Jump to content

Francuski horror

Doszedłem do wniosku że przydało by się żeby BR maszyn zaczynały się od 0.0. Dlaczego? Francuskie maszyny, porównując z ich odpowiednikami z innych nacji (chodzi mi tu o maszyny 1 ery), są ewidentnie najgorszymi czołgami w grze. H.35 to koronny przykład. W innych nacjach na BR 1.0 możemy znaleźć naprawdę dobre maszyny takie jak BT-5 i M2A4 które pod każdym względem, podczas spotkania francuzów, orają nimi pole. Osobiście jestem fanem wczesnych francuskich czołgów i nie jest dla mnie przyjemne kiedy widzę bitwę USA+ZSRR vs Francja i bitwa kończy sie w 5min z wiadomym wynikiem.

Od tego odstaje całe szczęście (ale tylko trochę)  AMC 34 i H.39. Pierwszy jest (jak na standardy francuzów) dosyć mobilny, drugi natomiast ma przyzwoity pancerz, na tyle dobry że miałem spore problemy z przebiciem go w warunkach walki w ruchu z BT-5 jak i również armata 75mm robi robotę ale jak przebije pancerz.

Co do niszczyciela to jak go zobaczyłem to śmiać mi sie chciało. Działeczko 25mm...

Wiem że oni mieli takie czołgi ale czy naprawdę Gajdziny musiały zrobić z 1 ery pośmiewisko? Stało by się coś gdyby drzewko zaczynało się do H.39 i R.39 z całkowitym pominięciem poprzedników?

Ps. Oddam honor że francuska P4T AA to jedna z najlepszych p.lotek w 1 erze. 4x13,2mm robi robote. No ale mogli by dźwięk naprawić...

• Like 2
  • Thanks 1
  • Upvote 2

Beta jest to wiadomo że są błędy. Ogólnie to wychodzi na to że to drzewko musi takie być bo Francja na początku 2 wojny była mentalnie w 1 wojnie i dlatego te pojazdy początkowe są jakie są. 

Wątpienie że wprowadzą jakieś nowe mechaniki brów na rezerwie. 

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

1 hour ago, DukeNukem64 said:

Beta jest to wiadomo że są błędy

Duke zaspal :V oficjalne otwarcie bylo

https://warthunder.com/en/news/4412-war-thunder-is-now-released-en

nieco ponad rok :V

a co do franc Fury miec racje - rezerwy i low tier - makabrycznie slabe (((

grywalne toto jest od 3.3 sherman (nigdy ie myslalem ze bede sie cieszyl ze gram shermanem (((

(a niedawno gralem mecz gdzie japoniec wycial mi prawie caly team.. jeden japoniec :S

Edited by LuftMaus
  • Like 2
medal medal medal medal medal medal

1 hour ago, LuftMaus said:
3 hours ago, DukeNukem64 said:

Beta jest to wiadomo że są błędy

Duke zaspal :V oficjalne otwarcie bylo

https://warthunder.com/en/news/4412-war-thunder-is-now-released-en

nieco ponad rok :V

Po niektórych zagrywakach Gajinowych mógłbym stwierdzić, że są jeszcze w fazie głebokich testów. A ludzie są jeszcze w stanie za to płacić realną kasą (patrz kajaki) :lol2:

• Like 1
  • Haha 3
medal medal medal

Guest

9 hours ago, Fury_2ndAD_PL said:

...

+45 st. elewacji ,dzięki za ....

Opozycja jest po prostu zbyt silna .To faktycznie jest jedna wielka rezerwa . Mięso armatnie dla Stuartów.

Jedyny porównywalny czołg to haubica  I-ko-go z wyglądem 1 wojennego Renaulta17 .:lol2:  

Cała pierwsza era nadaje się do kasacji  .Rezerwą powinna być Somua1935 i AMC35 + SPG i Traktor ,bo chociaż są zabawne .

Sau40 powinien zjechać do poziomu B1.

W obecnej postaci, tak  słaba frakcja tylko rozwala grę innym. Pozostaje się modlić żeby nie trafić do takiego teamu.

27 minutes ago, Raiden_PL said:

W obecnej postaci, tak  słaba frakcja tylko rozwala grę innym. Pozostaje się modlić żeby nie trafić do takiego teamu.

Zależy jeszcze od proporcji, jak da z 2-3 graczy na francuzach to jest jeszcze do przejścia. Z tym że Slimaki dały jakiś czas temu premiumy i sporo graczy jeszcze nie wie czym są francuzi. Całe szczęście zainteresowanie już spada bo widzę że coraz mniej nimi gra ale jednak.

@LuftMaus

Co ci w shermanie przeszkadza? Dobry czołg. No niby wiem że na 3.3 jest również Pz IV F2 ale daje sobie rade.

3 hours ago, LuftMaus said:

jedyny sensowny sherman to jumbo :P

Osobiście uważam że to najmniej sensowny Sherman :p: Nie pasuje do mojego stylu gry i strasznie drogi w użyciu na RB. Ogólnie na RB używam bardzo rzadko czołgów ciężkich ze względu na ich masakryczny koszt PO i niewiele większą (o ile w ogóle) wydajność niż czołgi średnie. Shermany same w sobie to dobre czołgi. Pancerz może być, mobilność w porządku, działo daje rade i przyjemnie się nim jeździ (w przeciwieństwie do ruskiego T-34 którym jak jade czuje sie jak bym prowadził cegłę)

Ale to moja opinia :)

Edited by Fury_2ndAD_PL

Guest
3 hours ago, LuftMaus said:

jedyny sensowny sherman to jumbo :P

Co ty za herezje opowiadasz.

Shermany są ok. od czasu jak ich APCBC dostał kosmicznego  buffa do DMG

Anglik po zjechaniu do 4,7 też ożył .Francuz też na szczęście też dostał normalny BR 4,7

Jedyny który ma przesrane w rodzince to M4A3 i to tylko z powodu uptieru.

18 hours ago, Fury_2ndAD_PL said:

armata 75mm robi robotę ale jak przebije pancerz.

Tak btw, to to nie jest 75 mm tylko 37mm, ale długa. Szału nie ma... 

http://www.tbof.us/data/tanks/h39/hotchkiss_h39.htm

Francuzami moje walki wyglądają tak: telepię się za wszystkimi w ślimaczym tempie, każda górka i zakręt to koszmar, dojeżdżam na pole chwały i dostaję w ryj heat'a od PzIV. Ładunek kumulacyjny przepala się przez pancerz, załogę silnik i wychodzi od strony zadu. Garaż.... 

Edited by Kicimijazawa
medal medal medal

3 hours ago, Fury_2ndAD_PL said:

Osobiście uważam że to najmniej sensowny Sherman :p:  aleee... jak to ?! Nie pasuje do mojego stylu gry i strasznie drogi w użyciu na RB. na lajcie na siebie zarabia przecaOgólnie na RB używam bardzo rzadko czołgów ciężkich ze względu na ich masakryczny koszt PO przeca jumbo jest sens brac tylko jak 450 pkt kosztuje :V i niewiele większą (o ile w ogóle) wydajność niż czołgi średnie. Shermany same w sobie to dobre czołgi. Pancerz może być, mobilność w porządku, działo daje rade i przyjemnie się nim jeździ mam wrazenie ze jumbo szybsze i zwinniejsze niz zwykle shermany, lepiej mi sie nim jezdzi i skreca a i na pancerzu mozna polegac bo shermany padaja od byle piguly z pezetki ;) (w przeciwieństwie do ruskiego T-34 którym jak jade czuje sie jak bym prowadził cegłę) e tam rudy jest calkiem mobilny

Ale to moja opinia :)

3 hours ago, Raiden_PL said:

Co ty za herezje opowiadasz.

Shermany są ok. od czasu jak ich APCBC dostał kosmicznego  buffa do DMG

ale to papier co na hita pada

24 minutes ago, Kicimijazawa said:

dojeżdżam na pole chwały i dostaję w ryj heat'a od PzIV

a nie pzgr39? ja tam z tego shermany bijam i tez po trafieniu zwykle garaz :v

na francuskim shermanie 3.3 pokutuje za to ze nie chcialo mi sie tym u burgerow grac, nie moge sie doczekac m10 i jumbo jako koni roboczych :V

Edited by LuftMaus

2 minutes ago, LuftMaus said:

a nie pzgr39? ja tam z tego shermany bijam i tez po trafieniu zwykle garaz :v

na francuskim shermanie 3.3 pokutuje za to ze nie chcialo mi sie tym u burgerow grac, nie moge sie doczekac m10 i jumbo jako koni roboczych :V

Lubię historyczne sety - mój francuski kończy się na 2.3 (B1 Bis).

medal medal medal

9 minutes ago, LuftMaus said:

nie moge sie doczekac m10 i jumbo jako koni roboczych

Dla mnie M10 tylko na otwarcie jako pierwszy w użyciu. Później jak już latają samoloty to to przyciąga pestki jak magnez, a snajper z niego przedni jak już obróci wieże:DD

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

24 minutes ago, Kicimijazawa said:

Lubię historyczne sety - mój francuski kończy się na 2.3 (B1 Bis).

nu modele sa sliczne.. i tyle z ich przydatnosci w realiach wt.. bo z grywalnoscia niewiele maja wspolnego na RB

z innymi francami na arkejdach moga sie poprsztykac.. a na symce to troche asyst dalo sie nimi wbic i nawet przyjemnie bylo..

swoja droga mogliby cos ogarnac zeby low levelowymi francami dalo sie pogarc bo szkoda tych modeli :( 

17 minutes ago, CichyWaldek said:

Dla mnie M10 tylko na otwarcie jako pierwszy w użyciu. Później jak już latają samoloty to to przyciąga pestki jak magnez, a snajper z niego przedni jak już obróci wieże:DD

m10 daje rade, przyjemniej wspominam niz pierwsze szermanstwa :S

ide pokutowac, 14k expa do m10 i 96 do jumbo :S

jakby co cambronne i B1bis maja dzis wjazd na symke :V

Edited by LuftMaus

Guest
19 minutes ago, CichyWaldek said:

Właśnie raz-dwa go skończyłem .Czysta frajda z ponownego grania nim .:good:

jumbos tak czy siak na siebie zarobi (na topce ofc)

bezczelna spawncampa shermanem 3.3 udalo mi sie 6 szkopow ubic, a jednego zbombic farmanem :V (zbombienie trza by nagrac bo ajkby przez murek (albo bomby rozzrzucilo...)

juz tylko 7 k expa do m10...

Edited by LuftMaus

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...