Jump to content

Lorraine 40t

5 minutes ago, Shub_Niggurath said:

Chodziło o uptier. A ze zmianą  przeładowania  wyląduje na 7.0-7.3 przy następnej korekcie BR.

Nope, 6.7 to miejsce gdzie on pasuje

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

7 minutes ago, Shub_Niggurath said:

Chodziło o uptier. A ze zmianą  przeładowania  wyląduje na 7.0-7.3 przy następnej korekcie BR.

Na 7.0 już by spotykał T95E1 i T-62, a to jest za dużo jak na ten czołg :P.

Chociaż kto wie, może jakoś dałby radę :D.

Edited by DukeNukem64
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Na tescie wywalilem cala amunicje od pelnego do zera, nawet nie zwolnił ładowania. Bambus, ty masz ten czołg, weź go na custom game i trzymaj lewy klawisz myszy i powiedz czy ci reload zwolni jak wystrzelisz z podajnika wszystkie pestki, bo mi na testowej pozwolił wywalic 40 pestek seria bez zająkniecia.

medal medal medal medal medal medal medal medal

14 hours ago, Mr_Dumplin_Popo said:

No tak bo 4 sekundy przeładowania oraz super mobilność nie czynią z niego OP czołgu, tak, w tym momencie można go nazwać OP. 

+ Bez problemu przebija wszystko na 7.7 ;)

I dalej siedzi w schemacie 5 na SB.

15 hours ago, Drusas said:

BR 6.0 Panthers vs BR 6.7 T-44 and Lorraine 40t

Buffnięta Lorka dodajmy. 

Brawo chłopaki od balansowania.

14 hours ago, NikosieK said:

I jeszcze jedno jacyś geniusze wpadli na pomysł aby wsadzić go na 6.7 czołg bez pancerza,z marną penetracją walczy w t 54 is-6 brawo dla twórców wy to zamist strzału w kolano strzelacie sobie w głowę jak już wprowadzacie zmiany może raz na rok byście coś dobrze zrobili chyba że za dużo wymagamy> coraz bardzie wasza gra i zmiany jakie wprowadzacie przypominają  wot-a.co z tego że strzela szybciej jak na 7.7 nic ne przebijesz

Twój Wot to strzelanka ze skinami czołgów, a meta z papierowymi karakanami z pro rurą i penetracją wystarczającą na walkę od frontu, to jest Panie właśnie ten kierunek.

medal medal

11 minutes ago, kowan69 said:

Buffnięta Lorka dodajmy. 

Brawo chłopaki od balansowania.

Historyczny buff, dobrze że im o tym przypomniałem :DD

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

51 minutes ago, HelpfulHyena said:

Na tescie wywalilem cala amunicje od pelnego do zera, nawet nie zwolnił ładowania. Bambus, ty masz ten czołg, weź go na custom game i trzymaj lewy klawisz myszy i powiedz czy ci reload zwolni jak wystrzelisz z podajnika wszystkie pestki, bo mi na testowej pozwolił wywalic 40 pestek seria bez zająkniecia.

Przeładowanie takie same

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

1 minute ago, HelpfulHyena said:

problem taki ze wywalilem 40 pestek smażac spust i reload sie nie zmienił z tych około 4 sekund. 

Po wystrzelaniu 7 pocisków przez 18 sekund ładują jeden pocisk do magazynu podręcznego. Testowałem, działa. 

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

1 minute ago, Tivoru said:

Po wystrzelaniu 7 pocisków przez 18 sekund ładują jeden pocisk do magazynu podręcznego. Testowałem, działa. 

To w miedzyczasie jak byłem w miescie był fix w takim wypadku.

medal medal medal medal medal medal medal medal

• 3 months later...

Ta maszynka jest naprawdę niezła. Szybka i zwrotna, dobre przyspieszenie i prędkość maksymalna. Działo jest już znacznie lepsze niż te ziemniaki z AMX M4. Pancerza za dużo nie ma za to jest pod dużym kątem więc często zdarza się dingnąć. Czołg jest też smuklejszy od większości francuskich kolosów a to znowu plus. 

Niestety z racji małego magazynku trzeba się kręcić w pobliżu punktów bo na nich można ekspresowo sobie załadować, ładowanie magazynka poza capem to katorga. Ogólnie wrażenia pozytywne. 

Czołg to praktycznie full stock a już kdr oscyluje w granicach 4.0. 

medal medal medal medal

• 3 months later...

O! Masz rację Lorka ma wsteczny! To najistotniejsza różnica. Ciekawe ile razy pomyli mi się jedno z drugim. Już u Brytoli nie raz jadąc Centurironem myślałem, że jadę Carvanungiem i odwrotnie...

Śmiesznie się tym gra. Amunicja znika błyskiem, działo jest małe i mam wrażenie jakbym strzelał papierowymi kulkami z długopisowej dmuchawki, ale... to mimo wszystko zabija na strzał! Trzeba się kręcić koło punktów i co chwila ładować magazynek, zwłaszcza na początku kiedy nie ma się zestawu naprawczego. Jeszcze w żadnym innym czołgu nie miałem co chwila "czarnej wieży". No i w AMX-50 trzeba szybko zrobić hamulce, bo zawracanie tym to mordęga.

medal medal medal medal medal

• 4 weeks later...

Siemano :D

Odswieżam temat :)              

Jako że powoli zbliżam się do odblokowania "Lorki", chciałem zapytać się jak obecnie sprawuje się ten pojazd? Jakie są plusy, minusy, jak tym grać (AB i RB :DD), oraz czy np. lepiej badać AMX M4

Z góry dzięki za info :salute:

Edited by CommanderPOL

Działa tak samo jak opisywano wcześniej. Jak nie masz zaplecza lwów to nie polecam, zjada dużo za naprawę. M4 ma jedynie lepszy armor odbijący krótkie 88, w zamian znacznie gorszą mobilność.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• 2 weeks later...

Czy to normalne, że Lorka i AMX-50 są tak niesamowicie niecelne? Nie przypominam sobie czegoś co tak źle strzela! Z 500m nie ma szans trafić KT w policzek. Nawet kalibracja działa niewiele pomogła...

On 03/12/2018 at 00:10, CommanderPOL said:

oraz czy np. lepiej badać AMX M4

Bardo przyjemny pojazd. Tak przyjemny, że aż mu musieli podnieść BR na 6.3 (i znowu zrobili tak genialnie, że to jedyny Francuz na tym BRe na AB...)... Na 6.0 miał jedyną wadę, brak wstecznego. To tak jak byś grał Pantherą, która szybie jeździ, szybciej strzela i nie ma wieży, która od frontu wszystko zbiera jak leci. Na 6.0 to był najlepszy czołg w grze, a na 6.3... najlepszy med. No i nie ma problemów z trafianiem w przeciwieństwie, do Lorki...

• 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...