyi már most a játékos bázisa, hogy sok mindent megengedhet sajnos. A tankos rész sincs renbe fizikailag. Vegyük pl a Pz IIIM-et. 2014-en nagy kedvencem volt, mert a kötény először lekellet róla lőni, hogy egyáltalán meglehetett oldalról sebezni.  Most meg minden egyes találat amiben van megfelelő TNT, egy lövés bárhol és vissza a hangárba, rosszabb esetbe 2-3. A páncél mint fizikai korlát nem nagyon van jelen. :popcorn:

Nem mindig tesznek rá, csak nem a jó példát hozod fel. Most az, hogy a tesztszerveren szar valami és nem javítják ki a megjelenésig, az nem új és nem is releváns a témát illetően. A Lincoln egy év után kapta meg a normálisabb bombaterhét úgy, hogy már a deven jelentve volt. Lehetne ezeket sorolni napokig. Pont ma linkeltem egy másik topicba, hogy a light pillboxos bugot már két és fél éve jelentettem, természetesen azóta is szar. (https://forum.warthunder.com/index.php?/topic/319054-id0045038-210616-light-pillbox-dm-issues/)

Nem prioritás, mert kevés embert érdekel a földizés, ebből még kevesebb ember vette észre, tehát megtehetik, hogy leszarják. Egyszerű a matek: a játékban egyre több és több járműre jut ugyanannyi fejlesztő. Ez ugye azt eredményezi, hogy egyre kevesebb idő jut valaminek a javítására, ahogy haladunk előre frissítésről frissítésre. (Mármint a ráfordított összidő az ugyanannyi, de jóval több jármű között oszlik meg, így egyre több minden lesz elhanyagolva.) Éppen ezért érdemes meggondolni, hogy érdemes-e mindig új modellek meg új nemzetek után sírni.

Az új repülős bundle-ökkel kapcsolatban csak annyit, hogy azért lett copy paste, mert a tankos részleget célozták meg velük. Miért is céloznák a repülősöket, mikor a játékban az arány 70%-30%-on áll a tankosok javára, őket meg úgyis le lehet kenyerezni pár rakétával meg bombával.

De nézd meg most a tűzoltó és javítókészlet botrányt, nézd meg a BR változtatásoknál, amikor valamiért sokan kiállnak (pl.: 262, P-47, stb.), nézd meg a hajókat, nézd meg a marker nélküli RB EC-t, stb. Azok a k**va helikopterek is csak azért kerültek be, mert annyira népszerűek voltak az áprilisi eseményen. Igenis szokott ránk hallgatni a Gaijin, csak ahhoz rengeteg egybehangzó vélemény kell, hogy legyen hatása, és ez ritkán jön össze. Semmit nem fog érni, ha írsz egy fórumposztot, de senki nem áll be mögé. Viszont közösségként tudunk rájuk hatni, ahhoz viszont rendet kéne tenni a fejekben, és elgondolkodni, hogy mi lenne a játéknak a legjobb. Ha fogod magad és azt mondod, hogy "én úgysem számítok", meg "úgyis leszarják", és ezt közvetíted kifelé, akkor persze, hogy sosem lesz semmi.

• Thanks 1

30 minutes ago, ThaisS said:

Nem mindig tesznek rá, csak nem a jó példát hozod fel. Most az, hogy a tesztszerveren szar valami és nem javítják ki a megjelenésig, az nem új és nem is releváns a témát illetően. A Lincoln egy év után kapta meg a normálisabb bombaterhét úgy, hogy már a deven jelentve volt. Lehetne ezeket sorolni napokig. Pont ma linkeltem egy másik topicba, hogy a light pillboxos bugot már két és fél éve jelentettem, természetesen azóta is szar. (https://forum.warthunder.com/index.php?/topic/319054-id0045038-210616-light-pillbox-dm-issues/)

Nem prioritás, mert kevés embert érdekel a földizés, ebből még kevesebb ember vette észre, tehát megtehetik, hogy leszarják. Egyszerű a matek: a játékban egyre több és több járműre jut ugyanannyi fejlesztő. Ez ugye azt eredményezi, hogy egyre kevesebb idő jut valaminek a javítására, ahogy haladunk előre frissítésről frissítésre. (Mármint a ráfordított összidő az ugyanannyi, de jóval több jármű között oszlik meg, így egyre több minden lesz elhanyagolva.) Éppen ezért érdemes meggondolni, hogy érdemes-e mindig új modellek meg új nemzetek után sírni.

Az új repülős bundle-ökkel kapcsolatban csak annyit, hogy azért lett copy paste, mert a tankos részleget célozták meg velük. Miért is céloznák a repülősöket, mikor a játékban az arány 70%-30%-on áll a tankosok javára, őket meg úgyis le lehet kenyerezni pár rakétával meg bombával.

De nézd meg most a tűzoltó és javítókészlet botrányt, nézd meg a BR változtatásoknál, amikor valamiért sokan kiállnak (pl.: 262, P-47, stb.), nézd meg a hajókat, nézd meg a marker nélküli RB EC-t, stb. Azok a k**va helikopterek is csak azért kerültek be, mert annyira népszerűek voltak az áprilisi eseményen. Igenis szokott ránk hallgatni a Gaijin, csak ahhoz rengeteg egybehangzó vélemény kell, hogy legyen hatása, és ez ritkán jön össze. Semmit nem fog érni, ha írsz egy fórumposztot, de senki nem áll be mögé. Viszont közösségként tudunk rájuk hatni, ahhoz viszont rendet kéne tenni a fejekben, és elgondolkodni, hogy mi lenne a játéknak a legjobb. Ha fogod magad és azt mondod, hogy "én úgysem számítok", meg "úgyis leszarják", és ezt közvetíted kifelé, akkor persze, hogy sosem lesz semmi.

Hu a könnyű bunkereket, várjál nem is tudom, mikor tudtam utoljára 37 mm feletti kaliberű fegyverrel megsemmisíteni. De az sem ma volt. Emlékszek valamikor  Hawker Hunterrel   kilehetett lőni a földi könnyű és közepes tankokat néha még a nehéz tankot is kivitte, most max a könnyűt. Pedig jól tudjuk a tető páncélzat egy tanknak sem nagyon vastag, főleg ha meg földi hevedert használsz. De az is rég volt. Rendes Bunkerra meg 500 fonton felüli bombát lehet alkalmazni, vagy 500 kg és azon felül. Nézd a Gaijinon belül a War Thunder részleg fejlesztőit miért nem bővítik nem tudom, pedig ott van  egy két kifejezetten alkalmas modellező, aki megcsinálná a modellt a régebbi alkalmazottaknak meg lenne ideje  a bugokkal való foglakozásra.  (Gondolok itt a IAR-81C,vagy aki  He-219-et csinálta.) "De nézd meg most a tűzoltó és javítókészlet botrányt" erről lemaradtam csak annyit tudok egyenlőre olcsóbb 3 hónapos teszt időszak után fogják felülvizsgálni.  "én úgysem számítok" arra értettem nincsen olyan jogköröm, hatásköröm , hogy ezen változtassak. Maximum támogatni tudom de mást nem. Ami friss az a Olasz Ju-87. Mondták azt prémiumnak szánták, és megy az olasz fejlesztési fára. Nos a reál tank, itt meg is bukott, látom előre ebből baj lesz. Egy nemzeten belül, van német és  brit/amcsi technológia. (M4 Sherman Firefly ) A hajós része egyenlőre tetszik, már AB-en is belehet vinni saját repülőket, nem úgy mint tankba. (meg ez a a RB-s pont rendszer, mindenhez egy megadott pont után tudsz bevinni repülőt.) Nézd amit tudok mondani gromvoiny a fejlesztők közé tartozik, tőle meglehet kérdezni mi az oka az 1-2-3 éves bugok javításának, max annyit mond több adat kellett. :popcorn:

9 hours ago, Lord_KROK said:

Ez eddig is volt. Már jó ráég az egyik presetem folyamatos tagja. 

De nem magyar zászlóval. ;)

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

1 hour ago, Dzsigolo_Lanty said:

gromvoiny egyik fejlesztő mondta, hogy a román He-112B2/U2, meg a magyar He-112B1/U2 megy majd az olasz fára rank I prémiumnak. :popcorn:

Mostmár minek? Jó helyt van ott a németbe......most kellett volna jöjjenek eredeti magyar cuccok...nem a régieket vinni ide oda...

• Haha 1
medal medal medal medal

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.