Nincs neked egy kicsit usa fóbiád? :Ds Én sem csípem őket, de ez a japán gép zseniális a németek, és az oroszok ellen. :kamikadze:

Japán még nincs meg neked? Olyan ronda a fehér csillag.  :)s

medal medal medal

Nincs neked egy kicsit usa fóbiád? :Ds Én sem csípem őket, de ez a japán gép zseniális a németek, és az oroszok ellen. :kamikadze:

Lehet, hogy fóbia, de semmivel nem értek egyet, amit ők csinálnak. Innen is alig tudtuk kirúgni őket, rosszabbak, mint a nácik voltak. Gusztustalan népnek tartom őket, akik mindenkit megölnek, aki pénzérdekük akadályozza. Így én inkább szeretem a piros kört.  :)s

medal medal

Pedig csináltak jó dolgokat is, csak most egy sem jut az eszembe............ és valószínű nem is fog. :crazy:

A fehér csillagról meg gondold azt ,hogy heineken :Ps  és mindjárt más.

Lehet, hogy fóbia, de semmivel nem értek egyet, amit ők csinálnak. Innen is alig tudtuk kirúgni őket, rosszabbak, mint a nácik voltak. Gusztustalan népnek tartom őket, akik mindenkit megölnek, aki pénzérdekük akadályozza. Így én inkább szeretem a piros kört.  :)s

• Upvote 1
medal medal medal

Pedig csináltak jó dolgokat is, csak most egy sem jut az eszembe............ és valószínű nem is fog. :crazy:

A fehér csillagról meg gondold azt ,hogy heineken :Ps  és mindjárt más.

:lol:  Az piros csillag, ha jól tudom! Maradok a szovjet ágon.  :)s

medal medal

Szegény reptér támadók,a kis genyák, most nagyon megszívták...még hagytam a gépben lőszert....egy sb2-nek nekimentem, de meglepetésemre a gépemnek semmi baja nem lett...

Majd egy yak1 kapott be egy rövid sorozatot, és piritósra sült..... kb 3-4 ellenséges gép körözött a repterünknél, a többit a visszatérő komák szedték le.....

gondolom mások is hagynak lőszert a gépben...

medal medal medal

FRB. Ketten maradtunk egy he112-vel ( én do217).szépen ōsszedolgoztunk.2-2 kill maradt, egy ellen.A groundjaink vészesen fogytak.( berlinen amcsi földik simán nyerik a meccset).Kerestük a kollégát, de sehol.Még röhögött is. Végûl heinkel megtalálta az ellen repterén egy égö gép lángjában elbujva.Odamentem a löszer volt beleengedtem.Nyertünk de aa lelött engem is....sxòval ezek után ne támadjam a reptéren?
medal medal medal

Ha már csak 1 gép van, és a meccs sorsa múlik rajta én minden lelkiismeret furdalás nélkül támadom a reptéren(bár előbb szólok neki chaten, hogy land and quit....)...A te esetetben ,ha esetleg nem lett volna lőszerem még bele is zuhanok, csak, hogy szokja az érzést..

FRB. Ketten maradtunk egy he112-vel ( én do217).szépen ōsszedolgoztunk.2-2 kill maradt, egy ellen.A groundjaink vészesen fogytak.( berlinen amcsi földik simán nyerik a meccset).Kerestük a kollégát, de sehol.Még röhögött is. Végûl heinkel megtalálta az ellen repterén egy égö gép lángjában elbujva.Odamentem a löszer volt beleengedtem.Nyertünk de aa lelött engem is....sxòval ezek után ne támadjam a reptéren?

medal medal medal

Ui: Kollati ìrtad hogy az ilyen reptérentámadásokra rákérdezel mi a tervûk vele.Mint a fenti példa mutatja van mikor menni kell.Viszont a gép nem fogja tudni mikor ,mi ,miért történik.És biztos hogy vissza is élnének vele.(az éremnek két oldala van)
medal medal medal

Igen, feltettük a kérdést Q&A-n a válasz kb annyi volt, hogy szerintük jó, még várok a hivatalos átiratra.

medal medal

Köszi! Én voltam a legjobban meglepődve.  Lehet hogy jót tett a gyakorlás az fw190A5-el...

Meg állítottam a joyon non linear-ban, és rájöttem, hogy fw190-el úgy kell repülni, mint ha szűz lány lenne... finoman, de azért határozottan :crazy: :lol:

gratulálok, ez ám szép eredmény!

medal medal medal

shot_2013.07.28_22.02.32_www.kepfeltolte

Egyszer lehet jó napom nekem is (2. AI volt).. Sajnos a végén az ellen repterénél az aa lelőtt mindkettőnket akik maradtunk.(nem egyszerre értünk oda). De menni kellett mer az aik megnyerték volna nekik a meccset.Az utolsó gépük az otthon védelmét lvezte.Így mi buktuk el...be is jöhetett volna :)

http://kepfeltoltes.hu/130728/shot_2013.07.28_22.02.32_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

medal medal medal

Atyaég, hogy a halálba tudsz a do217-ből ilyet kihozni? :Os

Nekem az volt vele eddig a legnagyobb eredményem, hogy nem elsőnek lőttek le, csak másodiknak :lol:

De ,hogy én is dicsekedjek, találtam egy nagyon OP kis genya gépet....

shot_2013.07.28_22.02.32_www.kepfeltolte

Egyszer lehet jó napom nekem is (2. AI volt).. Sajnos a végén az ellen repterénél az aa lelőtt mindkettőnket akik maradtunk.(nem egyszerre értünk oda). De menni kellett mer az aik megnyerték volna nekik a meccset.Az utolsó gépük az otthon védelmét lvezte.Így mi buktuk el...be is jöhetett volna :)

http://kepfeltoltes.hu/130728/shot_2013.07.28_22.02.32_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

medal medal medal

Grat! Volt találat is böven.Nekem amcsik nem jönnek be és én béna is vagyok velûk ha ritkán viszem öket.
FRB re már szinte csak dorniert és 109f4 et viszek.Ott jól mennek ahogy a ju87 is étdekes mòdon( nem nekem).A do jól is manöverezik, elég golyòállò és egy löszeresvagon.Ellen repterétöl egy motorral is mentem haza és leraktam.( igaz volt hogy a hibátlan gépet vertem uhy oda hogy szétszakadt).Az se hátrány hogy a tornyokkal nagy szögben lehet lövöldözni és van hozzá lösxer bár nem tùl erös.....és solszor van aki ùgy akar kilõni hogy mögém áll.
medal medal medal

A nehéz vadászokat lelőni is nehéz :)

Az OP Corsairrel egy 3 mp-s full sorozatot ültettem rá FRB-ben egy feljúzás tetején levő, sebességét épp elvesztő, átesés előtt egyhelyben küzdő Do217J-re.. Az, hogy nem robbant atomjaira az egy dolog, de még egyszer rá kellett csapnom, hogy hajlandó legyen leesni.

A Beaufighter ugyanez..

És ehhez társul mindkettőnél egy rohadtul komoly fegyverzet, meg az, hogy nincs fülke és AWACS nézetben repkednek :)

Atyaég, hogy a halálba tudsz a do217-ből ilyet kihozni? :Os

Nekem az volt vele eddig a legnagyobb eredményem, hogy nem elsőnek lőttek le, csak másodiknak :lol:

De ,hogy én is dicsekedjek, találtam egy nagyon OP kis genya gépet....

medal medal medal medal medal

Azért tegnap az egyik beaunak nem volt őszinte a mosolya, szétkaptam egy he-112-b1- el...

Szerencsére egy hosszabb sorozat a 20mm-ből pont a motorjába ment....

Már potyogott volna lefelé, de természetesen egyik kedves játékos társam úgy döntött, hogy belemegy, és ő kapta a killt..... én meg 3 perce fordulózok a genyával....

Isten bizony az usa ki-61 a legélvezetesebb repcsi , ami szinte nyomtatja a pénzt, mindenkinek ajánlom (kivéve Gardart mert ő rühelli az amcsikat :Ds ):

medal medal medal

Valamivel ellensùlyozni kell az OP Cordsairt :-).Átesésest direkbe szoktam csinálni ha gyorsan halad mögöttem.Beülök közbe a lövészhez majd elöre mikor tulszalad.
medal medal medal

Magyar pilóta, magyar(felségjelű) gépben, hungaricum lőszerekkel :Ds

Szegény USA ki-61-et pont pofán találta egy 20mm-es face to face....(azért jól esett a változatosság kedvéért, hogy a kuki jó oldalán találtam magam a kölcsönös lövésváltás után)

medal medal medal

igazán remekül indul a nap........most tele vagyok pénzzel...

:lol:  Lelőttél egy társat?

medal medal

Jön szembe a koma rálövök 200 méterről, és a gép mögött akit nem is láttam azt lövöm le........ természetesen a sajátgép azonnal meghal, az ellenfél nem szokott..

Tegnap túl jól ment a játék, megunta, most szopat....

:lol:  Lelőttél egy társat?

medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.