Sign in to follow this  
Gelesztaa

1.85 – pletykák, tények, kívánságműsor

16 minutes ago, DarthGergely said:

Őket sajnálom utoljára......az ahogy viszonyulnak hozzánk és amilyen ellenszenvesek nem nagyon csalnának ki belőllem empátiát akkor se ha motorbiciklivel is kellene harcoljanak!

Hány derék felhasználó alapján húzol rá egy mintát egy teljes játékosbázisra? Akkor úgy fogalmazok, hogy elsősorban azokat az olaszokat sajnálom, akik nem fórumoznak, vagy nem úgy, ahogy. Már ha kell egyáltalán sajnálni őket, hisz képviselve vannak a játékban. Azért a vadászaik odab*sznak.

De, anélkül, hogy haditudor lennék, milyen lett volna az olasz-magyar fa? Mondjuk t3 után. Egyik ágon Patton, másikon meg t-62. Hát az aztán sokkal jobb lett volna.

Tréfarépa olasz fa, meg 3 supersonic, amiből egyre mondanám azt, hogy erre vártak sokan. Nem estem hanyatt.

4 minutes ago, _Spence_ said:

Hány derék felhasználó alapján húzol rá egy mintát egy teljes játékosbázisra?

Hát vagy 5 kedves ember van akik annyira aktivak hogy többet vannak a fórumon mint a játékba (mellesleg hajlamosak a tématarelésre az olyan helyzetekbe ami már nem kedvező nekik) 

5 minutes ago, _Spence_ said:

Egyik ágon Patton, másikon meg t-62. Hát az aztán sokkal jobb lett volna.

A magyar-olasz TT ugy nézne ki hogy Rang IV ig ww2 olasz magyar utána meg csak olasz Tech (és mi van a T-62 vel? az már bennt van az orosz ágba....annak elég lenne egy magyar felségjel oszt cső , soha nem szerettem volna azt hogy bármilyen szovjet era keveredjen az olasszal (amerikaival) persze ezt nem minden independent olasz fan fogta fel , de sebaj örülnek ők most hogy szabadok ...... Van jópár támogató innen onnan is aki örülne pár magyar jármünek viszont a túlbozgók ellehetlenitik őket .

medal medal medal medal

2 minutes ago, DarthGergely said:

Hát vagy 5 kedves ember van akik annyira aktivak hogy többet vannak a fórumon mint a játékba (mellesleg hajlamosak a tématarelésre az olyan helyzetekbe ami már nem kedvező nekik) 

A magyar-olasz TT ugy nézne ki hogy Rang IV ig ww2 olasz magyar utána meg csak olasz Tech (és mi van a T-62 vel? az már bennt van az orosz ágba....annak elég lenne egy magyar felségjel oszt cső , soha nem szerettem volna azt hogy bármilyen szovjet era keveredjen az olasszal (amerikaival) persze ezt nem minden independent olasz fan fogta fel , de sebaj örülnek ők most hogy szabadok ...... Van jópár támogató innen onnan is aki örülne pár magyar jármünek viszont a túlbozgók ellehetlenitik őket .

Tirpákokon ne húzd fel magad. Az olasz fórumon kellene szétnézni, vajon hányan gondolják ugyanilyen jó ötletnek, hogy szétbontották a korai terveket a közös fára. Valamiért Gaijin nem kért belőle, és nem hiszem, hogy néhány hangoskodó miatt. Lefogadom, hogy szinte mindenki látna szívesen új tankokat, de azokat csak lyukak betömésére vagy prémként lehetne bevezetni (most nyilván a még nem jelenlévő nemzetekére gondolok). De azt hogy adnák be? 1.85 Reszli? Az nem hangzik olyan jól, mint a Supersonic.

(bár a Javelin-t el is felejtettem. fú, anyám de szép gép. csak a vélemények szerint egyelőre ölég gyengus)

9 minutes ago, _Spence_ said:

Az olasz fa meg... Nem tudom, mit várt tőle bárki is (főleg szegény digók), hány olyan ország feküdt rá a tankokra a vh. után, amely még nem került be a játékba? Szép, hogy kapnak saját fát, de ez kicsit keserű lehet nekik legbelül. Persze egy profi biztos örül majd a villámléptű masináknak.

Hát ez az Olasz fa elég vérszegénynek ígérkezett alapjáraton is, de a fejlesztőknek sikerült alulmúlni az amúgy is gyenge elvárásaimat az Olasz fával kapcsolatban. Főleg páncélautók/teherjárművek rácsapott löveggel ( Alapjáraton nem szeretem a nyitott fedelű járműveket mivel egy gellert kapott 7.7-es is képes kinyírni az egész masinát, na meg a franciáknak is volt ilyen bőven, azokat miért nem rakják be? ), meg rettentően gyenge tankok/spg-k minimális páncélzattal, rettentően gyenge lőszerekkel ( Az egyik Semoventének az alaplőszere 3.0-ban 32mm-es átütése van, azzal mi a lótüdőt akarsz kilőni? Az azonos br-ben lévő KV nehéz-tankot vagy a Churchill 1-est? Ne röhögtessenek már! ) és kicsi legénységgel ( 2-3 ember egy lomha spg-ben/tankban függőleges és vékony páncéllemezekkel nem egy életbiztosítás. ). Hát az első 2 tier 100% mazochizmus vagy simán átvásárolod magad rajta ( Talán ez a célja a fejlesztőknek? ). Tier 3-ban van egy Sherman firefly amit egyszerűbb, ha a Brit ágon húzunk ki inkább ezzel is megkímélve magunkat az agyvérzéstől amit az első 2 tier okoz, meg van egy első látásra jónak tűnő 90mm-es löveggel szerelt M41M TD, csak ezzel meg annyi a problémám, hogy lőszer gyakorlatilag nem jár hozzá! ( A valóságban 4 lőszer volt a fedélzetén és egy külön jármű hordta utána a lőszereket, na most a játékban ezt sikeresen megduplázták és van 8 kemény lőszerünk! Szóval ha a csapatod béna és nincsen pontotok, akkor egy nagyon szép papírnehezék lesz a járműből! ). Tier 4-től meg már kapjuk is az amcsikat ( Jumbo Sherman M36-os toronnyal és egy M26-os copypaste ) egészen tier 5-ig, utána meg a Német-Olasz közös projektből létrejött OF40 ( megint csak egy meh tank ) amit a Németekhez is berakhattak volna, mint prémium tank T5-re ( Németek csinálták a nagyját amúgy is, szóval több jogalapjuk lenne a Német játékosoknak kérni, hogy a saját fájukban szerepelhessen prémiumként a tank. Az Olaszok gyakorlatilag csak a tornyot adták az egészhez meg a Német liszensz alapján épített löveget. ). Egyedül a Centauro és Otomatic ( Ami borzasztóan rossz légvédelmi páncélos, senki se fogja arra használni, inkább tankvadászként fog üzemelni a jó tűzgyorsasága és kiváló páncéltörő löszere miatt. ) amik értelmesek az Olasz fán, de csak miattuk végigszenvedni az egész szárazföldi TT-t? Nem éri meg szerintem. A végére hagytam egyébként a páncélautó ágat. Tilos elhinni, amit a bemutató kártya állít, mivel kifullozva se mennek annyival azok a páncélautók amit ott állítanak, maximum ha a felét elérik az állítólagos végsebességüknek, akkor már jól jártunk!!! ( Az állítólagos végsebességüket max kizsírozott szakadékba hajítva érhetik csak el! )

Szóval nekem ennyi a véleményem az Olasz fáról. Ránéztem egyszer, de szerintem ezt hardcore gyűjtőkön és Olaszokon kívül nem sokan fogják ebben a formában játszani!

medal medal medal medal

7 minutes ago, IIPzgreen said:

Szóval nekem ennyi a véleményem az Olasz fáról. Ránéztem egyszer, de szerintem ezt hardcore gyűjtőkön és Olaszokon kívül nem sokan fogják ebben a formában játszani!

És ezt bármelyik nemzetről elmondhatod. Vagy még ennyit se, magyar tier4-5-6. Nem ezt a vonalat kellene követniük. Például nyomják meg az air Rb-t, tankokkal jól állnak. Előbbivel is lehetne új játékosokat szerezni, illetve visszaszerezni.

27 minutes ago, _Spence_ said:

Az olasz fórumon kellene szétnézni, vajon hányan gondolják ugyanilyen jó ötletnek

Végignéztem és a google segitségével beszélgettem is ...ott is az erősebb személyiségek azok a nacionalisták , 1-2 ember van aki örülne vagy legalább nem tiltsa ki a magyarokat. Ott se jobb a helyzet...sőt egymás között még ki is röhögnek minket magyarokat .....azt mondja a másik fő delikvens hogy ő 6 évig várt az olaszokra...most várjanak a magyarok is ..kérdem én ...mi nem vártunk? Mi nem érdemeljük meg a saját jármüveink? Fennt...ott  a Csigánál valakik nagyon nem szeretik a magyarságot....

medal medal medal medal

2 minutes ago, _Spence_ said:

És ezt bármelyik nemzetről elmondhatod. Vagy még ennyit se, magyar tier4-5-6. Nem ezt a vonalat kellene követniük. Például nyomják meg az air Rb-t, tankokkal jól állnak. Előbbivel is lehetne új játékosokat szerezni, illetve visszaszerezni.

Most miképpen jönnek ide a Magyarok? Róluk egy szó se volt a hozzászólásomban! Én a saját tapasztalatomat írtam le, miszerint az Olasz fa kő kemény mazochizmusnak tűnik játékszempontból és ebben a formában erőteljesen játszhatatlan a szárazföldi fa! Gyakorlatilag a fél T1-et ( amelyiknek van HVAP lőszere, azok a járművek egészen mókásak ) és T6-ot leszámítva nem volt kör, ahol ne kaptam volna majdnem agyvérzést az Olasz tankjaim teljesítményétől ( az Amcsi tankokkal nem játszottam érthető módon, mert az új Olasz járművekre voltam kíváncsi, hátha kedvet kapok hozzájuk egy pozitív csalódás következményében )! Nevetségesen gyengék a lövedékek ( ez lehet a Gaijin hibája ) és nincsen mobilitása a tankoknak ( megint csak lehet a Gaijin hibájából ) amellett, hogy nincsen páncélzatuk!

Szóval amíg nem buffolják fel elfogadható szintre ezeket a járműveket vagy rakják őket a megfelelő br-be, addig én nem kívánok velük szenvedni.

Amúgy játékélmény szempontjából a Németek, Oroszok és Britek számomra nagyon élvezhetőek, szóval itt szerintem a fejlesztők szúrták el a dolgot, Magyar harcjárművek ide vagy oda ( ha összerakták volna a 2 fát, simán ugyan így elszúrhatták volna a mieinket is rossz br-ezéssel és a többi dologgal, amivel az Olasz fát sújtották )!

medal medal medal medal

Just to be sure you know, better to write in English since Google translate is not good as some of you tried to use it on our forum and ended up making a mess, there are still vehicles missing from the dev server, it's just the first one, the pen values are placeholders since those are new guns and they just showed us the new stuff, those who worked on it even said those are just not at all the real data, the "gaps" will be filled with the other vehicles added next Dev server. And the millions of copy paste that many said will come are just 4 tanks, unique since are not in the American tree and not even that many. Hungary time will come another day, meanwhile stop for a second the rant and try out our tree, you might even enjoy it

Edited by MadMax_ITA_
  • Haha 1

15 hours ago, DarthGergely said:

Végignéztem és a google segitségével beszélgettem is ...ott is az erősebb személyiségek azok a nacionalisták , 1-2 ember van aki örülne vagy legalább nem tiltsa ki a magyarokat. Ott se jobb a helyzet...sőt egymás között még ki is röhögnek minket magyarokat .....azt mondja a másik fő delikvens hogy ő 6 évig várt az olaszokra...most várjanak a magyarok is ..kérdem én ...mi nem vártunk? Mi nem érdemeljük meg a saját jármüveink? Fennt...ott  a Csigánál valakik nagyon nem szeretik a magyarságot....

Jesszus ÚrIsten. Mi a francért mentél az Olasz részlegre. Nagyon nem volt okos döntés és húzás. Ott írogatni, és  hergelni azokat az olaszokat is akik ott írogatnak. Tényleg vagy egy két szép példány pl  olasz Mad Max (a film Mel Gibsonnal nagyon jó volt, az újat nem láttam ) Látod  most idejött és osztja az észt. Mivel megnyílt a Tier 6 és nemsokára akár 4 vagy 4+ generációs vadászgépek is jönnek, teljesen értelmetlen az olasz vonalat erőltetni. Mivel nekünk van SAAB-JAS-39 Gripen, és a világháborúban is kiváló bofors ágyúkat alkalmaztunk, ezért a svéd magyar normál fát támogatom. Plusz az svéd L-60 harckocsi licenszét is megvettük.  Most komolyan az olasz rozoga bádogteknőket, nehogy már  magyar prém járművek fejlesztjék. Van nekik elég lehetőség. Lesz egy Olasz-U.S.A 2.0 vegyes fa és csá. Sokan el is feledik 2019 karácsonyára. No copy paste mozgalom híve vagyok. Nem kellenek majd oda orosz haditechnika magyar felségjellel.:popcorn::popcorn::popcorn:

Edited by Dzsigolo_Lanty
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

17 hours ago, DarthGergely said:

Őket sajnálom utoljára......az ahogy viszonyulnak hozzánk és amilyen ellenszenvesek nem nagyon csalnának ki belőllem empátiát akkor se ha motorbiciklivel is kellene harcoljanak!

Nem mind olyan. Ott van  Serpiko82 aki normális, meg egy páran.  Páran közömbösek, és vannak egy páran identitás zavarba. Az olasz ág nem érdekel. Néztem a híres OTOMATIC nevű légvédelmet. Per pill azt nem tudja amire van leget védeni. :D Van neki egy 300+ apfsds lőszer meg HE. A srác egy alacsonyan repkedő rotoros gépet nem tudod leszedni vele, csak a HE lőszerrel. Arra viszont túl nagy felület, hogy tankvadász legyen.  :popcorn::popcorn::popcorn:

Sabot_separating.gif

Amúgy itt a kínai verziója.  76 milliméteres önjáró légvédelmi gépágyú (SPAAG) Kína

kinai-spaag-10x10-730x483.jpg

Edited by Dzsigolo_Lanty
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Well you even said you don't care about Italian vehicles.... You just want a place where to put yours because you of course prefer those. This is just a stupid rant and you gave yourself up. I translated it so... Stop arguing wait for the patch then try the vehicles yourself and then and only then you can complain if it is really necessary 

23 minutes ago, Dzsigolo_Lanty said:

Nem mind olyan. Ott van  Serpiko82 aki normális, meg egy páran.  Páran közömbösek, és vannak egy páran identitás zavarba. Az olasz ág nem érdekel. Néztem a híres OTOMATIC nevű légvédelmet. Per pill azt nem tudja amire van leget védeni. :D Van neki egy 300+ apfsds lőszer meg HE. A srác egy alacsonyan repkedő rotoros gépet nem tudod leszedni vele, csak a HE lőszerrel. Arra viszont túl nagy felület, hogy tankvadász legyen.  :popcorn::popcorn::popcorn:

Sabot_separating.gif

Amúgy itt a kínai verziója.  76 milliméteres önjáró légvédelmi gépágyú (SPAAG) Kína

kinai-spaag-10x10-730x483.jpg

Legyetek szívesek a piszkálódást abbahagyni mind egymással, mind pedig az olasz fórumrész használóival.

Soha senki nem mondta, hogy vegyes magyar-olasz fa lesz, ugyanakkor azt sem, hogy az olasz harckocsik fejlesztési fájába kerülni fog kapásból magyar jármű. Hogy lesz bent valaha magyar harckocsi? Azt majd a Gaijin eldönti, és itt nem arról van szó, hogy fosnak a magyarokra vagy nem. Az olasz harckocsikról meg csak annyit, hogy a japánokat is lehordta mindenki eleinte, majd mint kiderült, egészen életképesek a szárazföldön. Valószínűleg a számadatok, teljesítmények még nem is voltak véglegesek a fejlesztői szerveren...

18 minutes ago, Gelesztaa said:

Legyetek szívesek a piszkálódást abbahagyni mind egymással, mind pedig az olasz fórumrész használóival.

Soha senki nem mondta, hogy vegyes magyar-olasz fa lesz, ugyanakkor azt sem, hogy az olasz harckocsik fejlesztési fájába kerülni fog kapásból magyar jármű. Hogy lesz bent valaha magyar harckocsi? Azt majd a Gaijin eldönti, és itt nem arról van szó, hogy fosnak a magyarokra vagy nem. Az olasz harckocsikról meg csak annyit, hogy a japánokat is lehordta mindenki eleinte, majd mint kiderült, egészen életképesek a szárazföldön. Valószínűleg a számadatok, teljesítmények még nem is voltak véglegesek a fejlesztői szerveren...

Na várjál, a Japánoknak voltak, és vannak tankjaik. (nem td hanem tank)  A nem túl páncélozottak, de a lövés kárpótol. Pontos ágyú sok tnt  lőszerrel.  De itt az a helyzet, hogy P.26/40 ig van tank ami max 4.0 ig lehet felvinni utána az OF-40-ig szinte amerikai copy pasta lesz. M26, M36, M4 Sherman Firefly, és használták M4 valamennyi verzióját, aztán M24-et. Minek ? 3x húzzam ki fejlesszem ki ?A td vonal szép és jó, buffot fog kapni, de összességbe nézve ez japán és francia ország szintje alatt van bőven. A francia shermanoknak legalább a tornyuk módosított volt. Ebbe a patchbe a legjobb dolog az a pár repülő amit kapunk, na meg a hajók. Az olasz magyar tank technek komoly múltja van nem hiába jutott ideáig. Ezt kár letagadni.  Ha tudom, hogy mi lesz ebből, Tier 6 repülő tank stb, akkor inkább svéd vonalt kellett volna erőltetni.  SAB-39 Mivel van Zrínyi 2026 haderő reform a földi erőknél nagy esélyen fog megjelenni, nehéz páncélozott gyalogsági jármű CV-90 illetve Leopard2A4 (vagy újabb variáns). Mind a kettőt a svédek üzemeltetik. szóval e irány a járható szerintem. :popcorn:(katona körökben mozgó illető osztotta meg ezt az infót, csak még megy a tárgyalás meg herce húrca) 

4 hours ago, Gelesztaa said:

Azt majd a Gaijin eldönti, és itt nem arról van szó, hogy fosnak a magyarokra vagy nem.

Ja...látni mennyire is törődnek ...

Ha mondták volna se biztos hogy ugy lett volna ....a multor kizárták az alternativ történelem pályákat a shooting range be és arra rá egy napra kiadták az Amerika Pálya devblogot....

4 hours ago, Gelesztaa said:

Legyetek szívesek a piszkálódást abbahagyni mind egymással, mind pedig az olasz fórumrész használóival

Gyerekes mentség , de oldalamon szóljon: Nem én kezdtem (csak folytattam)

medal medal medal medal

On 11/12/2018 at 14:52, DarthGergely said:

A tegnapi Dev szervert látva elszomorodtam...trehány egy fa lesz az olasz .... Azt a TT alapul véve még magyar fa is elhetséges mert kb ugyan annyira töltenénk ki mint ők jelenleg azt...az hogy meg Tier IV felett csak Szovjet van a kutya se nézné hisz az amcsikról se rinyál senki...a fél ág Amerikai....

(Jelzem még mindig aktivan hirdetik az olaszok hogy már pedig nekik nem kell semmilyen magyar jármü... ) 

Szegény olaszokkal már akkor kitoltak, mikor 1.69-től 1.83ig nem sikerült a repülős fát normálisan megcsinálni! 

Van egyébként repülős része is a játéknak, vagy az totál kihalt? Ott van valami újdonság? 

)mondjuk nem tudom minek érdeklődöm, főleg, hogy gondolom megint csak egy fokkal rosszabbak lettek a dolgok, mint már patchek  óta ... ) 

5 hours ago, Dzsigolo_Lanty said:

Ebbe a patchbe a legjobb dolog az a pár repülő amit kapunk, na meg a hajók

Erről tudnál bővebben mesélni? 

• Thanks 1
medal medal

1 hour ago, Lord_KROK said:

Szegény olaszokkal már akkor kitoltak, mikor 1.69-től 1.83ig nem sikerült a repülős fát normálisan megcsinálni! 

Van egyébként repülős része is a játéknak, vagy az totál kihalt? Ott van valami újdonság? 

)mondjuk nem tudom minek érdeklődöm, főleg, hogy gondolom megint csak egy fokkal rosszabbak lettek a dolgok, mint már patchek  óta ... ) 

Erről tudnál bővebben mesélni? 

Persze. 

• F-100D
    • MiG-19PT
    • Gloster Javelin Mk9
    • Re.2001 serie 1
    • Re.2001 CB
    • Re.2001 CN
    • SM.91
    • rejtett tartalomba van egy MB.152C

SM.91

devvv.png

shot+2018.12.10+22.08.33.jpg

Re.2001
      shot+2018.12.10+22.06.41.jpg

shot+2018.12.10+22.06.46.jpgshot+2018.12.10+22.06.51.jpg

F-100D

•  

MiG-19

Gloster Jevlin mk9

F-100D

f_100d_07_1280h720_71bcd2db0a96ae19448c5

Gloster Javelin mk9

War+Thunder+Super-Resolution+2018.12.10+m

MiG-19 PT

mig_19_04_1280h720_af06a6051b4ccbac60f4b

mig_19_01_1280h720_85137e53000ea9cb10532

és Retteg Iván pilóta.:D

mig_19_08_1280h720_1bd262ffe9eb38882065f

MB.152C

vladimir-zhuikov-mb-152c-01.jpg?15154072

• Upvote 1

3 hours ago, Lord_KROK said:

Persze, hogy van. Érkeznek az új modellek + a rank VI, és azokkal minden probléma meg lesz oldva. Mert ha a repülős részleg sír valamiért, akkor az nyilván csakis az új repülők hiánya lehet.

Gondolom láttátok a legnépszerűbb kommentet a rank VI bejelentés alatt: "No No No No No No ..."

Na, ennyire van rendben az egész repülős részleg.

Edited by ThaisS
  • Thanks 1
  • Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal

4 minutes ago, ThaisS said:

Persze, hogy van. Érkeznek az új modellek + a rank VI, és azokkal minden probléma meg lesz oldva. Mert ha a repülős részleg sír valamiért, akkor az nyilván csakis az új repülők hiánya lehet.

Gondolom láttátok a legnépszerűbb kommentet a rank VI bejelentés alatt: "No No No No No No ..."

Hát ez vicces része, mert több mint egy éve, várjuk a rank VI-ot, és mikor bejelentik sírás van. Persze 3 hónapot adok és a tehetségtelenek lemorzsolódnak majd, akik 50 euró per pakkot vettek. A hibák orvoslása sajnos az megint egy külön misét megér. Én speciel örülök ezeknek az új gépeknek. :popcorn: 

13 minutes ago, Dzsigolo_Lanty said:

Hát ez vicces része, mert több mint egy éve, várjuk a rank VI-ot, és mikor bejelentik sírás van. Persze 3 hónapot adok és a tehetségtelenek lemorzsolódnak majd, akik 50 euró per pakkot vettek. A hibák orvoslása sajnos az megint egy külön misét megér. Én speciel örülök ezeknek az új gépeknek. :popcorn: 

Persze, hogy örülsz, mivel árkádozol. És ez most nem a játékmódnak szól, én is szoktam időnként árkádozni. De az árkádos réteget nem érdekli, hogy egy gépnek mennyire pontos a repülési modellje, ahogy az sem, hogy milyen a szimulátor vagy reálban a meta. Árkádban nem számít a termodinamika, nem számít a fizika, nem számít semmi olyan, amivel még temérdek munka lenne. Az egyetlen dolog ami nektek számít a balanszoláson kívül, az az új fejleszthető jármű frissítésről frissítésre. Az az állítás, hogy "több mint egy éve várjuk a rank VI-ot", nyilván arra a rétegre vonatkozik, akiket nem érdekel mélységében ez az egész.

Szóval nem: az, hogy ilyen megosztó volt a bejelentés, az nem a vicces része, hanem a szomorú része. Ha olvasol redditet meg fórumot, akkor láthatod, hogy a repülős részleg nagy része eddig sem a rank VI után sírt, hanem hogy tegyék rendbe az egészet. Iszonyú rég el van már hanyagolva a repülős rész. Aztán persze van az a hangos kisebbség, akik nagyjából hetente hallatják a hangjukat, de mindig csak ugyanazzal kapcsolatban (lásd rank VI), meg azok a szezonális játékosok (tankosok pl.), akiket szintén nem érdekel a minőségi megvalósítás, csak felülnek a hájpvonatra "milyen jó lenne Raptort meg Phantomot reptetni" címszó alatt.

Szóval jah, értem én, hogy te örülsz az új gépeknek, csak nem mindig a saját érdekeinket kellene előre helyezni, mert különböző játékmódok ide vagy oda, de végső soron ugyanazzal a játékkal játszunk, és mindannyiunk érdeke, hogy életben tartsuk, mindamellett, hogy élmény is maradjon a játék.

Csak egyetlen példa, és az is csak jetekhez: körülbelül 2 éve megy a sírás, hogy a top tier játszhatatlan reálban. Nem tettek semmit, pedig a lehetőségek adottak voltak. Ebből az lett, hogy a legtöbben hagyták a picsába, és a MM alig talált embert már az utóbbi hónapokban. Ha arra nem voltak képesek, hogy szuperszonikus gépek nélkül balanszolják a top tiert, akkor most, hogy a különbségek még nagyobbak lesznek gép és gép között, biztos megtáltosodnak. :D Na hagyjuk...

Arra jó lesz ez az egész, hogy ideig-óráig mindenki elszórakozik majd vele, aztán jönnek megint új gépek, és a végén ott fogunk kikötni, ahol most vagyunk. Ideje lenne már, hogy a játékosközösség is elkezdjen távlatokban gondolkodni, és ha még nem esett le, akkor a távlat az nem a temérdek új járművet és új nemzetet jelenti. Azok idővel el fognak fogyni.

• Like 2
  • Thanks 1
  • Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal

1 hour ago, ThaisS said:

Persze, hogy örülsz, mivel árkádozol. És ez most nem a játékmódnak szól, én is szoktam időnként árkádozni. De az árkádos réteget nem érdekli, hogy egy gépnek mennyire pontos a repülési modellje, ahogy az sem, hogy milyen a szimulátor vagy reálban a meta. Árkádban nem számít a termodinamika, nem számít a fizika, nem számít semmi olyan, amivel még temérdek munka lenne. Az egyetlen dolog ami nektek számít a balanszoláson kívül, az az új fejleszthető jármű frissítésről frissítésre. Az az állítás, hogy "több mint egy éve várjuk a rank VI-ot", nyilván arra a rétegre vonatkozik, akiket nem érdekel mélységében ez az egész.

Szóval nem: az, hogy ilyen megosztó volt a bejelentés, az nem a vicces része, hanem a szomorú része. Ha olvasol redditet meg fórumot, akkor láthatod, hogy a repülős részleg nagy része eddig sem a rank VI után sírt, hanem hogy tegyék rendbe az egészet. Iszonyú rég el van már hanyagolva a repülős rész. Aztán persze van az a hangos kisebbség, akik nagyjából hetente hallatják a hangjukat, de mindig csak ugyanazzal kapcsolatban (lásd rank VI), meg azok a szezonális játékosok (tankosok pl.), akiket szintén nem érdekel a minőségi megvalósítás, csak felülnek a hájpvonatra "milyen jó lenne Raptort meg Phantomot reptetni" címszó alatt.

Szóval jah, értem én, hogy te örülsz az új gépeknek, csak nem mindig a saját érdekeinket kellene előre helyezni, mert különböző játékmódok ide vagy oda, de végső soron ugyanazzal a játékkal játszunk, és mindannyiunk érdeke, hogy életben tartsuk, mindamellett, hogy élmény is maradjon a játék.

Csak egyetlen példa, és az is csak jetekhez: körülbelül 2 éve megy a sírás, hogy a top tier játszhatatlan reálban. Nem tettek semmit, pedig a lehetőségek adottak voltak. Ebből az lett, hogy a legtöbben hagyták a picsába, és a MM alig talált embert már az utóbbi hónapokban. Ha arra nem voltak képesek, hogy szuperszonikus gépek nélkül balanszolják a top tiert, akkor most, hogy a különbségek még nagyobbak lesznek gép és gép között, biztos megtáltosodnak. :D Na hagyjuk...

Arra jó lesz ez az egész, hogy ideig-óráig mindenki elszórakozik majd vele, aztán jönnek megint új gépek, és a végén ott fogunk kikötni, ahol most vagyunk. Ideje lenne már, hogy a játékosközösség is elkezdjen távlatokban gondolkodni, és ha még nem esett le, akkor a távlat az nem a temérdek új járművet és új nemzetet jelenti. Azok idővel el fognak fogyni.

Én értem amit mondasz, de sajnos ez nem rajtam múlik. Lehetne egyszerre mint a kettőt rendbe tenni a fizikát és RB, SB részét, és jöhetnének a vadászgépek. Kipróbáltam az RB is repülővel és mit ne mondjak kicsit lassú a tempó nekem, ugye felszállás a lőszerrel spórolni, vagy vissza a reptére, nincs indikátor. De nem oly nehéz az sem. Pl egy ismerőssel mentem RB-be kis BR. Spitivel voltam, és jött a nagy lomha BV-238. Ó mondom rárepülök motorját ellövöm, kiég lezuhan. Hát nem, mivel "rossz szögbe" repültem rá a 20 mm védelmi fegyverzet látóterébe pár sec alatt halott voltam.  Mondom ilyen a valóságban sincs. Azért nem nagyon szeretem az RB. AB top tierje meg inkább halott.  10-20 perc jobb esetbe mire bedob meccsbe. :popcorn:Meg ez a fura sebzési formák. Nemrég megcsinálták hogy a gép törzsénél kettétörik a gép. Valahogy nagyon imádtatják, mert 90% így halok meg. Látom ahogy a gépem fele a másik irányba repül. Régen jó volt mert a vásznas gépeket jól meglehetett sebezni, közelebb állt a valósághoz de ez ami most van hát inkább ne nyúltak volna hozzá. Meg ha hátulról támad ellenség egyből olyan csonkára lövi a gép farkát, egyből elveszted az irányítást. Vannak bajok én is tapasztalom. Hogy helikopter és annak a fizikájának mi értelme volt az az 1 millió dolláros kérdés. Komolyan azt a pár helit nem modellezik le, és az egész energiát a repülőgép fizikájába ölnék jobb lenne az egész égen játszódót csata. 

• Like 1

5 hours ago, Dzsigolo_Lanty said:

Persze. 

• F-100D
    • MiG-19PT
    • Gloster Javelin Mk9
    • Re.2001 serie 1
    • Re.2001 CB
    • Re.2001 CN
    • SM.91
    • rejtett tartalomba van egy MB.152C
    • F-100D

•  

MiG-19

Gloster Jevlin mk9

Köszi :)

3 hours ago, ThaisS said:

Semennyire nicns rendben! 

nem új gépek kellenének hanem a jelenlegi hibák javitása!!! De az ugye nem termel profitot ... 

• Thanks 1
medal medal

Termelne profitot, nem is keveset, mivel a minőséget hamarabb megfizeti az ember, mint az ömlesztett sz@rt. Ha rendbe tennék a repülős részt mind fizikailag, mind játékmódilag, én is újra fizetnék.

• Upvote 3
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.