Most akkorát néztem mint a moziban....... me410 b6/r3 lövedéke szépen láthatóan lepattant egy yer-2 ről! :Os Utána természetesen oneshotolt egy la5...

Ma kár volt ezt a rohadt gépet bekapcsolnom... már itt is van szopóág mint wargamingéknál?

medal medal medal

természetesen lehet rossz napod, de amennyire én észrevettem, itt nem mesterségesen manipulálják. wotban a sorsolási rendszerrel simán szopóágra tehetnek, mondjuk 10-15 meccsen keresztül teljesen esélytelen csapatokba sorsol és akkor véged.

War Thunderben ilyennel nem találkoztam.

Persze tudom én is, de ma volt pl olyan hogy csak 17k pénzt kaptam bevitt találatokból(nem critical)!!!! bf110 et körbe lövöldöztem és semmi ,usa ki-61-el!már azzal szórakoztam hogy most a törzset lövöm, most a bal szárnyat, most a jobb szárnyat, most a törzset alulról shréhen........és ment tovább....

haza tölteni, majd egy másik bf110-el ugyanezt.....majd az a 4. rácsapásnál kigyújt.......

0 critical, 0 lelövés, 0 assist, 17k pénz csak sima találatokból...... fasza....

na ilyenek voltak ma...

természetesen lehet rossz napod, de amennyire én észrevettem, itt nem mesterségesen manipulálják. wotban a sorsolási rendszerrel simán szopóágra tehetnek, mondjuk 10-15 meccsen keresztül teljesen esélytelen csapatokba sorsol és akkor véged.

War Thunderben ilyennel nem találkoztam.

medal medal medal

Az elsőtől? már úgy nézet ki mint egy repülő ementáli(mind a kettő)........azért nehogy már ezt is beausítsák...... mert akkor át fogok állni kamikaze üzemmódra..... a franc fogja a lőszert meg az időt pazarolni :Ds

A másik oldalról a dolog: Jéé használható lett a Bf110 és nem esik le az első találattól?  :Os

medal medal medal

Nézd a pozitív oldalát.Milyen jól fizet HIT-re.Régen alig adtak valamit.

A múltkor mondtam hogy német pilótákról vajon lesz e megemlékezés/event.Most van. Persze hogy map csere volt,nehogymá FRB-n lehessen menni... (Van akinek nem lehet a kedvére tenni...tudom Glo )

medal medal medal

Persze tudom én is, de ma volt pl olyan hogy csak 17k pénzt kaptam bevitt találatokból(nem critical)!!!! bf110 et körbe lövöldöztem és semmi ,usa ki-61-el!már azzal szórakoztam hogy most a törzset lövöm, most a bal szárnyat, most a jobb szárnyat, most a törzset alulról shréhen........és ment tovább....

haza tölteni, majd egy másik bf110-el ugyanezt.....majd az a 4. rácsapásnál kigyújt.......

0 critical, 0 lelövés, 0 assist, 17k pénz csak sima találatokból...... fasza....

na ilyenek voltak ma...

a 2. vhban ilyenek sűrűn előfordultak, úgyhogy egy Historical Battle nevű játékmódban ez nekem nem esik távol az elvárásaimtól.

Jah új taktika:

1. Szerezz egy gépet gépuskákkal, sok lőszerrel.
  2. Tedd bele a leggagyibb lőszertípust.
  3. Keress egy bombázót.
  4. Lődd ki a hátsó lövészét.
  5. Lőjj bele pár lövedéket minden tizedik másodpercben, hogy külön találatnak számolja.
  6. Profit?

:Os

medal medal

1, majdnem össze usa- check

2, összes usa - check

3, a mostani reward+dm miatt egyre kevesebben vannak

4, ez már nehezebb mert időnként sniperek a lelkeim

5, ezt nem is tudtam ezt a 10 sec-es reward számítást

6, pont ameddig a haverjai le nem lőnek...

:lol:

"a 2. vhban ilyenek sűrűn előfordultak, úgyhogy egy Historical Battle nevű játékmódban ez nekem nem esik távol az elvárásaimtól."

Az lehet, de a lövedékek számát is figyelembe véve statisztikailag sem indokolt :Ds  És ilyen velem miért nem történik, ha engem lőnek? :crazy:

Jah új taktika:

1. Szerezz egy gépet gépuskákkal, sok lőszerrel.
  2. Tedd bele a leggagyibb lőszertípust.
  3. Keress egy bombázót.
  4. Lődd ki a hátsó lövészét.
  5. Lőjj bele pár lövedéket minden tizedik másodpercben, hogy külön találatnak számolja.
  6. Profit?

:Os

medal medal medal

Most volt egy nagyon kellemes játékélményem, és nem csak az eredmény miatt....

Korea usa ki-61 átlagos meccs, nagyon jó légiharcok ilyesmi... De a lényeg utoljára maradt egy sb-2m, tankolás után, erlkkezdtem pötyögtetni, a szerencsétlennek ,már kb mindenét ellőttem, a 4. 5. rácsapásnál (egyébként baromi ügyesen repült/manőverezett a srác), és a 6. rácsapásnál látom, hogy engedi a futóművet a pálya közepén.Rögtön beírta," let it land", leszállt(a nagyrésze :Ds , csak a szárnyát törte), tettem egy félkört, és  rácsaptam tüzelés nélkül jó alacsonyan jó közel, billegtettem és elmentem :Ds

Így kellene ezt a játékot játszani!

medal medal medal

Hehe köszi hogy ennyire szurkolsz nekem :Ds :Ds :Ds

Hidd el néhány AAA-val már puszipajtások vagyunk, lassan együtt grillezünk a lelőtt gépem lángjai felett :lol:

A happy end az lett volna ha kilő az AA és ők nyerik a meccset :Ps

medal medal medal

Bakker most pont az történt, bele sem gondolok mennyi pénz lett volna ha nyerünk......

Szóval légyszíves NE JÓSOLGASS :lol:

Egyébként ez a best buy pénzkereső gép, és még élvezetes is vele repülni....

medal medal medal

Kollati, jó hírem is van nem csak sírdogálok, annyira felnyomta az agyamat a bf109 rajzás az akció miatt, hogy elkezdtem keresgélni mivel lehetne őket irtani..

Asszem megtaláltam a csodafegyver, csak ki kellett kapcsolni az instruktort(de nem annyira nehéz nélküle vezetni, csak nagyon oda kell figyelni), mert az baromira visszafogja a gépet.

Lézer és minigunok tök jók.....

az egyik gép egy fw190-es volt, csak elrontotta a rácsapást, és elvesztette az energiáját, azért bőven kellett bele pötyögtetni....

mellékkesen megjegyezném hogy kb 20 HB csatából ennek volt élmény értéke........hiába sárkány ellen sárkányfű, bf ellen Ishak

medal medal medal

Nem véletlen nagy kedvencem a typhoon..... itt nagyon jó volt a csapat, le a kalappal előttük....

nekem a reisen jön be...

[spoiler]29atncx.jpg[/spoiler]

[spoiler]24ookfm.jpg[/spoiler]

[spoiler]jj7lom.jpg[/spoiler]

Tu-2 se rossz : 

[spoiler]41e6x.jpg[/spoiler]

Régi asztali gépemben csak ezek vannak, notimban van még sok sok 100k+ köröm , gyakorlatilag ha szerencséd van szinte bármivel lehet kaszálni...

nekem a reisen jön be...

...

Régi asztali gépemben csak ezek vannak, notimban van még sok sok 100k+ köröm , gyakorlatilag ha szerencséd van szinte bármivel lehet kaszálni...

ha kérem, így könnyű kreditet gyűjteni :P
gratula!

Jelentem a dm-el minden rendben van, ez egy japcsi fw190 volt és a 20mm találatok voltak......

Szerintem ez egy új egyéni rekord az eltalálom és ló***asz nem történikre...Ezen már csak röhögök, hogy én vagyok ilyen szerencsétlen....

medal medal medal

me262 ammo belt(vagy egyéb német átlagbelt): HéEzIs-Talált?(mínemleszlyok?)-HéEzIs-Talált?(mínemleszlyok?)-HéEzIs-Talált?(mínemleszlyok?)-Ingyenlőszer(gyertyaaaa)

:Ds :Ds :Ds :Ds

Ettől már csak az a jobb, mikor a Me262 30mm-ese pattan le az AI biplaneről.  :dntknw:

medal medal medal

ŐŐŐŐ, a war thunder büntet, senkinek ne kívánj AAA tüzet :Ds :Ds :Ds

Egyébként jó lenne, ha akkor is ilyen szinten remekelnének amikor szitává lőnek a reptéren.

2 szer egymás után lelőtt az AA amint elértem az ellen vonalait...bár lehet ez nem játékélmény :?s

medal medal medal

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

me262 ammo belt(vagy egyéb német átlagbelt): HéEzIs-Talált?(mínemleszlyok?)-HéEzIs-Talált?(mínemleszlyok?)-HéEzIs-Talált?(mínemleszlyok?)-Ingyenlőszer(gyertyaaaa)

:Ds :Ds :Ds :Ds

medal medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.