Jump to content

Bo Ślimak nie umie przyjmować historycznych źródeł z fabryki której czołg/amunicja powstała :P :

1513976160-perforation-fleches-francaises.jpg

No i wiadomo, że pewnie część ruskich płakało, bo oczywiście za duża pena )))

Edited by DukeNukem64
  • Like 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Nie tylko AMX-30 ma znerfioną amunicje. GJ tak balansuje gre. Jak nie nerf penetracji to nerf obrażeń. MBT/KPZ podobno tez ma znerfioną amunicje tak samo jak T-64A. Jeżeli pancerz T-64A by nie istnial to byl by on najgorszym czolgiem VI ery, a walczył by z prototypami lub machinami dużo nowszymi. Taki już jest.

Edited by GamiV
medal medal medal

38 minutes ago, GamiV said:

Nie tylko AMX-30 ma znerfioną amunicje. GJ tak balansuje gre. Jak nie nerf penetracji to nerf obrażeń. MBT/KPZ podobno tez ma znerfioną amunicje tak samo jak T-64A. Jeżeli pancerz T-64A by nie istnial to byl by on najgorszym czolgiem VI ery, a walczył by z prototypami lub machinami dużo nowszymi. Taki już jest.

O tym to nie słyszałem. Wiem jedynie o tym, że strzałki ważą jakby nic nie ważyły, a wcale tak nie było, ale cóż :(.

Ten AMX tak btw. to miał jeszcze strzałki drugiej generacji (OFL 105 G2) które przebijały 560 mm :D. Tech moderator napisał mi, że na ten moment nie ma szans, że ją dodadzą.

Edited by DukeNukem64
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

10 minutes ago, narwhal_WOW said:

ale Chieftain MK10 nie dostał nerfa.

A do czego miałby dostać nerfa? Mobilności? Zwrotności? Pocisków HESH? Pocisków APDS przy kącie powyżej 60o? Źle wymodelowanym kadłubie? 

20 minutes ago, DukeNukem64 said:

Ten AMX tak btw. to miał jeszcze strzałki drugiej generacji (OFL 105 G2) które przebijały 560 mm :D. Tech moderator napisał mi, że ten moment nie ma szans, że ją dodadzą

Pewnie z tego samego powodu mamy w grze pocisk L23, a nie L23A1.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Dobra co do amunicji T-64A nie jestem pewien wycofuję się. O ile się nie mylę to poprawili mu to. On po prostu używa przestarzałej amunicji w stosunku do innych nacji.. Tylko tyle.

Edited by GamiV
medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...