Sign in to follow this  
teebeeke1

Ászok trükkjei

Karma, buddhizmus, reinkarnáció.... az emberek hittek(és hisznek) már sokkal, de sokkal rosszabbakban is...... pont ez a 3 dolog amivel nekem semmi bajom nincs az ég világon

Kifejtettem, de kitöröltem innen. Felelőtlen akcióba kezdtem ezzel a karma dologgal, csak leírtam ami eszembejutott. Utólag reméltem, hogy átsiklunk majd a hozzábégetésemen, (rossz) poénnak elkönyvelve azt. Szellemi társra vágyom a normálisak közül, de nem tudom hogy halásszam ki innen, aki eléggé nyitott, meglátásaim nem zavarják már össze.

medal medal medal

Karma, buddhizmus, reinkarnáció.... az emberek hittek(és hisznek) már sokkal, de sokkal rosszabbakban is...... pont ez a 3 dolog amivel nekem semmi bajom nincs az ég világon

Óðinn, Þór, Freyja  :good:  :Ds

medal medal

Kis útmutató RS132 rakétákhoz,légi célpontok ellen:

-állítsd 200m-re az időzítőt

-ha hátulról támadsz 180-190m távolságról indítsd

-ha szemből támadsz 300-350m-ről,az ellenség lövedékeinek kikerülését a fantáziátokra bízom

7qkaqo9l.jpg

0ZqnohPl.jpg

Edited by SHOJI
medal medal medal medal medal medal medal

Nem tudom, hogy a játékban mennyire segít, de egy-kettő dolgot megfogattam innen. http://www.skygod.com/quotes/combat.html

Ezek igazi Második Világháborús ászok idézetei és noha vannak köztük olyanok, amik csak "lelkizésnek" számítanak, vannak köztük egészen jók is. Például  vége felé azok a felsorolások. "Mindig csak 1-2 másodperces sorozatokat lőjj." "Soha ne repülj egyenesen, ugyanabban a magasságban 30 másodpercnél tovább egy ütközetben." "Mindig nézz szembe a támadóddal." Miután elolvastam, egy-két tanácsot megfogadtam. Például a rövid sorozatokat. Volt amikor egy egész tárat kiürítettem egyetlen gépre és mindegyik talált, ennek ellenére nem történt úgymond semmi, most meg sorra tépem le a szárnyakat, lövöm ki a pilótákat, stb., még akkor is ha teljesen tiszta célpontot nyújt hosszú sorozatra is. Lehet, hogy csak placebó és bebeszélem magamnak, de sokkal hatékonyabban működök.

medal medal medal medal

A rövid sorozatok stimmelnek  a játékban is, de az egeres komák miatt(mert olyan marha jól tudnak messziről is célozni) az a 30 másodperc legyen inkább 10... de még jobb, ha kevesebb.... folyamatosan mozogjál.

Nem tudom, hogy a játékban mennyire segít, de egy-kettő dolgot megfogattam innen. http://www.skygod.com/quotes/combat.html

Ezek igazi Második Világháborús ászok idézetei és noha vannak köztük olyanok, amik csak "lelkizésnek" számítanak, vannak köztük egészen jók is. Például  vége felé azok a felsorolások. "Mindig csak 1-2 másodperces sorozatokat lőjj." "Soha ne repülj egyenesen, ugyanabban a magasságban 30 másodpercnél tovább egy ütközetben." "Mindig nézz szembe a támadóddal." Miután elolvastam, egy-két tanácsot megfogadtam. Például a rövid sorozatokat. Volt amikor egy egész tárat kiürítettem egyetlen gépre és mindegyik talált, ennek ellenére nem történt úgymond semmi, most meg sorra tépem le a szárnyakat, lövöm ki a pilótákat, stb., még akkor is ha teljesen tiszta célpontot nyújt hosszú sorozatra is. Lehet, hogy csak placebó és bebeszélem magamnak, de sokkal hatékonyabban működök.

medal medal medal

Teszem hozzá én is "egérke" vagyok, mert a laptopomhoz nem tudtam joy-t szerezni, a fizetés meg éppen elég a hó végére (meg smucig vagyok :Ps ), de nem érzem, hogy jobban tudnék célozni messziről is, pláne mert távoli célpontokra nem pocsékolom a lőszert, ha nem tiszta célpont. :Ds

Edited by Hebime
medal medal medal medal

No, az Arcade lovagok és az egeresek csak kapják az ívet továbbra. is! :) Le lehet szállni rólunk, emberek! :D

Pár dologhoz hozzászólnék én is azzal kapcsolatban, ami elhangzott korábban itten.

Én 32 vagyok, szállodaiparban dolgozom középvezetőként, Debrecenben. 2 gazdasági diplomám van és a repülés gyerekkorom óta velem van. Makettekkel kezdtem, aztán 3 évig Góbéztam a debreceni reptéren, ahol 16 évesen már egyedül repkedtem az iskolaköröket meg keresgettem a meleg levegő-buborékokat, hátha több kör is belefér. :D Aztán egyszer majdnem lezuhantam egy kint felejtett fékszárny miatt. XD Időhiány miatt aztán abbahagytam sajna...

Nagyon, de nagyon nem értek egyet az Arcade és az egerezés baráti pocskondiázásával sem! :D Tudom, hogy nem komoly, de akkor is ott dolgozik Bennetek! :P Amíg van mögöttes tartalom a teljesítmények mögött, elérendő célok, addig én Arcade-ban vagyok csak hajlandó játszani. Így is rengeteg idő, mire az ember egy-egy új camo-t megszerez, a többi achi-ről nem is beszélve. Érdekel a repülés, nagyon is élvezem, de szeretek gyűjtögetni. A többi játékmódban ez halálomig is eltartana, szóval köszönöm, de nem. :) Majd ha minden meglesz, akkor lehet váltok. Egyelőre nagyon nem bejövős az az idő, ami elmegy a várakozásra. Kevés a kill nagyon ott, nekem meg a gyűjtögethető dolgok, camok, achi-k nagyon tetszenek. Hozzáteszem eddig sehol máshol nem érdekelt, csak itt. Marha jók pölö az új camo-k egyes gépeken.

A legelső poszton nem kicst "akadtam ki"...A tapasztalt játékosokat lehúzni csak kezdők és tapasztalatlanok szokták így. Azért vagyok ebben ennyire biztos, mert én is ugyanígy álltam egy - egy jobb játékos felbukkanásához alacsonyabb szinten. De ez elmúlt. Az egyedüli dolog, amivel teljesen egyetértek, az a hiúság. Na az nagyon illik a tapasztaltabbakra sajnos, de nem mindenkire. Egy idő után én is leszoktam a "bosszúról'.:D

A többi viszont butaság. Szerencsére low tier csatákban is egyre több a tapasztalt emberke, így az állítások egy jó része egyre kevésbé "igaz". Nem mintha önmagukban azok lettek volna...Hurricane-nel akkor már ne is repüljön senki sem, aki kimaxolta őket? Ne merészeljen alacsonyabb szinten játszani? Ez elég demagóg és önző dolog...:) No offense persze. No meg a taktikájuk elemzése...Teljesen helytállóak az észrevételek, de abszolút nem negatívumként kezelendő ez. Okosan kell háborúzni és önzően. Ez az egész lényege.

A kezdőknek meg az a dolga, hogy felnőjenek ehhez. Ha ez a kedvüket veszi az egésztől, mármint a sok kudarc az elején, akkor lehet menni mást játszani. :) Én még a mai napig olyan arcpirító módon vagyok sokszor megalázva, hogy öröm nézni. :) Az egész csak arra jó, hogy tanuljak belőle. És tanulok is. :)

Az Arcade-ot meg tényleg nem szabad pocskondiázni. Nagyon de nagyon nem mindegy hogyan játszik vele az ember. Sok az idióta tudatlan, de azok még 100%, hogy tök fiatal srácok, akik nem elég érettek még Arcade-on sem a komoly játékolásra. Márpedig Arcade-on is lehet ugyanazt csinálni, mint HB-n. Csak több a hús, több a gyagya is...

Nekem a HB-val csak az a bajom, hogy az ott eltöltött idő nem gyümölcsöző annyira, mint Arcade-ban. De néha lehet benézek, mert most, hogy beszélünk róla, megjött megint a kedvem hozzá. :)

JAJ! Amúgy sajnos sok fennhéjázó tapasztalt játékos van, akik majd maguk alá csinálnak maguktól és a sikereiktől és ennek a chaten is hangot adnak mindenkit lehurrogva, akit sikerül levadászniuk...Viszont ott sem a tudással és a taktikával van a baj, hanem az emberrel, aki mögötte ül és csinálja. Jól. De közben egy paraszt.:D 

Edited by AdamaTheBanana
medal

"Nagyon, de nagyon nem értek egyet az Arcade és az egerezés baráti pocskondiázásával sem! :D Tudom, hogy nem komoly, de akkor is ott dolgozik Bennetek!"

Akkor eddig csak olvastad a postokat erről a témáról, de nem értelmezted.

Leírom akkor újra, hogy  a csúnya siránkozó joyosok itt a fórumról mit gondolnak erről:

Az egeres játékmóddal nincs semmi baj, csak ne engedjék össze a joyosokkal mivel baromira nem fair!Azért megy a hiszti már elég régóta, mivel még a választás lehetőségét sem akarják beépíteni a játékba.Hidd el ,ha azt a kicsi választó négyzetet beletennék, és a joyos végre csak joyossal kerülhetne szembe egy pisszenés nem lenne utána.

De ha nem hiszed próbálj meg pár kört repülni realistic vezérlés beállítás mellett akármilyen joy-al. RB-n vagy a kedvenc arcade módodban is akár, garantálom, hogy elsőre sírógörcsöt kapnál a 4. kör után....(amikor a halványpiros szárnyal már nem tudod a gépet a levegőben tartani....mert ugyanis ezt a instruktor neked elintézte az egérrel)

Edited by ex_levy
medal medal medal

Tudom én mit jelentenek a jelzők az "Arcade" meg az "Egér" előtt, nem erről van szó. Olvastam is korábban miket írtatok, csak a "lovag" meg egyebek kicsit lehúzzák tényleg az egészet, pedig nem győzöm hangsúlyozni: Arcade-ban ég és föld, amit egy tudatos játékos és amit egy tudattalan művel... Sokan vagyunk, ennyi az egész. És sokan még csak meg sem próbálkoznak okosan játszani, de őket el lehet kerülni és igen szépeket lehet menni.

Igazából az nem tiszta nekem, hogy miért idegesítőbb az Arcade, mint a többi. Inkább csak máshogy az, de a többi is az a rengeteg várakozás miatt és a 10 perc semmittevés miatt az elején. Engem ez nagyon eltántorított. Szerintem ez a fajta játékmenet nem egy MMO-hoz való egyszerűen, ahol Achi-k vannak meg mindenféle finomságok, amiket a teljesítményekhez hangolták. 10 perc után hullani, mint a légy és semmit sem kapni érte, nem okés így.

Ha a repülés élménye miatt szeretnék játszani meg harcolni, szerintem arra ott vannak a single játékok. Azok jobbak. Nincs grind-kényszer, stb.

medal

Nem az  arcade a baj nem is az hogy ott megy a vérfürdő mert sokan vannak. Én is a gyűjtögetés híva lettem ,arcadban egerezek. Az rögtön lejön hogy ki milyen játékos egérrel ,meg az is látszik hogy a játékosok 25 % a prémiumos gépekkel harcol a" kicsik között" jó ez egy idő után nem fáj de elsőre... A másik két harci mód ,meg értem én hogy gőzgép de mi hajcsa csókolom. SB-n szépen felszállok repülök semmi nézem a térképet ott a piros megyek repülök semmi egyszer csak puff mi a... és mindenből nulla. A az rb is látszik hogy még egérrel elterelgethető mert a joy ott sem tud mindig érvényesülni.Na ez a két játékmód idegesít engem az arcade nem, az fun:) 

A két irányítási mód közötti különbözőség összemosása a gond. Joyal szépen repülök szinte mű repülni is tudok, hidak alatt háton imádom. De célozni pfff, az nem megy. Egérrel a gép szarik a fizikára 700 ról szedem a népet mire 300 ra érek már vége . Van hogy szitává lyuggatott géppel vígan repkedek . Joystyckkal akárhogy tekergetem nem fogom tudni lerázni az egeres gépet, meg fent se maradok mert a likas gép szarul repül.

És tény hogy a single játékban lehet joyozni ,de akkor ide minek az irányítási opció joyra. Ha meg van akkor tegyék életképesebbé.

Az más ha ketten összedolgozva repülik az rb-t mert ott mindegy  mivel irányítod.Csak fegyelem kérdése, az egyes kiválasztja a célt és mindig ő választ .Egyszer egy tanknyi nafátig repültem így és három kill jött össze4

Ja és hogy ne legyen off :Rakétával hátulról érdemes és 150 nél  indítva 200 nál robban. be szokott jönni.Csak húzdfel :storm:

Edited by LudowikHun
medal medal medal

Én imádok trollkodni.

Az én trükköm az, hogy lezuhanok magasról a front mögött hajókat, vagy egyebeket bombázni. Igyekszem kiüríteni mindent, legtöbbet robbantgatni, aztán ha van üldöző, elcsalom a pálya szélére, amennyire csak lehet..Aztán "J" 3 másodpercig...Majd ROFL...XD

Tetű egy dolog, tudom. De a csapatom csak profitál belőle, mert van, hogy 3-an is üldöznek a világ végére...Szóval az ő bajuk igazából, mert magas a labda nagyon! :D Mire visszaérnek én már középen osztom az áldást kevesebb ellen ellen. :D

medal

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.