Sign in to follow this  
Gelesztaa

1.81 – pletykák, tények, kívánságműsor

54 minutes ago, Kulcsos12 said:

Nekem is voltak már rosszul számolt rácsapásaim, de legutóbb az élesítési idő lett resetelve 0-ra a bombákon. Eltelt pár csata mire rájöttem mi történt...

Megoldásnak egy dolog jöhet szóba: Nincs SP gyűjtés repülővel. Így ha csóri P-47 rád is zuhan, nem jöhet be utána egy másik tankkal, csak akkor ha az előző tankkal gyűjtött össze elegendő SP-t egy másik tankra.

Nem dobunk össze vmi javaslatot a megfelelő helyre?

medal medal medal

Sziasztok!

Ha már kívánságműsor.

1. javaslat:

Itt a rengeteg új tankok repülök közepette lehetne kicsit változatosabbá tenni a jármű személyreszabottságát is.

Pl tök jó dolog volt hogy nem csak matricákat lehet rátenni a tankokra repülőkre hanem egyéb elemeket.

Itt lehetne mondjuk bizonyos plussz páncélzatokat ahogyan a modifikációkban van, vagy akár onnan kivenni és ide berakni, bármelyik tankra lehessen tenni. pl II vh-s tankoknál a szokásos lánctalpak, vagy megtöltött zsákokat. Olyan dolgokra gondolok amikor a harc közben maga a legénység személyre szabja. Újabb modernebb tankonál pl a reaktiv páncélzat felhelyezése, lenne ugyanúgy 2 vagy 4 slot nekik és akkor felhelyezni a tankra ahová szeretnénk. Akár úgy is hogy egy bizonyos súlyhatárig terhelni. Modernebb tankoknál rendes álcaháló felhelyezése, akár régebbieknél is... nem csak úgy hogy na tegyünk rá egy bokorcsoportot és kész :D

2. javaslat:

Premium repülők és tankok kereskedése, bevitele a Marketben. Mondjuk akiknek sok premium tankjuk repülőjük van vagy akinek csak egy kettő akkor tudja eladni más játékosnak és esetleg goldra váltani vagy akár egy másik premium járműre cserélni. Persze nem az eredeti értékben tovább adni cserélgenti, nehogy a gaiijin pénztárcája súlyosan csökkenjen.

3. javaslat:

Maga a vásárlási árak át dolgozása, itt amig eljutunk egy szintre vagy bárhová mindent meg kell vennünk csak vásárlásról szól az egész... lehetnének drágábbak is a tankok de ne kelljen megvenni mindet amit nem is akarom használni de meg kell vásárolnom mert nem juthatok tovább nélküle, az oké hogy ki kell fejleszteni. De minek vegyem meg? jó hogy nem még be is kell rakni a legénységbe....

Szóval örülnék ha nem kellene mindent megvenni, illetve ami meg van vásárolva utána el is lehessen adni.

Kiegészítés: Én azt sem bánnám ha csak lennének bizonyos időszakon belül évente kétszer egy hét mondjuk amikor vissza lehet adni a premium járműveket vagy cserélni vagy bármi hasonló persze szintén nem az eredeti áron.

4. javaslat:

Realisticben a légvédelmi gépjárművek kaphatnának valami könyebb feltárási lehetőséget, nem is értem minek forog rajtuk az a radar, szép dísz tényleg :D

5. kérdés

Ezek a javítási árak hogy vannak meghatározva? pl a challanger javítási költsége 18.805 credit amig a Type90-esé 5.474 credit.  Miközben a Type90 a  világ legdrágább harckocsija... Persze csatában egy challanger többet bír mint egy Type 90 nem kérdés....

6.  kérdés - kérés

A WT liveról valahogy több felhasználói festés jöhetne át a marketbe, mert amióta van ez a dolog kb havonta egy ha áthelyezésre kerül...

• Like 1
medal medal medal medal medal medal medal medal

-T-55AM elég gyenge átütést kapott. 9.0-ba kicsivel többet várnék. 

-M1IP páncélja csak Heat-fs ellen lett jobb, de APFSDS ellen nem is változott kicsit furcsállom, és nem is kapott új lőszert ami azért nem ártott volna neki. 

-BMP-2 nem rossz, bár nem tudom az újra töltés hogy lesz megoldva. 

-T-80B végre kapott sebességet nekem tetszik a tank, bár sajnos a védelme rosszabb mint a T-64B-nek.

-Helikopterekről annyit hogy én még nem tudok leszűrni semmi belőle, mert mikor be mentem csatába kb vagy légvédelem volt vagy heli az ellenségnél... 

-Warrior sajnos még nem lesz nekem meg jó sokáig de jól néz ki. 

-Leo1 120-as szép újra töltést kapott. 

Na nekem ezek voltak amik érdekeltek. Szerintem van még mit változtatni az éles előtt főleg az átütéseket. 

2 hours ago, TornadoHussar said:

Dev szerveres tapasztalatokat itt meg lehet osztani vagy lehet róla beszélni? Csak mert vágom hogy nagyon még képet se lehet tenni mert kibasznak :D

?

nem értem ezen mi a további kérdésed, igen vagy nem. De úgy látom igen.

Szóval nem tudom hogy gondolták ezeket a helikoptereket de ha közben repülőt is be lehet vinni így árkádban is, akkor nem sok jövő lesz itt a helikopterezésben, beléptem repülővel pikk pakk leszedtem 5-6 helit... és vége volt a dalnak. de legalább lesz több értelme a légvédelmi harcjárműveknek is.

T80 nem rossz jól megy, de kicsit túlzás szerintem ez a menettulajdonság neki, azt leszámítva minden ugyanaz mint a T64

japanok kaptak egy mindenre jó harci szekeret ami valójában nem jó semmire, de ilyen mazohistáknak jó lesz.

Helikopter irányítás elég zavaros és fura még egyelőre az előrahaladás sem egyszerű, majd belejövünk de a repülőket ki kell tiltani mert így használhatatlanok lesznek.

42 minutes ago, TornadoHussar said:

Szóval nem tudom hogy gondolták ezeket a helikoptereket de ha közben repülőt is be lehet vinni így árkádban is, akkor nem sok jövő lesz itt a helikopterezésben, beléptem repülővel pikk pakk leszedtem 5-6 helit...

Na, ez így tényleg értelmetlenné eszi a heliket. baszki.gif

medal medal

jut eszembe kívánságműsor megint.... repülőknél ugye van üzemanyag... miért ne lehetne ezt tankoknál is bevezetni? és választhatnánk teli tank fél megy minimális töltéssel. Hogy mi értelme lenne? ugye valahol súlyban is könnyebb lenne mondhatni csekély.. de kb 1000 liter körül van némelyiknek a tankja kb ha most csak 250-et tankolunk bele akkor már másabb a helyzet. Aztán be lehetne lőni a fogyasztást nagyjábóli értékekre pontosat úgy sem tudnak meghatározni... pl egy Abrams eszik mint állat... egy teli tankkal elmegy vagy 80 km-t amig egy dízel üzemű motor több százat is ugyanannyi mennyiségű üzemanyaggal.. szóval csata közben kifogyható lenne, és amelyikben kevesebb van, és ha üzemanyag tankot találat éri ugyanúgy mint a lőszer dolognál, csökken az esélye a kigyulladásnak esetleg a felrobbanásnak. Mit gondoltok?

Egyrészt a benzin nem robban, csak a gőze. Vagyis egy majdnem üres tank hamarabb felrobban, mint egy teli, mert tele van benzingőzzel. Másrészt ez inkább negatívan hatna a játékélményre. Szerintem Te sem szeretnél 5 perc furikázás után átváltani bunker pózba, csak mert elfogyott az üzemanyag a pálya közepén.

Vagy elveszíteni egy csatát, ahol az utolsó ellenfél a levegőben köröz, de a pontot meg senki sem tudja elfoglalni, mert senkinek sincs már üzemanyaga...

Edited by Kulcsos12
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

56 minutes ago, Kulcsos12 said:

Egyrészt a benzin nem robban, csak a gőze. Vagyis egy majdnem üres tank hamarabb felrobban, mint egy teli, mert tele van benzingőzzel. Másrészt ez inkább negatívan hatna a játékélményre. Szerintem Te sem szeretnél 5 perc furikázás után átváltani bunker pózba, csak mert elfogyott az üzemanyag a pálya közepén.

Vagy elveszíteni egy csatát, ahol az utolsó ellenfél a levegőben köröz, de a pontot meg senki sem tudja elfoglalni, mert senkinek sincs már üzemanyaga...

Mindemellett (pláne hogy az üres tank hamarabb robban mint a teli) ki lenne az a hülye aki nem teli tankkal megy ki? 

Szóval értelme nem lenne, mert úgyis mindenki teli tankkal megy ki

medal medal

1 minute ago, Lord_KROK said:

Mindemellett (pláne hogy az üres tank hamarabb robban mint a teli) ki lenne az a hülye aki nem teli tankkal megy ki? 

Szóval értelme nem lenne, mert úgyis mindenki teli tankkal megy ki

Igen... persze én is így gondoltam :D csak normálisabban bebalancolva... most aki sokat furikázik annak hamarabb kifogy így hamarabb be is robban, de egyébként dízel üzeműt említettem nem benzineset persze van itt benzines is bőven.  az elfoglalt bázisokon lehetne tankolni ahogy lőszert embert mindent... és amikor látja hogy kifogyóban van inkább megy bázist foglalni vagy vissza egy meglévőre.  meg kb úgy hogy egy teli tankkal nagyjából annyit lehet menni hogy a csata javát le tudja.  A másik meg hogy sok tankot előbb kilőnének mint kifogyna.   de igazából szerintem ezt bonyolult lenne nekik megoldani, meg ahogy látom már nagyon titeket sem izgat :D  viszont közben eszembe jutott egy másik dolog :D

A modernebb tankokon ahol már automata tűzöltókészülék van, az nem lehetne itt is pl? ez elég egyszerű dolog :D

• It will now be possible to save your decorations and decals preset in the customization section for tanks for specific camouflages by creating your own unique preset for each aircraft or ground vehicle. Now by switching from one camouflage to another attached decals and decorations will be restored in their placement points.
  • All shells or additional (external) armament modules are available in the test drive for not yet purchased premium vehicles.

Egyszerűen hihetetlen!

Egyrészt, hogy erre ennyit kellett várni, másrészt, hogy végre megcsinálták.

medal medal medal

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.