Jump to content

Francuski horror

4 hours ago, LuftMaus said:

nadaje sie jakis tank u zabojadow do bezczelnego cap'n'fly?

Nie licząc lorki to chyba nie, a ona jest dosyć droga. AMX-13 jest zbyt wolny, a przynajmniej na początku bez modułów, może jeszcze AMX M4 ale nie sprawdzałem. 

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

1 hour ago, DukeNukem64 said:

Nie licząc lorki to chyba nie, a ona jest dosyć droga. AMX-13 jest zbyt wolny, a przynajmniej na początku bez modułów, może jeszcze AMX M4 ale nie sprawdzałem. 

Może AMX 13 (FL11)? Karakan szybki jest i dymi jak oszalały - ale ceny naprawy nie pamiętam.

medal medal medal

2 hours ago, DareQQ said:

Może AMX 13 (FL11)? Karakan szybki jest i dymi jak oszalały - ale ceny naprawy nie pamiętam.

Luft go ma to niech się przekona, bo tym akurat mało grałem, ale również potrafi być powolny na początku lub spotka jakiś pagórek.

Plus taki, że dodali mu pociski z wkładką wybuchową w 1.77.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Guest

A mi tam się francuzami dobrze grało. Najwięcej bólu na początkowych czołgach mam u Niemców ;_; a chciałbym mieć tygryska, więc zło konieczne.

5 hours ago, LuftMaus said:

troche mulowaty pod gorke ten karakan..

a o pestki juz pytalem bo sie zdziwilem..

nieno szukam czegos na wypadek uptieru jumbo, lorka chyba jest wyzej

Sherman z 4.7 plus to coś a'la Ostwind i wystarczy. Jumbo jest :lol2: przy tych AP od SA50. Grając żabojadami nie ma nawet co myśleć o c'n'f, bo to są bardzo dobre czołgi. A ekipa z IV tieru ma tak niskie BRy jak kiedyś brytole.

Edited by CichyWaldek
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Grasz SA50 i masz gdzieś wszelakie uptiery. Ten czołg to rzeźnik ;). Nie ma co się ograniczać jakimś Jumbo 

Edited by CichyWaldek
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• 10 months later...

Mnie szczerze zdumiewa i zadziwia fakt, że zrobili to dopiero teraz, po tak długim czasie. Przecież była masa komentarzy nie tylko na polskim forum, dotyczących gównianości tych maszyn i drodze przez mękę, aż do samego Shermana

• Like 1

• 6 months later...

Szczerze, to zacząłem grać francami dla rozluźnienia. Lorka + francuski Corsair to chyba dwa najbardziej op ścierwa na jakie trafiłem. Najpierw lorka, szybka, celna z przedładowaniem wymiata, a później w razie czego, gdy niebo nie jest przejęte przez wroga to corsair z jego 114 rakietami wymiata, szczególnie miło się rozłupuje nimi czołgi ciężkie. 

medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• 4 months later...

Hej a ta Pantera francuska to odpowiednik jakiej z niemieckiego drzewka, jakoś Niemców lubię (w grze tylko) ale ich Panterami gram niewiele.

Nikt nie wie :laie_67: ?

Edited by EvilBambus
medal medal medal medal medal medal medal medal

• 1 month later...

Ten kto dał taki fajny br dla ARL 44 z działem  SA45 i dla AMX M4 powinien grać tym przeż swe całe życie,już te działo ledwo daje rade na swym br a tu nasz potrafi wywalić na isy 2 i inne cuda wianki gdzie pena nie starcza i trzeba walić po małych słabych punktach gdzie gracz w ruskim czołgu lub w innym dziurawi nasz jak masło 

Edited by marianzbagien
  • Confused 1
medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...