Sign in to follow this  
Gelesztaa

1.85 – pletykák, tények, kívánságműsor

Digó tankokra számítok... de ha esetleg a fiúknak emellett lesz idejük bepaterolni a komplett Reggiane vonalat (datamining során elvileg már belebotlottak a Re.2001-be, szóval bíztató a helyzet), akkor még jobban fogok örülni.

medal

22 hours ago, IGLA_HUN said:

Digó tankokra számítok... de ha esetleg a fiúknak emellett lesz idejük bepaterolni a komplett Reggiane vonalat (datamining során elvileg már belebotlottak a Re.2001-be, szóval bíztató a helyzet), akkor még jobban fogok örülni.

Dettó. Orosz tank jön, ha kell, ha nem. Japán fél évre letudva a Type 75 MLRS által. River Warfare továbbra sem tud igazán lekötni, úgyhogy én is csak hébe-hóba nyomok le egy-egy csatát... Még az akciós prémiumot is elfelejtettem meghosszabbítani, ami így végig gondolva lehet, nem is volt rossz "döntés".

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Az olaszok nagyon bosszantanak, mert ahogy kijött a franciáknak a saját fájuk, úgy ők is tiszta olasz fát akarnak. Valahol érthető, de nekik p.40 a legjobb amiből építettek 100db ma meg egy Fiat M16/ 43 hiányos prototípusa. A  digók most bepörögtek, minden ami digó sikítanak mint szűzlány a nászéjszakán.  Most a harckocsink ilyen nemzet fájához csatlakozzon, vagy inkább a másik ami hozzánk közelebb áll a svéd lenne  L-60 harckocsi licence,  Bofors légvédelmi ágyuk, 40mm 80 mm caliber, mind a két nemzett használta Re.2000 -et. Most is svéd vadászgépünk van. Illetve  a finnek akik szintén jöhetnének hozzánk. Az olaszok meg a románok úgy is jól kijönnének  hiszen a gyávaság  igazán a védjegyük.  :popcorn: Kíváncsi vagyok mi magyarok akarunk e olyan fán osztozkodni akik már nem látnak szívesen. Addig jók voltunk, míg nem volt fájuk most meg teljesen önállóak akarnak lenni. :017: 

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Mióta van a franciáknak saját fájuk? Nálam még a fele amcsi. :D Amúgy meg amilyen katyvasz lett idén az RB, már tök mindegy, hogy milyen nemzet fájába teszik be a magyar tankokat. Vegyes nemzetek vs Vegyes nemzetek. Aki magyar tankokkal akar játszani, az nem a hangárban lógó zászlóval lesz elfoglalva. Akit meg nem érdekelnek a magyar tankok, annak meg tök mindegy, hogy melyik fán ugorja át őket.

• Thanks 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Én már azt se nagyon értettem, miért kell az 5 nagyobb harcoló fél (bár Japán és a tankjaik...) mellé még külön ágakat alkotni. A copy-paste a prémiumoknál is túlzás, amcsi Messer, német Jug, meg a többi. Minor-t csináltam volna a helyükben, saját felségjelzéssel, szépen elrendezve. Nem lett volna feltétlenül összehányt jellege. Bár ez már elúszott.

10 hours ago, Dzsigolo_Lanty said:

Az olaszok nagyon bosszantanak, mert ahogy kijött a franciáknak a saját fájuk, úgy ők is tiszta olasz fát akarnak. Valahol érthető, de nekik p.40 a legjobb amiből építettek 100db ma meg egy Fiat M16/ 43 hiányos prototípusa. A  digók most bepörögtek, minden ami digó sikítanak mint szűzlány a nászéjszakán.  Most a harckocsink ilyen nemzet fájához csatlakozzon, vagy inkább a másik ami hozzánk közelebb áll a svéd lenne  L-60 harckocsi licence,  Bofors légvédelmi ágyuk, 40mm 80 mm caliber, mind a két nemzett használta Re.2000 -et. Most is svéd vadászgépünk van. Illetve  a finnek akik szintén jöhetnének hozzánk. Az olaszok meg a románok úgy is jól kijönnének  hiszen a gyávaság  igazán a védjegyük.  :popcorn: Kíváncsi vagyok mi magyarok akarunk e olyan fán osztozkodni akik már nem látnak szívesen. Addig jók voltunk, míg nem volt fájuk most meg teljesen önállóak akarnak lenni. :017: 

Láttad ma mit csinált a másik...ultranacionalizmusról beszél az olasz holott ő sem jobb mint mi..... Az a baj hogy az olaszok elfelejtik hogy ők sem egyből külön és tisztán jöttek/jőnek. Németek voltak ők is s akkor nem pofáztak a német fanok hogy nekik tiszta TT kell! Fura népségek vannak....sokan szeretnék az olasz magyart ,  viszont vannak az ilyen hiperaktivak akik hülyeségekre hivatkoznak és hangosan hiresztelik is. A kedves delikvens kifejtette azt hogy neki már pedig a magyarok nem kellenek mert mind prototipusok voltak (is-7 , kv 220 , maus , e-100 , t29 etc) amikből csak 1-2 volt , és azok amik meg el is készültek 20-40 mm között voltak (szegény Zrinyik) . DE! neki még az olasz prototipusok se kellenek inkább játszana amerikai , német tankokkal az olasz ágba....(akkor meg miért akar olaszt? játszodjon amcsival). 3.3 a legjobb tankjuk...azután mind felkellene szerinte tölteni Shermannal meg egyébb Amcsi tankokkal...akkor meg mindek olasz ág? 5-6 tankért?

Nah ne csak offtopic legyen : hatalmas matematikai számitások alapján: Ha a Gaijin be akarja fejezni 15-18 ig akkor 3 hét alatt ki kell adja az összes devblogot (a dev szerver után 1-2 devblog szokott jönni) Mivel mult pénteken adták ki a Semot igy péntekhez 3 hét és update (kellene legyen , pontosabban ezt mondta egy moderátor). Most már szerintem biztos hogy jön a Bradly.

• Upvote 1
medal medal medal medal

1 hour ago, ArpiHunAirForce said:

Lehet dühöngőbe kéne írnom, a 3.7-es 109 Ferdinándot mi jogon dobta fel 4.0 besorolásba?:dntknw:

Az 109 Friedrich (Frigyes)

Sokan panaszkodtak rá angol nyelvű fórumon. Aki ismerte, tudott vele játszani az elég jó eredményeket ért el. Volt aki kimondottan egyszemélyes Golden Wager szerző gépként használta. Az ilyet nem lehet csak úgy elnézni egy profitorientált játékban.

medal medal medal

3 hours ago, ArpiHunAirForce said:

Lehet dühöngőbe kéne írnom, a 3.7-es 109 Ferdinándot mi jogon dobta fel 4.0 besorolásba?:dntknw:

Ha komoly volt a kérdés, akkor azon jogon rakták fel, hogy egy OP fos, amihez nem igazán kell sok skill. Annyira nem, hogy még a golden wagereket is ezzel csináltuk realisztikus csatákban (ahogy már fentebb is említették), és ilyen 8-9 killes csatákat simán lehet vele hozni:

Spoiler

ygG4OVe.jpg

L1kW7nf.jpg

vI4t3yK.jpg

Semmi keresnivalója nincs 3.7-en, mivel 6000 méter alatt  mindenben jobb, mint a G-2/trop, ami viszont 4.3-on tanyázik. Gyorsabb, jobban emelkedik, jobban fordul, jobban gyorsul, stb. Ami azt illeti, ennek is simán 4.3-ban kéne lennie, még a 4.0 is kevés lesz neki.

• Confused 1
medal medal medal medal medal medal medal

Ennyi erővel ab-be amcsikat is felkéne  tolni 1br-el legalább feljebb p47 miért lehet 3.3-ba azzal fegyverzettel ami van neki vhogy nem érzem egy kategóriába a pl (kinyírt) oroszokkal , la5 , i16... ha meg ledobja sok esélyed van 2,3-al ellene ... de igaz a 12mm sebzését se lehet megoldni csak a ruszki 20mm-t lehet egy csettintésre elcseszni...

F82 is miért van 5,0-ba? full háború utáni jet fegyverrel , eközbe fw-k 5,3... húzzon fel 6,0-ba ha yak9ut is ott van indokolatlanul , k4 is ott van , la9 5,7 , de f82 lehet 5,0 mert csak. -.-"

Van egy két géped amit szeretsz és élvezhető németeknél ? hopp tegyük tönkre -meg az egész game-t lassan

medal medal medal medal medal medal

5 minutes ago, air_fighter_hu said:

Ennyi erővel ab-be amcsikat is felkéne  tolni 1br-el legalább feljebb p47 miért lehet 3.3-ba azzal fegyverzettel ami van neki vhogy nem érzem egy kategóriába a pl (kinyírt) oroszokkal , la5 , i16... ha meg ledobja sok esélyed van 2,3-al ellene ... de igaz a 12mm sebzését se lehet megoldni csak a ruszki 20mm-t lehet egy csettintésre elcseszni...

F82 is miért van 5,0-ba? full háború utáni jet fegyverrel , eközbe fw-k 5,3... húzzon fel 6,0-ba ha yak9ut is ott van indokolatlanul , k4 is ott van , la9 5,7 , de f82 lehet 5,0 mert csak. -.-"

Van egy két géped amit szeretsz és élvezhető németeknél ? hopp tegyük tönkre -meg az egész game-t lassan

Most egyébként árkádról beszélünk vagy reálról? Mert utóbbiban pont semmi oka nincs sírni a németeknek. Tele vannak undertiered szutykokkal egészen 5.7-ig.

Árkádban szerintem is mehetne fel a P-47. Az F-82-t én is írtam az angol részen egyébként sok más mellett.

• Confused 1
medal medal medal medal medal medal medal

2 minutes ago, ThaisS said:

Most egyébként árkádról beszélünk vagy reálról? Mert utóbbiban pont semmi oka nincs sírni a németeknek. Tele vannak undertiered szutykokkal egészen 5.7-ig.

Árkádban szerintem is mehetne fel a P-47. Az F-82-t én is írtam az angol részen egyébként sok más mellett.

Részemről árkád.

medal medal medal medal medal medal

21 hours ago, DarthGergely said:

Láttad ma mit csinált a másik...ultranacionalizmusról beszél az olasz holott ő sem jobb mint mi..... Az a baj hogy az olaszok elfelejtik hogy ők sem egyből külön és tisztán jöttek/jőnek. Németek voltak ők is s akkor nem pofáztak a német fanok hogy nekik tiszta TT kell! Fura népségek vannak....sokan szeretnék az olasz magyart ,  viszont vannak az ilyen hiperaktivak akik hülyeségekre hivatkoznak és hangosan hiresztelik is. A kedves delikvens kifejtette azt hogy neki már pedig a magyarok nem kellenek mert mind prototipusok voltak (is-7 , kv 220 , maus , e-100 , t29 etc) amikből csak 1-2 volt , és azok amik meg el is készültek 20-40 mm között voltak (szegény Zrinyik) . DE! neki még az olasz prototipusok se kellenek inkább játszana amerikai , német tankokkal az olasz ágba....(akkor meg miért akar olaszt? játszodjon amcsival). 3.3 a legjobb tankjuk...azután mind felkellene szerinte tölteni Shermannal meg egyébb Amcsi tankokkal...akkor meg mindek olasz ág? 5-6 tankért?

Nah ne csak offtopic legyen : hatalmas matematikai számitások alapján: Ha a Gaijin be akarja fejezni 15-18 ig akkor 3 hét alatt ki kell adja az összes devblogot (a dev szerver után 1-2 devblog szokott jönni) Mivel mult pénteken adták ki a Semot igy péntekhez 3 hét és update (kellene legyen , pontosabban ezt mondta egy moderátor). Most már szerintem biztos hogy jön a Bradly.

Ja inkább látna olasz shermanokat, mint magyar tankokat. Copa paste 2.0. 

• Haha 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

On 28/11/2018 at 19:07, ArpiHunAirForce said:

Engem 3.7-el 5.0-ig dobál 10 esetből legalább nyolcszor... szóval ez nem vészes. 

On 28/11/2018 at 19:22, air_fighter_hu said:

Jó lenne tudni... kicsit csesszünk még ki a németekkel ha már ott vagyunk ( eközbe p47 még mindig lehet 3,3 mert csak,  f82 5,0 stb..... :secret::017::facepalm:)

Irni akarok erről az elcseszett BRezésről konkrét példákkal ... szóval ha tudsz valamit és gondolod küld el nekem PMben, mert minél több példát akarok beletenni

3 hours ago, air_fighter_hu said:

ABben (jah hogy eddig reálról irtatok?) az egész amcsi fa el van cseszve BR szemnpontjából. Ugyebár erről is akarok majd irni valamerre, sőt angolul talán nem ártana eljutatni olyasvalakihez akinek van valami köze ahhoz, hogy a probléma javitásra kerüljön

medal medal

Te tényleg elhiszed, hogy ha írsz valahol a fórumon egy cikket, hogy brühühü nem jó ez meg ez, akkor ugranak és kijavítják úgy, hogy jó legyen neked? Teljes K/D statisztikát néznek mindenhol a BR besoroláshoz. Miért emelték a Bf 109F BR-ét? Mert az egy BnZ gép, amit 99%-ban spawncampelésnél ki is használnak. Ergo nagy a K/D-je, megy felfelé. Ezzel szemben az amcsi gépeket agyonpakolják bombákkal, rakétákkal ha kell, ha nem. Mindenki megy le vele földizni, vagyis eleve jó alapot adnak ahhoz, hogy lelőjék őket. Plusz súly miatt amúgy is lassabban fordulnak a többi vadászhoz képest, márpedig árkádban más manővert nem ismernek. Ezért vannak alacsonyabb BR-en. Lehet emiatt rinyálni a fórumon, hogy ne a játékosok statisztikája alapján rangsorolják a gépeket, de minek? Ha 6 év alatt nem csinálták meg, akkor most a repülős rész temetése előtt sem fognak vele foglalkozni. Nem azt mondom, hogy nincs igazatok, de ne legyetek ennyire naívak. Nem fog változni semmi.

• Confused 1

Ami nincs, azt nem lehet lelassítani. Évek óta nem történik semmi repülős részen. Ide-oda tologatják a BR-eket 1-2 értékkel, csak hogy legyen valami repülős is a Changelogban, és ennyi. Igen, kapunk 3 havonta 5 repülőt, de maga a játék ugyanaz, mint 4 éve. Jaj, ácsi, kaptunk új motorhangokat! :D Továbbra sincsenek küldetések, célpontok vagy ösztönzés a csapatmunkára, csak az ódivatú TeamDeathMatch megy minden mapon. EC-ből lehetett volna nagyot alkotni, de azt meg szándékosan elkaszálták, most meg azzal védekeznek, hogy kevés a résztvevő, mikor eventbe beteszik. Ha külön játék lenne a tankos és hajós rész, már rég halott lenne a repülős WT.

57 minutes ago, Kulcsos12 said:

de maga a játék ugyanaz, mint 4 éve

A tankoknál is ugyanez a helyzet, nem? Rb-bn mondjuk jó húzás volt, hogy több eséllyel tudsz visszakerülni a csatába, de a feladatok, térképek kialakítása semmit sem változott. A spawn védelem egyenlő a nullával, és részükről ezt a gondot le is tudták. Ab-n pedig elég hamar leamortizálódik vmelyik csapat, ha az enyém, másodjára nem mindig megyek vissza, mert az már csak mészárszék. Levegőben ez sokkal jobb, 4vs12 is vállalható, van lehetőség taktikai visszavonulót fújni. De biztos több, mint földön. Meg hízik ugyan a tartalom, de a játékosbázis ezt nem követi ilyen ütemben. Ha majd jön a rank6 jet, az se lesz ebből a szempontból kedvező. Talán, ha jobban nyitnának a proto cuccokhoz, több variáció meglévő br-en, hézagok pótlása, stb? (protóknak annyira nem örülnék, de esetleg jobb feltölteni egy ágat, mint széthúzni)

Én  a tankosnál a régi szimulátor módot szeretném, ha vissza hoznák, de soha de fogják. Mikor 2014-ben othagytam a WOT-ot a legnagyobb vonzerő a harckocsik mozgásának fizikája volt. Egy játék ahol a fordulásnál a harckocsi bólint és megtorpan a fordulás irányába, mint az igazi. Mióta a fejlesztési fa összes harckocsiját nem lehet bevinni, csak ritkán játszom a szimulátor módot.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

18 minutes ago, cnrhs3 said:

Én  a tankosnál a régi szimulátor módot szeretném, ha vissza hoznák, de soha de fogják. Mikor 2014-ben othagytam a WOT-ot a legnagyobb vonzerő a harckocsik mozgásának fizikája volt. Egy játék ahol a fordulásnál a harckocsi bólint és megtorpan a fordulás irányába, mint az igazi. Mióta a fejlesztési fa összes harckocsiját nem lehet bevinni, csak ritkán játszom a szimulátor módot.

Nekem még ez a Sim is nagyon tetszett, de teljesen elvette a kedvem a végére, hogy nem egyszer pár száz méter után kibombáztak. Ha rage-re vágyom, bemegyek dolgozni.

• Haha 1

On 30/11/2018 at 15:36, Kulcsos12 said:

Évek óta nem történik semmi repülős részen. Ide-oda tologatják a BR-eket 1-2 értékkel, csak hogy legyen valami repülős is a Changelogban, és ennyi. Igen, kapunk 3 havonta 5 repülőt, de maga a játék ugyanaz, mint 4 éve. Jaj, ácsi, kaptunk új motorhangokat! :D Továbbra sincsenek küldetések, célpontok vagy ösztönzés a csapatmunkára, csak az ódivatú TeamDeathMatch megy minden mapon.

Ezzel sajnos egyetértek. 

medal medal

On 28/11/2018 at 09:04, Dzsigolo_Lanty said:

On 28/11/2018 at 19:21, DarthGergely said:

Belenéztem én is, hogy mi történik ezen a téren.

Láttam, hogy micsoda ellenkezés megy a magyar járművek ellen. Még akkor is ha (eddigi meglátásom szerint) 60-70% hasonlóság van a két nemzet járművei között. Tényleg csak addig voltunk jók, amíg meg nem kapták meg a fájukat. Azt szeretném tudni, hogy hol vannak azok az olaszok, akik még 1-2 éve teljes szívből  támogatták a két nemzet tankjait egy fán ?

Spoiler

Sebaj, hiszen volt már ilyen a történelemben. Mátyás király is talált olasz itáliai nyílvesszőt, miközben törökökkel harcolt, és talált német módra összekötött ágyúkat ugyancsak törökkel való harcokban.

Hogyan hálálta meg Európa, amikor védtük a töröktől? Aki nem tudja, annak házi feladat! (Itt lehet kb.500 évet vizsgálni a törökökkel való harcoktól számítva)

• Like 1
  • Thanks 1
medal medal medal

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.