Sign in to follow this  
KapitanyHU

Légierő a szárazföldi csatákban

ha elolvastátok volna rendesen amit írtam én se gondoltam komolyan csak a végén lévő mondat lett volna fontos.engem nem zavarnak a repülők.az pedig hogy valaki nem érti miért írtam hogy ki javíthatnák a csatákat számoló algoritmust vagy nem tudom minek hívják tök mindegy nem azért írtam hogy valaki magára vegye.de nem jól számol.van egy repülős adott 3 garázs hely amibe van repülő.bemegy 1 csatába és beviszi mind a 3 repülőt az 1 adott csatába akkor a végén amikor vége a csatának  nem 1 csatát ad hozzá az össz csata számhoz hanem 3-at vagy ha több repülőt visz be 1 csatán belül akkor annyival többet ad hozzá amennyit be vitt a csata alatt.tankoknál teljesen mindegy hogy 1 vagy 3 tankot viszel be 1 csata alatt mindig csak 1 csatát ad hozzá.szerintem ez hiba.erre próbáltam utalni.és minden írásom AB-be történő eseményekre vonatkozik.

Edited by KapitanyHU
  • Confused 2
medal medal medal medal medal medal medal medal

Ha már itt tarunk, beszéljünk meg valamit amihez én nem értek.

Ez nem más mint a bombacélzás. Nem a nagy gépekre gondolok, amiken van bombázóirányzék, hanem a vadászbombázókra, P47, Fw-190 és a többiek. Ti hogyan bombáztok ? Mikor, milyen magasságból, milyen időzítéssel történik az oldás ? A gép milyen szögben zuhan, stb...

medal medal medal medal

Elmondani nehéz,de biztos van youtube videó erről is.Az biztos,hogy minél nagyobb a bomba annál nagyobb időzítés kell.A magasság meg nem túl nagy mivel magasból nem látom a célt :-). De gyakorlat teszi a mestert.Illetve ha van lehetőség akkor foglaláskor bombázom,hátha nem egyedül van :-) 

• Thanks 1
medal medal medal

15 hours ago, Blackbird1 said:

Elmondani nehéz,de biztos van youtube videó erről is.Az biztos,hogy minél nagyobb a bomba annál nagyobb időzítés kell.A magasság meg nem túl nagy mivel magasból nem látom a célt :-). De gyakorlat teszi a mestert.Illetve ha van lehetőség akkor foglaláskor bombázom,hátha nem egyedül van :-) 

Érdekes tapasztalat hogy egyesek mennyire pontosan képesek nyakon dobni másokat (köztük természetesen engem). Én meg sosem találok célba. Persze én a legtöbbször a 190F-8-cal próbálkozom, az SC1000-es, 1 tonnás bombájával. Próbáltam már joyjal és egérrel is, de nem nagyon megy. Egyedül Stuka bevetése esetén tudok kibombázni bárkit is. A héten kb. 8x biztos nyakondobtak már úgy hogy 10 méteren belülre estek a bombák. Persze ennek a 90% kétbombás csapás volt, P-47 vagy P-51-el...

:shturm_light:

medal medal medal medal

2 hours ago, Hungaromaus said:

Érdekes tapasztalat hogy egyesek mennyire pontosan képesek nyakon dobni másokat (köztük természetesen engem). Én meg sosem találok célba. Persze én a legtöbbször a 190F-8-cal próbálkozom, az SC1000-es, 1 tonnás bombájával. Próbáltam már joyjal és egérrel is, de nem nagyon megy. Egyedül Stuka bevetése esetén tudok kibombázni bárkit is. A héten kb. 8x biztos nyakondobtak már úgy hogy 10 méteren belülre estek a bombák. Persze ennek a 90% kétbombás csapás volt, P-47 vagy P-51-el...

:shturm_light:

Ne aggódj nekem sem jön össze soha... Már nem is nagyon próbálkozok vele. Ugyanakkor engem még SB-ben is képesek nyakon dobni Berlin romjai között. Olyankor csak nézek bután, hogy ezt meg hogyan?

medal medal

On 2018. 03. 25. at 7:23 PM, IGLA_HUN said:

Tűzvezető radar pedig van ezeken a légvédelmeken is (lásd a bazi nagy antennát a Silka tetején).

Közben eszembe jutott egy gondolat: a radar megrongálható/megsemmisíthető rajtuk? Úgy tudom, nem. Pedig egész jó ötlet lenne szerintem azt is kilőhető modulként feltűntetni (megrongálódás esetén csökkenne a hatótávja, megsemmisülése esetén eltűnne a célzássegítő).

medal

1 hour ago, IGLA_HUN said:

Közben eszembe jutott egy gondolat: a radar megrongálható/megsemmisíthető rajtuk? Úgy tudom, nem. Pedig egész jó ötlet lenne szerintem azt is kilőhető modulként feltűntetni (megrongálódás esetén csökkenne a hatótávja, megsemmisülése esetén eltűnne a célzássegítő).

Rongálható, innen már csak egy lépés lenne az amit mondtál.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.