Ők nem abban az érában nevelkedtek, mikor az il2 Sturmovikban csak az élmény számított, mert ott nem volt reward :)

medal medal medal medal medal

Egy furcsaság.

Bulge, Do-217

Egy viszonylag jó kör után, enyhén sérülten leszállni készültem, és észrevettem hogy túl fogok szaladni a leszállópályán. Úgy döntöttem hogy át fogok startolni. Tehát leraktam a gépet a főfutókra, hagytam egy kicsit gurulni amíg szépen irányba áll. Aztán szép lassan elkezdtem emelni 90% gázzal, "Flaps raised" állással. Sikerült szépen felvenni, de visszaesett a futókra, (MIÉRT ???) méghozzá elég puhán ahhoz hogy még irányban tudjam tartani. Levettem a gázt 0-ra, szépen gurult és lassult de ekkor minden előzmény (pattogás, beinogás) nélkül kettétört a gép, majd megállt. Aztán elkezdett visszaszámolni hogy 2:00 perc mulva repair, viszont a gépet már veszteségnek számolta el a statban. Ráadásul kijött a bónusz XP merhogy "Soft landing with a damaged aircraft". Aha. Egy géppel ami kettétört a pályán...

Ez teljesen zagyva számomra.   :?s

medal medal medal medal

Arcade meccs 6-7 rangon játszottam és elfelejtettem beállítani a lőszertípust. hihetetlen miket lehet produkálni az alapértelmezett lőszeradagolással

Lagg-3-66: ezzel a géppel mentem először, ellenfeleim:

• TBF első rácsapás, szárnyát első rövid sorozattal szétzúztam
  • Ki-45, első rövid sorozat, pilóta elájult

Yak-7B: a LaGG csúfos lelövése után átnyergeltem erre a Jakra, ellenfeleim, akiket csővégre kaptam:

• Ki-45, hosszú sorozatok, nincs találat
  • Ju-87, rövid sorozatok, nincs találat
  • Ki-45: első hosszú sorozat nem talál, rövid sorozat hatására lövésze elájul. hosszú sorozat nem talál. rövid sorozat: pilóta elájul.
  • D Stuka: első rövid sorozatra pilóta elájul
  • S.79: több hosszú sorozat, nincs találat
  • Do-217 utolsó pillanatban oldalról elkaptam egy rövid sorozattal, pilóta elájult
  • G4M1: rázuhanásból, kevesebb mint 1 másodperces sorozat érhette el, pilóta elájult

ez alapján a meccs alapján a lőszerek szinte nem rombolnak semmit, vagy elmennek a fenébe, vagy lepattannak, vagy pedig megtalálják az utat a pilóta fejéhez. 6 légigyőzelemből 5 pilóta és 1 lövész ájult el.

nem irigylem az ellenfeleimet...  :facepalm:

azért én szeretem az Arcade játékmódot is. főleg az SB bombázót, abból is a 2m-103U verziót (rank 3). erre megszereztem a finn kamuflázst, nagyon pöpec és kevésszer láttam:

shot+2013.07.08+18.27.01.jpg

továbbá sikerült elérnem egy lélektani határt: 25 földi célpontot bombáztam le vele plusz hármat egy másik SB-vel, így összesen 28 lett a rekordom:

shot+2013.07.08+18.23.22.jpg

kaptam is egy "Bomber hero" plecsnit az eredményemért:

shot+2013.07.08+18.23.00.jpg

azért ez jó :)

Скоростной бомбардировщик (azaz SB) a troll bombázóval ismét alakítottam Arcade meccsen. most 30 földi célpontot szedtem ki 1 géppel, sajnos épp lelőttek és LaGG-3-al kellett megadnom a kegyelemdöfést. 

Hero Bomber most is befigyelt :)

shot+2013.07.11+23.40.38.jpg

shot+2013.07.11+23.40.12.jpg

Meg kéne alakítani az egérrezisztens joystickjúzerek csoportját mondjuk a facen, aztán tiltakozó akciókat szervezni világszerte. Gaijint elárasztani tiltakozó emailekkel, meg postai levelekkel hogy a postásokkal is kofrontálódjanak, nagyobb arénaeseményeken (pl. foci eb+vb döntő) bazinagy zászlókat kifeszíteni stb.

Ha nem reagálnak rá jöhet a fegyveres ellenállás !   

(Lehet hogy túl sokat aludtam.)

:crazy:

medal medal medal medal

Elmorzsoltam egy könnyet a szemem sarkában :Ds

Most született meg a fekete joy terror szervezet :lol:  (Üdvözlet a prism, és az NSA munkatársainak, akik ezt olvassák, ők is tiltakozhatnak a joy használat mellett :Ds )

Meg kéne alakítani az egérrezisztens joystickjúzerek csoportját mondjuk a facen, aztán tiltakozó akciókat szervezni világszerte. Gaijint elárasztani tiltakozó emailekkel, meg postai levelekkel hogy a postásokkal is kofrontálódjanak, nagyobb arénaeseményeken (pl. foci eb+vb döntő) bazinagy zászlókat kifeszíteni stb.

Ha nem reagálnak rá jöhet a fegyveres ellenállás !   

(Lehet hogy túl sokat aludtam.)

:crazy:

medal medal medal

kicsit kezd olyan lenni mint a Judea népe front a Brian életében, mikor is kiderül hogy Briant megfeszìtik."Ez egy teljesen ûj inditvány"...(ha más nem is Glo biztos érti) :-)
medal medal medal

De a legjobb akkor is az hogy hol a judeai népi front......... ott ül  :Ds

Kiccsavo  jó a logó :salute:

kicsit kezd olyan lenni mint a Judea népe front a Brian életében, mikor is kiderül hogy Briant megfeszìtik."Ez egy teljesen ûj inditvány"...(ha más nem is Glo biztos érti) :-)

medal medal medal

ma végre repültem egy jó HB meccset együléses Il-2-vel, természetesen megint Korea térképet adott be.

most ismét előfordult az az eset, hogy a szétlőttem a hangárokat, de csak az épület, mint vizuális dolog omlott össze, a "Bombing Point", mint megsemmisítendő célpont ottmaradt. ezúttal screenshotot is készítettem:

shot+2013.07.14+14.02.21.jpg

majdnem összejött itt is a Hero Bomber, de sajnos pont eggyel lecsúsztam róla:

shot+2013.07.14+14.15.11.jpg

egyébként a HB meccsekkel az a problémám, hogy már a játék kezdetén sokan kilépnek a meccsből. ha az ellenfél csapatából lépnek ki többen, akkor borítékolhatóan nyerünk, ha a mienkből, akkor vesztünk. titeket ez nem idegesít?

Én ezt nem annyira tapasztaltam HB-ban, inkább Arcadeban de azt már rég nem játszom. Tegnap előtt este óta próbálgatom a FRB módot. Hát az kemény ! A Me-410A1U4-el komoly mutatványokat lehet művelni az ágyúval, ráadásul király élmény amikor eltalálsz és egy lövésből felrobbantasz egy T-34-est, méghozzá úgy hogy csak becsülni tudod a távolságot...

medal medal medal medal

Jah köszi:) Nem gondolom, hogy foglalkoznak a törékeny nádszál lelki világommal :Ds

Itt kihasználtam az emberi butaságot, egy pumás kollégának az IL2-ét védtem(vagyis megpróbáltam), és be is jött a számításom, egy bf109f4 esett be mögé magasról csőlátással( drágaszzzágom il2 drágaszzzágom, lelövöm a drággaszzzágom) egy 500kg-os bombával a hasa alatt!!!! Én 400 méterre követtem az il2-őt. Ezt nem hiszem el ,hogy valaki légiharcba kezd egy fél tonnás bombával.......Az emberi hülyeség határtalan!

"Most nyomtam egy HB Siciliát, és megint bejött az idióta egy lövéses halál. Ráadásul szemből jött a Spitfire..."

Az il2 visszament javítani, engem meg leszedett egy 109g2 1 lövéssel....szóval ismerős...

Olvassgatták a fórumot és nem akarják hogy elmenj :Ds . Gratula!

medal medal medal

Ok ,mai nap 1 majdnem értelmes csatám volt a többi oneshot halál,meg kill lopás hegyek HB-ban....... gyerünk kedves fejlesztők ez annyira nem poén.Nem tudom  fel tűnt e a kedves fejlesztőknek(dehogyis :Ds ), hogy már én is már csak free to play, és ritkán.......szerintem nem én vagyok az egyetlen....

Legalább több pénzem és időm marad a modell helikre, ahol nincs oneshot, nincs egér  csak időnként a gravitáció+föld rosszkombinációja késztet fizetésre...... :Ds :Ps

medal medal medal

Most nyomtam egy HB Siciliát, és megint bejött az idióta egy lövéses halál. Ráadásul szemből jött a Spitfire...

mennyi a pilótád Vitality értéke?

Elég sovány.

Még nem nagyon tudtam fejleszteni a kevés eredmény miatt. Szerintem ez a játék 22-es csapdája, hogy az tudna előbbre jutni aki fejleszt de ez nagyon nehéz a joystickkal és könnyűbombázóval repülő pilótáknak. Na meg a földi killek jutalmazása miatt.

Egy példa : FRB Berlin, Do-217, Joystick, 8 bomba

A legjobb eredményem 7 jármű kill volt. Ebből 3 mozgó AAA volt gépágyúval. FRB-n ugye nincs bombacélzó karika, csak a bombázóirányzékra hagyatkozhatsz ami nagyon nehéz mert a robotpilóta állandóan egyenesbe akarja állítani a gépet, ezért az össze-vissza ugrál. Magyarul ami a legjobban működne, a zuhanóbombázás, arra pont használhatatlan, ha meg kikapcsolod a robotpilótát lezuhansz a toronylövészkedés közben.

Tehát én azt csinálom, hogy elkezdem gépágyúzni a célt, aztán a felkapás előtti legutolsó pillanatban rávetem a bombát. Ez a legjobb módszer amit idáig bombázásra kitaláltam. Működik is nagyjából, csak SOK gyakorlat kérdése.

Namost, amit ebből ki akarok hozni az az hogy KIB*SZOTT NEHÉZ dolga van egy joyos bombázó pilótájának és hogy erre a 35 perces kínlódásra adott nekem 9420 Liont meg 10282 XP-t. Persze ezt úgy kell érteni hogy volt két köröm, azaz 2-2 fel/leszállással és 16 bombával értem el ezt az összeget, meg két Battle Trophyval. Összehasonlításképp mellékelek egy másik képet is, amikor ugyanígy jutalmazta csupán egyetlen gép lelövését, akkor földi kill nem volt. Siralmas a jutalmazási rendszer !   :facepalm:

medal medal medal medal

Nekem joy bal kézben egér jobban lövészkedés közben.Ìgy tudom irányitani ha be akar bujni holttérbe.Melyik do217es volt?( robotpilota??)
medal medal medal

Do-217 J1, ott van a képen.

A robotpilóta (Autopilot) akkor van ha toronylövészkedsz vagy a bombairányzékot használnád (de nem lehet pont miatta).

A Game Options menüpontban lehet beállítani hogy akarod-e vagy sem.

medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.