Mégis ki a tökömet érdekel? Így volt, így repült, történelmileg hiteles.

Persze majd biztos felküldik T17-18-ba, hogy kergetőzhessen a post-war Jetekkel, er az úgy "balance".

Kollati se válaszolt még a "balance vs. historical sújtotta németek" posztomra...

Melyik poszt az keresem, de egyszerűen nem találom.  :Ds

Amúgy meg teljes rebalance lesz, ha kész lesznek a release treek.

• Upvote 1
medal medal

Hmm asszem én megállok a bf109f4-él..... valahogy a g2 már nem fekszik, az energia harc meg baromira nem megy....Hát akkor ennyi volt a német ág fejlesztése..... még az fw190-eket végignézem(bár azokkal sem megy a játék,  csak tetszenek a gépek) oszt jóvan.

Sajna a tudásom megállt ennél a szintnél :Ds

Ez a hs-192b ez mi? és mi indokolja,hogy olyan nagy tierben van, se fordulásra,sem fegyverzetre,sem emelkedésben nem kiemelkedő?

medal medal medal

Hát nem tudom, inkább csak félrerakom, a jelenlegi upgrade állapotában kb olyan vezetni nekem mint egy mocsárban ügető szamarat...muszáj ráraknom a gunpodokat, mert a joy-os célzás mellett igencsak növeli az esélyeimet.De a nagyobbik baj, hogy hajlamos vagyok belemenni forduló harcba(és akkor a spitek ellen kampeca), nem tudom még,hogy mikor kell tovaszállni, hogy ne veszítsek drasztikus mozgási energiát...mert ugyebár a vörös függöny amikor a célkeresztben van egy gép :lol:

Ne add fel.A g2 nagyon jò gép és a javitása sem horror még.

medal medal medal

Ma lelőttem egy közepesen hosszú légiharc után egy bf109f4-et, egyet meg megsebesítettem bebebeee....rögtön te jutottál eszembe.... :Ps

Azelőbb lőttem egy P38-at F4-el...Levy eszembe jutottál egyből . :Ps

medal medal medal

Inkább nézd meg a G-6.ost Levy. Az ám a jóság a 30mm ágyújával ! Meg marha jól emelkedik, és egész jól is fordul ahogy észrevettem.

Hs-129 B-2 az egyik legjobb csatarepülő csak kissé lomha szegény. De cserébe a szárnya végén meg tudsz vele fordulni meg a szó legszorosabb értelmében be tudsz vele fordulni a fák közé, vagy a Ruhr pályán a gyártelepen meghülyítheted a vadászokat...

medal medal medal medal

Na majd kipróbálom a g6-ot, csak 12-es szint közepén járok...sooon...

Inkább nézd meg a G-6.ost Levy. Az ám a jóság a 30mm ágyújával ! Meg marha jól emelkedik, és egész jól is fordul ahogy észrevettem.

Hs-129 B-2 az egyik legjobb csatarepülő csak kissé lomha szegény. De cserébe a szárnya végén meg tudsz vele fordulni meg a szó legszorosabb értelmében be tudsz vele fordulni a fák közé, vagy a Ruhr pályán a gyártelepen meghülyítheted a vadászokat...

medal medal medal

kipróbáltam az Il-4es bombázót. végre teljesült a vágyam, most már akár 2 tonna bombát is vihet! ez szuper.

első HB meccsem vele 1.33-ban, végre nem Korea! ez is szuper, végre látok más pályát is.

a meccs 10. percében még semmi egyebet nem csináltam, csak kellő magasságban és pozícióban épp kioldom első bombáimat, mikor ellenőrzöm az állást:

shot+2013.08.10+14.53.12.jpg

az ellenfél csapatában csak Bf-109esek voltak (legalábbis én mást nem láttam).

találós kérdés #1 vajon mi lehet a meccs végeredménye?

#2 és vajon élveztem-e?

Wazzzzeg ez durva.......

kipróbáltam az Il-4es bombázót. végre teljesült a vágyam, most már akár 2 tonna bombát is vihet! ez szuper.

első HB meccsem vele 1.33-ban, végre nem Korea! ez is szuper, végre látok más pályát is.

a meccs 10. percében még semmi egyebet nem csináltam, csak kellő magasságban és pozícióban épp kioldom első bombáimat, mikor ellenőrzöm az állást:

shot+2013.08.10+14.53.12.jpg

az ellenfél csapatában csak Bf-109esek voltak (legalábbis én mást nem láttam).

találós kérdés #1 vajon mi lehet a meccs végeredménye?

#2 és vajon élveztem-e?

medal medal medal

Ez az f6f vadállat lett a géppuskák átalakítása óta(valószínű valamilyen újabb fm-et is kaphatott, mert még marha rég amikor próbálgattam, játszhatatlannak ítéltem joy-al)...... ez lett a typhoon után a kedvenc gépem (igen leelőzte a p38-at :Ps )

Az előbb 5 percen keresztül kergetőztünk egy bf109g6-al, aztán feladta :Ds , és én is tudtam belepötyögtetni amikor picikét elrontotta a rácsapásokat....

medal medal medal

Az új "Mániám" csatahajót játszani bombázóval :Ds  :Ds Egyszerűen fenomenális dolog amikor csak osztod az ólmot és nem törődsz a repülővel, hogy hogyan manőverezzen, gyorsulj, lassulj..  :lol:

medal medal medal medal medal medal

FlyingBattleship.jpg

Kéne csinálni egy bomázófunos bannert XD

Az előbb már nemtommelyik vadásszal 5000 méterről zuhantam weppel, becéloztam egy repcsit, a következő pillanatban  nagy reccs aztán száguldás tovább szétrobbanva, óriási volt, szerintem sokkt kapott a másik játékos XD Majd megismétlem és megnézem mennyit mutat a sebességmérő :D

---szerk1---

Magasabban el lehet érni a 900 KM/órát

Alacsonyabban viszont lelassul 700 Km-re

---szerk2---

yezd.png

:D

Ez történik ha egy B-25 beszabadul IWO JIMA-ba!  :storm:  Igazi Battleship hangulat volt, csak szórni a lövészek által az ólmot. :Ds  :Ds  :Ds

U.I: Végén belementem a földbe mert nem figyeltem.. :facepalm:  :facepalm:

B+ a repülőgép nem alagútfúrásra való! :facepalm:  :lol:

De basszus most én mindegyik amcsi gépemet a magma olvasztotta be...

Valahogy ki kéne kapcsolni a kamera ill a pilóta fejét, mert nem bírok vele, legalább fülke nézetbe ne mozogna,

Nem a fülke padlólemezét akarom nézni ereszkedés közben hanem a puska célzóját b+

Blackbird1-nek szeretettel:

Miért csináltak repülő pajtát a p-38-ból?Én voltam a legjobban meglepődve, amikor véletlen elémesett 2 gép....és még el is találtam őket...

Gratula!!!  :yes:  :yes:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.