Sign in to follow this  
Gelesztaa

1.81 – pletykák, tények, kívánságműsor

Sokáig csöndben voltam, de most ide írok. Hogyan tovább? 2K 9.7-be, M1A1 vagy legalább M1IP jobb lőszerrel, T-80-at az oroszokhoz, és egy jó nagy adag nerf bombát a német tankokra. Ja, és jó lenne ha a Gaijin nézni a tankok adatait... 70% fölött a 2K.... A4-ről még nincs adat, de azt se jár hat messze.... többi nemzet meg 45%-os win rate-et se éri el... 2K túlélési képessége már már nevetséges... Vegyék le róla a god modot.... Csak a mai nap 40 csatámból 37 vereség.... Motor hangok... még mindig ocsmányak a hangjuk, az ágyúkkal együtt.... Challenger páncélja hova tűnt? Tornyát most már az viszi be akar akarja.. De a legfontosabb, tegyék végre le a vodkát a fejlesztők, és ne részegen dolgozzanak. 1 éve képtelen egy értékelhető pályát csinálni tankosoknak... 1.77 és az 1.79-es patch talán az év legrosszabb, és legunbalanszolatlan frissítései voltak... Olasz tank ág meg akkor jöjjön ha magyar is lesz, ha nem akkor felőle 20 év múlva is jöhet. Helikopter meg remélem még jó pár évig nem jönnek. Már így is a repcsik idegeimmel játszanak tank csatákban... 

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal

11 hours ago, KjisszHUN said:

Sokáig csöndben voltam, de most ide írok. Hogyan tovább? 2K 9.7-be, M1A1 vagy legalább M1IP jobb lőszerrel, T-80-at az oroszokhoz, és egy jó nagy adag nerf bombát a német tankokra. Ja, és jó lenne ha a Gaijin nézni a tankok adatait... 70% fölött a 2K.... A4-ről még nincs adat, de azt se jár hat messze.... többi nemzet meg 45%-os win rate-et se éri el... 2K túlélési képessége már már nevetséges... Vegyék le róla a god modot.... Csak a mai nap 40 csatámból 37 vereség.... Motor hangok... még mindig ocsmányak a hangjuk, az ágyúkkal együtt.... Challenger páncélja hova tűnt? Tornyát most már az viszi be akar akarja.. De a legfontosabb, tegyék végre le a vodkát a fejlesztők, és ne részegen dolgozzanak. 1 éve képtelen egy értékelhető pályát csinálni tankosoknak... 1.77 és az 1.79-es patch talán az év legrosszabb, és legunbalanszolatlan frissítései voltak... Olasz tank ág meg akkor jöjjön ha magyar is lesz, ha nem akkor felőle 20 év múlva is jöhet. Helikopter meg remélem még jó pár évig nem jönnek. Már így is a repcsik idegeimmel játszanak tank csatákban... 

Látom, mindig visszanő a kákára az a bizonyos csomó. Utoljára kérlek meg, hogy kerüld a fejlesztőkre tett alkoholista, vodkázós és hasonló megjegyzéseidet. Tudom, a War Thunder olyan játék, ahol mindig hisztizni kell valamin, de meg lehet ezt tenni normális módon is.

Na, azért nézzük át a hozzászólásodat.

Modernebb Leopardok. Régebben az volt a baj, hogy a németek nem tudják felvenni a harcot más nemzetekkel, most meg az, hogy túl jók. Gondolom mindig azzal a nemzettel kell játszani és abban a rangban, ahol elkalapálnak.

Motorok, fegyverek hangjai. Nincsen mit túlspilázni rajta. Sajnálom, hogy nem tetszik, pedig hatalmas fejlődés minden téren a korábbi hangokhoz képest. Talán nem kellett volna ennyire megszokni az előző hangokat?

Hol a Challenger páncélja? Hol van Damon Hill? Damon Hill is meglett, ahogyan a Challenger páncélzata is megvan. Nézd! Itt ni:

Spoiler

shot 2018.06.27 13.44.52.jpg

Meglepi! Az övé is megvan:

Spoiler

shot 2018.06.27 13.45.10.jpg

Olasz harckocsik, helikopterek. No comment.

Egyébként a dühöngő itt van még mindig.

A modern tűzvezető rendszereket szeretném  látni a WT-ben, ha már bevezették a modern tankokat. A modern tankoknál a célzásnak úgy kellene működnie, hogy rá mérsz és automatikusan állítja az irányzékot a cél távolságának, a harckocsi dőlés szögének és a cél mozgási sebességének megfelelően. A tűzvezetési rendszer még számolna a szél sebességével, páratartalommal, hőmérséklettel, a cső kopásával, de ezek a WT-ben nem számítanak. A csak lézertávmérővel rendelkező T72M is képes a mért távolságra állítani a lövegcső emelkedését. Szeretném a modern tankoknál az optikák és kép alkotok közötti különbség megjelenését. A termovíziós távcsőnek és parancsnoki figyelő műszernek nem akadály az éjszaka, a bokor, az alacsony növényzet a hőképet azokon keresztül is képes érzékelni. Az iraki 72-ek elsősorban az optikai fejletlenségük miatt játszottak alárendelt szerepet a harckocsi-harckocsi elleni ütközetekben. Éjszaka beásva a homokba azt hitték láthatatlanok, de mivel a 72M-nek nincsen külön aggregátora, csak a motor, annak a hőképe tisztán látszott. Sok iraki hk-s úgy halt meg, hogy nem is látta az ellenséget.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Sziasztok! 

Esetleg lehet tudni azt, hogy az 1.81 frissítésel milyen tankok lesznek, különösen az amcsi részről, valamint hogy kb. mikorra várható? 

Egyébként szerintem az nem lenne jó, ha automatikusan rá állnának a célzók az ellenséges tankokra attól függetlenül, hogy valóságban tudtak, mert ezzel pont a játékbeli tudásbeli különbségeket, élmények veszítenénk el. 

Edited by skrillex72HUN
medal medal medal medal medal medal

3 hours ago, skrillex72HUN said:

Sziasztok! 

Esetleg lehet tudni azt, hogy az 1.81 frissítésel milyen tankok lesznek, különösen az amcsi részről, valamint hogy kb. mikorra várható? 

Egyébként szerintem az nem lenne jó, ha automatikusan rá állnának a célzók az ellenséges tankokra attól függetlenül, hogy valóságban tudtak, mert ezzel pont a játékbeli tudásbeli különbségeket, élmények veszítenénk el. 

:lol2:

A zöld kereszt, a driftelő Tigris és a piros névtábla nem zavar, de egy valós tűzvezető rendszer igen?

• Like 1
  • Haha 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

1 hour ago, Kulcsos12 said:

:lol2:

A zöld kereszt, a driftelő Tigris és a piros névtábla nem zavar, de egy valós tűzvezető rendszer igen?

Azon agyalhatnának hogy ha beraknák a tűzvezető rendszer szimulációt azzal jelentős mennyiségű játékost vesztenének akik inkább mennének vissza WOTúni'. Mondjuk annak meg én örülnék...

Na de a viccet félretéve, tényleg jó lenne látni ezeket az eszközöket. Ha mond nektek valamit az hogy Steel Beasts, meg ArmA, akkor már ismerős lehet a téma.

medal medal medal medal

Srácok én nem tudom ti hogy vagytok vele de én már nagyon látnék végre egy T-72-t mondjuk egy T-72A-t aminek ha jól tudom az export változata a T-72M amit mi is üzemeltetünk (már be is spájzoltam matricákat, hogy tudjak csinálni rá patent MH festést) :D Arról nem is beszélve hogy a T-64-nek olyan kis cingár teste van, a T-72-n viszont széles lánctalp naaagy gumírozott kerekek, nagyobb motortér. Sokkal markánsabb jelenség :D

Bár az oroszoknak most igazából a T-80-ra lenne óriási szüksége, hogy végre mozgékonyság terén fel tudjanak zárkózni de szerintem egy ilyen ikonikus tankot vétek kihagyni. 

Bíztató hogy a BMP-1 is megjött egyszercsak pedig szükség nem volt rá és sokat nem is adott az orosz fához a játékban, ugyanakkor megintcsak egy olyan járgányról van szó ami kis túlzással minden jelentős és jelentéktelen konfliktusban jelen volt mióta megkezdték a gyártását.

medal

Na, akkor írok én is egy pár dolgot, ami nagyon kellene az 1.81-be : 

1. Normális kill/assist rendszer. Ha én critelek és last hitelek egy gépet, akkor ne csak assistot kapjak rá. 

2. A bomberek visszaerősítése. Értem ezalatt azt, hogy egy 4 motoros bomber ne hulljon ezer darabra egyetlen klövéstől. Mostanság semmi értelmük nincs a bombereknek, max 1 kört ha ki tudok velük dobni arcade-ban, de sajnos az is csak 50-50%. Vagfy ha így élethű, akkor szállítsák lejjebb sokkal a bomberek BRjét. Tök durtva h mondjuk egy 5.7-es HE177 simán bevonz már jezteket, de azonfelülk is az összes top prop-os gép ott van. és bármelyik elkaszálja egy rövid sorozattal. Sőt szerintem egy találattal. A helyzet lejebb sem jobb, mert B25 Mitchellig, mega fene tudja még ms gépeknél (olasz P108B) ugyanaz a helyzet. Valahogy a bomberek átalában lettek sokkal rosszabbak :(

A másik proibléma, hogy nem tudom, hogy a hitboxal vagy mi lett variálva, de nevetséges hogy mostanában ha csak nem kopogtatok be a közepes/könnyű tanknak a tornyén és nyitja k ia parancsnok, hogy beledobhassam a bombát akkor a bomba nem cisnál semmit! max találat. EGYENESEN MŰVÉSZET újabban bombával tankokat vagy bármilyen földi járművet kiszedni. 

BTW Arcade-ban a bombakereszt még mindig nagyon gyakran eltűnik. Ez tovább nehezíti a helyzetet. 

3. A piacnak legyen (több) értelme!
Gondolok itt arra, hogy legyenek eladhatóak (és vehetőek) PARANCSOK  (ORDERS), FOGADÁSOK (WAGERS), és akár a tankokra/repülőkre adott kedvezmények is
Rengeteg soha fel nem használt parancsom van, ugyanakkor vannak olyan parancsok amiket szívesen használnék ha lenne.
Ugyanez van WAGERöknél is. Pl van egy rakás szárnyszaggató fogadásom, amit repülőpvel eleve lehetetlen megcsinálni. Milyen jó is lenne eladni/elcserélni, mondjuk best squadra vagy levegő hősére vagy újonc aranycsatákra. Nálam a wagerek kereskedelme abszolút működne, könnyen eltudom képzelni, hogy napi szinten. 
Kedvezmények esetében szintén : A játék nem képes felfogni, hogy nem tankozok. Van 26000+ Arcade légi csatám, 153 RB légicsatám, és ehhez képest elenyésző mennyiségű harckocsi csatám (másképp lefordítva : 36 nap 19 óra (52980 perc!) repülős játékidőm és 61 perc(!) harckocsim) és folyamatosan adja a tank kedvezményeket. Sőt, csak azokat. Azt eladnám annak akinek kell, és vennék repülőre kedvezményeket.
Mert nagyon szívesen a zsebembe nyúlnék egy kis GJC erejéig, hogyha mondjuk 10-20-50%os kedvezménnyel tudnék megvenni olyan repülőket amik engem érdekelnek. 
A Gajin is jobban járna, mert nem elhasználatlanul lejárnának a kuponok, hanem beváltódnának. Sőt, szerintem első héten igyekeznék mindent összevadászni, ami nem mellesleg sok-sok GE vételezéssel is járna.
egyszer kaptam érdekes repülőre jó leárazást, azonnal vettem GE-t és vettem meg a repülőt. 

4. Ha már itt tartunk, egy kicsit a prémium repülők árait is át lehetne gondolni... a német La5FN pl 5250GE (és 4.0-ás) ami finoman szólva is "jó vicc!". Azt, hogy pl az 5.7-es DO335B2-nek miért "csak" 4880GE az ára nem tudom (bár az is igencsak borsos ár, főleg azért a gépért, messze nem éri meg!) Emellett vicc, hogy a 4.7-es HE219 meg 2170GE ... és csak a német fára, és csak úgy hírtelen néztem rá. 

5. Az egykoron magyarországon is megfordult gépekre (BF110, FW190F8 stb) megszerezhető magyar festések. pl X mennyiségű killért meglehetne rá szerezni a festést. Ha már egyes gépeknek komplett román változataik is vannak ... 

Hírtelen ennyi jutott eszembe, persze ahogy szoktam mondani, új pályák és új gépek mindig jöhetnek, az olasz replülős fát sem ártana már normálisan feltölteni, mert lassan már túl leszek rajta így... 

Ami abszolút nem kell : Újabb nemzetek. Pláne úgy nem, hogy a fele ctrl+c ctrl+v más nemzetekből. Maximum egy egyéb nemzetek kategória jöhetne, de az meg olyan erőltetett lenne szerintem.
Gyalogság. no comment. 
Ha már a nyitó kommentet nézem, akkor a helikoptereknek sem érzem égető szükségét. pláne  h a WT elsősorban II VH-s alkotás, és akkoriban a helikopterek nem sok vizet zavartak. Max olyan külön platformként tudnám őket elképzelni mint mondjuk a hajókat. 

Edited by Gelesztaa
Piros szín kékre módosítva.
medal medal

8 hours ago, Lord_KROK said:

Sorry, elfelejtettem ha a piros szín a modiké.... 

Egyébként az itt elhangzó dolgok kerülnek valamilyen módon a fejlesztőkhöz, vagy leginkább csak ábrándozásra és találgatásra szolgál a topic? 

Utóbbi. :)

On 24/07/2018 at 23:28, Gelesztaa said:

Utóbbi. :)

És hová tudnám esetleg (gondolom angolul -. oroszul nem tudok :( ) beírni/megírni, ahol esetleg valaki olyasvalaki is elolvassa akinek van valami köze a fejlesztéshez, és ebből kifolyólag az ötletem legalább felvetődhet, hogy esetleg megvalósítják? 

medal medal

9 hours ago, Lord_KROK said:

És hová tudnám esetleg (gondolom angolul -. oroszul nem tudok :( ) beírni/megírni, ahol esetleg valaki olyasvalaki is elolvassa akinek van valami köze a fejlesztéshez, és ebből kifolyólag az ötletem legalább felvetődhet, hogy esetleg megvalósítják? 

https://forum.warthunder.com/index.php?/forum/611-suggestions/

és a mostani módosítások:

https://forum.warthunder.com/index.php?/topic/420880-recent-changes-to-the-suggestion-forum-whats-new-and-what-has-changed/

Sziasztok!

Sajnos az ISZ 7 tankot már nem tudom megszerezni, mivel lekéstem a T-34E tank tervrajzának megszerzését, amelyre e hónap 5-ig volt rá lehetőség. Esetleg lehetne olyan kérés a War Thunder csapatához, hogy az ISZ-7 megszerzéséhez legyenek oly kedvesek és adjanak újbóli lehetőséget a közel jövőben aki lekéste, akár fizetős tankként. Köszönöm!

On 10/08/2018 at 11:50, skrillex72HUN said:

Sziasztok!

Sajnos az ISZ 7 tankot már nem tudom megszerezni, mivel lekéstem a T-34E tank tervrajzának megszerzését, amelyre e hónap 5-ig volt rá lehetőség. Esetleg lehetne olyan kérés a War Thunder csapatához, hogy az ISZ-7 megszerzéséhez legyenek oly kedvesek és adjanak újbóli lehetőséget a közel jövőben aki lekéste, akár fizetős tankként. Köszönöm!

Szia. Most láttam, Marketplace-en van fent pár, cirka 150 GJN-ért. (1 GJN - kb 1 Euro) :)

Edited by Luciferke
medal medal medal medal medal medal medal

Nem lehetne esetleg normális játékélményt, és egyenlő esélyt adni minden játékos részére tank csatákban!!!??? Ugyanis a +/- 1,0 br minősítés által gusztustalan hátrányt, ill. előnyt élveznek egyes játékosok! Pl. van egy 6,7 és kettő 6,3 br tankom, és gyakran 7,7-es tankokhoz dobál be. Egy ISZ-4 tankot ne rakjunk már össze egy T26E1-1 tankkal, még ha van mellette egy T29-es tank. +/- 0,5 br harci minősítésű tankokat kellene összerakni, és ezáltal minden egyes játékosnak adnának reális esélyt. Van úgy is hogy a T29-es tankomat max 5,7 br tankokkal rakja össze, és lényegében én nyerem meg a csatát, mert 13-17 tankot szedek ki karcolás nélkül, persze ilyenkor az ellenfél az anyámat szidja (jogosan), hogy egy 5,7 és kettő 4,7 br tankjával szembe miért rakják össze T29-el. Nem hiszem el, hogy nagy dolog lenne +/- 0,5 br harci minősítésű tankokat engedélyezni a jelenlegi 1,0 helyet. Az hogy esetleg a várakozási idő valamivel több lenne ez által szerintem senki se bánná.

1 hour ago, skrillex72HUN said:

Nem lehetne esetleg normális játékélményt, és egyenlő esélyt adni minden játékos részére???

Eddig tökéletes! 

A többi rizsa, ne hidd, hogy repcsiben nincsenek gondok ... HAJJAJ.

medal medal

Én már ott tartok, hogy a csatába való belépés előtt megnézem a statisztikát, és ha látom, hogy tele van az ellenfél csapata 1,0-val magasabb harci minősítésű tankokkal, akkor fogom magam és visszamegyek a hangárba, mert azért nem lépek be, hogy egy T-54, vagy ISZ-4 tank röhögve durrantson szét. Azzal nem vagyok kisegítve, hogy a saját csapat társaimnak is van erősebb, jobb harci minősítésű tankjaik. Tiszta vicc az egész...  

8 hours ago, skrillex72HUN said:

Én már ott tartok, hogy a csatába való belépés előtt megnézem a statisztikát, és ha látom, hogy tele van az ellenfél csapata 1,0-val magasabb harci minősítésű tankokkal, akkor fogom magam és visszamegyek a hangárba,

Én itt nem tartok azért, de megjegyzem, hogy általában az első 1-2 perc után megtudom mondani ha biztosan veszítünk, és ez a jóslatom 99,99%-os pontosságú...

medal medal

Lehet, hogy az által, hogy visszamegyek a hangárba a csapat társaimmal tojok ki, de most is T29 amcsi tankommal kimentem egy olyan csatába ami teli volt T-54-es tankokkal, és egyből szét is durrantott egy T-54. Ez volt az utolsó, hogy egy 6,7 br tankkal statisztikai adat ellenőrzése után belépjek ilyen értelmetlen, esélytelen csatába. Csak azt nem értem, hogy miért nem módosítják már ezt a okurka 1,0 br 0,5 br-e, mert aki nem VI rangú tankokkal csatáznak azok egytől egyig szívják a fogukat hogy miért nem módosítják, csökkentik le a br-t. Netán attól félnek, hogy többet kellene várni a csatába való beléptetésre, és attól elmenne a játékkedv? pedig pont fordítva van!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.