Sign in to follow this  
Gelesztaa

Világháború játékmód

2 hours ago, Gelesztaa said:

Ahogyan szép lassan aktuálissá válik... :)

@Kulcsos12, várjuk majd a beszámolót.

:salute:

Az első teszt elvileg holnap lesz. És mint isteni démoni sugallat, főnökasszony pár órája hívott fel, hogy lehet maradnom kell majd túlórázni. Mert mikor máskor?!?!?! :D

Egyelőre csak ennyit látok:

Spoiler

Az in-game meghívó :)

giMdA37.jpg

A golyóbis: (jól néz ki a sok felhő, csak éppen a kontinenseket alig lehet látni tőlük...)

FKTeAbq.jpg

Minden egyes karika egy-egy csatát jelez, de még csak ahhoz az öthöz van konkrét járműlista, ami a jobb felső sarokban van.

Kurszk:

lLpf6zA.jpg

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

12 minutes ago, Kulcsos12 said:

:salute:

Az első teszt elvileg holnap lesz. És mint isteni démoni sugallat, főnökasszony pár órája hívott fel, hogy lehet maradnom kell majd túlórázni. Mert mikor máskor?!?!?! :D

Egyelőre csak ennyit látok:

Reveal hidden contents

Az in-game meghívó :)

giMdA37.jpg

A golyóbis: (jól néz ki a sok felhő, csak éppen a kontinenseket alig lehet látni tőlük...)

FKTeAbq.jpg

Minden egyes karika egy-egy csatát jelez, de még csak ahhoz az öthöz van konkrét járműlista, ami a jobb felső sarokban van.

Kurszk:

lLpf6zA.jpg

Pörgesd!!!  :D

medal medal

Félelmetes! :facepalm:

Aki a WT minden, ismétlem, MINDEN játékmódjával, eventjével és pixelével meg van elégedve, sőt, imádja(!) annak ez lesz a valóra vált álom. Van itt fix járműlista SB-ről, fizika és motorteljesítmény RB-ről, névtáblák AB-ről, időzár a járműveken EC-ről, PvE Ostrom játékmód és még a SPAAs vs Bombers event is befigyel itt-ott. Na, de kezdjük az elején.

A mai teszt során a "Battle of Vitebsk" volt elérhető 4 szobában. Én a #69-est választottam, mert az általában mindkét félnek jó szokott lenni. :p:AJU5LbZ.jpg

A szobába belépve ez fogadott:Edn4VtV.jpg

Pirosak az oroszok, kékek a németek. A különböző csapatokat elvileg a századok vezetői irányítják, hogy melyik szektorba menjenek. A sárga ikonok az elérhető, de még el nem kezdett csatákat jelzik, míg a pirosak a már elkezdett csatákat, amikben még van üres hely a csatlakozáshoz. Ahogy láthatjátok lent, fix járműlista van korlátozott darabszámmal.5VRfB7e.jpg

Pz.IV E, Pz.III E és Gepárd berakva. Start. A Pz.III E helyett azonban kaptam egy stock PzJagert 1-es szintű legénységgel, de hogy miért, azt nem tudom. :dntknw: A térkép sarkában lévő számokról fogalmam sincs, hogy mi akar lenni és milyen matek alapján vannak kiszámolva, de sebaj. To Battle.4AN2fRn.jpg

Pz.IVE-vel ping-pongoztam egy sort a 100 Holdas Pagonyon keresztül, majd végül kilőttekés behoztam a Gepárdot.

lvv2h3v.jpg1jcSsZO.jpg

:facepalm::facepalm::facepalm:

Árkádos markerek a térkép túloldaláról, célkarika a légvédelemnek és egy előre eldöntött csata az oroszoknak, ugyanis ez egy PvE Ostrom csata, ahol a védekező csapat repülőket is bevihet. Az A pontot kellene elfoglalnunk egy megadott idő alatt, amit még plusz [AI] tankok is védenek. Lényegében mi töltöttük be a támadó AI szerepét az Ostrom módból.

A másik oldalt is kipróbáltam. Ugyanúgy Ostrom mód. BT-7, 4M-GAZ és SU-2 volt bevihető. MINDHÁRMAT beraktam a legénységi helyekre, és mit választhattam?

79ZqmO4.jpg

A BT-7-et. CSAK! Hogy a másik 2 jármű miért volt elrejtve, azt nem tudom. Bementem, meghaltam, majd bementem megint, de szinte 5-6mp alatt ki is szedtek a pálya közepéről. Szó szerint árkon bokron keresztül... Mik voltak a lehetőségeim?

6nQTJ4B.jpg

Hát a másik 2 járművem a fél perces bünti után :facepalm: Mint EC-ben.

Ez mellett volt még olyan csata, ahol 4M-GAZ-zel kellett megvédeni a kurszki falut a német stukáktól és Do-17Z-ktől (SPAAs vs Bombers event). Találtam olyan csatát is ahol Su-2-vel és Il-2 vel kellett megsemmisíteni egy konvojt, míg a németeknek meg meg kellett védeniük. Én csak az Il-2-t tettem be, mivel minden attacker 1 legénységi helyre ment eddig. Így hát megint kaptam egy stock Su-2-t 1-es legénységgel és 4 darab 50 kg-os bombával a saját kimaxolt Il-2-m mellé. A gond csak annyi volt, hogy az Il-2-mre semmilyen bombát vagy rakétát nem tehettem fel, így hát bevittem a Su-2-t. Reméltem, hogy pár teherautó kilövésével kapok pontokat és akkor talán pakolhatok valamit az Il-2-re. Hát ez nem derült ki. A németek ugyanis a levegőből védekeztek. Lényegében egy Su-2 vs Bf 109F-2 csata volt. A konvoj közelébe, 5km-es sugarába SE tudtam eljutni, nem hogy pontokat szerezni a kilövésükkel. Nem mintha tudtam volna bármit is kezdeni az 50kg-os bombákkal egy 30 közepes tankból álló konvojjal szemben. :facepalm: Taktikát váltottam és megpróbáltam a messzerek megsebzésével pontot szerezni. Egyet sikerült is párszor eltalálni, asszisztot is kaptam, de az Il-2-t nem tudtam már behozni, mert a Su-2-m lezuhanásának nyomon követése közben véget ért a csata. Tehát lényegében oda sem értünk volna még ha nincsenek is németek az égen. :good:

Összességében nem vagyok elájulva. Egy csata alig több 10 percnél, túl van árkádosítva és a balanszolással is vannak problémák. Hiába van benne több játékmód is, egyiket sem tudtam élvezni. Ezt persze rá lehet fogni, hogy még csak CBT, ami rendben is van. Nyilván a tesztelők között van árkádos is, reálos is meg szimes is, így egy full szim teszt elég egyoldalú lenne. A fő ok viszont, ami miatt a fejemet vakarom, az a járműlista illetve a csaták történelemhűsége. Gaijinnak végre el kellene döntenie, hogy történelemhű játékot akar, vagy egy olyat, amiben minden jármű benne van. A kettő együtt nem fog működni. A járművek fele nem látott csatát vagy meg sem épült, így nem hiszem, hogy lehetne majd őket használni ebben a játékmódban. Ez azt jelenti, hogy nem a régi játékmódok leváltására készül ez a mód. Ha bekerül, akkor a játékosok egy része biztos át fog váltani erre, ami viszont a játékosbázis további szétszóródását fogja eredményezni, az MM-nek meg még több munkát. A mai másfél órányi tesztelés után úgy érzem, hogy nem ezek azok a droidok, akarom mondani játékmódok, amiket keresünk. :(

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Hát én már csak azért se játszanék ezzel, mert Ab jelölések vannak.... Próbáltam keresni a jót az írásodban, de nem igen akadt :D Ami nem meglepő, mert az első teszteknél is pont ezek a gondok voltak ahol a fejlesztők azt ígérték ki veszik a AB-s dolgokat főleg a jelöléseket :D De látom nem sikerült :D 

medal medal medal medal medal medal medal medal

2 minutes ago, KjisszHUN said:

Hát én már csak azért se játszanék ezzel, mert Ab jelölések vannak.... Próbáltam keresni a jót az írásodban, de nem igen akadt :D Ami nem meglepő, mert az első teszteknél is pont ezek a gondok voltak ahol a fejlesztők azt ígérték ki veszik a AB-s dolgokat főleg a jelöléseket :D De látom nem sikerült :D 

Ez még nincs kőbe vésve. Mivel kevés a tesztelő, találniuk kellett egy középutat. Még mindig jobb, mintha zöld kereszt is lenne. De igazából nem is a csaták módján van a hangsúly, hogy árkádos vagy reál, hanem azon, hogy mennyire van balanszolva, minek van értelme, minek nincs, mit hogyan lehet jobbá tenni. A markerek kikapcsolása ráér majd az Open-Béta résznél.

16 minutes ago, Kulcsos12 said:

Ez még nincs kőbe vésve. Mivel kevés a tesztelő, találniuk kellett egy középutat. Még mindig jobb, mintha zöld kereszt is lenne. De igazából nem is a csaták módján van a hangsúly, hogy árkádos vagy reál, hanem azon, hogy mennyire van balanszolva, minek van értelme, minek nincs, mit hogyan lehet jobbá tenni. A markerek kikapcsolása ráér majd az Open-Béta résznél.

Hát az már fejlődés hogy az előzőben még volt zöld kereszt :D és a fizika is AB volt. Most meg már Rb-et használja. :) 

Edited by KjisszHUN
medal medal medal medal medal medal medal medal

Ezt csak úgy ide teszem...

On 2018. 03. 02. at 11:55 PM, Crylia said:

4. Can we expect some modern battles too? Like Desert storm? or is it a WW2 only?

On 2018. 03. 03. at 1:00 AM, DmGordeev said:

Yep. We are not against some modern and alternative history operations.

Azóta konkréten semmi. Csak egy kis kocka van nekem a hangárban a napi feladatok felett, ami az üres bolygót nyitja meg. Még a hivatalos fórumrészlegen sincs semmi infó hónapok óta.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.