Sign in to follow this  
Gelesztaa

1.83 – pletykák, tények, kívánságműsor

Végre olasz harckocsik? Helikopterek más nemzeteknek? Vajon mivel rukkolnak legközelebb elő a fejlesztők?

Ha ez így megy tovább akkor elképzelhető hogy jönnek a könnyű, gyengébben páncélozott és/vagy gumikerekes harcjárművek. A rakétás páncélvadász BrDM-1 és -2, a gépágyús BTR-80A, vagy a másik oldalon az M113 TOW és az M901 tesója, aztán ott a Stryker ATGM és MGS. De nem lennék (nagyon) meglepve akkor sem ha bedobnák a TOW-os Hummvee-t mondjuk prémiumként vagy az AIFV-t. Ellenben az olasz fa késését magyarázták már valamivel ? Nekem olyan érzésem van mintha a világháborús időszak egyre inkább hátrébb szorulna az utóbbi frissítések témái alapján. Ott sem lenne nagy probléma a modern harcjárműpark. Ariete harckocsi, Centauro páncélvadász stb...

medal medal medal medal

24 minutes ago, Hungaromaus said:

Nekem olyan érzésem van mintha a világháborús időszak egyre inkább hátrébb szorulna az utóbbi frissítések témái alapján.

Nem csak te érzed így, jelenleg ez tény. Mióta elkezdtek felfele nyitni, érezhetően a modern érára fektetnek nagyobb hangsúlyt. Valószínűleg azért, mert a játékosbázis hangosabb része ezt akarta, illetve a konkurens játékokkal szemben is lépni kellett.

medal medal medal

6 hours ago, Pradata said:

Nem csak te érzed így, jelenleg ez tény. Mióta elkezdtek felfele nyitni, érezhetően a modern érára fektetnek nagyobb hangsúlyt. Valószínűleg azért, mert a játékosbázis hangosabb része ezt akarta, illetve a konkurens játékokkal szemben is lépni kellett.

Ez teljesen rendben is van. A világháború rettentően elcsépelt téma sajnos, és a játék tematikája eléggé nyilvánvalóan a sárba tiporja a realítást és az autentikát. Amikor a Hetzerrrel játszva a PT-76B jön szembe ugye. Namost ebbe jobban ne is menjünk bele, máshol már eleget csámcsogtunk rajta pro és kontra. A lényeg az hogy úgy tűnik a modern(ebb) harcászat lesz a téma mostanában. Kíváncsi vagyok hogy idővel meglépik-e a légiharcrakétákat és a fedélzeti radatokat. Ha nem, akkor szovjet ágon a MiG-19S a vége a dolognak, sőt már a -19P is rakétás volt. És a 17-esnek is volt légiharcrakétás változata, a nagyon kis számban használt PFU...

6afb4ba1923af6763e0b27c19e02d2bd.jpg

medal medal medal medal

17 hours ago, Hungaromaus said:

játék tematikája eléggé nyilvánvalóan a sárba tiporja a realítást és az autentikát. Amikor a Hetzerrrel játszva a PT-76B jön szembe ugye.

Mivel tömegigényeket kell kielégíteni, ezért RB módban sajnos teljesen felejtős a korhűség. Erre lenne ott az SB, de az meg vicc, lassan minden szempontból. Múltkor 4 próbálkozásból sem sikerült meccsbe kerülni...

• Upvote 1
medal medal medal

Én nem kérek semmi mást, és remélem nem kell 1.83-ig várnom, még pedig helik és repcsik több SP-be kerüljenek, és MI-4 ne mehessen be első ként... Mert ez gusztustalan hogy már csata elején vele jönnek irányított rakétával.... Csak ezt kérem... Nem is értem hogy engedhették ezt meg... Bár a heliket se értem.. Tier 6 repcsik értelmesebbek lettek volna, mert már azt megszoktuk hogy a repcsik szurkálják a tankokat, de most már a Helik is... 

shot 2018.09.23 21.15.18.jpg

medal medal medal medal medal medal medal medal

25 minutes ago, Pradata said:

Vhogy népszerűvé kell tenni...

Tegyék, de ne így... Repcsik se véletlen nem jöhetett soha kezdésként. Erre pont a helik jönnek be kezdés ként aminek van irányítót rakétája. 

On 24/09/2018 at 13:22, Kulcsos12 said:

Azért a Mi-4-gyel meg kell szenvedni azért a rakétáért. Én egyszer vittem be Tank RB-re, miután kilőtték a tankom. 10mp után ledarált egy Ki-61. Egy kis tier3-as vadász. Szóval elég lutri, hogy sikeres-e egy heli vagy sem.

Mert aztán nem goldoza ki sok ember. Nekem is annyi ismerősöm van aki, nem küzdene a jobb lőszerért rögtön megveszi.Csoda hogy a tankoz nem goldbol szerzi :D Na a mostani update-t se értem. Miért kellett lecsökkenteni a SP-t a helikenk. Repcsiknek végre növelve lett ez öröm, de lehetne a heliknek is annyi SP-jük. Mert aki szerez 720 sp-t annak azt mondom oké, megérdemelten mehet repdesni. 

Na de ha már pletykák. Remélem kapunk M3 Bradley-t, és még jó pár IFV féleséget :D Na meg persze amiket már legalább 1 éve várok a kerekes modern járművek. 

9 hours ago, KjisszHUN said:

Mert aztán nem goldoza ki sok ember. Nekem is annyi ismerősöm van aki, nem küzdene a jobb lőszerért rögtön megveszi.Csoda hogy a tankoz nem goldbol szerzi :D Na a mostani update-t se értem. Miért kellett lecsökkenteni a SP-t a helikenk. Repcsiknek végre növelve lett ez öröm, de lehetne a heliknek is annyi SP-jük. Mert aki szerez 720 sp-t annak azt mondom oké, megérdemelten mehet repdesni. 

Na de ha már pletykák. Remélem kapunk M3 Bradley-t, és még jó pár IFV féleséget :D Na meg persze amiket már legalább 1 éve várok a kerekes modern járművek. 

Te vagy az első, akit helikopterre hallok panaszkodni... Eddig csak a helikopteresek panaszkodtak... Ki érti ezt? ;) Van ismerősöm aki tier 1-2 AA-val jár helikopterre vadászni GOD medálért. Te mentél helikopterrel? Én nem, meg nem is fogok, de az ismerőseim mind panaszkodnak rá, hogy milyen sebezhető.

medal medal

7 hours ago, tibi68 said:

Te vagy az első, akit helikopterre hallok panaszkodni... Eddig csak a helikopteresek panaszkodtak... Ki érti ezt? ;) Van ismerősöm aki tier 1-2 AA-val jár helikopterre vadászni GOD medálért. Te mentél helikopterrel? Én nem, meg nem is fogok, de az ismerőseim mind panaszkodnak rá, hogy milyen sebezhető.

Igen sebezhető ha közelbe van. De mikor 5-6000 méterről lövöldöznek akkor csak is a repcsik szedik le. Én játszottam helivel. MI-24D meg van, és Az ember csak felrepül addig hogy a légvédelem és a tankok ne érjék el és kész. Utána már csak a repcsiktől kell félni. A többit az irányított rakéták intézik. Szóval én úgy beszélek hogy mind a két oldalt látom. Repcsivel még jó volt, mert az Fj-4-em végre fejlődni tudott a heliknek köszönhetően, de most már nem mert úgy meg lett emelve az SP-je hogy kész vicc.. Helik-nek is ott a helyük SP ügyileg. De én még mindig amondó vagyok Tier 6 repcsik jobbak lettek volna. De majd annak is el jön az ideje. Majd ott is kapunk tier 5 prém finomságokat. 

1 hour ago, KjisszHUN said:

Igen sebezhető ha közelbe van. De mikor 5-6000 méterről lövöldöznek akkor csak is a repcsik szedik le. Én játszottam helivel. MI-24D meg van, és Az ember csak felrepül addig hogy a légvédelem és a tankok ne érjék el és kész. Utána már csak a repcsiktől kell félni. A többit az irányított rakéták intézik. Szóval én úgy beszélek hogy mind a két oldalt látom. Repcsivel még jó volt, mert az Fj-4-em végre fejlődni tudott a heliknek köszönhetően, de most már nem mert úgy meg lett emelve az SP-je hogy kész vicc.. Helik-nek is ott a helyük SP ügyileg. De én még mindig amondó vagyok Tier 6 repcsik jobbak lettek volna. De majd annak is el jön az ideje. Majd ott is kapunk tier 5 prém finomságokat. 

Jó, én mint mondtam nem játszottam velük, sőt kerülöm azt a BR-t is ahol előfordulnak. (nem a helikopterek miatt). De tudod mit, ha 5000 - 6000 m-ről meglát és még a rakétát is rád tudja vezetni, akkor had kapjon már egy kill-t!!!  :DD

medal medal

40 minutes ago, tibi68 said:

Jó, én mint mondtam nem játszottam velük, sőt kerülöm azt a BR-t is ahol előfordulnak. (nem a helikopterek miatt). De tudod mit, ha 5000 - 6000 m-ről meglát és még a rakétát is rád tudja vezetni, akkor had kapjon már egy kill-t!!!  :DD

Egyetértek. Erősen limitált számú rakéta van mindegyiken, tetejébe nemhogy 5-6000, de még 3000 méterről is jó adag tudás és mák kell hozzá, hogy egyáltalán telibe kapjon valamelyik. És akkor még nem szóltunk arról, hogy olykor nem elég egy irányított páncéltörő ahhoz, hogy kiiktasson egy ellenséges harckocsit.

medal

7 hours ago, Lord_KROK said:

Én az egész helikopteresdi létjogosultságát megkérdőjelezem még ... Pláne ebben a formában

Egyetértek. Remélem mielőbb bekerülnek és belövik a heliket a MM szempontjai szerint, mert ez az eventes próbálkozás nagyon hitványra sikeredett. Amint azt a Helikopterek topicban is írtam, az egy-másfél perces csaták és azok lefolyása is nevetséges. Nem is értem hogy a fejlesztők hogyan gondolták ezt. Helik helik ellen, ez nagyon nem működik.

medal medal medal medal

4 hours ago, Hungaromaus said:

Egyetértek. Remélem mielőbb bekerülnek és belövik a heliket a MM szempontjai szerint, mert ez az eventes próbálkozás nagyon hitványra sikeredett. Amint azt a Helikopterek topicban is írtam, az egy-másfél perces csaták és azok lefolyása is nevetséges. Nem is értem hogy a fejlesztők hogyan gondolták ezt. Helik helik ellen, ez nagyon nem működik.

Az egy dolog.

De lassan évek óta várjuk a hajókat. Félkész az olasz repülős fa, a francia is erősen hiányos. Olasz tankok ugye ... (nem vagyok tankos de megemlitem a korrektség jegyében)

Boosterek, parancsok, kereskedelme a piacon. És még sorolhatnám. Lenne itt mit csinálni helikopterek nélkül is. 

medal medal

2 hours ago, Lord_KROK said:

Az egy dolog.

De lassan évek óta várjuk a hajókat. Félkész az olasz repülős fa, a francia is erősen hiányos. Olasz tankok ugye ... (nem vagyok tankos de megemlitem a korrektség jegyében)

Boosterek, parancsok, kereskedelme a piacon. És még sorolhatnám. Lenne itt mit csinálni helikopterek nélkül is. 

Nézd a jó oldalát. Helikből nem lesz sok. Többi nemzet összesen fog annyit kapni, mint amennyi most a játékban van. :D

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

6 hours ago, Kulcsos12 said:

Nézd a jó oldalát. Helikből nem lesz sok. Többi nemzet összesen fog annyit kapni, mint amennyi most a játékban van. :D

Vagyis satnya fákat kapunk majd minimális lehetőségekkel. 

Érdemes volt ezt erőltetni? 

medal medal

1 hour ago, Lord_KROK said:

Vagyis satnya fákat kapunk majd minimális lehetőségekkel. 

Érdemes volt ezt erőltetni? 

Nem rossz dolog ez, csak nem most kellene erőltetni hanem mondjuk az általad is felsorolt dolgok megoldása után.

medal medal medal medal

On 03/10/2018 at 00:33, Lord_KROK said:

Én az egész helikopteresdi létjogosultságát megkérdőjelezem még ... Pláne ebben a formában

Kicsit demagóg hozzáállás valamit úgy megkérdőjelezni, hogy élesben te magad még ki sem próbáltad. ;)

medal

4 hours ago, IGLA_HUN said:

Kicsit demagóg hozzáállás valamit úgy megkérdőjelezni, hogy élesben te magad még ki sem próbáltad. ;)

A jelek szerint még igyis olyanokat irok, hogy többségében egyetértenek velem :)

Azért átlátom a helyzetet ;)

medal medal

On 04/10/2018 at 23:52, Lord_KROK said:

A jelek szerint még igyis olyanokat irok, hogy többségében egyetértenek velem :)

Azért átlátom a helyzetet ;)

És ha a többség kútba ugrik, utána ugrasz? ;)

Átlátod? Szerintem egyáltalán nem, lévén nem mentél egyetlen ÉLES meccset sem (az, hogy kihoztad őket egy-két tesztkörre, annyit ér mint halottnak a csók), és ugyanazt szajkózod mint a többség. Pont ugyanolyan vagy most, mint azok, akik azért sírnak minden létező fórumon, hogy legyen alapból  javítókészlet meg tűzoltóberendezés a tankokon, mert basznak kifejleszteni. Egy hülye elkezdte, a többi meg folytatja.

Apropó javítókészlet meg poroltó: akik nem akarják kifejleszteni, azoknak még mindig ott az az opció, hogy GE-re megvegyék. Hogy az pénzbe kerül? Tessék golden wagereket menni, vagy dolgozni!

Edited by IGLA_HUN
medal

14 minutes ago, IGLA_HUN said:

És ha a többség kútba ugrik, utána ugrasz? ;)

Átlátod? Szerintem egyáltalán nem, lévén nem mentél egyetlen ÉLES meccset sem (az, hogy kihoztad őket egy-két tesztkörre, annyit ér mint halottnak a csók), és ugyanazt szajkózod mint a többség.

Ezt rendszeresen megkérdezed amikor a többséggel egyezik a véleményem. A választ pedig már ismered :D

Egyébként a JELENLEGI FORMA alatt többek között azt is értem, hogyha nincs Tier 5 tankból meg repülőből is, az adott nemzetnél, akkor csak teszt meccset mehetsz éleset nem. Tehát vannak helikopterek, de mégsincsennek. 

És gondolom éles meccseknél az MM-nek sem tesz túl jót, hogy kizárjuk rögtön a játékosok nagy százalékát (mivel nincs neki tier 5 tankból/repülőből) 

medal medal

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.