Jump to content

AMX50-Foch

Era V,rating 7.3 Nisczyciel czolgow,cóz może zbyt wiele sobie obiecywalem po tym pojezdzie,ale poki co zawiodlem sie ...nieco.Pojazd posiada dosyc potezny pancerz o grubosci 180mm,co dodatkowo przy jego pochyleniu daje rownowaznik okolo 300 mm,co wydaje sie byc solidna ochroną,ale tu pojawia sie jeden zasadniczy problem,ktory nazywa sie: V ERA!rating 7.3-czyli heaty,heatfs,atgm i inne tym podobne cuda co czyni ten pancerz jedynie dodatkiem do tego pojazdu,milym ale tylko dodatkiem ,ktory moze ochroni nas przed trafieniem zwyklym pociskiem ap,ale na wiecej nie liczmy.Widac tu wyraznie jak bardzo technika poszla do przodu,gdyz francuzi tworzac ten niszczyciel opierali sie o  doswiadczenia 2 wojny i gdyby ten sprzet powstal w tamtym okresie pewnie bylby postrachem pol bitewnych.Okres powojenny i wczesnej zimnej wojny nie jest dla niego i da sie to tu odczuc.Oczywiscie pamietajmy ze nie jestesmy bezbronni,gdyz do dyspozycji mamy potezna armate 120mm,ktora rozprawi sie z wiekszoscia przeciwnikow bez wiekszego problemu,ale i niestety w przypadku tego pojazdu zawsze jest jakies ale-mamy marna optyke ze slabym zom-em co nieco utrudnia zabawe w snajpera.

Jako urozmaicenie posiadamy rowniez km mg15 15 mm ktorym mozna strzelac do samolotow lub nieopancerzonych pojazdow,lecz zapas amunicji w magazynku nie jest zbyt duzy.

Pojazd jak na swoje gabaryty jest dosyc mobilny.

Swoje obserwacje opieram o stan pojazdu bez odkrytych modułow i bitwy realistyczne

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

A jak dla mnie jest on jednym z najlepszych niszczycieli na 7.3. Jedyne co go może przewyższa to Object 268. U mnie pancerz wszystko dinga, nawet wizjer i KM dingają, albo przez nie zabijany jest tylko 1 załogant.

Fakt jego celownik nie jest najlepszy, ale cóż najwyraźniej trzeba będzie czekać na celowniki graczy lub po prostu celować trochę dłużej do przeciwnika, a z biegiem czasu to się zniweluje, bo nauczymy się lepiej celować. Ogólnie pojazd dinga mi nawet 120mm brytyjskie APDS, co prawda nie zawsze, ale nadal jeśli na 3 strzały 2 strzały odbiły się, to jest to dla mnie bardzo dobry wynik.

Edited by DukeNukem64
  • Like 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

zapomnialem dopisac ze ma dwa powzne slabe punkty ktorych nijak nie ma jak schowac[no mozna zaslonic krzakami]a mianowice kopulka z mg15 w ktora lubi sporo wchodzic i miejsce ktore ma chyba niewidzialna dla mnie naklejke -tu kieruj bron-dalmierz.Jesli w dalmierz trafi pocisk z wkladka wybuchowa na 95% nie ma nas.

Dlatego warto unikac walki w zwarciu bo latwo nas trafic w czule punkty.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• 6 months later...

Moim zdaniem jak w wypadku wielu innych pojazdów panowie z gadziny "trochę mijają się z prawdą" na temat parametrów tego niszczyciela czołgów. Chodzi mi o optykę. Toż to tragedia. Posiada bardzo dobre działo które jest stworzone do strzelania z dużych odległości ale przy takiej optyce celowanie nim jest męczarnią (bardzo słabe przybliżenie w celowniku). Najlepsze jest to, że lornetka którą mamy już taka słaba nie jest. To czemu nie montować w celowniku obiektywu lornetki?  Nasze boki nie istnieją. Z boku giniemy od byle gówna i pod byle kątem a objechanie nas to żaden problem. Szkoda bo pojazd byłby naprawdę fajny - przynajmniej dla mnie. Proszę o poprawienie zbliżenia w celowniku bo na dzień dzisiejszy to jakaś bzdura. Nie wierzę że Francuzi mając po wojnie dostęp do niemieckich technologii którą na potęgę montowali w swoich czołgach olaliby optykę Zeissa.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...