Jump to content

Lorraine 40t

Witam

Nie było więc zakładam.

Co sądzicie o tej pięknej maszynce?

Zalety i wady.

Prosze o stosowanie oznaczeń <AB>; <RB>; <SB>.

P.S.

Czy to że ma opony na kołach dawało możliwość zdjęcia gąsienic i jazdy bez nich? Oczywiście mówie tu o prawdziwym polu walki ;)

294px-Lorraine_40t_Side_Gun_Elevated.jpg

Edited by kocz17
  • Confused 1
medal medal medal medal medal

Nie mógł. On był tak projektowany aby przez te koła mógł szybciej się poruszać w trudnym terenie niż na normalnych gąsienicach. Poza tym czy pomyśl na logikę. Czy czołg który waży 40 ton mógłby sobie jechać bez gąsienic tylko samymi kołami 60 km/h. Już sama myśl wydaje się nierealna.

Poza tym informacje o tym czołgu są na wyciągniecie ręki.

Edited by DukeNukem64
  • Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

On 29.01.2018 at 12:14 PM, Mr_Dumplin_Popo said:

Nie mój kanał ale mój meczyk :D 

Gratuluje świetnej bitwy.

Najbardziej boli mnie to że musze się przedrzeć przez bagietki z pierwszej i drugiej ery. Lorrka to taki hellcat z magazynkiem - wyjeżdżasz, odajesz strzał i uciekasz lub szybko zajmujesz jakąś dogodną pozycje i ostrzeliwujesz przeciwnika zanim on dojedzie na bazy (oczywiście zależy wszystko od mapy).

Edited by kocz17
medal medal medal medal medal

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 20.02.2018 at 9:05 PM, CichyWaldek said:

Jakieś pro tipy odnośnie tego czegoś? Nadaję się to coś do czegoś innego niż flankowanie?

Tak, wcale tym nie trzeba flankować, z dowolnej odległości przebija każdy czołg. Jak grałem Tygrysem Królewskim to z odległości co najmniej 1200 metrów przebił górną przednią płytę pancerza, zabił wszystkich załogantów i wyleciał przez blok silnika z tyłu.

Edited by Ranach
medal medal medal

Nie ma opcji żeby Lorraine przebił przednią płytę tygrysa 2. Jedynie trafiając w gniazdo km-u byłaby taka możliwość, ale to nie jedyny czołg na tym poziomie, który to potrafi. Tym się gra jak hellcatem, zerowy pancerz, ale bardzo szybki i dobre działo. Jak wyjedziesz komuś pod lufę i nie wyeliminujesz działonowego to jesteś martwy, dlatego najlepiej trzymać się na dystans albo flankować.

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal

3 hours ago, CichyWaldek said:

Od czasu pisania posta i wybadania prawie całego czołgu, tylko jedno zdanie mi się nasuwa. Ten czołg jest za nisko z BR

Wraz z zamknięciem cbt francuskich czołgów myślałem że dadzą mu 6.7 a Amx 50 100 dostanie 6.3, ale jak widać narazie ślimak nie widzi problemu. 

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

On 29.01.2018 at 12:04 PM, kocz17 said:

Czy to że ma opony na kołach dawało możliwość zdjęcia gąsienic i jazdy bez nich?

A które koło napędza czołg? :)

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Czołg fajny. Szybki a i działo potrafi zrobić swoje. Doskonały do flankowania i zajmowania dogodnych pozycji na początku meczu (grając przeciwko USA trzeba uważać na M18 bo są szybsze od nas). Niestety podniesiono koszty naprawy i trzeba się napocić aby wyjść na swoje w przypadku utraty maszyny.

medal medal medal

22 minutes ago, DareQQ said:

Niestety podniesiono koszty naprawy i trzeba się napocić aby wyjść na swoje w przypadku utraty maszyny.

Ona miała takie od zawsze i według mnie bardzo dobrze że ma. 

21 hours ago, DukeNukem64 said:

Ona miała takie od zawsze i według mnie bardzo dobrze że ma. 

A to jakoś wcześniej tego nie zauważyłem. Może dlatego, że 10 darmowych napraw było a potem to jakoś dziwnie srebrne lwy zaczęły mi ubywać :)

EDIT:

Lorraine40t / AMX-50 - Zmieniono szybkostrzelność dla magazynu pierwszego wyboru z 9 do 15 strzałów na minutę.  Zmieniono czas przeładowania magazynu pierwszego wyboru z 12 do 18 sekund. Źródło: The Direction des Etudes et Fabrications d'Armement, Char de 40T. 

No to może lwy znowu zaczną przypływać :)

Edited by DareQQ
medal medal medal

I jeszcze jedno jacyś geniusze wpadli na pomysł aby wsadzić go na 6.7 czołg bez pancerza,z marną penetracją walczy w t 54 is-6 brawo dla twórców wy to zamist strzału w kolano strzelacie sobie w głowę jak już wprowadzacie zmiany może raz na rok byście coś dobrze zrobili chyba że za dużo wymagamy> coraz bardzie wasza gra i zmiany jakie wprowadzacie przypominają  wot-a.co z tego że strzela szybciej jak na 7.7 nic ne przebijesz

Auscam (Posted )

Jesteś ostrzeżony
1.1.23. Wszelkie posty ocenione jako "celowo obraźliwe" przez pracowników i administratorów Gaijin
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

14 minutes ago, NikosieK said:

I jeszcze jedno jacyś geniusze wpadli na pomysł aby wsadzić go na 6.7 czołg bez pancerza,z marną penetracją walczy w t 54 is-6 brawo dla twórców wy to zamist strzału w kolano strzelacie sobie w głowę jak już wprowadzacie zmiany może raz na rok byście coś dobrze zrobili chyba że za dużo wymagamy> coraz bardzie wasza gra i zmiany jakie wprowadzacie przypominają  wot-a.co z tego że strzela szybciej jak na 7.7 nic ne przebijesz

No tak bo 4 sekundy przeładowania oraz super mobilność nie czynią z niego OP czołgu, tak, w tym momencie można go nazwać OP. 

+ Bez problemu przebija wszystko na 7.7 ;)

Edited by Mr_Dumplin_Popo
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

58 minutes ago, NikosieK said:

Biedaczysko.  FOTM-a mu delikatnie nerfia. xD

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

2 minutes ago, Shub_Niggurath said:

Biedaczysko.  FOTM-a mu delikatnie nerfia. xD

Jaki nerf ? On dostał buffa do przeładowania o 2 sekundy -.-

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...