Jump to content

Działko Ho-5 - losowe obrażenia?

<SB>

Czy tylko ja odniosłem takie wrażenie, że działko Ho-5 jest strasznie losowe jeśli chodzi o zadawane obrażenia? Raz podpala lub rozrywa się wrogi samolot jednym krótkim rzygnięciem, żeby za chwilę wywalić pół taśmy, aby uszkodzić krytycznie (nie zniszczyć) jakiś lekki myśliwiec. W porównaniu do MG 151 to jest po prostu przepaść, a przecież:

1. Mam te działka w nosie (bo na razie używam ich w Ki-61), więc ogień jest skoncentrowany praktycznie w jednym miejscu, brak problemów z ustawianiem zbieżności.

2. Działka mają dużą szybkostrzelność, więc więcej pocisków trafia w samolot w jednostce czasu.

Ho-5 nie załapały się na buff do działek, który był niedawno?

Guest

W RB jest tak samo .Są gorsze od  99-2 i chyba nawet 99-1 .Aktualnie przestałem  latać wszystkim co ma je założone .

On 18/10/2018 at 20:48, HATAMOTO said:

Aktualnie przestałem  latać wszystkim co ma je założone .

Chyba zrobię tak jak ty. Polatałem kilka dni Ki-61 Tei i Ki-61-II i to nie ma kompletnie żadnego sensu. Sparki, sparki i więcej sparków. Żałosne jest to podejście Gaijinu. Oczywiście wszystko to wina: mojego neta, wirusów na moim komputerze, pingu 40 ms zamiast 39,99, lokalizacji, etc.

BTW. Ile ładunku wybuchowego zawierały pociski HE do Ho-5 oraz  minengeschossy do MG151? Tak tylko chciałbym mieć porównanie.

• 2 weeks later...
On 22/10/2018 at 21:09, Dupxo7 said:

Oczywiście wszystko to wina: mojego neta (...)

Definitywnie i zdecydowanie nie, mam 320 Mb/s i na kablu i też uważam że te działka to szajs...

Generalnie chyba najgorsze dwudziestki w grze ( nie uwzględniam działek spotykanych na niskich erach bo nie jestem na bieżąco ), żeby cokolwiek ustrzelić trzeba naprawdę pokaźną serię wystrzelić najlepiej z bliskiej odległości- tam gdzie pojedyncze Mg 151 gwarantuje fraga po krótkiej serii te działka mogą nie dać nawet krytyka po długiej:facepalm:... Nie umywają się do tych drugich dwudziestek, wz. 99 jeśli dobrze mówię. I w ten oto sposób bardzo dobra maszyna jak na przykład pierwsze Ki-84 traci sporo ze swojego potencjału, przez szajsowate działka.

Guest

Kto ich tam  wie . Ślimak tak się bawi suwakami  .

Poligon to powinna być lepiej strzelnica . Dadzą ci jakąś jedną gównianą ciężarówkę na cel , żebyś przypadkiem nie dowiedział się jak twoja własna broń działa.

Rakiety rozjeżdżają się , bomby przerzucają a  połowa pocisków w grze , leci chyba jakąś sinusoidą a nie łukiem  :016:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...