Sign in to follow this  
Lord_KROK

Szép ez a játék

Azért nyitottam ezt a topicot, mert biztos mindannyian láttatok már szép részleteket a játékban, vagy elgondolkodtatok, hogy milyen szép is ez a játék. 

Úgyhogy létrehoztam egy topicot ahol a szép screenshootokat (legyen akció, táj vagy bármi) megoszthatjuk egymással.

Kezdem két chill képpel : 

1516466443_aces2018-01-2017-27-58-69.jpg

1516466443_aces2018-01-2017-28-09-92.jpg

medal medal

Tessék akkor szép képet föltenni!!!  :DD  Ilyeneket, főleg az első, anno a Commodore 64-esemmel is tudtam volna csinálni! Nézz föl a live-ra, hogy milyen screenshotok vannak!!  Én ott ott szoktam gyönyörködi, vannak akik szinte művészei ennek a dolognak. (és megfelelő hardverük is van) 

medal medal

6 minutes ago, tibi68 said:

Tessék akkor szép képet föltenni!!!  :DD  Ilyeneket, főleg az első, anno a Commodore 64-esemmel is tudtam volna csinálni! Nézz föl a live-ra, hogy milyen screenshotok vannak!!  Én ott ott szoktam gyönyörködi, vannak akik szinte művészei ennek a dolognak. (és megfelelő hardverük is van) 

Na most nem gondolom hogy rommá kellene PS-elni őket. A játék egyébként teljesen maximum grafikán fut nekem. Felnézek majd livera

és persze azt remélem mások is töltenek fel szép képeket.

medal medal

9 minutes ago, Lord_KROK said:

Na most nem gondolom hogy rommá kellene PS-elni őket. A játék egyébként teljesen maximum grafikán fut nekem. Felnézek majd livera

Biztos szép volt a szituáció a játékba, csak a kép nem adja vissza. Nem azért írtam, hogy megbántsalak, bocsi ha úgy érzed, csak egy nagy narancssárga háttérben egy fekete repülő kontúr...  Nekem a legelső számítógépes játékok emléke ugrott be...  Én sajna nem tudok jó képeket szúrni - gyenge hozzá a rendszerem, de itt van pld egy ütős a live-ról, nekem azért is nagyon kedves, mert az én festésem használta hozzá a srác:

aces+2017-07-19+21-28-19.png

medal medal

1 hour ago, Lord_KROK said:

Az sem mindegy, hogy milyen vason fut az a max grafika. Hiába van bepipálva, vagy maxra húzva pár dolog, ha a gép képtelen megjeleníteni olyan minőségben. Mint ahogy az sem mindegy, hogy ATI vagy NVidia van a gépedben. Mikor a WT átváltott a Dagor Engine-re 2015 októberében, akkor egyértelműen bebizonyosodott, hogy az NVidiások sokkal szebb játékot kaptak. 1:50-től nézd meg a különbséget a hullámzásnál. Az ATI usereknél továbbra is az "OFF"-nak jelölt hullámzás van, míg az NVidiásoknál egy új technológiás rendereléssel jelenik meg a víz. Nem kicsi a különbség.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

On 2018. 01. 20. at 9:26 PM, Hungaromaus said:

Ez elég szép ?

shot 2017.09.17 20.41.10.jpg

Kitűnő szög... legalább is egy Jakovlevben ülve én is ugyanezt preferálom. :D

Viccet félretéve: nem rossz kép.

medal

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.