Azért nem olyan nagy kunszt ez Levy egy 260%-os reward + 100% xp + Prém account + 2x napi csatás szorzóért :))

Mondjuk a 3 gép az már oké :)

Eszméletlen mire képes a typhoon realisticban joy-al..... a ki-61b után ennek van a legjobb FM-je

medal medal medal medal medal

Na most mééé Ikaruszt ne lőjjem le joy-al mielőtt eléri a napot, hö? :Ds

Naponta van olyan  időnként,hogy 5 csatát tudok menni,amiből 1 sikeres, nincs időm grindelni az fw190 23k-s javítására....(ezért próbálok duplázni csak prem géppel)

Igazából, már stick-el örülök időnként, hogy 1 darab gépet le tudok lőni..... :crazy:  (és nem azzal van a baj, hogy nem tudok mögé pozícióba kerülni, meg tartani vele a lépést, hanem a sok 0dmg/hit, és a sok mellélövés, amit ugye a joy generál)

Én vagyok a hülye, de mostanában csak realisticon vagyok hajlandó játszani, mert úgy értékesebb a légigyőzelem a számomra.

Azért nem olyan nagy kunszt ez Levy egy 260%-os reward + 100% xp + Prém account + 2x napi csatás szorzóért :))

Mondjuk a 3 gép az már oké :)

medal medal medal

Igazad van, bár kezdek a kedvenc gépeimmel(amiket már profin vezetek) a HB-n is megszokni.....

Az frb-n most 2 nemzet van angol német.......... most egyik sem vonz....

A p-38 at szeretném nagyon kipróbálni frb-n, hátha ott kijön a 2 motor előnye....plussz a festésé...

Eldöntöttem, ha kijön az occulus rift, kereskedelmi verzió, akkor engem utána semmivel nem lehet majd levakarni az FRB-ről :Ds  :Ds  :Ds 

Addig gyakorlás HB-ban

Levy FRB!....a nyugalom szigete, a jotosok menedéke :-).....bár gyanitom az egereseknek is kitalálnak valamit
..

medal medal medal

Nem tudom mennyire müködik ott.P38 csak elvétve van.Igaz hb-ban se nagyon látni....igaz amiknál majd mindenki corsairt használ.
Viszont tegnap egy baut se láttam érdekes mòdon.Pedig volt egy jò DO party. 6 Do+ 4 ai. Ellennél spit,hurri+ ai.2 do- t az elején kilött az aa de 4 en behuztuk a meccset.Igaz nem volt szétszéledés hanem egymást fedezve öldöztünk.
medal medal medal

Basszus kipróbáltam... na lesz itt sirdogálás... a bf109f4 gyilkos dolog a gunpodokkal. kifullozva max jav költs 8000.....

fw190f8 alap jav költs 8600...., és a végén rá lehet rakni az offensive 30mm-es gunpodot :Ds  basszus....

Végignéztem a jav költségeket nagyjából, én maximálisan elégedett vagyok....... valahol többet engedtek mint gondoltam!

medal medal medal

tetszenek az új árak, nem egy nagy eredmény, de én örülök neki, egy bf109 volt az áldozat, tisztességes légiharcban...

Vééégre felszabadultabban repülhetek, és bénázhatok is egy kicsit nem kell aggódni a lion miatt.

medal medal medal

Véégre sikerült egy jó csatát mennem az új német troll géppel :D:D
(megjegyzem eddig csak 1-2 killt tudtam HB-ben összeszedni...most meg :D:D)
Nagyon jó lett most az FW 190 a 6db 20 milissel. Sajnos az F8-ason még nincs meg a dupla 30-as, de szerintem az is lesz ilyen jó :D

A patch az új álcafestési rendszert(eddig 9 kill kellett volna még a Magyar festéshez az f8-ra, mostmár vagy 190...) leszámítva

egész jó lett..:D

medal medal medal medal medal medal

Űha..... baromi szép eredmény....asszem én ezt még megközelíteni sem tudtam soha :Ds

Áhh csak szerencse volt :D Amúgy köszi :D

Grat! ( félek ennek a löszervagonositásnak lesz bõjtje)Igaz történelmileg hiteles, de lehet hogy a szovjet történelemkõnyvekben nem igy sxerepel....
medal medal medal

Grat! ( félek ennek a löszervagonositásnak lesz bõjtje)Igaz történelmileg hiteles, de lehet hogy a szovjet történelemkõnyvekben nem igy sxerepel....

Igazából én is nagyon félek tőle hogy nerfelve lesz, mert tuti megy a sírás a fórumokon hogy ez így nagyon OP..stb, meg persze a jó öreg szovjet tankönyv  :lol:  :lol:  :lol:  De addig is nagyon FUN vele a játék.  :Ds

olyan kedves vagy :Ds  hidd el, p-38j-vel más lenne a helyzet....egyébként a 1.33 előtti p-38-al el kellett  volna kerhetőznöd velem egy darabig....

Azelőbb lőttem egy P38-at F4-el...Levy eszembe jutottál egyből . :Ps

medal medal medal

Ja, a 6x 20mm nem elég, kellene oda még 2 :)))

Én az A8-as fókát várom, annak a szárnyba lehetett tenni a 30mm-t, nem rontotta a repülési teljesítményt. De inkább a D-12 fóka repmodellje jöhetne már, mert ez a teherautós gyorsulás meg bombázószerű emelkedés nem egy nyerő kombó..

Igazából a Fw-190-re bőven elég lenne a +2 MG151. Remélhetőleg azt is megkapjuk valamikor.

"Én az A8-as fókát várom, annak a szárnyba lehetett tenni a 30mm-t, nem rontotta a repülési teljesítményt."

Vajon ez mekkora síráshullámot váltana ki?  mindenki némettel játszik, a németek átlag meccsbe kerülése 30sec, de láttam 15 sec-es időt is.....

Lassan már németek is mennek németek ellen :Ds  Mint ahogy ügyesen megoldották az usa-orosz-angol a németek ellen közös meccseket....(egyébként ez jó lépés volt,néztem is először amikor a typhoon mellett megjelent egy is2)

medal medal medal

A d12 re feltett kérdésre itt a válasz :-)
Ki45 el is leforogtam a p38 at.
Nem látok nagy panaszkodás a fegyverzésre.Egy valaki irta hogy ez nem hiteles Gazsi bá.Gyorsan beszurtak neki pár képet leirást erre elhallgatott.Amcsik ruszkik nem szôlnak mert kaptak egy valag gépet ( öröm - bòdogság) A spitek is fel lettek huzva fegyvereröben. A japók meg szövetségesek :-) Én nagy hisztit vártam de szerintem szépen fogadták.
medal medal medal

Mégis ki a tökömet érdekel? Így volt, így repült, történelmileg hiteles.

Persze majd biztos felküldik T17-18-ba, hogy kergetőzhessen a post-war Jetekkel, er az úgy "balance".

Kollati se válaszolt még a "balance vs. historical sújtotta németek" posztomra...

"Én az A8-as fókát várom, annak a szárnyba lehetett tenni a 30mm-t, nem rontotta a repülési teljesítményt."

Vajon ez mekkora síráshullámot váltana ki?  mindenki némettel játszik, a németek átlag meccsbe kerülése 30sec, de láttam 15 sec-es időt is.....

Lassan már németek is mennek németek ellen :Ds  Mint ahogy ügyesen megoldották az usa-orosz-angol a németek ellen közös meccseket....(egyébként ez jó lépés volt,néztem is először amikor a typhoon mellett megjelent egy is2)

A p-38-at mindenki leforogja :Ds   ,ámde véletlen rájöttem egy manőverre tegnap,amivel kb 180-200 fokon keresztül sikerült kifordulnom egy bf109f4-et vízszintesen,  már csak gyakorolni kell, mivel 200 foknál jött a pepörgettyűs búgócsiga fejjel előre földet éréssel. (de legalább tüzelni tudtam rá, csak sajna nem talált, a szokásos)

Egyébként más miatt hallottatok panaszkodni? Igazából csak a p-38 fm, és az orosz csillagmotorok miatt ment a rinyám.....

Egyébként a patch jó...az árak nekem megfelelőek, lehet kísérletezgetni pl fw190f8-al...

A d12 re feltett kérdésre itt a válasz :-)
Ki45 el is leforogtam a p38 at.
Nem látok nagy panaszkodás a fegyverzésre.Egy valaki irta hogy ez nem hiteles Gazsi bá.Gyorsan beszurtak neki pár képet leirást erre elhallgatott.Amcsik ruszkik nem szôlnak mert kaptak egy valag gépet ( öröm - bòdogság) A spitek is fel lettek huzva fegyvereröben. A japók meg szövetségesek :-) Én nagy hisztit vártam de szerintem szépen fogadták.

medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.