Jump to content

Somua 1935 S

Guest
Guest

To jest jakaś jeżdżąca trumna  .

Jak to coś przeszło testy i dostało BR 2,0 ?   o_o Litości ..... AMC35 z tej półki, jest 10x lepszy .

To coś to się na rezerwę nadaje.

Nie dam rady dokończyć drugiej połowy  grindu ,  to za dużo na moje nerwy. Innym też odradzam .

Już nie raz ktoś pisał, w tym ja, że francuskie czołgi zaczynają się od imigrantów z 3.3, bo wcześniej to totalna kupa i lepiej tego kijem nie dotykać. Ja jakoś to przebolałem, bo miałem chociaż jeszcze B1 ter.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Guest

Faktycznie po tym co zobaczyłem, to nie dziwię się że Francuzi przegrali wojnę.:facepalm:

1 era to jest jeżdżąca kostnica . W trakcie grindowania można osiwieć . 

W drugiej jest jedynie  sytuacyjny B1  , jeden dobry AMC35 -ale to tylko skaut , mająca APHE ale przetierowana Sau40 i w/w Somua-zgroza nie czołg  o_o

Lepiej już kupić sobie B1 premium i nim zbudować grywalne 3,3 niż się katować  złomem z drzewka.

Fakt, francuzy na pierwszych dwóch erach to straszne słabiaki. Sam zaczałem je męczyć, ale sił mi zabrakło na pierwszej erze. Nic nimi nie idzie przebić, papierowy pancerz, powolne, 2-3 załogantów, a do tego załogi bez żadnego doświadczenia. Przepis na porażkę. Drugą erę spotkałem grając przeciw nim, i żal mi było chłopaków. Pękali jak bańki mydlane.

Ale te szybkostrzelne/importowane z wyższych er już dają radę. Tylko póki co brak mi determinacji na pierwsze dwie.

Problemem niższych er jest to, że wszyscy poza Francuzami mają dostęp do dobrej, póżnowojennej amunicji, która dziurawi ich jak chce, a w drugą stronę to nie działa.

W 1940 roku te pojazdy uchodziły za trudne do zniszczenia, ale wtedy amunicja podkalibrowa i kumulacyjna dopiero raczkowała. W WT dostępność tej amunicji jest tak powszechna, że pomimo niskiego BR, francuzka 1-2 era to droga przez mękę.

Edited by sachiel24
  • Upvote 1
medal medal medal medal

granie tymi lolkami to dla masochistow, na B1 z drzewka mam fajna taktyke - odpalamy tempomat na najnizszym biegu afkujemy i wracamy jak troche naodbija )))

na symkowym ewencie dalo sie tym cos pograc, RB to meczarnia..

byle co jest w stanie puszke rozlupac na hita a my na ubicie czegokolwiek potrzebbjemy 3 piguly ktore sie nie odbija i zrobia dmg

8 hours ago, Raiden_PL said:

Lepiej już kupić sobie B1 premium i nim zbudować grywalne 3,3 niż się katować  złomem z drzewka.

jesli juz to polecalbym to cos z wyzszej ery. niemiaszki z kumulakami niszcza b1 :P

medal medal medal medal medal medal

Sherman FL10 jest najlepszą obecnie premką francuską. Ogólnie to jak wprowadzą inne nisko erowce będzie tylko gorzej - D1,D2 i R40. Dlatego przez to drzewko na początku trzeba się przekopać.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

A później już OP magazynki. Polecam AMX-13 zrobić jako pierwszego, a później Lorkę 40t. AMX M4 jaki CA Lorrein nie jest warty expa. A AMX-13 i Lorka 40t wynagrodzą wam wszystko poprzednie :D.

Dwie pierwsze ery crap czołgi, od trzeciej pro czołgi.

Do tego pokrywa się to z powolnym odblokowywaniem tych czołgów dla osób które nie zakupiły pakietu startowego.

Wygląda to na zabieg typowo marketingowy i z czasem pewnie przekręcą wajchę wyżej sytuowanym żabojadkom. Gorzej że te dwie pierwsze ery tak czy tak będą leżały odłogiem po wsze czasy. 

medal medal

Guest

Możliwe. Później pewnie będzie roszada.

Solidne trzy maszyny na 1,3 oraz  2.0-2,3 dla AB ,by się  przydało do rozwoju  ....

Na razie przyrównanie 1,3 do M5A albo Somua do jakiegoś Chichakai lub Ruska - to śmiech .

Obecnie "szarym śmiertelnikom"  pozostaje jeździć w AB jednym czołgiem -B1 

P-lotki nawet nie ma sensu dodawać .Bo kaliber  tego traktora jest dla 2,3 już za mały .Ponadto niewiele osób ma nerwy do jego "prędkości" i  nędznych stref ostrzału.

30000 PB samą B1-ką da się  wymęczyć .

1 hour ago, kowan69 said:

Gorzej że te dwie pierwsze ery tak czy tak będą leżały odłogiem po wsze czasy. 

a szkoda bo modela ladne i klimatyczne.. jakby tak im dac rownorzednych przeciwnikow..

53 minutes ago, Raiden_PL said:

P-lotki nawet nie ma sensu dodawać .Bo kaliber  tego traktora jest dla 2,3 już za mały

te 4 sprzezone karabiny potrafia ugryzc )))

53 minutes ago, Raiden_PL said:

30000 PB samą B1-ką da się  wymęczyć .

dobrze napisane..

edit:

ide meczyc te bidne lolki :S jeszcze tylko 39 k expa...

Edited by LuftMaus
medal medal medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...