Jump to content

AH-1G Cobra

IMO, śmigłowce z ppk powinny mieć limit SP konieczny do odrodzenia taki sam jak samoloty. Byłaby wtedy zachowana zasada "papier-kamień-nożyce" (śmigłowce niszczą pojazdy naziemne, same będąc niszczone przez samoloty). Natomiast helikoptery bez ppk - takie jak pierwsza Cobra, powinny mieć limit odrodzenia na dotychczasowym poziomie, bo niczym szczególnym się nie wyróżniają na polu bitwy (można by im ewentualnie dodać funkcję spotowania, jaką mają lekkie czołgi). 

medal medal medal medal medal medal medal

6 hours ago, Blady_Sandej said:

IMO, śmigłowce z ppk powinny mieć limit SP konieczny do odrodzenia taki sam jak samoloty. Byłaby wtedy zachowana zasada "papier-kamień-nożyce" (śmigłowce niszczą pojazdy naziemne, same będąc niszczone przez samoloty)

Plus cena rakiety adekwatna to tej za APFSDSy, na granicy zarobku :DD

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

On 05/12/2018 at 12:10, LuftMaus said:

poprawnie uzyta kobra (latac nisko i przemknac sie na wrazy spawn od tylca) potrafi narobic zamieszania i zdjac pare tankow na dziendobry ;) 

No chyba Ty albo Rider :crazy:

U mnie zwykle kończy się tym, że w pierwszym niskim przelocie zaliczam kilka hitów za oszałamiające 60-70 punktów, a drugiego już nie dam rady zrobić. Celownik rakietkowy na zbliżeniu wychodzi poza ekran, więc trzeba walić z oddalonego widoku, a pierwsze trafienie wznosi takie kumany turzu wokół celu, że mogę zapomnieć o naniesieniu poprawki przy kolejnych salwach. 

Do tej pory udało mi się zrakietować na śmierć tylko jakiegoś zbłąkanego Sturmpanzera, bo to kabriolet, ubić z działka Obiekta, bo to papier i zestrzelić z minigunów dwa Jaki 9T, bo kolesie myśleli, że są zwrotniejsi niż wieżyczka. 

Także ja wiem, że tymi niekierowanymi Hydrami da się coś ubić, niemniej dla randomowego gracza jest to raczej totolotek. 

Edited by Blady_Sandej
medal medal medal medal medal medal medal

przy maksymanym zoomie wychodzi

jak masz na kolku to se mozesz ustawic stopien przybl;iozenioa ze nie wychodzi

1 hour ago, Blady_Sandej said:

No chyba Ty

jakichs wiekszych sukcesow nie mam gora 2-3 fragi, w tym nieslawny bias 6

widuje typkow co 5-7 nabijaja na przelocie ;) 

smiglami obecnie nie grywam bo mnie nie stac po zakupie tankow :S co do prawie banki dobije to juz cos nowego musze kupic:facepalm:

medal medal medal medal medal medal

• 2 weeks later...

Wszystko fajnie tylko w kwestii cobry zwłaszcza wersji G to czasami jest taki dramat że nie wierzę, że to się dzieje...połowa drużyny w śmigłowcach padają jak muchy może jeden ogarnięty coś ubije... niedość, że pofeedowane ruskim a oni mają z czego brać i wsiadać to na ziemi połowa ekipy jest już na starcie na pozycji outgun. Granie brytolami i układ zawsze czugewer z usa bywa upierdliwy... jakoś Niemcy i Ruscy wiecej rozsądku mają wystawiajac śmigła w późnym etapie rozgrywki.

medal medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...