Elég sovány.

Még nem nagyon tudtam fejleszteni a kevés eredmény miatt. Szerintem ez a játék 22-es csapdája, hogy az tudna előbbre jutni aki fejleszt de ez nagyon nehéz a joystickkal és könnyűbombázóval repülő pilótáknak. Na meg a földi killek jutalmazása miatt.

véleményem szerint a személyzetet érdemes előbb Arcade játékmódban felfejleszteni, a gépeket kimaxolni (lőszerek, pilonok, jobb motor, felpolírozás stb). egyszerűen csak azért, mert egy Arcade meccs rövidebb ideig tart és kis ügyességgel egy rakás földi célpontot tudsz megsemmisíteni. a lövészek pedig egy rakás közeli repülőbe belesebeznek (olykor le is lövik), ami égből pottyant XP.

továbbá Golden Eagle-t szintén érdemes a személyzetre költeni. én csak erre használtam fel, másra pénzt nem költenék, mert értelmetlen. szvsz a legjobb, legtartósabb befektetés a Crew XP, mert azt baromi sokáig tart kifarmolni, különösen sok lövészes gépen. pl. vegyünk egy 4 lövésztornyos bombázót, eleve a 4 lövész kerül több, mint 1000 Crew XP-be. megnézem mennyi meccs alatt csinál valaki ennyit. és akkor még semmi mást nem fejlesztettél.

a Vitality - ha jól emlékszem - az egyik olyan skill, amit legkevesebb XP-vel tudsz kimaxolni. és 100as értékkel egész más a játék, én már nem is emlékszem mikor lőtték ki utoljára bármelyik pilótámat.

képet nem néztem:-). mobilozom.autopilotot sose használtam.az 50 kg s max telitalálarnál ér valamit. föleg berlinen ahol heavy tankot kéne kiütni menetböl.nehézvadász a lelkem.rajta szoktam hagyni én is.de csak ritkán használom.utoljára egy il2 - t ütöttem ki a reptéren mert nem akart felszállni.8 bomba plusz 8 csöbõl áldás.Viszont vadásznak bevállt nagyon.löszeresvagon.
medal medal medal

Én a németeknél kihuztam a he 111 lövészeit még az elején de felesleges mert bénák és amugy is én kezelem a tornyokat( akkor még nem gondoltam igy) azota bomber lövészre egy pontot nem teszek.pilota skillek + repair( reload nem kell csak arcadban)
medal medal medal

Jaja sajna a lővészek képzése nem sokat ér... folyamatosan október fest-eznek hátul (ha németek, ha oroszok simán csak vodkáznak)

Velem meg az a baj, hogy mindig valami éles manőverben támadnak hátulról , és ha akkor átveszem a lövészeket az a biztos halál.

Inkább benyomom a gázt és próbálok a fák tetejét kerülgetve elslisszolni... (bár örülnék ha az agyonképzett lövészeim ilyenkor a 200-100 méterre beült támadó gépet legalább 1x eltalálnák..... már nem is azt szeretném, hogy lelőjjék)

Én a németeknél kihuztam a he 111 lövészeit még az elején de felesleges mert bénák és amugy is én kezelem a tornyokat( akkor még nem gondoltam igy) azota bomber lövészre egy pontot nem teszek.pilota skillek + repair( reload nem kell csak arcadban)

medal medal medal

Ma lelőttem egy Beaufightert a Dornier lövészével. Balf*sz volt mert marha közel jött és nagyon kis sebességtöblettel akart elrepülni fölöttem, ami pont elég volt arra hogy végighúzzak egy sorozatot az orrától a hasáig.

medal medal medal medal

Az Accelerated training utáni második repülésem eredménye. A különbség szemmel látható.

:good:

[attachment=18873:shot 2013.07.16 22.27.26.jpg]

medal medal medal medal

Juhéééj most látom FRB-n 4 nemzet van! usa,német,orosz,angol! Juhéééééé :Ds :Ds :Ds

Gyorsan ki is próbáltam a typhoont... jelentem úgy lelőttek mint a szart :Ds , nem tudom felvenni a versenyt a trackir5-el, de nekem legyen mondva 1, 1,5 percig kellett üldöznie.... egy bf109k-4 -nek ami szerintem eredmény :Ds

(hmm de örömteli ez az economy...... időnként és egyre gyakrabban a prem gépek is veszteségesek..... :facepalm: )

medal medal medal

Na jah határozottan úgy érzem, hogy a typhoon (mk 1a 1b...realistic irányítás) a legjobban kézre eső gép nekem.... remélem nem "optimalizálják"

Ez a legjobb eredményem 2-3 hete!Úgy mentem vissza tankolni, hogy mindkét szárnyam fekete volt..... eszméletlen mit ki nem bír.....

És az a legszebb, hogy belemehetsz egy bf109-el fordulóharcba.......

és itt egy videó a gépről, amiről a pilótái is mesélnek, szerintem érdemes megnézni:

http://www.youtube.com/watch?v=qexMo-2ZLos

medal medal medal

Mondom hogy a typhoon a tuti gép nekem :Ds

17k lionos csata,(mk 1 a) és csak 2 kill assistem volt....... szegényke bf109, ha felülről a rácsapásnál elrontja, utána már nem tud mit kezdeni velem, pedig realistic controllal megyek(nem tudok még mögé kerülni, de ő sem mögém....).És megint egy fekete szárnyal üldöztem az utolsó bf109-et :yes: , és még találtam is :lol: ,de természetesen a többiek szedték le....

medal medal medal

Hah kinek kell Track IR vagy Oculus Rift ha lehet ilyened is:  :Ds

[media]http://www.youtube.com/watch?v=9RLfFhYkK04&feature=youtu.be[/media]

medal medal

Érdekes szerkezet, de továbbgondolva tv nélkül occulus rift-el, na az az igazi broáf generátor :Ds :Ds

Hah kinek kell Track IR vagy Oculus Rift ha lehet ilyened is:  :Ds

[media]http://www.youtube.com/watch?v=9RLfFhYkK04&feature=youtu.be[/media]

medal medal medal

Nem mindennapi HB meccsem volt ma. I16 -al mentem be, hogy kipróbáljam mit tud ez a kis szörnyeteg. Az MM megint hozta a szokásos formáját: az ellenségnél csupa magasabb tierű gép egész pontosan mind P40-essel, de sebaj orosz repülőben ilyentől nem ijed meg az ember.  :lol:   Szóval berepültem a csatába ahol épp egy lagg3-as nyomott le face-to-face meccset, amiben vesztett, én meg utánaeredtem a gyilkosának, addig-addig kergetőztünk míg végre sikerült leszednem, közben pedig a csapatom csúnyán megfogyatkozott. Csak én és Soji maradtunk, aki úgy tűnik ma a szokásosnál több vodkával indította a napot mivel hamarosan lelőtte az artilery.

Maradtam tehát én és 3db P40, ekkor fogant meg a gondolat: teperés vissza a bázishoz amíg nem vesznek észre. De már késő volt ketten is követtek, az egyiket a reptéri AAA szerencsére felrobbantotta. A másikkal kergetőztünk megint egy jót, mire végül sikerült lekönyörögni a földre. Az utolsó p40-essel chaten elkezdtünk tanakodni, hogy mi legyen, én lefordulom őt, ő egy lövéssel szét tud szedni, hát, akkor farmoljunk földi célokat, és ne bántsuk egymást. Így is lett, repkedtünk egymás mellett és irtottuk a földiek. Igazán Fun volt.  :Ds

És ki nyert? :)

Régebben voltak ilyen farmolós meccsek mikor még kevés player volt, de figyelni kellett a másikra mert ha elfogytak a földi céljai rásunnyogott az emberre oszt lelőtte :))

medal medal medal medal medal

HB meccsben végre beadta a Kuban pályát. ez a második alkalom, hogy nem Koreában repülök :)

együléses Sturmovikkal lelőttem egy Messzert. vicces :D

Korea pályát nekem még sohasem adott be, nem is láttam még. Érdekes.

Mert ott csak amerikai vagy szovjet repülőgéppel lehet menni. Szovjettel 90%-ban Korea. :)s  Úgy emlékszem, te csak némettel mész.

medal medal

Azt hiszem megtaláltam az új kedvenc Usa gépem ami made in japan.......(mellesleg ez volt jópárhete a legélvezetesebb meccsem, és a legjobb eredményem...az átlag eddig kb olyan 3000-4000 lion volt)

És itt egy pe2-es early üldözött majdnem a bázisig:) ideges lehetett hogy belelőttem majdnem az egész tárat(azért az izgalmas, hogy láttam a találatokat, a gépről darabok, borítás esett le, de nem számolta a játék)...... hiába a stalinwood....

Szerencsére joy-al nyomhatta a srác, mert talált is meg mellé is lőtt(ahogy én is), ééés ez volt az izgalmas, én csak ennyit kérnék a fejlesztőktől, hogy ezt oldják meg....

medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.