Sign in to follow this  
KjisszHUN

Pályák

41 minutes ago, IGLA_HUN said:

(Legfeljebb OFF lesz,mint Kjissz legutóbbi hozzászólásai a német repülőgépek topicban): Repülőknél a Guyanai felföld jelen formájában olyan fölösleges, mint a pápa p*cse, arra jó, hogy anyázzon egyet az ember. Vannak nemzetek (főként szovjet és japán, de félig-meddig a brit is ahogy láttam), amivel a nagy magasság miatt nem lehet jó kört menni, különösen vadásszal nem. A másik meg az, hogy bizonyos gépekkel, ha lenn kibombázod a harckocsikat, akkor egy örökkévalóság, míg fenn visszatérsz a reptérre. Vagy le kellene pakolni a repteret, vagy csökkenteni kéne a szintkülönbséget.

Egy lerakott  reptér szerintem már sokat segítene.

Nekem maga a map nagyon tetszik, de a nagy magasság miatt a repülők eléggé partra vetett hal módjára viselkednek.

medal medal

Jaja, árkád repcsizésnél a Guyana felföld elég gáz, sőt volt már h kiléptem, mert azon a pályán én sem mindig vagyok hajlandó menni. 200 km/h val fulladozó motorok 8 ezer méteren. gg. Ezzel a térképfejlesztők mellényúltak eléggé, kb senki sem szereti. Legjobb lenne, ha árkádból törölnék, és átadnák a reálosoknak, ők szerintem élveznék.

Ezen kívül még Görögörszágot nem csípem, a többi rendben van. kivéve reptérbirtoklás/air domination módok, attól falra tudok mászni :) És nem azért mert cserje vagyok, és nem tudok gépeket leszedni, hanem azért, mert 2 gépem minimum semmi se tud csinálni ilyenkor.( bomberek) Én meg szeretem minnél hamarabb kifullozni a bombereket. Az utcsó B17-et reálban fulloztam ki, mert elegem volt, h be se jutok a csatába, már szitává lőnek.

medal medal medal medal

Tankoknál Japán a legutálatosabb pálya számomra. Ma egymás után 4 szer adta be. A 4.-re már be se mentem. Nem értem ilyen szrt, hogy lehet tervezni. Dimb-domb, kerítéshegyek mindenütt, meg susnyás, heat fs sose ér célba, mert aktiválódik, a HE is. De újabban a natúr páncéltörőt is megállítja a kerítés, meg a fa. Az mbt70-nek biztos sok esélye lesz ott........... HE-ill rakéta, mindkettő aktiválódik, de ha meg úgy mozog az ember h ne legyen terepakadály előtte, akkor meg 6 an lőnek rá a sniperek egyszerre kb.

Ha valakinek van tippje és ötlete ennek a pályának a használatával kapcsolatban árkádban, azt szivesen meghallgatom.

medal medal medal medal

2 minutes ago, Magyar85 said:

Legjobb lenne, ha árkádból törölnék

Szurdok nevezetű hulladékot is ha lehet , fekete fehér az egész map és akár milyen színűre állítom a célkeresztemet semmit nem látok és csak cseszi az ember szemét ez a pálya (nekem legalább is nagyon nem jön-be....)

medal medal medal medal medal medal

40 minutes ago, air_fighter_hu said:

Szurdok nevezetű hulladékot is ha lehet , fekete fehér az egész map és akár milyen színűre állítom a célkeresztemet semmit nem látok és csak cseszi az ember szemét ez a pálya (nekem legalább is nagyon nem jön-be....)

Az tényleg egy borzalom, nekem is kijön a szemem tőle. Megnézném, milyen tájképet vagy fényképet próbált rekonstruálni a "tervező". Szerintem a 4 éves gyereke zsírkrétás rajzát találta meg az asztalán egy átkalinkázott éjszaka után.

23 hours ago, air_fighter_hu said:

Még mindig nem értem mi bajod van vele... nekem, bár már kissé unalmas, de tetszik. Célkeresztre meg tudom ajánlani a citromsárgát... jól látható jóformán minden terepen. Mindenesetre a Szurdokot jobban bírom, mint mondjuk Máltát.

medal

On 2018. 03. 18. at 9:07 PM, Magyar85 said:

aja, árkád repcsizésnél a Guyana felföld elég gáz, sőt volt már h kiléptem, mert azon a pályán én sem mindig vagyok hajlandó menni. 200 km/h val fulladozó motorok 8 ezer méteren. gg. Ezzel a térképfejlesztők mellényúltak eléggé, kb senki sem szereti. Legjobb lenne, ha árkádból törölnék, és átadnák a reálosoknak, ők szerintem élveznék.

Ezen kívül még Görögörszágot nem csípem, a többi rendben van. kivéve reptérbirtoklás/air domination módok, attól falra tudok mászni :) És nem azért mert cserje vagyok, és nem tudok gépeket leszedni, hanem azért, mert 2 gépem minimum semmi se tud csinálni ilyenkor.( bomberek) Én meg szeretem minnél hamarabb kifullozni a bombereket. Az utcsó B17-et reálban fulloztam ki, mert elegem volt, h be se jutok a csatába, már szitává lőnek.

Guyana nekem változó. Van amelyik presetemmel nem jó van amelyikkel igen.

Görög o-val mi a baj? 

Air domination/reptérbirtoklás sok presetemnél nekem is ez a baj, hogy 1-2 gép alapból nem jöhet ki. Mert reptérbirtoklásban sem érdemes kihozni, úgyis lesz aki alattad és előtted kezd, gyorsabban megy és zuhan. A végén nem lehet kiszedni semmit vagy max 1-2 dolgot, aztán meg lelőnek

medal medal

On 2018. 03. 19. at 9:41 PM, Lord_KROK said:

Guyana nekem változó. Van amelyik presetemmel nem jó van amelyikkel igen.

Görög o-val mi a baj? 

Air domination/reptérbirtoklás sok presetemnél nekem is ez a baj, hogy 1-2 gép alapból nem jöhet ki. Mert reptérbirtoklásban sem érdemes kihozni, úgyis lesz aki alattad és előtted kezd, gyorsabban megy és zuhan. A végén nem lehet kiszedni semmit vagy max 1-2 dolgot, aztán meg lelőnek

Guyana max. némettel vagy amcsival lehet "jó" (ok, digó határeset, de elfogadom), és ott is csak viszonylag magasabb BR-en.

Utolsó mondatomnak ékes ellentétjét bizonyította tegnap a Sztálingrád (tél) reptérbirtokláson az IL-4-esem. :D De igen, elég sűrűn megesik, hogy egy bomber automatice kihullik a presetből (ha zubó, akkor mondjuk nem feltétlen).

medal

Üdv Mindekinek !

Olyan kérdésem lenne, hogy az 1.89-hez megjelent Volcanic Island Map csak a magasabb fokozatú/szintű hajókkal használható ?
...csak mert nálam nem jelenik meg a küldetéstervezőben (ellentétben a Smolensk térképpel ami elég szép lett SZVSZ)

https://warthunder.com/en/news/6211-development-new-locations-in-update-1-89-smolensk-and-volcanic-island-en

Edited by HungaroJET

On 11/09/2019 at 16:12, HungaroJET said:

▲ Volcanic Island most vált láthatóvá a "Custom Battles"-ban az 1.91 kijövetelével.
Viszont most az 1.91-ben a 3 beharangozott új térkép helyett csak 2 választható a "Custom Battles"-ban: most a "Japanese Port" hiányzik :(
...ez a "dolog", hogy nem jelenik meg minden új térkép (visszatartják?) - ez akkor most bug vagy feature ? :D

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.