Jump to content

AH-1G Cobra

znizki przeminely, tyle dobrze ze udalo mi sie leo nabyc..

1 hour ago, Blady_Sandej said:

Zanim Cobrą się dogrinduję do UH z ppk, to wieki miną.

predzej niz ja do hinda.. (jeszcze 100k exp mi brakuje a pare dobrych dni mecze smiglaka :S

ppk to raczej tylko na tanki (albo do gnebienia ruskich jesli jeszcze jacys zostana..)

1 hour ago, Blady_Sandej said:

nie to co ten ruski pokrak :lol:

w tym momencie pierwszy raz requestuje o ikonke placzacego pilota...

medal medal medal medal medal medal

@Blady_Sandej

Uh, wydaje ci się, w locie testowym i podczas bitwy helikoptery latają tak samo.

Po prostu podczas bitwy próbujesz wykonać znacznie gwałtowniejsze manewry przy pewno większej prędkości, dlatego ci się wydaje że lepiej latają w locie testowym.

Najlepiej sobie ustawić sterowanie tak jak w samolotach pod WSAD i jednocześnie używać klawiatury i myszki w locie.

Edited by RideR2
  • Like 1
medal medal medal medal

zeby tak jeszcze autopoziomowanie z instruktora wywalili to byloby cudnie ;) 

powiem tak jak ktos sie chce bawic w latanie smiglowcem, brac kobre :P mszcze sie na ruskach i germancach za to ze na poczatku wybralem nielota:lol2:

• 2 weeks later...

@LuftMaus

AH-1G całkiem daje radę na SB GF

shot_2018.11.14_22.45.05.jpg

Tylko że najlepiej jest współpracować z lotnictwem, czyli piszesz do gościa w jecie by przeleciał nad polem bitwy tak by SPAA zaczęły w niego walić, a po tym zaczynasz się bawić w polowanie na ZSU :DD

Na screenshotach - ostatnie chwile dwóch ZSU :DD

3xSxXV0.jpg

bl0838Q.jpg

A po ich rozwaleniu czyścisz wszystko co jeździ :D 

EpOPPwF.jpg

Czyli jak chcesz męczyć psychicznie czołgów latając w AH-1G na SB GF:

- tuż po zrespieniu sprawdzaj czy wróg ma jakieś samoloty i helikoptery (zwykle każdy lata wyżej i można bez problemu ich zauważyć)

- lataj zawsze tuż nad glebą

- nie lataj nad wzgórzami, tylko w depresjach (jeśli to możliwe)

- atak na pole bitwy najlepiej dobrze rozplanować, czyli jeden szybki przelot w którym rozwalasz przynajmniej jedną jednostkę naziemną, przed atakiem musisz znać dokładne położenie tej jednostki

- gdy atakujesz to zawsze staraj się podchodzić od tyłu lub boku pola bitwy (patrząc z perspektywy twojego punktu odrodzenia)

- po ataku nie leć w linii prostej, dziś mi się udało uniknąć w ten sposób trafienia jak mnie jedno ZSU namierzyło, oczywiście trzymaj się jak najniżej, z jak największą prędkością i staraj się wlecieć za jakieś wzgórze (bo SPAA może walić przez drzewa)

- tak jak wspomniałem wcześniej, staraj się współpracować z lotnictwem (myśliwce, bombowce) by wyspottować SPAA

- nigdy nie atakuj gdy wiesz że wróg ma przynajmniej jedno SPAA (no chyba że rzeźba terenu pozwala uniknąć trafienia, ale to raczej mało prawdopodobne, gdyż w większości przypadków rzucało mnie na płaskie mapy)

Edited by RideR2
  • Haha 1
  • Upvote 1
medal medal medal medal

2 minutes ago, LuftMaus said:

jak na razie odrabiam straty po Mi4 ))) (a przy okazji ruskie drzewko wbijam bo paru istotnych maszyn mi brakuje :P

Ja wbiłem 4 miliony SL latając tylko AH-1G w trybach eventowych.

medal medal medal medal

• 3 weeks later...

na bazie to 13 czolgow padlo zanim sie polapali ze maja kmy na dachu:016:

smiganie lasami ukrywanie sie za budynkami itp tez dziala

ale jak sie jedzie srodkiem otwartego pola prosto na capa to sie nie ma co dziwic ze sie ginie ;) 

Znowu bez przesady... Wystarczy jeden gracz w odrzutowcu, żeby zabezpieczyć całą drużynę przed wrogimi śmigłowcami.

On 01/12/2018 at 15:01, ziomek_680 said:

Ślimaki planują zwiększyc koszt tego helka ponad 450 punktów odrodzenia?

Obecnie gra czołgiem polega na byciu darmowym fragiem dla gracza w helku.

Stary - jeśli jesteś free fragiem dla śmigłowca, który nie ma ppk, a jedynie trochę niekierowanych rakietek i dwa miniguny, to znaczy, że robisz coś dramatycznie źle.

• Like 1
medal medal medal medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...