Sign in to follow this  
JagarKlato

Wallet Warriors -WW-

Ahojte,

pozerám, že sa tu už robí celkom slušný nábor do letiek. Niektorí to myslia vážne, iní ešte vážnejšie. Je čas to odľahčiť.

Wallet Warriors je hlavne pohodový klan, ako už z názvu vyplýva, tak neberieme veci vážne, idem nám hlavne o zábavu. Nečakajte žiadne letecké tréningy, žiadne TOP skilly, žiadne otravovanie v štýle "poď hrať v letke" alebo "aký si mal deň" poprípade buzeráciu, že o 19:00 je tréning, lebo včera si lamil atď.

Ako poznám ľudí, ktorí budú členmi tohto klanu, tak náš ultimátny cieľ sú tanky, konkrétne, ak sú šuškanice pravdivé, tak urobíme karieru v Maďarskom AAA voze s menom Csaba....

ale nie. Ste vítaní v našom klane. Sme priemerní hráči, niektorí lietajú ako blázni [napr. môj otec ten dávaj aj 200 flyoutov denne :D ] niektorí ako ja dajú 5-10 hier. Ak máš skill, určite budeš prvý. Lietame sem-tam HB, sem-tam misie. Ale ak máš pocit, že nie si práve hráč na letky [lebo odpisuješ na facebooku babám ako ja] tak tento klan je idál pre teba.

Nebudeme ľudiť zaradzovať do rôznych subklanov, robiť neviem aké rebríčky, tváriť sa že vonku je vojna. Hráme pre pohodu a ak bude WW2 mód, aby sme sa pozbierali aspoň do jednej Flying Fortress, alebo niekam do zakopaného AAA v lese. Skype/TS nie je podmienkou, napr. ja to nerád používam, lebo rád počúvam hudbu pri hraní. Džouky všetkého druhu sú vitané, okrem môjho fotríka všetci hovoríme aj anglicky/nemecky, čiže kľudne sa pridaj aj keď sa ti nechce hovoriť slovensky/česky

názov letky/klanu: Wallet Warriors

tag: -WW- [alebo len WW]

Wallet Warriors FTW !

• Upvote 1

Vítejte, jaký máte tag letky?

já bych do toho snad i šel  :good:

tak snáď aj do toho poď. My sme všetko, len nie vážna a organizovaná tlupu [okej, je piatok, takže väčšina ľudí je vonku na pive :D ]

tak mi hoď invite stejnej nick ve hře jako na foru,díky

rád by som, ale nedá sa to. Musíš si ten squadron pohľadať a sám požiadať o členstvo. Nikde som sa nedočítal, ako pozvať členov, všade píše, že len musíš požiadať o členstvo. Je to trochu nanič vymyslené, ale tak treba to rešpektovať. [dokonca nemôžem pridať ani ľudí zo svojho friend listu, s ktorými hrávam spolu]

squadrona jde "zamknout"...zkusil jsi jí zamknout a potom poslat invite?

• Upvote 1
medal medal

squadrona jde "zamknout"...zkusil jsi jí zamknout a potom poslat invite?

Skúsil som to, ale aj tak mi to nepomohlo. Možno to fixnú, alebo len som blbý :)  Ale ďakujem za tip

tak sem to tam ciknul

vidím ťa, vitam

Počet členov klanu prekonalo všetky očakávania - je nás šťastných 13, ak chceš byť ďalší, tak neváhaj a pošli žiadosť !

Zdravím.

I já, příležitostný to letec, byť se bitev účastním spíš jako pozorovatel, poté co mi nepřítel rozseká všechny stroje  :Ds  bych rád rozšířil Vaše řady. Jak tu padlo už někde nahoře, jste přesně to, co  jsem hledal. Lítat sám je polovina zábavy a z letek, kde jsou povinný tréninky, TS, a nevím co ještě mi naskakuje husí kůže :Ps  Ale teď vážně. Hledám pohodovou grupu na pár her denně, rád bych si občas zalítal s nějakejma spřízněnejma dušema, který to berou na pohodu.

Předem dík za případný svolení k nástupu :salute:

Zdárek

Také bych se rád přidal většinu času travím zatím u wot, ale zde jsem u německé linie na 9 a rád bych se též něco přiučil :salute:

Aj ja by som sa rad pridal, toto je presne to, co mi vyhovuje, idem skusit najst to poslanie ziadosti.

medal

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.